|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
13.8.2008 23:17:30   
tiha
jao srce je!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
13.8.2008 23:24:13   
njanja
IZVORNA PORUKA: tikica_69

kad sam sisla rekao mi je da je kebap bio drugi razlog. prvi je bio taj sto zna da trebam zagrljaj isto kao i on....eto toliko o tome kakav smo par.....ne bi ga dala ni za sto, nikadavise mi nije zlo od gladi i jada i osjetila sam svu ljubav ovog svijeta
 Eto, bila sam u pravu user posted image user posted image  za vas!!!!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
13.8.2008 23:24:52   
anne
Ah draga moja, PREDIVNO!!! user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
14.8.2008 11:38:37   
MILLA
user posted image

< Poruku je uredio MILLA -- 14.8.2008 11:40:23 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
14.8.2008 11:53:43   
troubled
nije li to prekrasan dar....blagoslov....
baš se radujem....

user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 12:32:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
14.8.2008 12:38:13   
MILLA
tikice-budi blagoslovljena i neka je bog uvijek uz tebe,neka on bude onaj koji če nositi svu tvoju težinu onoga što sada prolaziš-zato je ovdje-nemoj ti to nositi-ti se raduj i uživaj u ljubavi sa svojim dragim!user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
14.8.2008 12:49:10   
Megica
Milla imaš pp

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
14.8.2008 21:57:37   
FIONA
Draga tikica,
tek sam se vratila sa mora i odmah otišla na forum da vidim kaj ste čakulale dok me nije bilo. Moram priznati da se nisam nadala tužnim temama obzirom da sam otišla sa dobrim i pozitivnim mislima.
Ti si bila tužna, povrijeđena i sama bar si tako mislila. NIKADA ali NIKADA nemoj reči da si sama! Ja ima taj blagoslov da sa svojim mužem sjednem i pričam ako treba satima i danima. Ako treba sa suzama i u bjesu ili u zagrljaju i s osmjehom. rekla si da si našla predivnog muža koji voli tvoju djecu. Da li si se pitala kako on to gleda. Ne znam da li on ima iz bivših veza dijecu i iskreno ne mislim zabijati nos ali ako nema što misliš kako se ona osjeća. Postavi se u tu situaciju.
Znam da smo mi te koje čekamo da li čemo procuriti ili ne, i to je grozan osjećaj znam iz svog iskustva. Draga Tikica moj mi je muž rekao kada sam plakala i histerizirala zašto sam sebična! Rekao je da i on plače i on želi dijete isto kao i ja. Ne znam da li si me shvatila što sam ti pokušala reći.
Trudna ne ostaješ sama i ako imaš voljenu osobu uza sebe podijeli sve. Rekla si da nisi imala sa kime razgovarati. Draga moja jesi samo si ga ti izbjegla jer ti je tada bilo to lakše.
Ako to želite, a vidim da želite oboje ne odustajte. Dijelite dobro i zlo, suze i osmijehe i uspijeh je zagarantiran!
Želim vam svu sreću svijeta, mirno srce i čvrsti duh....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Megica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
15.8.2008 13:46:31   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: FIONA

Draga tikica,
tek sam se vratila sa mora i odmah otišla na forum da vidim kaj ste čakulale dok me nije bilo. Moram priznati da se nisam nadala tužnim temama obzirom da sam otišla sa dobrim i pozitivnim mislima.
Ti si bila tužna, povrijeđena i sama bar si tako mislila. NIKADA ali NIKADA nemoj reči da si sama! Ja ima taj blagoslov da sa svojim mužem sjednem i pričam ako treba satima i danima. Ako treba sa suzama i u bjesu ili u zagrljaju i s osmjehom. rekla si da si našla predivnog muža koji voli tvoju djecu. Da li si se pitala kako on to gleda. Ne znam da li on ima iz bivših veza dijecu i iskreno ne mislim zabijati nos ali ako nema što misliš kako se ona osjeća. Postavi se u tu situaciju.
Znam da smo mi te koje čekamo da li čemo procuriti ili ne, i to je grozan osjećaj znam iz svog iskustva. Draga Tikica moj mi je muž rekao kada sam plakala i histerizirala zašto sam sebična! Rekao je da i on plače i on želi dijete isto kao i ja. Ne znam da li si me shvatila što sam ti pokušala reći.
Trudna ne ostaješ sama i ako imaš voljenu osobu uza sebe podijeli sve. Rekla si da nisi imala sa kime razgovarati. Draga moja jesi samo si ga ti izbjegla jer ti je tada bilo to lakše.
Ako to želite, a vidim da želite oboje ne odustajte. Dijelite dobro i zlo, suze i osmijehe i uspijeh je zagarantiran!
Želim vam svu sreću svijeta, mirno srce i čvrsti duh....user posted image user posted image user posted image



