|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
23.2.2010 17:37:07   
malizia
IZVORNA PORUKA: njanja


 ja se čak više ne bi ni složila da je bitna LJUBAV...mislim to mi tako prazno zvuči...Od ljubavi ima još više, a to je poštivanje, partnerstvo, povjerenje da u svakom trenutku na partnera možeš računati.... Šta vi mislite da se naši starci ili bake i dede još ludo vole???Kao što zaljubljenost sazrije u LJUBAV, tako LJUBAV sazrije u nešto više što vodi tome da brak bude vječan i sretan.... Ali da LJUBAV treba biti jedan od najvažnijih razloga sklapanja braka, treba.....


slažem se

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
23.2.2010 19:02:54   
lavica81
i ja isto, a da cura nije ostala trudna mislim da se nikad ne bi vjenčali


IZVORNA PORUKA: FIONA

to je istina...ja znam barem svaki drugi par oko sebe da ima jedan od tih razloga...a na prvom mjestu je bebač!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
23.2.2010 22:19:52   
natalijax
ja sam se udala da neostanem stara cura,a mm stari dečkouser posted image user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
23.2.2010 22:29:29   
ninolina
ja sam se udala da neostanem stara cura,a mm stari dečkouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam se udala jer sam ostala trudna nakon 3 mj veze ali eto danas plovimo 9 god zajedno sa naša četri vesela kikića, ako bog da uskoro i petimuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
23.2.2010 22:43:54   
zaba
jedini razlog zašto ljudi trebaju ući u brak je ljubav,želja za stvaranjem obitelji i želja da se zajedno ostari.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
24.2.2010 9:23:48   
EMILY 3
mnogo brakova se sklapa iz tih razloga.....ali meni je to tak glupo pa zar je treba u brak jer to drugi očekuju,bilo roditelji bilo društvo ili okolica????ja i moj nemužuser posted image user posted image smo zajedno već mnogo godina imamo sina starog 16 mj.i nismo vjenčani.a u mojoj okolici su svi očekivali vjenčanje kad su doznali da sam trudna jer kod nas je to još uvijek neko "pravilo"...jedino roditelji su znali da se nećemo vjenčati jer smo rađe za taj novac koji bi dali za svadbu,dovršili i sredili kuću tako da je sve bilo gotovo prije nek sam išla roditi i da sad možemo mirno živjet....a vjenčani list mojem sineku ne treba jer i bez tog papira smo sretna obitelj.....jer i u izvanbračnoj zajednici si isto toliko sretan kao u braku....ako si sretan si sretan i bez papira ako pak nisi niti vjenčanje ti neće donjeti sreće niti bilo šta drugo....jer ako ima ljubavi ima ako ne ne....brak ništa ne mjenja...osim prezimenauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
24.2.2010 9:29:32   
marija0
IZVORNA PORUKA: EMILY 3

mnogo brakova se sklapa iz tih razloga.....ali meni je to tak glupo pa zar je treba u brak jer to drugi očekuju,bilo roditelji bilo društvo ili okolica????ja i moj nemužuser posted image user posted image smo zajedno već mnogo godina imamo sina starog 16 mj.i nismo vjenčani.a u mojoj okolici su svi očekivali vjenčanje kad su doznali da sam trudna jer kod nas je to još uvijek neko "pravilo"...jedino roditelji su znali da se nećemo vjenčati jer smo rađe za taj novac koji bi dali za svadbu,dovršili i sredili kuću tako da je sve bilo gotovo prije nek sam išla roditi i da sad možemo mirno živjet....a vjenčani list mojem sineku ne treba jer i bez tog papira smo sretna obitelj.....jer i u izvanbračnoj zajednici si isto toliko sretan kao u braku....ako si sretan si sretan i bez papira ako pak nisi niti vjenčanje ti neće donjeti sreće niti bilo šta drugo....jer ako ima ljubavi ima ako ne ne....brak ništa ne mjenja...osim prezimenauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam u braku i znači mi to dosta, al slažem se sa tobom, jer ko voli voli i bez papira user posted image

