|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torba za rodilište
23.9.2010 9:31:35   
ZVRK
slažem se sa ninolinom.neće im biti ništa ali ja sam ''podstavila''ispod guze sa ručnikom pa nije neki jako nagib.
sada će mi biti zimska beba i biti če pokrivena sa debljom dekom

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Torba za rodilište
23.9.2010 9:35:55   
Gianna
Imamo i as i onu veliku košaru za bebe, i ja sam se ipak odlučila user posted image iznijeti doma u košari, nekako mi je tako najzgodnije...., a torbu za rodilište spremam slijedeći mjesec, onda vas budem gnjavila sa pitanjima...user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Torba za rodilište
23.9.2010 9:42:41   
ZVRK
treba smjestiti košaru u auto a da bude mjesta za druge i da je ''sigurno vezana''.
zato meni bolja as jer jAJE  nemogu smjestiti u auto uz zvrkovu sjedalicu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Torba za rodilište
24.9.2010 13:50:15   
Bablica
Meni je nekako logičnog iznjeti novorođenče u košari da je u ležećem položaju. Jaje mi je nekako za starije bebače?! Jedino neznam kako se veže košara?! Mi smo dobili kolica 3u1 koja imaju tu košaru, jel to OK?
Sad sam sva smućena a moram se već polako pripremat ... i torbu pomalo spremit!user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Torba za rodilište
24.9.2010 13:58:07   
cuba
IZVORNA PORUKA: Bablica

Meni je nekako logičnog iznjeti novorođenče u košari da je u ležećem položaju. Jaje mi je nekako za starije bebače?! Jedino neznam kako se veže košara?! Mi smo dobili kolica 3u1 koja imaju tu košaru, jel to OK?
Sad sam sva smućena a moram se već polako pripremat ... i torbu pomalo spremit!user posted image

AS je namijenjen djeci od rođenja pa do otprilike 9 mj - 1 god.  AS je anatomska i djetetu nije neudobno u njoj jer je u istom takvom položaju u maminom stomaku. Ja sam za svog R stavila dodatni ručnik u AS (ispod navlake). Naravno da je na tebi odluka u čemu ćeš svog bebača iznjeti iz rodilišta ali nemaj straha od AS. Mislim da bi u uputama od kolica trebala imati i sliku kako se košara postavi u auto. Čini mi se da se pojas samo preko nje zavežeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Torba za rodilište
24.9.2010 14:42:26   
Bablica
Nemam sliku jer smo ta kolica mi poklonili mm bratu a kako njima sad ne trebaju dobili smo ih na korištenje. Pogledat ću malo na netu ako ima gdje upute. Nisam znala to za as da može odmah beba u nju

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Torba za rodilište
28.9.2010 13:00:56   
luna82
Nadovezat ću se malo na ovu AS/jastuk priču: na  tečaju u bolnici nam je fizioterapeut reko kako večina EU zemalja ima zakon kojim propisuje da se novorođenčad nosi u AS; jastuk nikako ne dolazi u obzir. Razlog tomu je položaj tijela bebe- onaj u jastuku i nije baš idealan po pitanju kičme. Kaže da to uglavnom ljudi forsiraju iz neke obiteljske tradicije(kao, priča, ima se još doma jastuk u kojem su roditelji novorođenčeta iznešeni iz bolnice) ili estetike (hmm, relativno)
Ukratko, mene je uvjerio. Pa idemo na AS.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Torba za rodilište
28.9.2010 13:27:13   
livona
Molim vas, dali pricate o ovom "jajetu" jer ovo su moja kolica, moja Ea ima 1,5 mjeseci i meni je koma drzat je u tome iako sam u nedjelju bila u setnji, nekako je iskrivljena i s rucnikom ispod tj. brada joj nekako na prsima (ne znam kako opisati user posted image )???

user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu luna82)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Torba za rodilište
28.9.2010 14:07:22   
lilia
I meni je neprirodan položaj za skroz malu bebu u tom jajetu, iznijet ću ga samo iz rodilišta u tome i ako idemo nekamo na brzinu ali u šetnji će svakako bit u košari u kolicima.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Torba za rodilište
28.9.2010 15:45:30   
CallamityJane
Mi smo Kike iznijeli u AS

