|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
13.12.2009 22:20:01   
barby
crvenkapiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 16:28:16   
lavica81
crvenkapice bravouser posted image user posted image user posted image user posted image
baš mi je dragouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 16:30:43   
lavica81
cure koje ste davale svojim muževima tablete od mens health - men's arginmax jeste li im osim toga davale još što?

ja sam mm ovo naručila da pije pa me interesira

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 17:28:28   
Kika83
IZVORNA PORUKA: lavica81

cure koje ste davale svojim muževima tablete od mens health - men's arginmax jeste li im osim toga davale još što?

ja sam mm ovo naručila da pije pa me interesira


Moj uz to pije i folacin ali samo mjesec dana prije postupka a ove druge pije več 2mj. Popravio mu se spermiogram nakon samo mj dana korištenja. Zato nam je i rađen IVF a ne ICSIuser posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 17:31:40   
lavica81
kika hvalauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 18:43:32   
barby
koliko dodje taj mens arginmax? moj je pio ali prije par mj ali neki drugi mens.....naravno nista nije pomoglo...
kika tvoj ima bolji nalaz spermiograma i trebala si ici na ICSI,ne znam zasto je meni odredio IVF a spermiogram mu je dosta los...mozda bi bilo bolje odmah ICSI.sutra kad idem cu pitat dr. jeste vi radili opet spermiogram priej samog postupka? meni vlastelic nije nista spomenuo da ce morat...a u par mj se moze svasta promjenit...daj boze da na bolje,nego me strah da ne na gore jos.....

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 20:15:53   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

koliko dodje taj mens arginmax? moj je pio ali prije par mj ali neki drugi mens.....naravno nista nije pomoglo...
kika tvoj ima bolji nalaz spermiograma i trebala si ici na ICSI,ne znam zasto je meni odredio IVF a spermiogram mu je dosta los...mozda bi bilo bolje odmah ICSI.sutra kad idem cu pitat dr. jeste vi radili opet spermiogram priej samog postupka? meni vlastelic nije nista spomenuo da ce morat...a u par mj se moze svasta promjenit...daj boze da na bolje,nego me strah da ne na gore jos.....



90 kn za 3mj. Kupujem ga preko Tikice jer kod mene ga nema za kupit. Hvala Tiki draga user posted image
Oni ti kažu IVF ali kad obrade spermu vide dali treba ić na IVF ili ICSI. To češ tek saznati kad budeš išla na transfer.
Meni je reko da je nalaz bio super i da su zato se odlučili na IVF i došlo je do oplodnje. I nemoraš ga prije radit(spermiogram), napravit če ga oni kad bude tm dao doprinos prije punkcije.

< Poruku je uredio Kika83 -- 14.12.2009 20:16:48 >

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
14.12.2009 22:56:28   
barby
IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

koliko dodje taj mens arginmax? moj je pio ali prije par mj ali neki drugi mens.....naravno nista nije pomoglo...
kika tvoj ima bolji nalaz spermiograma i trebala si ici na ICSI,ne znam zasto je meni odredio IVF a spermiogram mu je dosta los...mozda bi bilo bolje odmah ICSI.sutra kad idem cu pitat dr. jeste vi radili opet spermiogram priej samog postupka? meni vlastelic nije nista spomenuo da ce morat...a u par mj se moze svasta promjenit...daj boze da na bolje,nego me strah da ne na gore jos.....



90 kn za 3mj. Kupujem ga preko Tikice jer kod mene ga nema za kupit. Hvala Tiki draga user posted image
Oni ti kažu IVF ali kad obrade spermu vide dali treba ić na IVF ili ICSI. To češ tek saznati kad budeš išla na transfer.
Meni je reko da je nalaz bio super i da su zato se odlučili na IVF i došlo je do oplodnje. I nemoraš ga prije radit(spermiogram), napravit če ga oni kad bude tm dao doprinos prije punkcije.


a tako,tnx na odgovoru,sad kuzim....mozda nam znaci odluce i ICSI,sve ovisi o tome...bunilo me to jel sam zapisana za IVF.
a da li znas ima mozda taj mens arginmax za kupit u RI? da li se kupuje u normalnoj ljekarni ili biljnoj?
znaci dostupan je za 3mj,a koliko ih se dnevno uzima?mislila sam malo kupit mu to kad prestane uzimat bioastin....oce smetat to? sad uzima 12mg dnevno jel to dovoljno?nesto sam citala da se oko 16mg uzima a ova u ljekarni mi rekla da je dosta 12mg..user posted image