(Odgovor članu EMILY 3)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
3.3.2010 10:08:13   
neron
ja isto nisam u braku al planiramo user posted image i ja licno ne planiram se vjencavati zivimo zajedno i super nam je bolje nego ljudima u braku . svako ima drugacije prioritete. ja radije cuvam pare da napravimo krov nad glavom i da mi uzivamo nego da dajem na vjencnje da bi komsije i rodbina uzivala . jednostavno imam precih stvari u zivotu od tog papira koji meni neznaci nista.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 9:50:21   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: leilany

a mislim  kad cujem...moje je savrseno ovo ono...odma mi sila na šekret...user posted image
nijedan brak nije savrsen jer nijedan covjek nije savrsen....
svaki dan je novo ulaganje,davanje i primanje....i da ne duljim bla bla....
..ja sam sa mm zivjela prije nego smo se ozenili...a ozenili smo se samo zbog djeteta da nemamo onu silnu zajebuser posted image anciju  oko papira....jer nit meni nit njemu taj papir ne znaci nista(mi smo josefina lisac i karlo metikosuser posted image user posted image )....mozemo biti 1oo god skupa,ili 3mj,udat se pred Bogom i sve,al ak nije sudeno nije sudeno i basta....


draga ja cekam bebu i nisam u braku, daj mi pliz reci zasto je lakse kad se beba rodi da si u braku? kakva je to silna papirologija koja se mora rjesavati?
pusa, hvala


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 9:55:23   
danery
IZVORNA PORUKA: zaba

jedini razlog zašto ljudi trebaju ući u brak je ljubav,želja za stvaranjem obitelji i želja da se zajedno ostari.



potpisujem

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 10:02:52   
MILLA
mi smo se oženili prije trudnoče ...jednostavno,jer smo se voljeli. smatrali smo da je to sljedeče.a nakon toga bebač....u brak smo ušli ne zbog drugih niti zbog papira,nego zbog toga što na brak gledamo kao jedan ozbiljan čin ... i pisala sam več u ovoj temi nekoliko postova zašto i zbog čega.....a da se ne ponavljam...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:11:16   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Točkica28

IZVORNA PORUKA: leilany

a mislim  kad cujem...moje je savrseno ovo ono...odma mi sila na šekret...user posted image
nijedan brak nije savrsen jer nijedan covjek nije savrsen....
svaki dan je novo ulaganje,davanje i primanje....i da ne duljim bla bla....
..ja sam sa mm zivjela prije nego smo se ozenili...a ozenili smo se samo zbog djeteta da nemamo onu silnu zajebuser posted image anciju  oko papira....jer nit meni nit njemu taj papir ne znaci nista(mi smo josefina lisac i karlo metikosuser posted image user posted image )....mozemo biti 1oo god skupa,ili 3mj,udat se pred Bogom i sve,al ak nije sudeno nije sudeno i basta....


draga ja cekam bebu i nisam u braku, daj mi pliz reci zasto je lakse kad se beba rodi da si u braku? kakva je to silna papirologija koja se mora rjesavati?
pusa, hvala



tockica ako NISI U BRAKU i rodis djete ...kud je vec sranje u hr. s papirima jako veliko mislim masa stvari je potrebna..KADA NISI U BRAKU A RODIS...jos+ imas problema jer OTAC DJETETA MORA U MATICNOM UREDU VRSIITI PRVO PRIZNANJE DJETETA....pa tek onda sve ostalo...kao god zelis...

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:13:54   
leilany
IZVORNA PORUKA: Točkica28

IZVORNA PORUKA: leilany

a mislim  kad cujem...moje je savrseno ovo ono...odma mi sila na šekret...user posted image
nijedan brak nije savrsen jer nijedan covjek nije savrsen....
svaki dan je novo ulaganje,davanje i primanje....i da ne duljim bla bla....
..ja sam sa mm zivjela prije nego smo se ozenili...a ozenili smo se samo zbog djeteta da nemamo onu silnu zajebuser posted image anciju  oko papira....jer nit meni nit njemu taj papir ne znaci nista(mi smo josefina lisac i karlo metikosuser posted image user posted image )....mozemo biti 1oo god skupa,ili 3mj,udat se pred Bogom i sve,al ak nije sudeno nije sudeno i basta....


draga ja cekam bebu i nisam u braku, daj mi pliz reci zasto je lakse kad se beba rodi da si u braku? kakva je to silna papirologija koja se mora rjesavati?
pusa, hvala



tockica....ja sam rekla da je meni lakse da sam se ozenila prije male jer ja mrzim cekanja u redovima,odlaske dolaske...salju te sad po ovo sad po ono...sa malom bebom je to tesko...a nista nemozes sam nego u cuture skupa ti i tvoj partner...
samo zato sam rekla da je lakse prije....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:14:34   
lidac0605
Potpisujem Bebys...i mislim da ti dijete automatski u rodilištu upisuju pod tvoje prezime i tak proslijede u općinu-tak je bar ona ženska rekla jednoj mojoj u sobi koja nije bila vjenčana...a moš mislit onda procedure user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:15:29   
MILLA
IZVORNA PORUKA: Bebys

jer OTAC DJETETA MORA U MATICNOM UREDU VRSIITI PRVO PRIZNANJE DJETETA....pa tek onda sve ostalo...kao god zelis...


a i kad si u braku isto tata mora doči...mislim zbog imena,tako nešto...dal se slaže,bla,bla...možda sam fulala razlog,ali znam da oboje moraju nešto.....


