|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Split - napokon novo rodilište
5.7.2010 16:26:25   
anna85
ne znam sta da ti kazem kad sam ja bila nije bilo pelena a bodi su mi jednom promenili user posted image moj savet je da nosite pelene kremu i vlazne sa sobom

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Split - napokon novo rodilište
5.7.2010 18:18:34   
mišica 666
ja sam rodila 28. 06. i pelena vlažnih maramica krema i bodija je bilo i mogla sam je mjenjati koliko god sam puta htjela. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Split - napokon novo rodilište
5.7.2010 20:26:49   
nike1
nadam se da ce svega toga bit i do 29.8. kad je nama termin...
mozes li mi rec molim te sta mi sve treba ponit u rodiliste jer si nedavno rodila pa se nadam da ipak znas najbolje!?

HVALAuser posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Split - napokon novo rodilište
8.7.2010 17:17:08   
Fever
Ja jučer išla na ultrazvuk u novo rodilište i na jednom šalteru see sve obavlja!!! Od prijema trudnica do najobičnijih uputnica....žena došla rodit i u trudovima i mora čekat svoj red na šalteru iza njih 30 koje su došle na neki pregled umisto da je otprave odmah priko svih...govori meni muž, nedaj Bože da tebe trudovi uvate ovako rano kad je gužvara, eto jedina zamjerka do sada....user posted image

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Split - napokon novo rodilište
8.7.2010 21:30:15   
cuba
IZVORNA PORUKA: Fever

Ja jučer išla na ultrazvuk u novo rodilište i na jednom šalteru see sve obavlja!!! Od prijema trudnica do najobičnijih uputnica....žena došla rodit i u trudovima i mora čekat svoj red na šalteru iza njih 30 koje su došle na neki pregled umisto da je otprave odmah priko svih...govori meni muž, nedaj Bože da tebe trudovi uvate ovako rano kad je gužvara, eto jedina zamjerka do sada....user posted image

pa šta žena u trudovima nema prednost pred drugima koje čekaju uputnicu ili pregleduser posted image user posted image  

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Split - napokon novo rodilište
8.7.2010 22:02:32   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: nike1

nadam se da ce svega toga bit i do 29.8. kad je nama termin...
mozes li mi rec molim te sta mi sve treba ponit u rodiliste jer si nedavno rodila pa se nadam da ipak znas najbolje!?

HVALAuser posted image



ponesi vodu i kakav keksić jer je rana odvratna pa da imaš u međuvremenu šta prigrist između obroka jednokratne gaćice meni su najbolje jessa iz dm a jer se lipo može zalipiti uložak ja ih i sad nosim jer mi ne žuljaju punte, wc papir , ručnici   sapun vlažne maramice za sebe uloške


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Split - napokon novo rodilište
9.7.2010 14:49:00   
nike1
hvala ti misica nadam se da ste ti i bebica dobro i da necu imat fobije od tog rodilista jer vise neznam ni sta mi triba za kuci kad se vratim a kamo li za u rodiliste valjda necu doc doma a da mi pola toga fali...user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Split - napokon novo rodilište
9.7.2010 15:01:13   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: Fever

Ja jučer išla na ultrazvuk u novo rodilište i na jednom šalteru see sve obavlja!!! Od prijema trudnica do najobičnijih uputnica....žena došla rodit i u trudovima i mora čekat svoj red na šalteru iza njih 30 koje su došle na neki pregled umisto da je otprave odmah priko svih...govori meni muž, nedaj Bože da tebe trudovi uvate ovako rano kad je gužvara, eto jedina zamjerka do sada....user posted image

pa šta žena u trudovima nema prednost pred drugima koje čekaju uputnicu ili pregleduser posted image user posted image  


aahhahaha..pa ovo je smiješno...da su mene tamo čopili od mog urlanja sve bi me pustile preko reda...user posted image user posted image user posted image user posted image ..pa koja glupost...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Split - napokon novo rodilište
9.7.2010 19:43:14   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: nike1

hvala ti misica nadam se da ste ti i bebica dobro i da necu imat fobije od tog rodilista jer vise neznam ni sta mi triba za kuci kad se vratim a kamo li za u rodiliste valjda necu doc doma a da mi pola toga fali...user posted image user posted image


ma nemoj se brinit ja sam bila na 2 odjela i u rađaoni i svi su mi stvarno bili super i sestre ti pomognu oko dojenja i šta god ti treba stvarno sve pohvale osoblju kojeg je malo ali se maximum trudi. a ako nešto i zaboraviš uvjek ti mogu tvoji dobaciti tako da se ne brineš.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nike1)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Split - napokon novo rodilište
9.7.2010 23:18:59   
nike1
lipo je znat da je bar osoblje super...user posted image
hvala

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Split - napokon novo rodilište
10.7.2010 14:13:20   
Miau
IZVORNA PORUKA: Fever

