|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 22:08:43   
SUZA2709
zvonky u pravu si....user posted image
joj kako si me slatko nasmijala.....user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 22:10:28   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Bombončić user posted image Eto ti sad. user posted image

E sad sam ja na redu.
Umorna sam ko' konj. Sjedim na kavi sa totalno razmaženim derištima koji nemaju ni jedno ili planiraju samo jedno djete. Joj... Kako me to ljuti. Ova neće roditi više. Ima jedno. Strah je boli. Ma kad te ja puknem, znaš. Ne da se njima bakćati s djecom, to je. A imaju svi uvjete bolje od nas 10 puta. Sebičnjaci jedni. Samo na svoje guzice misle. Vele, što bi nama bilo tako teško kao vama? Uh, kako me to ljuti. Neka, možda je meni sada teško, možda nisam popila kavu na miru već 100 godina, ali ja ću jednoga dana biti okružena svojom obitelji a ovi gotovani će ostati nadrndani samci koji će dosađivati sebi i svijetu. Eto, sad sam sve rekla. Odoh u kavanu. Možda mi tko posluži koju ljutu. user posted image


Hvala, evo i tebi user posted image ...

Ja sam jedina u svom društvu iz srednje koja ima dvoje djece, jedina u uredu koja ima dvoje djece i zbog tog sam presretna!!
Nemaju oni pojma što propuštaju u životu, nešto najljepše i najdragocjenije, za usporedbu-postoji li nešto ljepše na ovom svijetu od dječijeg osmijeha?! ne postoji!!!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 22:38:27   
lavica81
ma za takve sebičnjake je i bolje da nemaju djece, možeš mislit koliko bi ljubavi pružili tom djetetu,
a za ove što imaju samo jedno, e to je posebna priča (naravno ukoliko ne postoji neki valjani razlog zašto ih nemaju više) to su još veći sebičnjaci koji ostavljaju sutra svoje dijete samo na svijetu, bez ikoga svoga (mislim na krvnu vezu). ma strašno



IZVORNA PORUKA: Zvonki

Bombončić user posted image Eto ti sad. user posted image

E sad sam ja na redu.
Umorna sam ko' konj. Sjedim na kavi sa totalno razmaženim derištima koji nemaju ni jedno ili planiraju samo jedno djete. Joj... Kako me to ljuti. Ova neće roditi više. Ima jedno. Strah je boli. Ma kad te ja puknem, znaš. Ne da se njima bakćati s djecom, to je. A imaju svi uvjete bolje od nas 10 puta. Sebičnjaci jedni. Samo na svoje guzice misle. Vele, što bi nama bilo tako teško kao vama? Uh, kako me to ljuti. Neka, možda je meni sada teško, možda nisam popila kavu na miru već 100 godina, ali ja ću jednoga dana biti okružena svojom obitelji a ovi gotovani će ostati nadrndani samci koji će dosađivati sebi i svijetu. Eto, sad sam sve rekla. Odoh u kavanu. Možda mi tko posluži koju ljutu. user posted image


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 22:42:01   
lavica81
pa zaboga u tom stanu živi njezin sin i njezina unučad (ako već tebe ne voli)
pa odakle joj srca takvo što govorit???? sram je bilo, to su ljudi bez srca
nadam se da će ti se stvari u životu posložit kako ti hoćeš i da ćete se uspjet preselit. A onda ko je šiša, ne moraš više ni bit s njom u kontaktu
IZVORNA PORUKA: bombončić02

Mogla bih otvorit posebnu temu pod naslovom "moja svekrva"..
Naravno bila je tu danas opet, čak je popila nes i čašu vode a onda kad sam uspavljivala Luku počelo je prigovaranje mužu....
Ja dajem ovo, ja dajem ono, mene nitko ne poštuje, mene nitko ne ferma niti 5 %, nemamo novaca i onda ono "ah tako sam si sama napravila, kad budem dobra svojoj djeci, vidiš kako mi vraćaju"...
Naravno da mi je muž u užasnom stanju, boli ga to sve što tako prigovara, smeta mu što smo u njenom stanu. Čak je uspjela prokomentirat mog tatu(njegovu plaću-koja je jako "velika") i moju mamu koja je pretrpila nekoliko lakših, hvala Bogu moždanih udara i sad se otišla odmarat sa sestrama i šogorom na more..
Meni je jako teško, mom mužu još i teže, jer je ipak njegova majka, nismo u mogućnosti izaći iz ovog stana, kao i svi, borimo se, molim Boga samo da mi šef produži ugovor kad se vratim s porodiljnog i da krenemo u borbu s kreditima i da si uzmemo nešto svoje..
Ovo je više za neizdržat user posted image

A da joj što prigovorimo to bi bio smak svijeta, ona nije žena od razgovora, to je samo komunikacija u jednom smjeru!!!