< Poruku je uredio barby -- 14.12.2009 22:58:48 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
15.12.2009 8:57:23   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

IZVORNA PORUKA: Kika83

IZVORNA PORUKA: barby

koliko dodje taj mens arginmax? moj je pio ali prije par mj ali neki drugi mens.....naravno nista nije pomoglo...
kika tvoj ima bolji nalaz spermiograma i trebala si ici na ICSI,ne znam zasto je meni odredio IVF a spermiogram mu je dosta los...mozda bi bilo bolje odmah ICSI.sutra kad idem cu pitat dr. jeste vi radili opet spermiogram priej samog postupka? meni vlastelic nije nista spomenuo da ce morat...a u par mj se moze svasta promjenit...daj boze da na bolje,nego me strah da ne na gore jos.....



90 kn za 3mj. Kupujem ga preko Tikice jer kod mene ga nema za kupit. Hvala Tiki draga user posted image
Oni ti kažu IVF ali kad obrade spermu vide dali treba ić na IVF ili ICSI. To češ tek saznati kad budeš išla na transfer.
Meni je reko da je nalaz bio super i da su zato se odlučili na IVF i došlo je do oplodnje. I nemoraš ga prije radit(spermiogram), napravit če ga oni kad bude tm dao doprinos prije punkcije.


a tako,tnx na odgovoru,sad kuzim....mozda nam znaci odluce i ICSI,sve ovisi o tome...bunilo me to jel sam zapisana za IVF.
a da li znas ima mozda taj mens arginmax za kupit u RI? da li se kupuje u normalnoj ljekarni ili biljnoj?
znaci dostupan je za 3mj,a koliko ih se dnevno uzima?mislila sam malo kupit mu to kad prestane uzimat bioastin....oce smetat to? sad uzima 12mg dnevno jel to dovoljno?nesto sam citala da se oko 16mg uzima a ova u ljekarni mi rekla da je dosta 12mg..user posted image


Nemam pojma, ali sigurno u svim biljnim ljekarnama. Moj uzima jednu tabletu na dan a koliko ima mg nebi znala.
Probajte pa vidite, ništa vas nekošta. Tikičinom mužu je pomoglo a i mojem.

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
15.12.2009 13:32:27   
barby
danas sam prosla 3 biljne ljekarne i pitam za mens arginmax svi me blijedo gledaju...sad moram vidjet ko je proizvodjac pa da im javima pa da vide jel mogu mozda to narucit,...

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
15.12.2009 13:43:02   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: barby

danas sam prosla 3 biljne ljekarne i pitam za mens arginmax svi me blijedo gledaju...sad moram vidjet ko je proizvodjac pa da im javima pa da vide jel mogu mozda to narucit,...


Biotech


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
15.12.2009 15:02:02   
lavica81
draga barby što se mučiš tražrći po apotekama, naruči ga direktno sa njihove stranice. imaš link što je tikica stavila i uđi preko njega, naruči i pošalju ti poštom doma. zajedno s poštarinom dođe 110 kuna, platiš pouzećem kad stigne. stigne za 2-3 dana. ja tako naručujem i nisam nikad imala problema. od njih sam uzela i l arginin.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
15.12.2009 16:19:21   
barby
videjela sam link,ako ne uspijem dobit ovako onda cu tako narucit,mislila sam da se ne gombam sa postom...jel imam nekog pametnog postara koji nikad posiljke ne nosi u stan nego samo pusti onaj zuti papir i onda moram ici u glavnu postu skroz na drugi dio grada to preuzet a ne zgodno mi je jel nema tamo nigdje ni za parkirat pa moram trazit tri dana i parking.....pitala sam u par ljekarna pa su mi rekli sutra javit popodne ako mogu nabavit.