Ja jučer išla na ultrazvuk u novo rodilište i na jednom šalt_eru see sve obavlja!!! Od prijema trudnica do najobičnijih uputnica....žena došla rodit i u trudovima i mora čekat svoj red na šalt_eru iza njih 30 koje su došle na neki pregled umisto da je otprave odmah priko svih...govori meni muž, nedaj Bože da tebe trudovi uvate ovako rano kad je gužvara, eto jedina zamjerka do sada....user posted image

Pa kad vec sestre nisu reagirale, zar je druge trudnice nisu pustile preko reda???
Anna i Misica pa vi ste rodile u 3 dana razlike, zar je moguce da su u neke sobe stavljali pelene, kremice i bodije, a u druge ne? user posted image Ja sam od nekih zena cula da su sestre mijenjale pelene i benkice, ali samo ujutro i navecer prije spavanja, pa su mi preporucile da ponesem sve svoje za svaki slucaj. Iskreno vise mi nije nista jasno! Imam osjecaj da oni to na dane, kako im se koji dan da. user posted image Ja cu na kraju doci s najvecom mogucom kufercinom u bolnicu, pa nek oni pricaju sta hoce! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Miau -- 10.7.2010 14:23:08 >

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Split - napokon novo rodilište
10.7.2010 16:26:45   
AntonijaV
kad sam ja bila u rodilištu isto nije bilo ni bodija ni pelena.. na sreću imala sam svoje pampersice, al kad sam svoju mrvicu sama presvukla (jer ih oni presvlače ujutro prije vizite, prije posjeta i navečer između 9 i 12!!) jedna sestra se izvikala na mene, jer je kao dovoljno to što one rade.. al bila mi je i neka super sestra koja je stalno dolazila do nas pitat jel sve u redu i treba li nam šta..
e i sve pohvale sestrama na patologiji trudnoće 2 , one su mi stvarno bile suuupeer..user posted image user posted image user posted image user posted image


al najeća zamjerka novom rodilištu mi je zatvorenost!! na patologiji sam bila 23 dana i doslovno nisam mogla nosom kroz prozor provirit.. sva sreća pa su nas sestre puštale po hodniku da šetamo i do dnevnog boravka..inače se ni to ne smije..

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Split - napokon novo rodilište
10.7.2010 17:00:43   
mišica 666
kad sam ja bila sve je za bebu bilo na hodniku na jednim kolicima i moga si čekat da ti sestra promini bebu ili sam kad hoćeš nas su čak i poticali da ih same minjamo što smo i radile i ja i cimerica.  i ja sam inače prije bila na patologiji 2 i stvarno su sestre za 5 ali i na babinjačama 2 su odlične.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.7.2010 15:53:26   
tinad
Ja  sam odlučila roditi u Splitu iako sam iz Neretve.Malo me zbunjuju različite informacije što trebam i što me čeka u Splitu. Čini mi se najbolje spakirati sve pa da budem sigurna da mi nešo neće zafaliti.Ali malo me zbunjuje ta dičija roba,mislila sam da samo osim bebi odjeću za izlazak? A isto tako spominjue se široko povijanje.Može malo pomoći i savjeta.  

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Split - napokon novo rodilište
19.7.2010 17:00:30   
mišica 666
beba ti nosi njihovu robicu i samo kad ideš van muž ti donese tvoju i bebinu robicu. bebu povijaš široko pokažu ti sestre isto sa njihovim platnenim pelenama. spavačicu sam svaki dan dobivala čistu (pitaš sestre pa ti daju) ponesi šugomana i wc papira toga nema i sapun. pelene možeš ponit ali koristi njihove dok ih ima a dok sam ja bila bilo ih je cjelo vrijeme. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.7.2010 16:11:29   
Miau
IZVORNA PORUKA: tinad

Malo me zbunjuju različite informacije što trebam i što me čeka u Splitu.

Ja isto vise ne znam kako da se pripremim i sta da ponesem! user posted image A i sokantno mi je da u rodilistu nema wc papira i sapuna??? Pa di idu svi oni novci od zdravstvenog sta svi mi svaki mjesec placamo?!?

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Split - napokon novo rodilište
24.7.2010 17:22:17   
osobno
Evo jučer rodila rodica tamo, isto kaže da nemaju pelene, da joj triba donit. E sad, ni meni nije jasno, kad znam da kad god sam tribala bilo šta, uvik bi mi sestre donile. Čak su mi donosile i fiziološku za očistit nosić jer je M ima puno plodne vode, pa mu je stalno bija začepljen nosić.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.7.2010 0:03:56   
Miau
Ja sam nekako stekla dojam da oni sve imaju, ali ovisi o sestri hoce li dati ili ne. Neke su normalne i daju pelene, spavacice, otopinu...bilo sta da zatreba. A neke valjda rade preko kuser posted image , da oprostite, pa ne daju nista. Ne znam kako drugacije objasniti da zene koje su rodile u par dana razlike imaju potpuno drugacije price!