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:16:29   
leilany
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Potpisujem Bebys...i mislim da ti dijete automatski u rodilištu upisuju pod tvoje prezime i tak proslijede u općinu-tak je bar ona ženska rekla jednoj mojoj u sobi koja nije bila vjenčana...a moš mislit onda procedure user posted image


e tocno tako...znam da mi je mm pricao kak se njegov frend nije stigao ozenit jer je morao na brod...to je bila tolka procedura kasnije da su poludjeli...
al ebes sve rastali se ionak nakon god danauser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:36:23   
Točkica28
ček... bebaču pišu moje prezime ak nisam udata?
čitam između redaka: bolje da se udam prije neg se crvek rodi user posted image ?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:39:40   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Potpisujem Bebys...i mislim da ti dijete automatski u rodilištu upisuju pod tvoje prezime i tak proslijede u općinu-tak je bar ona ženska rekla jednoj mojoj u sobi koja nije bila vjenčana...a moš mislit onda procedure user posted image
  tocno je tako...ja sam radila u MATICNOM u Osijeku i znam kako jeto...


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:40:34   
lidac0605
Da...i kolko se sjećam ta ženska kaj popisuje u rodilištu nije htjela ni upisat ime oca jer kao nisu u braku,pa on kakti mora prvo priznat dijete da bi se upisal ko njegov otac-kolko se sjećamuser posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:42:11   
leilany
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ček... bebaču pišu moje prezime ak nisam udata?
čitam između redaka: bolje da se udam prije neg se crvek rodi user posted image ?



a pa na koga da napisu??? na tebe posto dolazis sa djevojackim prezimenom...
zato sam rekla da je ebada kasnije...a ti odma skocila jadnoj leilany za vrat user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:42:26   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ček... bebaču pišu moje prezime ak nisam udata?
čitam između redaka: bolje da se udam prije neg se crvek rodi user posted image ?

  da pisu tvoje prezime NARAVNO...ali ako si u braku a imas drugacije prezime...to se isto rjesava AUTOMATSKI u maticnom uredu  svejedno morate doci oboje...
samo je razlika sto OTAC opet papirologija..AKO NISTE VJENCANI VRSI PRIZNANJE A AKO STE VJENCANI onda mu samo daje izjavu da se upisuje s ocevim prezimenom...u slucaju da si ostala prilikom braka na svom prezimenu...valjda si me skuzila sta sam rekla...
inace PRIZNANJE TI SE VIDI...na svim papirima...jer pise uvijek djetetu tvoje prezime...i dolje u zabiljeskama...tek pise priznao ga taj i taj za svoje djete i nosi prezime to i to...
tako je bilo

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:43:51   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Da...i kolko se sjećam ta ženska kaj popisuje u rodilištu nije htjela ni upisat ime oca jer kao nisu u braku,pa on kakti mora prvo priznat dijete da bi se upisal ko njegov otac-kolko se sjećamuser posted image
  da tako je...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:46:26   
Točkica28
ok hvala cure... u tom slucaju cu razmisliti o svemu, nisam znala da je tak komplicirano.
a posto lezim ce malo teze biti ikakvu svadbu organizirati heheee
i ne skacem nikom za vrat bejb samo komnetiram i skupljam informacije kaj dalje. jer mi je vise od svega bezveze posjest decka i da razgovaramo o tome, ja sam nekak htela da to bude spontano, al sta je tu je
hvala jos jednom na informacijama
kissač


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:47:38   
njanja
malo off topic, ali vezano za ovo o upusivanju u matičnu knjigu....u hrvatskom zakonu se smatra da ako je dijete rođeno u braku da je automatski od muža...Dakle, ako si imao muža sa ljubavnikom, djetetov otac je tvoj muž.....NEBULOZA????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Najgori razlozi za ULAZAK U BRAK
11.3.2010 11:48:44   
Bebys
nisam ja valjda negdje nesta napisala SKACEM ZA VRAT...nisam...ili..??????

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!