hvala fiona....sve ovo sto si rekla, bas to rekao je i on meni.....znam da sam bila uzasno sebicna jer i on zeli tu bebu isto koliko i ja....ali bilo je jace od mene user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
27.9.2008 12:44:18   
Anoniman
kako se borit protiv nepravde,kako se veselit,bit sretan, izlazit,uživat u žitovu kad nemaš ono šta najviše želiš??kako gledat druge ljude u oči kad se osječaš kao najjadnijie biće na planeti.preblemi u braku,nema više one ljubavi kao u početku, samo napetosti,svađe,podbacivanja.zar je sve to potrebno?kad je samo jedan cilj:doći do željenog dijeteta!

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
27.9.2008 13:32:56   
tikica_69
par.istra, sasvim te razumijem...evo, ja iduci vikend ne idem na rostiljadu jer ce tamo biti hrpu mamica, mojih poznanica sa svojim prekrasnim princezama i princevima. Obozavam tu djecicu, svaki put samo visim po njima i cijeli dan ih natezem....evo, ovaj put ne mogu. Ne mogu ni na kavu sa frendicom jer koliko god da se ona trudila olaksati mi situaciju kroz razgovor, ona to ne moze....nitko ne moze....samo vrijeme i ja sama sa sobom.
Evo, jutros sam si priustila slatkisa za puno novaca.....veceras sam rekla muzu da me izvoli odvesti negdje...bilo gdje...nek me iznenadi....probam se tako lijeciti i tako olaksati bol. Ona ne nestaje...ona tinja stalno, ali na taj nacim bar stedim okolinu i ljude koje volim.
Zelim ti sretno u tvojim borbama....naoruzaj se strpljenjem, jer to je jedino sto ce ti trebati i to enormno velikim kolicinama user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
27.9.2008 16:02:23   
Anoniman
hvala na korisnim savjetima,samo se bojim da neču biti tako jaka kao ti.i ja sam isto okružena samo trudnicama,djecom i svakim danom sve teže to podnosim,neznam kako se borit sa tim.več dugo vremena nisam sretna i bojim se da neču ni biti.pokušavam bit optimističana i sama sebe uvjeriti da čemo uspjeti ali neide.još kad se posvađam s mužem još mi to i teže pada.a to se skoro svaki dan dešava.zašto mora biti toliko teško???

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
27.9.2008 19:32:02   
tikica_69
Covjek nije svjestan svoje snage....mozes puno vise nego sto bi ikad mogla pomisliti....vjeruj mi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
27.9.2008 23:43:26   
mrvicak
Draga tikice najvaznije je da je druga strana uz tebe i u dobru i u zlu,a budi zahvalna Bogu na dvoje djece koje imas a Boze sad sta je tu je...Tvoj dragi te kako vidim podrzaje i jako voli i nemoj se previse opterecivati tim opusti se i uzivaj sa svojim voljenim...vjeruj mi da je i meni tesko jer ja nemam ni jedno dijete a eto te me cistice muce ali muz mi je divan i jedini mi on daje snagu i dragi Bog pa se nadam da cu roditi bar jedno dijete,zivo i zdravo...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
28.9.2008 11:20:39   
tikica_69
Sve smo mi rodjene da budemo mame - tako ce i bit! 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mrvicak)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
28.9.2008 14:18:28   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Sve smo mi rodjene da budemo mame - tako ce i bit! 


