|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   curi nosić
11.9.2009 13:32:35   
troubled
prvi put...
mislim da smo dobro i prošli...8 i po mjeseci bez igdje ičega...
i nije velika frka....samo mi milo kad je gledam...kad razlita one curke prije nego ih uspijem pobrisati...user posted image
kako mi se naljutila kad sam joj išla špricnuti fiziološku...user posted image

ima li kakav savjet za bezbolno čišćenje nosića?
pauli smo to radili u troje...i cijelo vrijeme sam govorila da je to ravno zlostavljanju...

ne bi magdu zlostavljala, ako baš ne moram user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:38:24   
Anoniman
ajoj, nažalost nemam ništa na pameti što ne bi barem malo ličilo na "zlostavljanje"... žao mi je... ali opet... bolje ju i pritisnuti malo nego da ju to muči u nosu... probaj aspirator... doduše Arianna je jeftinija.... izaberi što ti se više sviđa user posted image

žao mi je malog miša! user posted image
ljubi ju da brzo prođe! user posted image user posted image

i - da, super ste izdržali !!! user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:39:10   
mirna
nema drugog nego fizioloska.. kada je imao jako začepljen, naspricala sam fiziolosku i onda izvukla s pumpicom.. nije baš ugodno...user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:40:06   
troubled
aspirator, arianna???? hrvatski, molim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:43:55   
plavka
mi ti nosić rješavamo sprejom sterimar baby koji ima i  graničnik te usavgamo sa ariana aspiratorom!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:46:10   
troubled
imam sprej, imam i pumpicu...tako i radim...ali to je užasno šokantno iskustvo...
što je arianna ne znam...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:46:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

aspirator, arianna???? hrvatski, molim user posted image user posted image user posted image


aspirator ti može biti onaj mali ručni na baterije... - stvarčica kojom se uspumpava nosić... samo je skupo, mislim da nema ispod 400 kuna
ovo:
user posted image  i sl.

a Arianna je ona cijvčica što se prišteka na usisavač, već smo pisali o tome negdje... moram naći...

evo slike
user posted image

ovaj dio c ide u cijev usisavača, dio a ide na nosnicu, ne moraš kopati unutra ako je nosić mali nego samo prisloniš izvana, taj dio se može prati i sterilizirati, i ima 2 kom. u paketu.
To samo regulira jačinu isisavanja, bez obzira n jačinu usisavača.
Imama to od prošle zime, preporučila mi pedijatrica, jer smo do tada muku mučili s nosevima. Svima trima smo pumpali svaku večer i bar su mogle spavati po noći!

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:48:13   
troubled
a koliko košta taj usisivač user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:49:29   
Anoniman
user posted image
ovako izgleda paketić, kupuje se u apoteci i košta oko 180 kuna.

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:50:27   
troubled
thanks mariachi...pravi si drug user posted image user posted image user posted image

stavljam to večeras na obiteljsko vijećanje user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:50:54   
plavka
i ja sam se mučila prije s pumpicom dok nisam nabavila aspirator i preporodila se

Konceptualno predstavljanje proizvoda nosni aspirator: user posted image Curenje iz nosa kod beba i djece do navršene druge godine života vrlo je česta pojava. Jedan od najvećih problema jest taj da malo dijete još uvijek nije sposobno ispuhati svoj nos i trebat će vremena prije nego dojenče ili beba nauči disati kroz usta. Začepljeni nos ometat će disanje, uzrokovati neugodu, a može dovesti i do ozbiljnijih zdravstvenih problema koji se odnose na uho, nos, grlo i donje dišne putove. Stoga je iznimno važno nosnu šupljinu održavati čistom. Arianna nosni aspirator (Nasal Vacuum) je najbolje sredstvo za postizanje toga cilja. Naravno, ništa ne može zamijeniti liječnički pregled. Samo liječnik može dijagnosticirati uzrok nazalne sekrecije. Uklanjanje sekreta iz nosne šupljine ubrzat će oporavak u slučaju bolesti, poboljšat će disanje i općenito blagostanje, te će pomoći u sprječavanju bolesti.     Korištenje proizvoda Arianna nosni aspirator: Postavite dijete ili dojenče u sjedeći/ uspravan položaj. Preporučujemo držati dijete u krilu dok se on/ona ne navikne na napravu.
Postavite uklanjač (A) tako da u potpunosti zatvori jednu od nosnica i zadržite ga tako nekoliko sekundi promatrajući iscjedak koji se taloži u cilindrasti spremnik. (B)
Možete nježno rotirati uklanjač kružnim pokretima.
Ponavljajte ovaj postupak na istoj ili/i drugoj nosnici svakodnevno ili po potrebi. user posted image Sterilizacija: Čistite dijelove prije i nakon svake uporabe pranjem u vrućoj sapunastoj vodi. Ispirite s vrućom ili toplom vodom. Zabranjena je uporaba detergenata, kemikalija ili grubih materijala na proizvodu. Sastavljanje: 1. Umetnite uklanjač (A) u cilindrasti spremnik (B)
2. Uključite kućni usisivač.
3. Umetnite adaptor za usisivač (C) u priključnu cijev na usisivaču. Rastavljanje: Uklonite adaptor za usisivač (C) iz usisivača dok je u radu, te ga zatim isključite. U kutiji možete pronaći dva uklanjača user posted image