E da, jos i ovo da kazem - doktor koji dolazi povremeno na dezurstvo u rodiliste mi je dao savjet u vezi epiduralne. Znam da je OT, ali vezano je iskljucivo za splitsko rodiliste zato ovdje to pisem. Kaze covjek da je malo anesteziologa koji u ST znaju dati epiduralnu, pa se ne usude i zbog tog malo zena rada na taj nacin. Rekao je, medu nama (i vama user posted image ) u koliko me anesteziolog bude pokusao odgovoriti da odmah odustanem jer on to govori radi sebe, odnosno radi svog neznanja! Bas utjesno! user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Miau -- 25.7.2010 0:08:00 >

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Split - napokon novo rodilište
25.7.2010 11:08:58   
cuba
IZVORNA PORUKA: Miau

E da, jos i ovo da kazem - doktor koji dolazi povremeno na dezurstvo u rodiliste mi je dao savjet u vezi epiduralne. Znam da je OT, ali vezano je iskljucivo za splitsko rodiliste zato ovdje to pisem. Kaze covjek da je malo anesteziologa koji u ST znaju dati epiduralnu, pa se ne usude i zbog tog malo zena rada na taj nacin. Rekao je, medu nama (i vama user posted image ) u koliko me anesteziolog bude pokusao odgovoriti da odmah odustanem jer on to govori radi sebe, odnosno radi svog neznanja! Bas utjesno! user posted image user posted image user posted image


I mislila sam da posao obavljaju nesposobni  ljudi... sramota....


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Split - napokon novo rodilište
31.7.2010 14:36:30   
anna85
bebinu odecu za izlazak nosis samo  tamo oblaci njihovu.Rekla sam vam ja da nema pelena user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Split - napokon novo rodilište
31.7.2010 22:47:52   
Miau
Evo sad mi se javila prija iz rodilista, kaze imaju sve! I pelene, i wc papira, i sapuna, i posteljine, i spavacica...ma sta god da joj zatreba sestre nose! Pa sad ti znaj! Oni to izgleda na par-nepar, pa koji te dan dopadne! user posted image user posted image user posted image A ja cu sve pripremiti, pa ako zatreba da imam. Sta je sigurno, sigurno je!

(Odgovor članu anna85)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Split - napokon novo rodilište
10.8.2010 19:30:09   
tinad
Mene zanima kada se ide u rodilište i mužu se predaje odjeća da li to vrijedi i za donje rublje?

< Poruku je uredio tinad -- 10.8.2010 19:35:14 >

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Split - napokon novo rodilište
10.8.2010 19:36:57   
Gianna
Ne znam šta da vam kažem...  ja sam baš jučer razgovarala sa sestrom koja radi na Neonatologiji u Splitu i žena sama kaže da svega ima sasvim dovoljno, ali definitivno ovisi na kakvu češ tuku tamo naletiti.....

Živi bili pa vidili, zato ja ovi put sa sebom vodim mužića, pa neka pokušaju nešto da mi ne daju user posted image user posted image user posted image user posted image .....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Split - napokon novo rodilište
11.8.2010 16:12:27   
Miau
IZVORNA PORUKA: Gianna

Ne znam šta da vam kažem...  ja sam baš jučer razgovarala sa sestrom koja radi na Neonatologiji u Splitu i žena sama kaže da svega ima sasvim dovoljno, ali definitivno ovisi na kakvu češ tuku tamo naletiti.....

Živi bili pa vidili, zato ja ovi put sa sebom vodim mužića, pa neka pokušaju nešto da mi ne daju user posted image user posted image user posted image user posted image .....



To i ja mislim! Imaju svega, ali sad je pitanje sta ce ti htjeti dati. Ja isto vodim muza na porod, neka njega kraj mene!

Je li neka od vas zadnje dane pred porod isla u bolnicu na kontrole ili ste isle samo kod svog doktora? Ja idem samo kod svog.

< Poruku je uredio Miau -- 11.8.2010 16:13:38 >

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Split - napokon novo rodilište
11.8.2010 16:30:53   
AntonijaV
IZVORNA PORUKA: tinad

Mene zanima kada se ide u rodilište i mužu se predaje odjeća da li to vrijedi i za donje rublje?


sa sobom u vrećici valjda nosiš uloške, gaćice, vodu... ono što će t itrebati prije nego li bude vrijeme posjeta..a sve ostalo što ti treba muž ti donese u 16:30 kad dođe vidjeti tebe i vaše malo zlato user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ime za mog bebaca??
paolina

Njbolje ime za mog bebaca..

Sarah (19%)

Farah (3%)

Lucija (28%)

Glorija (6%)

Iva (16%)

Mia (29%)


Broj svih glasova: 237

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!