|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:49:27   
Bebys
IZVORNA PORUKA: njanja

malo off topic, ali vezano za ovo o upusivanju u matičnu knjigu....u hrvatskom zakonu se smatra da ako je dijete rođeno u braku da je automatski od muža...Dakle, ako si imao muža sa ljubavnikom, djetetov otac je tvoj muž.....NEBULOZA????
  nije to hr...zakon NEGO SVAKE DRUGE DRZAVE..njanja...


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:50:15   
Točkica28
aahahahahahah... skočimiš jedan
ma zekam se...
user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:52:06   
Bebys
kod mene je A NE ZIVIM U HR..a znam da je tako i u njemackoj i svakoj drugoj drzavi jer je to normalno...ako zivis s nekim u braku PODRAZUMIJEVA se da je djete vase u braku...ocinstvo se posebno DOKAZUJE..ako ima problema..kao sto je ljubavnik...
ja sam ostala na svome prezimenu..i moja R je bila upisana na moje prezime...ali cim smo dosli doma...dosli su papiri s podacima oba roditelja...i samo smo trebali potvrditi cije ce biti prezime moje ili njegovo ili i moje i njegovo...to je sve....i potpisali se i to je to...tako je svugdje...


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:53:44   
njanja
i da: ako smijem biti drska: ne smatram da se nužno par mora oženiti ako žena zatrudni, ponekad je možda bolje to napraviti kasnije kada je povoljan trenutak, bebica malo stasa i slično....Ali ipak mislim da je lakše odgajati dijete u braku u ovoj našoj sredini...Naravno da brak ne garantira sreću, kao što ni 2 ljudi koji nisu vjenčani ne garantiraju da neće uspijeti, ali ipak mislim da ako se netko odluči na odgoj djeteta, onda je najmanji problem vjenčati se i ući u brak.

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:55:56   
Bebys
naravno njanja...svatko bira svoj nacin i svoj izbor...
nego tockica je samo pitala za papirologiju ..nista vise..
sve o.k. svatko radi kako zeli...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:56:03   
njanja
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: njanja

malo off topic, ali vezano za ovo o upusivanju u matičnu knjigu....u hrvatskom zakonu se smatra da ako je dijete rođeno u braku da je automatski od muža...Dakle, ako si imao muža sa ljubavnikom, djetetov otac je tvoj muž.....NEBULOZA????
  nije to hr...zakon NEGO SVAKE DRUGE DRZAVE..njanja...


 sve stoji, ali ja znam za slučaj gdje se muž i žena nisu razveli, a živjeli odvojeno, žena rodila dijete od 2. čovijeka, ajmo sad reći ljubavnika, ali je rođeno za vrijeme trajanja braka i automatski je otac njen muž....Eto, to je malo krajnja solucija, ali toga ipak ima

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:57:41   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: njanja

malo off topic, ali vezano za ovo o upusivanju u matičnu knjigu....u hrvatskom zakonu se smatra da ako je dijete rođeno u braku da je automatski od muža...Dakle, ako si imao muža sa ljubavnikom, djetetov otac je tvoj muž.....NEBULOZA????

To da se mamu puno ne pita user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:57:53   
Bebys
a taj par si je sam kriv...sto se nije rastao....zasto su si to dozvolili...CIST RACUN DUGA LJUBAV..kaze se...user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:59:18   
leilany
IZVORNA PORUKA: lidac0605


IZVORNA PORUKA: njanja

malo off topic, ali vezano za ovo o upusivanju u matičnu knjigu....u hrvatskom zakonu se smatra da ako je dijete rođeno u braku da je automatski od muža...Dakle, ako si imao muža sa ljubavnikom, djetetov otac je tvoj muž.....NEBULOZA????

To da se mamu puno ne pita user posted image user posted image user posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:00:23   
Bebys
e pazite sad ovo...
OVDJE JE NAVEDENO...da nije dobro ulaziti u brak radi djeteta...
hehe....
a NITKO NIJE NAPISAO...situaciju okolo svega toga....pa kad te se i nepita nekada....
pa situacija...oko roditelja...koji su strogi nekada i sve je naopako...
a joj.............stvari koliko volis......okolo ovoga sto je ovdi napisao....taj autor...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:01:18   
adryosijek
cemu sklapat brak kad znam puno primjera koji su puno sretniji van braka nego u brakuuser posted image a i puno je razvoda u hr ako se nevjencas bar neces morat jos placat na razvod a imas sva prava i bez tih papira .najgore su mi one seoske babe jaooo kako to djete i zivjet bez tog obicnog papira...je babe su konzerve ko sto neznaju ni baratat mobitelom drze se samo onog njihovog zivota neznam kako rec zaostaloguser posted image moja teta je bila udana i muz joj rano umro sa 33 g i sad zivi sa drugim i to vec 30g i imaju sina negdje 28 g i nisu se zenili tud ona ima mirovinu od bivseg tud ja nisam vidila slozniju obitelj majke mi tako da taj papir znaci samo onima koji se nisu makli s mrtve tocke koji nisu prosli zivota i svijeta i koji zive u proslostiuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:05:35   
njanja
IZVORNA PORUKA: adryosijek
taj papir znaci samo onima koji se nisu makli s mrtve tocke koji nisu prosli zivota i svijeta i koji zive u proslostiuser posted image
 user posted image  e pa ja sam prošla i života i svijeta i meni papir znači. Udala sam se iz ljubavi kada je veza došla do stupnja da je bilo smiješno da smo dečko i cura, željeli smo zajednički život, zajednički stan, dijete. Ne smatram da moraš biti seljačina da bi ti papir značio.Moraš biti seljačina da ne poštuješ one koji žive bez papira, a vole se!  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:07:57   
Točkica28
Meni je super to sve vezano za brak, mozda jesam staromodna ali glasam za brak, tak me valjda učili user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:12:28   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Točkica28