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisani korisnik]
28.9.2010 15:47:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Torba za rodilište
28.9.2010 22:22:35   
missnw
bokić
i ja mislim svoju curkicu odvest kući u košari, termin je 27/10, pa mi se čini da će joj biti toplije u tome nego u jajetu...ne znamuser posted image

u svakom slučaju, u košari imamo pojasić isto, ali s obzirom da nam je ovo prva bebica malo smo smotani još pa me zanima da li ju moram u toj košari svezati sa pojasićem isto prije nego li uopće svežemo košaru na sjedalu
naime, ne mogu zamisliti da bebici od par dana vežem taj pojasić iz košare, ili sam u krivu???user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 1:28:36   
lilia
Opet ja sa tečaja, danas je pedijatrica pokazala sliku bebe u jajetu, jadničak mali, glavicu stavio na prsa jer uopće ne može ležati kako treba nego mu je kičma isforsirana u tom poluležećem položaju. Kažu jaje samo na brzinu i ako idete nekamo autom jer u autu je bolje vezan i zaštićen u slučaju sudara u tom jajetu. Govorim o bebi staroj do 4 mjeseca.
Košara nije baš pouzdana za auto i nešto su spominjali da policija traži da bebe budu u jajetu svezane. Nisam sigurna da se beba ne smije voziti u košari u autu?user posted image
Uglavnom, najbolje bi bilo imati jaje u poluležećem položaju kao korito a ne polusjedeći položaji.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 8:09:49   
missnw
user posted image  hvala lilia
malo mi je to zbunjujuće sve, npr naša košara baš ima kopče za auto pojaseve sa obje strane, i instrukcije, i sa stajališta laika, prirodnije mi je miceke tak male staviti u košaru user posted image

al opet toliko ljudi već bebače stavlja u to malo jaje dok idu iz rodilišta...
u svakom slučaju imamo i jedno i drugo pa budemo vidjeli još...user posted image
gdje češ roditi btw?

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 10:49:31   
inesica
Mi koristimo AS, od izlaska iz rodilista, podstavili smo rucnicima i gotovo je skroz ravno, i moze se normalno zavezati pojasevima.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 12:01:34   
lilia
Rodit ću u Rijeci.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 15:38:15   
missnw
mislim da nakon odgovora na drugoj temi dolazim i ja hihiuser posted image user posted image

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Torba za rodilište
29.9.2010 18:57:34   
lilia
Oni se i tako hvale da pol Hr rađa u Rijeci, ne bi imali ništa protiv ni da ti rodiš.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu missnw)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Torba za rodilište
11.10.2010 14:45:05   
Bablica
Upravo sam torbu spakirala i nisam stavila ogrtač, koliko mi on zapravo treba ili ne treba u bolnici?! Meni ga se nekako neda teglit, previše mi mjesta zauzima

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 119
   [Obrisani korisnik]
11.10.2010 14:51:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Torba za rodilište
11.10.2010 15:26:23   
lilia
Ja sam ga spakirala, Babli. "Tr ni kopat"user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Torba za rodilište
11.10.2010 16:24:28   
Bablica
Ma ne stane bi u torbu pa ga moram sa strane uzet, a neda mi se veću torbu uzet!user posted image  E jesam komplicirana! user posted image
Ja nekako ne vidim za što bimi mogao trebat pa pitam ...

Lili, mi se vidi da će bit nama 'Krepat ma ne molat!" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: lilia

Ja sam ga spakirala, Babli. "Tr ni kopat"user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Torba za rodilište
11.10.2010 16:27:46   
luce5
ja sam nosila tanki ogrtač koji sam jedino oblačila za posjete kad sam išla na hodnik

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Torba za rodilište
29.10.2010 15:35:54   
nina2108
curke imam jedno pitanje  vidim da se mnogo po netu spominju neke dvije torbe za rodilište prva je za rađaonu druga za sobuuser posted image .Ja ne kužim  kad dođem do rodilišta kamo ću s ovom torbom za sobu user posted image ?????Obadvije nosim sa sobom ili ....?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Torba za rodilište
29.10.2010 15:36:57   
nina2108
i šta trebam nosit sve u torbi za rađaonu?

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!