Tako je Tikice,glavu gore user posted image ...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
28.9.2008 20:38:22   
lelo
Glavu gore cure moje,sve čete ispuniti svoj san za bebom.samo se držite i mislite pozitivno.želim vam svu sreću ovoga svijeta da vam se želje ispune.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
29.9.2008 9:00:11   
Anoniman
hvala svim curama na podršci i lijepim željama.dao bog da tako bude.

(Odgovor članu lelo)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 15:36:37   
Anoniman
kao šta sam več pisala još jedno veliko razočaranje,neznam šta ču sama sa sobom.mogu lupati glavom u zid,plakati,vikati ali od nikakve koristi.nije suđeno da postanem mama.jednostavno neide i neide.svaki mj mi bude nešto i onda opet ništa od inseminacije.kao da bog mi neželi dati tu priliku.nemogu izači iz kuče i pretvarati se da je sve super,družiti se kad se raspadam iznutra i bojim se da če to još jako jako dugo trajati.svi oko mene sa djecom,svi pitaju kad čete vi,pa di je to dijete i jednostavno to nemogu slušati više.ili pa sve če biti ok,pa doći če kad se najmanje budete nadali.kako nerazumiju da neče doći po duhu svetomu,jer ako nema ovulacije nema ni zaćeća a ja nemam ovulacije.nek nam bog svima da snage ovo izdržat jer neznam dali ću još dugo moć ovako.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 15:40:46   
troubled
nedavno me razveselila i ganula divna vijest....
u braku su 10 godina....
sve su prošli što i vi prolazite....
od pokušaja, tuge, očaja, odustajanja.....
sad čekaju bebu user posted image

isto i vama želim....
a sigurna sam da vi svom bebiću želite radosne, opuštene roditelje, koji se znaju veseliti i drugim stvarima u životu....
nije lako, ali pokušajte ne dozvoliti sebi da vas brige i očaj progutaju i onemoguće za bilo koje druge radosti....
sretno user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 15:42:56   
Anoniman
vjeruj mi to je jako jako teško.veseliti se drugim stvarima kad te to iznutra izjeda.svaka im čast na 10 g pokušaja.ja znam da ja to nebi mogla.user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 15:43:58   
mrvicak
Draga moja suosjecam s tobom...miu smo godinu u braku i te glupe ciste su mi se pojavile a ja tako silno volim djecu...Toliko ih volim da kad dodju meni kuci sve im zivo dopustim a onda kad odu budem tuzna sto ja nemam jednu malenu/malenog...pokvareno je reci da sam ljubomorna ali cesto jesam..sve moja generacija s djecicom oko mene,svaki dan neka nova trudnica,neke se udaju jer moraju zbog trudnoce a ja nis...kako na poslu radim sa svijetom svi me ispituju kad ce biti novine a ja onda nikakva dodjem kuci istresem se na muzu i onda mi pukne film i placem ko luda...Tesko mi je ali postoji onaj maleni dio nade da cu zatrudniti pa makar bio tako malen daje mi snagu da vjerujem...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 15:46:14   
troubled
sad ti se čini da ne bi mogla....
nadam se da ni nećeš trebati čekati toliko dugo....
ali vjeruj, sposobni smo podnijeti sve što nam život donese...
a bog je uvijek milosrdan...
samo što ponekad od nas traži da nešto i naučimo prije nego nam uruči željenu nagradu...
user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Psiholoska pomoc neplodnim parovima
20.10.2008 16:04:50   
Anoniman
vjerujem da jesmo ali treba se znati nositi sa time a jako je teško.možda je milosrdan ili čini mi se kad ga najviše trebam on me napusti i razočara.več puno puta u životu,nažalost nevezano iz ovo,pa se pitam ima li sve ovo smisla,boriti se,nadati kad vidiš i osječaš da nikuda nevodi i da nije suđeno.neznam šta bi više napravila

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!