Meni je super to sve vezano za brak, mozda jesam staromodna ali glasam za brak, tak me valjda učili user posted image
  i ja isto...
NEKA TO MENI BOG POTPISE I UDARI SVOJ STAMBILJ...pa sve ostalo ce lako...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:12:41   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: Bebys

a taj par si je sam kriv...sto se nije rastao....zasto su si to dozvolili...CIST RACUN DUGA LJUBAV..kaze se...user posted image

Čujte sad ovu priču-pričao mi moj pacijent na odjelu za svog kolegu...još daaavno:
tip oženjen,troje djece,sve super,divno i krasno,djeca već recimo tinejđerske dobi...kad-tip dobio upalu prostate,moro urologu,pa valjda i u sklopu svih ostalih pretraga dat ejakulat...došo tip na kontrolu kod urologa i ispostavi se da je tip NEPLODAN...ovaj šokiran,veli pa imam troje djece-dr. veli to nije moguće....katastrofa,ne znaš bi li se smijao tome ili plakao...kak mu je bilo u tom trenutku,Bog zna-a kaj je tek bilo kad je došo doma-neću ni mislit...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:13:23   
adryosijek
svako ima svoje misljenje .... ja samo kazem da se bez tog papira moze bolje nego sa .. bar se neosjecam svezano .. moji bi da se udam a meni je tako svejedno kad gledam kolko je razvoda bolje mi je bez toga jel danasnji muskarci iz moga saznanja su jako nevjerni i ja to nebi mogla oprostit.. tako da nebi ako ga uvatim morala bacat pare na razvoduser posted image user posted image user posted image user posted image al ima i vjernih da nebude da su svi losi al ja nikad ni jednom muskarcu nisam vjerovala jel musko je ipak musko..ja nebi muskarca trpila sam jel me uzdrzava ako neradim ili vara puno je zena koje udu u brak i to dozive i kasnije nemaju novaca za razvod,,

< Poruku je uredio adryosijek -- 11.3.2010 12:14:42 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:15:50   
Bebys
e lindac...ovo se desilo isto jednom covjeku ovdje...isti slucaj troje djece a neplodan saznao tek jako kasno...kao i ovaj..i to igrom slucaja...
on je ostao OTAC te djece jer ih je jako volio...tako kaze mm
a i ja bi tako nisu djeca kriva..a i godine su prosle...kao da im je on otac...za drugoga i neznaju...
kazu kod nas..NIJE OTAC TKO TE NAPRAVI VEC ONAJ TKO TE ODGOJI....to vredi i za mater....isto tako...bioloski roditelji neznace isto sto i ODGOJITELJI...velika je to razlika...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:16:42   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: adryosijek
taj papir znaci samo onima koji se nisu makli s mrtve tocke koji nisu prosli zivota i svijeta i koji zive u proslostiuser posted image
 user posted image  e pa ja sam prošla i života i svijeta i meni papir znači. Udala sam se iz ljubavi kada je veza došla do stupnja da je bilo smiješno da smo dečko i cura, željeli smo zajednički život, zajednički stan, dijete. Ne smatram da moraš biti seljačina da bi ti papir značio.Moraš biti seljačina da ne poštuješ one koji žive bez papira, a vole se!  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Njanja-po tome ispada da mi svi oženjeni živimo na mrtvoj točki svoj život jer ti papir nešto znači user posted image Mislim da svi ti ljudi koji toliko žele taj papir su još uvijek oni rijetki danas koji vjeruju u možda nekome staromodnu instituciju braka,i ono dok nas smrt ne rastavi...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:23:21   
Točkica28
btw, ja sam pjevačica i pjevam inače crkvena vjenčanja(ave maria..) i otpjevala sam ih ne znam broja ... a sto hocu reci... da se uvijek najzim kad svecenik veli :što Bog združi, čovjek neka ne razdvaja...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 12:23:57   
Bebys
a cujte meni kao vjernici ...brak i zivot s nekim nije padao napamet..vise od par mjeseci...a da nisam vjencana...bog je stvorio brak i sakrament braka ...a to sto ga danas nitko vise ne postuje...svako ima svoj stav o tome...ali bog je stvorio dvoje i sakrament braka...a meni to znaci jako puno...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 95
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!