|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tumor na jajniku - teratom
17.12.2014 18:10:26   
antonelaaa
Dakle, dijagnosticiran mi je teratom velicine 1,5 cm na jajniku. Ginekologica mi je rekla da je po izgledu dobrocudan i narucila me za 2 mjeseca na uzv kako bi pratila kako se razvija. Prema njoj svakako ce biti potrebna laparoskopija, ali tek kada bude veci jer nije praksa da se tako mali vadi.
Mene sad zanima da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji te kojom brzinom raste? Sto mogu ocekivati?
Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tumor na jajniku - teratom
17.12.2014 20:46:15   
angellah
nemam iskustva ali samo sam htjela poručiti da se držiš... sigurno ti nije lako... razmišljaj pozitivno.

(Odgovor članu antonelaaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tumor na jajniku - teratom
17.12.2014 22:17:49   
Ela28
Nemam ni ja s tim iskustva ali nadam se da sve bude ok jer na vrijeme ste to otkrili pa se nemoj brinuti .Ja sam imala polip pa sam išla na histeroskopiju i sve bilo ok user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tumor na jajniku - teratom
17.12.2014 22:19:05   
Ela28
Prijateljica je imala laparoskopiju i isto je sve ok prošlo , malo poslije toga je zatrudnila i rodila dečka user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tumor na jajniku - teratom
18.12.2014 10:58:34   
antonelaaa
Hvala vam cure na podrsci. Zapravo ja sam to najnormalnije prihvatila i nije me strah. Sto je tu je, promijeniti to ne mogu. Nije me strah iz razloga sto znam da ce to laparoskopija rijesiti. Trenutno me zanimaju detalji poput toga kako se brzo razvija i s koliko cm se ide na odstranjivanje. U svemu tome sam zaboravila pitati ginekologicu o tim tehnickim stvarima jer mi je otkriven na rutinskom ginekoloskom pregledu pa sam se malo sokirala

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tumor na jajniku - teratom
18.12.2014 11:36:53   
daxy
antonela žao mi što imaš takvu dijagnozu.
Nisam se susrela s tim,pa ti nažalost ne mogu pomoći. user posted image
Nadam se da će sve biti u redu. Vidim da si hrabra,drž se. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu antonelaaa)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!