(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 22:53:02   
Zvonki
Ja i bombončić ovdje svaki dan...user posted image Tužimo se a lavica je uvijek ovdje da nas utješi. user posted image Zlatna si. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:06:10   
bomboncic02
Od svega sam se stvarno i iskreno nasmijala, hvala vam cure!!
O jednog dana samo da imam svoj krov nad glavom mijenjam ploču user posted image , o da da, samo neka riječ progovori čut će me.
Sinoć sam se uspavljivala svađajući se s njom user posted image ..
Blažena ova tužionica user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:07:38   
tikica_69
Sto ti ovi prozorcici u koje pisemo mogu istrpiti...pojma nemas user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:08:54   
bomboncic02
Upravo tako, blaženi bili prozorčići i ova tipkovnica..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 533
   [Obrisani korisnik]
20.8.2009 23:13:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 534
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:18:44   
Zvonki
Ma cvrčak, znam ja zašto sam to napisala. Ne poznaš ti gotovane o kojima sam pričala. Ti imaš dosta brige i sa svojim jednim djetetom. Možda više nego ja sa troje. Svako ima pravo odlučiti koliko će djece imati. Ali, kad mi kažeš da te boli porod i da zato nećeš imati djete, e pa na to popi...im. Sorry, to mi je tako glup izgovor. Pa reci neću jer neću, je... se, meni je jedno dosta i dobro. Ali, ne smišljaj mi neke iluzorne razloge a znam da ti je teško pomaknut dupe s kauča i da si naučila da sve umjesto tebe rade. Joj, kak sam ljuta. Cvrčak, ti se ne ubrajaš tu. Svako ima pravo odlučiti koliko će djece imati. Ja imam troje i sretna sam.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 535
   [Obrisani korisnik]
20.8.2009 23:25:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 536
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:33:20   
Zvonki
E pa to govorim. Te rečenice su mi tako poznate. Cijeli svijet mora stati radi nekih. Kao da je trudnoća neka teška bolest. Nije uopće riječ o broju djece. Nego o gotovanima koji se boje obaveza i drže se mamicama za skute. Cvrčak, susjeda preko mene čeka 5 djete. Oboje su visoko obrazovani, dobri ljudi. Divim im se jer vidim koliko sam ja umorna i koliko ne stižem ništa a oni imaju i svaki iza sebe zlatne medalje u sportovima i brdo obaveza. E pa ti se ljudi zaista istroše za svoju obitelj i nikako nije isto jedno i 5 djece. Samo to. Ja im se divim. To je za mene nesebičnost i djeca su im puna ljubavi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:36:18   
Lady3
Sorry cure ni ja se ne slažem s time..Pa šta ako neki ljudi ne žele imati djecu a mogu..Pa šta ako im je karijera bitnija neg dijeteMožda ne mogu pa im je lakše govoriti da ne žele jer ne žele sažaljenje,sućut....Oni žive svoj život i ispunjeni su i bez djeteta ,ma koliko se god to nama činilo nemoguće ..moguće je.Nisu sve žene da budu majke i imaju majčinske instinkte..Ja osobno sam jedinica i rekla sam si da želim 2 djece jer sam oduvijek htjela imati brata ili sestru i evo hvala dragome Bogu u spavaćoj sobi spavaju moja 2 anđelauser posted image user posted image Postoje žene koje žive  a da nikada nisu rodile jer ne žele i sretne su.Tko kaže da je imati dijete znači ispunjenje svojih snova i želja.Zar je bolje da rode pa da djecu ostavljaju strancima jer oni jure za karijerom ili nečim drugima.Poštujem svačiji izbor pa tako i ovaj.Što je nama sreća nije ni njima i obratno..Ne sudite naprečac cure,svatko zna svoje..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:37:34   
CallamityJane
cvrcak slazem se sa tobom u svakoj rijeci gore napisanoj. Imam ovo jedno i zelim da joj pruzim sve sto ja sama i jesam a vise nisam imala, a za drugo tesko da cu imati mogucnosti. Ako se drugo zalomi dobro doslo ali moja namjera je da ostanem na jednom i da mojoj Kikici pruzim najvise sto mogu user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: "Ringerajina tužionica"
20.8.2009 23:39:59   
tikica_69
Moja srednja sestra ima 36 godina i ne planira imati djecu. Moje obozava ali ona kaze da misli da je kvalitetnija kao individualac, nego sto bi bila majka. I to je njen izbor i postujem ga. Ne smatram je uopce sebicnom osobom jer joj je posao da se brine za stare i nepokretne osobe i ona naprosto obozava te starce...kaze da su isti kao i djeca. Ceslja ih, umiva, radi frizure....Bi li sebicna osoba to mogla?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 12:18:26   
ejmama
Moja prijateljica se bori s postporođajnom depresijom, tek sam jučer saznala kad sam nazvala njenu mamu. Tako mi je žao maleni ima 6mj, a curica treba krenuti u školu. Pričala sam i s njom malo, ali kao i da nisam, ona jedva govori. Iskreno sumnjam da će ubrzo doći sebi, molim malo vibra za nju.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 12:29:04   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: FIONA

to si dobro rekla....ne kužim kako netko može biti toliko sebičan...da imam mogućnosti i uvjete imala bi ih puno...osjećaj kad je u tebi, kad prvi put ugledaš i kad se maziš , kad ti priča, moja je sad u fazi da me stalno grli...majko mila sve ostalo kaj me razljuti sa zagrljajem nestaje!!!

sbična govna!!!