< Poruku je uredio barby -- 15.12.2009 16:20:24 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 13:48:01   
lavica81
vezano za ovaj Men's Arginmax imam jedno pitanje.
na poleđini bočice piše da se pije 6 tableta dnevno . e sad mene zanima da li se ovaj postotak vitamina i l arginina odnosi samo na jednu tabletu ili na njih 6 kolika je dnevna doza jer piše serving size 6 tablets i amount per serving pa onda postoci. ako se odnosi na 6 tableta onda ispada da u jednoj ima 500 mg arginina što je u stvari malo.
oprostite što gnjavim ali ne znam koga bi drugog pitala

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 14:22:02   
Leptir5
IZVORNA PORUKA: lavica81

vezano za ovaj Men's Arginmax imam jedno pitanje.
na poleđini bočice piše da se pije 6 tableta dnevno . e sad mene zanima da li se ovaj postotak vitamina i l arginina odnosi samo na jednu tabletu ili na njih 6 kolika je dnevna doza jer piše serving size 6 tablets i amount per serving pa onda postoci. ako se odnosi na 6 tableta onda ispada da u jednoj ima 500 mg arginina što je u stvari malo.
oprostite što gnjavim ali ne znam koga bi drugog pitala


ako ti piše amont per serving pa onda postoci onda je to postotak na 6 tableta,odnosno dnevnom unosu,
ja bar mislim da je tako

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 15:58:20   
barby
ja cu ga narucit..i moze mi tko reci koliko se na kraju uzima tabletica onda dnevno?user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 16:55:43   
Kika83
IZVORNA PORUKA: barby

ja cu ga narucit..i moze mi tko reci koliko se na kraju uzima tabletica onda dnevno?user posted image


Ako je to isto šta i moj pije onda je jedna tablete dnevno dovoljna

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 18:06:58   
cerise
....ja sam svom suprugu isto narucila te tablete pije ih neka tri tjedna i to dvije dnevno jedna ujutro i jedna navecer ......vidjet cemo rezultate u 2-om mjesecuuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
18.12.2009 20:15:28   
lavica81
ok, hvala cure na odgovorimauser posted image user posted image user posted image . mislim da ću mu isto davat dvije dnevno, jer sam istog razmišljanja kao i leptir tj. da se ovi postoci odnose na dnevnu dozu tj. 6 tableta

(Odgovor članu cerise)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
30.12.2009 19:35:36   
lavica81
evo mene opet, pravim update. nakon 3 mjeseca bioastina i profertila nalaz je isti kao i prvi, dakle oligoastenoteratozoospermija (sad kad sam bolje pogledala ta je dijagnoza i bila a ne samo oligoastenozoospermija kako sam napisala). količina 9 mil/ml, pokretljivost a+b=11+22= 33%, morfologija 13% ispravnih. ne znam što bi rekla.....user posted image user posted image user posted image
nije mi jasno kako je poslije 1,5 mjeseci bio bolji nalaz a sad je ovakavuser posted image user posted image user posted image
možda zato što nije rađeno u istom laboratorijuuser posted image
ništa, idemo dalje, sad smo na men's arginmaxu, l argininu i l karnitinu pa ćemo vidit hoće li se što poboljšat




IZVORNA PORUKA: lavica81

evo mi napravili kontrolni spermiogram nakon 1,5 mjeseci korištenja profertila i 2 mjeseca bioastina.sa oligoastenozoospermije došli na oligoastenoteratozoospermiju ufffffuser posted image . ovaj zadnji dio dijagnoze mi se nimalo ne sviđa iako nam je biolog rekao da je I. stupnja i malo ispod granice (26 % normalnih spermija). s količinom smo i dalje na 10 milijuna po ml ali smo poboljšali pokretljivost i to sa a+b = 10+20= 30 na a+b= 11 + 34=45 tj za punih 15% user posted image user posted image user posted image ovo mi je bilo olakšanje za vidit da je barem nešto krenulo na bolje. zasad ostajemo na istoj terapiji i pravimo kontrolni za jesec i po dana tj. nakon 3 mjeseca korištanja profertila.

eto toliko zasad


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
30.12.2009 21:56:24   
Kika83
Joj draga baš mi je žaouser posted image
Držim fige da su se uz ove druge preparate popravi stanje user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
31.12.2009 0:00:40   
barby
meni danas stigao mens arginmax..jos ima bioastina par kapsula pa pocinje sa tim....
lavice zao mi je...user posted image mene je isto strah toga...nakon svih silnih lijekova da stanje ne bude jos gore....user posted image


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
3.1.2010 20:48:08   
barby
koliko je dovoljno dnevno tableta mens arginmaxa piti? cini mi se da je jedna ipak premalo....
tikice koliko je tvoj muz pio?

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
3.1.2010 20:53:22   
tikica_69
Jednu svaki dan.....obicno prije spavanja

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Čime poboljšati spermiogram?
3.1.2010 21:57:41   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Jednu svaki dan.....obicno prije spavanja


Potpisujem user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!