|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   niska temperatura
9.12.2009 13:11:25   
ciciban Q
Molila bi sve forumasice da napisu dali su vam djeca imala temp ispod 36 od uporabe lijekova za snizavanje temperature.Unaprijed mnogo zahvalna.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:13:21   
lueman
ne ali sam vidjela djete kojem je majka prenaglo spustila temp.pa je završilo na hitno i to s glukozom u infuziji(čini mi se) i zamotano u dvije dekeuser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ciciban Q)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:15:42   
andrea11
mom malom se nakon voltaren cepica temperatura skinula sa 40 na ispod 35user posted image

(Odgovor članu ciciban Q)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:16:48   
Bebys
nisam to iskusila ali mislim da ga umotas u nesto toplo dok nije kasno...

(Odgovor članu andrea11)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:18:04   
ZVRK
nije mi se to desilo nikada.
zgriji bebu kožu na kožu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:24:21   
mirna
Koji lijek si dala bebi? To se može dogoditi od voltarena ili ako prerano snižavaš temp (ispod 38). Ugrij bebača s dekicom i toplim napitkom. 

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:37:44   
ciciban Q
Mom sinu je skoro 11 mjeseci i u nedelju je dobio temp i ja sam mu je skinula sa voltaren cepicem i bilo je ok. Medjutim on je ponovo sutradan dobija 39 i ja glupaca mu dadnem lupocet cepic u 18 i 30 i opet za sat vremena kasicicu dalsya kontajuci da se temp nedize posto je sklon tempetaturama do 40. U 20 casova je otisao na spavanje i ja sam mu u madjuvremenu pipala celo da bi oko 22 i 30 izmjerila aksilarno zivinim toplomjerom i imala sta i vidjet temp je bila 35,2 i ja sam od straha dobila i menustaciju i da izvinete proljev. Istog momenta smo otisli u hitnu da ga dr pregleda i dr je rekao da je sve u redu.Da napomenem da od te noci nema vise temperature, po danu mu bude normalna 36,5 ali sinoc sam mu oko ponoci izmjerila i bila je 35,7 i opet sam se ludjacki prepala.E sada je mene strah do kad ce on tako da ima nisku temp navece i molim andreu 11 da mi napise malo opsirnije o svom slucaju i kada je se njenom dijetetu normalizovala tem. Unaprijed zahvalna.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:43:33   
mirna
Nedavno je jedna korisnica otvorila sličnu temu... Dr joj je rekao da je niska temperatura nakon bolesti česta pojava jer je organizam iscrpljen. Predlažem ti da dijete staviš k sebi u krevet kada ima nisko temp, tako ćeš ga najbolje ogrijati.

(Odgovor članu ciciban Q)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:50:22   
ninolina
Dr joj je rekao da je niska temperatura nakon bolesti česta pojava jer je organizam iscrpljen. Predlažem ti da dijete staviš k sebi u krevet kada ima nisko temp, tako ćeš ga najbolje ogrijati.

iako je tem 35,4 ok nakon bolesti, ne brini to je normalnouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: niska temperatura
9.12.2009 13:55:41   
dominik
kad se tako snizi temp treba ga okupati u toploj vodi i zamotat u deke

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: niska temperatura
9.12.2009 15:39:59   
andrea11
ja mislim da ti 35,7 i nije tako strasno niska temperatura i mislim da se nebi trebala opterecivati...a sto se tice naseg snizavanja, nama je pala na 34,7 isto preko noci, a bila je 40. on je tada bio jako bolestan(upala uha) i tepterature je imao tri tjedna i to jako visoke. ja tada nisam pojma imala da i niska temperatura moze biti opasna. nije mu bilo nista...normalono je spavao. nakon toga on je jos imao temperature koje su se snizavale na 35 do 36 stupnjeva(voltaren cepicima)

(Odgovor članu ciciban Q)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: niska temperatura
9.12.2009 16:26:31   
ciciban Q
Draga Andrea11 ja kao i ti nisam znala da niska temperatura moze biti opasna kao i visoka. Molim te da mi napises dali ste vi isli kod dr kad ste vidjeli tako nisku temp ili ste ga mozda kontaktirali i ako jeste sta vam je on rekao. Unaprijed zahvalna.

(Odgovor članu andrea11)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: niska temperatura
9.12.2009 16:53:21   
korina 9
Mojoj nečakinji je njena pametna mama spustila temp. na 34. Spavala je i podhladila se. Da nije njena mama došla provijerit malu ko zna šta bi bilo. Zvali su pedijatricu i morali je odmah spustit u toplu vodu i umotat u deku dok se temp. nije digla....

(Odgovor članu ciciban Q)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: niska temperatura
11.12.2009 12:38:36   
ciciban Q
dajte zene ako znate nesto vise o niskoj temp pisite, ja nespavam nocima od straha samo sta radim mjerim,joj dokle ovako

(Odgovor članu korina 9)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!