Oh,hvala ti zelena. Kod tebe najviše volim što si tako tolerantna.user posted image
Jučer si twitty rekla da je ružna ptičurina,a danas meni da sam sebično govno(i ti sama skupa sa mnom si još uvijek u toj kategorijiuser posted image )
Šalu na stranu-ovo mi liči na ono kad mi kažu jedno dijete ko nijedno a onda stvarno popiz..muser posted image

Mislim da ovo o manjoj vrijednosti roditelja s jednim djetetom nije na mjestu. I prvi puta se ni NAJMANJE NE SLAŽEM S VAMA.




ajme tek sad sam pročitala...ma krivo sko se skužile!!!!...ajmeeeeee
ako netko ne žel imati niti jedno živo mi se fučka...ali kad mi kaže da joj ide i jedno na živce i da se želi malo posvetiti sbi...alooo to mi je sebično do bola!!!..kaj to nedužno biće onda prolazi...ako joj j ejedno dijete bilo preveč nije trebala ni to roditi...to je moj stav...ako imaš kikiča i ako ga voliš, ako te ispunjava ta ljubav i toplina onda di nije tlaka kaj si nekada neispavan, umoran, živčan jel imaš tu sadisfakciju...ako imaš dijete kako možeš cvrčak reči da više ne želiš jel trebaš vremen aza sebe...a ko daje vrijeme onom tvom jednom...me sad kužiš ili ne???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 13:10:10   
lavica81
nisam htjela nikoga uvrijediti svojim postom. Ne mislim da su sve osobe koje imaju jedno dijete sebične. Moj post se odnosio isključivo na post od Zvonki i tip osoba koje ona navodi.
a vezano za izjavu da su djeca jedinci sutra sami na svijetu to jest tako: imam u svojoj okolini puno djece jedinaca koji danas imaju svoju obitelj ali često govore kako bi rado imali brata ili sestru i s njima podijelili radosti i brige.
Na to sam mislila.
Naravno, ne sudim nikoga, svak ima pravo odlučiti koliko će djece imati. Eto ja nemam još nijedno ali ako Bog da htjela bi ih imati troje.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 13:12:48   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: ejmama

Moja prijateljica se bori s postporođajnom depresijom, tek sam jučer saznala kad sam nazvala njenu mamu. Tako mi je žao maleni ima 6mj, a curica treba krenuti u školu. Pričala sam i s njom malo, ali kao i da nisam, ona jedva govori. Iskreno sumnjam da će ubrzo doći sebi, molim malo vibra za nju.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude brzo ok user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:16:25   
natalijax
juce popodne sam pekla snicle u fritezi,fino se ispekle,ko iz restorana,mekane,nisu prezle onak tamne ko kad se pece u tavi,da bi danas moja svekrvica za rucak njih prepekla u tavi,zene moje to je toliko bilo tvrdo i zilavo,maltene res peceno,ma uzas prisjeo mi i rucak i sve oko mene

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:17:58   
natalijax
neznam za sto mikrovalne sluze danas, za ukras

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:30:28   
mariola
IZVORNA PORUKA: natalijax

juce popodne sam pekla snicle u fritezi,fino se ispekle,ko iz restorana,mekane,nisu prezle onak tamne ko kad se pece u tavi,da bi danas moja svekrvica za rucak njih prepekla u tavi,zene moje to je toliko bilo tvrdo i zilavo,maltene res peceno,ma uzas prisjeo mi i rucak i sve oko mene


Šta?????????
One tvoje od juče je ponovo pekla. Bože, imali ste kancerogeni ručak, koja tuka

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:32:12   
natalijax
neznam kaj bi rekla,bilo ih joj je mrsko pogrijat u mikrovalnoj nisu se one pokvarile bile su u frizideru,al cemu ih onda prepec da sam htjela res pecene onda bih ja prepekla u fritezi

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:35:02   
mariola
svašta, ponovo peć nešto što je već pečenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: "Ringerajina tužionica"
21.8.2009 16:36:10   
natalijax
IZVORNA PORUKA: mariola

svašta, ponovo peć nešto što je već pečenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
to sam se i ja zapitala

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!