|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
1.11.2008 19:15:09   
Anoniman
hvala darcy.naravno da ču vam se javljati i djeliti s vama ta tužna iskustva,ipak mi dajete snagu ič dalje i boriti se.nadam se da ćete i vi brzo uspjeti i da češ nam otič na forum trudniceuser posted image .želim ti to od sveg srca.nije lako ali idemo dalje dok ne dobijemo svoje bebice user posted image

(Odgovor članu darcy)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 11:47:59   
Anoniman
ja sam se jučer opet totalno slomila.saznala sam da naša prijateljica,poznanica s kojom nisam baš svaki dan u društvu,povremeno da je trudna 7 tjedana i to me totalno dotuklo.opet sam počela plakat i pitat se zašto svi oko mene mogu imati djecu a ja ne.meni se uvijek nešto ispriječi pa nemožemo niti na inseminacije.user posted image još uvijek me to drži,to šta znam da je trudna.nemogu vjerovati.a ja?????kad če doć mojih 5 min???user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 12:27:59   
tikica_69
a cut ces i mene sutra na ovoj temi kako mi se cini user posted image i ja propucavam uvijek nakom bete, pa da unaprijed najavim jos jedan u nizu ocekivanih slomova.....a nikako da se pripremim user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ovulacije
4.11.2008 12:33:11   
JUdy
Može li mi netko pomoć tko imao iste simptome kao ja. Evo sada imam pl.dane i dole me boli kao da mi netko hoće izvadit maternicu. Jedan put smo ćak nemogli imati odnos kako bolilo. Može to biti hiperstimulacija? Dosta pijem tekućine da to izbacim.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 12:57:08   
Tsmee
Draga Tikice, rzumijem tvoj strah... Onog mjeseca kad mi je menga počela kasniti i kad sam imala sve simptome trudnoće, čekala sam danima da napravim test. Izjedala me neizvjesnost, a nisam jednostavno bila spremna na još jedan minus i još jedno razočaranje... Kad sam napravila test žmirila sam i bojala se pogledati, a kad sam otvorila oči, same su se počele širiti i širiti... Moj plusić je konačno bio tu! Mislila sam da će mi srce iskočiit koliko je lupalo. user posted image
Drži se. Sutra kad stigne nalaz - duboki udah i... sigurna sam da će ovaj put biti sve u redu. user posted image
Čekamo te na trudničkom forumu! user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 15:10:07   
Anoniman
draga drži se vidjet češ da če biti sve u redu ovaj put! negubi nadu,molim te.koji ti je dan ciklusa,nakon koliko dana se može beta vadit?

(Odgovor članu Tsmee)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 15:20:11   
tikica_69
danas je 12 dan poslije transfera, sutra idem ujutro vaditi krv pa ce do popodne biti nalazi

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
4.11.2008 15:28:22   
JUdy
hvala na odgovoru.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
5.11.2008 18:35:45   
Anoniman
tikice jesi se naspavala i isplakala?kako ti se muž drži?nema smisla da te ja ohrabrujem kad ču ja iduči tjedan skupa s tobom plakati user posted image . drži se! poslje kiše dolazi sunce,uspjet čemo!!!

(Odgovor članu JUdy)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
25.7.2009 20:34:21   
bounty24
draga oni su slabija karika od nas zena..ranjiviji su i kazu svasta sto na kraju pozale..ja i moj muz se jako borimo za dijete..ajmo reci da ja nosim cili teret..jer je on jos uvik povrjeden jer je do njega problem..trudim se i za sebe i za njega...u vezi uvik mora jedan vise trpiti da bi bili sritni i da bi sve uspilo..budi jaka i hrabra..puno te ceka uspona ali i padova..sto nas ne ubije..to nas ojaca..pusa od nove forumasice nine

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!