(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:51:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

ali to je užasno šokantno iskustvo...


žao mi je, ali to je tako... reci sebi da je to za njeno dobro, stisni zube i oslobodi ju sekreta... kak drugačije...
mi mame smo nekad toliko slabe na dječje suze, joj joj!

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:51:50   
plavka
e da i cijena je 188,00kn

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:55:38   
Anoniman
e, super, plavka ti je stavila i video! Pogledaj! Kod mene je mm morao držati a ja sam usisavala, bilo je dreke ali je bilo i koristi!

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:59:00   
plavka
muž i ja isti u duetu čistimo i bezbrige smo....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: curi nosić
11.9.2009 13:59:54   
troubled
sad sam pogledala video...
plavka, hvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: curi nosić
11.9.2009 14:50:41   
FIONA
si probala ublažit curenje inhalacijom...ja zver posjednem ispod plahte ili velimkog ručnika...stavim stolicu na stol i ispod nje lončinu kuhane kamilice i terinja( ostaci sjena ono sitno)...uzmemo igračke i malu bateriju i držim ju u krilu...saftam se i znojim sa njom ali pomaže!...bar ti ubblaži i skrati curenje...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: curi nosić
11.9.2009 15:36:41   
troubled
joj, fiona, nisam...nema toga, srećom, puno...
ovo tvoje zvuči tako komplicirano...
od muke bi joj prestao curiti nos user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: curi nosić
11.9.2009 20:39:58   
BUMBIKA
I mi smo se preporodili od kada smo kupili taj aspirator stvarno je superuser posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: curi nosić
11.9.2009 20:55:18   
ninishka
ovo mi bas zgodno!!! kupit cu si to kad tad kad tad....user posted image user posted image user posted image
da malisa ne pati kad zagusti

a jel to pase na svaki usisavac?


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: curi nosić
11.9.2009 20:55:47   
BUMBIKA
Vjerovatno paše.....

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: curi nosić
11.9.2009 20:58:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninishka

ovo mi bas zgodno!!! kupit cu si to kad tad kad tad....user posted image user posted image user posted image
da malisa ne pati kad zagusti

a jel to pase na svaki usisavac?


mislim da paše jer je onaj dio koji ide u cijev usisavača blago nakošen, pa nije važno koje debljine je cijev. user posted image

(Odgovor članu ninishka)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: curi nosić
11.9.2009 20:59:44   
ninishka
super...nije tak skupo a korisno je!!!
volim takve pametne stvarcice...user posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: curi nosić
11.9.2009 21:01:49   
FIONA
IZVORNA PORUKA: troubled

joj, fiona, nisam...nema toga, srećom, puno...
ovo tvoje zvuči tako komplicirano...
od muke bi joj prestao curiti nos user posted image


zakaj...mi se igramo ispod toga i ok...ja sam istina Bog mokra ali joj je lakše a i meni je draže bez šokiranja i šopanja od malena raznim sprejevima i otopinama...naravno da to ne ispuše nos ali potera van...a i skrati curenje...taj perio bolovanja i naravno dobro za sluznicu!..inače moja zver prihvača sve to pa mi je lako..user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: curi nosić
14.9.2009 8:25:40   
ninishka
prva neprospavana noc radi nosica i prvi put u 6 mj nekaj takvoga...cekam mm da se  probudi pa da ode u ljekarnu po taj aspirator...jadnicak kak se muci....

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!