|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
23.8.2009 16:25:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 576
   RE: "Ringerajina tužionica"
23.8.2009 19:38:33   
Lady3
Dan mi je katastrofa,klinci kao da su se udružili da me unište..user posted image Mali je nervozan već danima,noćas jedva oka sklopila,danas oboje nemogući.mali cijeli dan ali cijeli dan cvrči..sili se,ništa mu ne paše..baca igračke posvuda,udara me ..ma užas.Laura nije ništa bolja,već je 2 puta bila u kazni..živci su mi na izdisaju,,muža cijeli dan nema doma..a sutra već ide natrag raditi i nema ga 2-3 dana..user posted image Ja sam pred slomom živaca,kud ono sinoć sad još me i klinci zajuser posted image u.Da samo imam kome im ostaviti napila bih se od jada i muke... user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 577
   [Obrisani korisnik]
24.8.2009 9:02:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 578
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 10:14:03   
ejmama
IZVORNA PORUKA: mariola

mm i ja smo pozvani na jedan pir na koji nam se baš i ne ide. ali kako uvijek radiš nešto radi ovoga ili onoga trebali bi ići. I odlučili smo dati 200e. Mm bi još i više al ja ne dan, jer nam nisu ni prijatelji ni ništ. Nemam pojma iskreno zašto su nas pozvaliuser posted image user posted image user posted image
I neki dan se mi vidimo u crkvi i ja pričam s njenim budućim a ona okrenula glavu, niti da pozdravi. A tako je bilo i prije nekih mjesec dana kad sam je vidjela s prijateljicama u kafiću, ja pozdravljam a ona se jedva javila. A kad se sretnemo same na ulici sve super, nja,nja,nja. E to nejavljanje u društvu me toliko raspalilo da sam rekla mužu da tih 1500 kuna uzme i izvoli uplatit nam welness vikekd u nekom hotelu. PA neću ja njoj dati tolike novce a ona mene niti ne pozdravit na cesti. Nedam, potrošit ću ih na sebe.


user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 13:41:13   
Marta j
Ljuta sam ko ris.

Dosta mi je muzeve dosadne rodbine koja nema ni malo obzira.
Ja cijelo jutro se mucim s malim da zaspi jer samo grinta i place od kada se digao i kada ga ja napokon uspavam i hocu se odmoriti u miru pa da idem kuhati.

Oni se pojave na babinje i jos zele da im ga budim da ga vide na koga liciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lici na postara.

Sve sam ih potjerala ca i nece im sigurno pasti na pamet da vise dodu.

Cemu sluzi telefon i mobitel nego da se nazove nekog i pita dal mozes dodi i najaviti seuser posted image .
A ne banuti kada njima pase.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 13:43:15   
m600
sljedeći put proviri prije nego otvorišuser posted image user posted image user posted image
a pare za babinje napiši da ti gurnu ispod vratauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 13:43:25   
natalijax
vidim ja bebica ima 3 mjeseca,mene zanima gdje su bili kad se beba rodila,

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:08:57   
bomboncic02
IZVORNA PORUKA: m600

sljedeći put proviri prije nego otvorišuser posted image user posted image user posted image
a pare za babinje napiši da ti gurnu ispod vratauser posted image



Jako dobro user posted image user posted image !

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:10:31   
bomboncic02
Moj Luka ima 5 mjeseci pa ga skoro nitko od muževe rodbine nije došao vidjet a bome ima i onih koji još ni Mateja nisu vidjeli a dijete ima preko 3 godine- žalosno zar ne?!
Među njima je mm baka i ujaci i teta, a govorimo samo o najužoj rodbini, nećemo ići u širinu.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:13:35   
Anoniman
kad smo vec kod babinja, juce su posle punih 8 meseci (user posted image user posted image ) nama dosli svekrvin brat sa zenom i majka njena, i covek bi pomislio da su toliko cekali da bi doneli nesto konkretno, a oni doneli jednu trenerkicu za malu, zvecku i doneli mi krompira i luka sa sela, sok i napolitanke !! vise sam ja potrosila da bi njima rucak napravila, nego sto su oni na malu potrosili!

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 585
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:17:50   
dominik
IZVORNA PORUKA: bombončić02

Moj Luka ima 5 mjeseci pa ga skoro nitko od muževe rodbine nije došao vidjet a bome ima i onih koji još ni Mateja nisu vidjeli a dijete ima preko 3 godine- žalosno zar ne?!
Među njima je mm baka i ujaci i teta, a govorimo samo o najužoj rodbini, nećemo ići u širinu.


ista situacija kao kod nas...od mm-a baka nije nijednom nazvala da pita kako je praunuk(a), stricevi bili pozvani (on im je jedini necak po krvi) i nisu dosli na svadbu nasu, na krstitke, nista...mm je rekao da su oni za njega mrtvi i ja to postujem...ne valja se cure uzrujavati oko takvih ljudi...

< Poruku je uredio dominik -- 24.8.2009 14:19:16 >

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:19:35   
lee
poludila sam prije nekih 10tak dana...došla moja mam sa očuhom da vide malenog.maleni cjelo jutro nervozan, neče da spava,po noči se budio dva puta ja koma...i još mi je došla gosodja koja mi pomaže u kuči da mi malo popoegla i pomogne srediti stan.oni su došli sjeli i pitaju oni mene koliko još posla imam..a ja im prije toga rekla da moram staviti veš, skuhati ručak...dok maleni spava i naravno da bi se malo odmorila.oni se naljutili na mene...sjedili su još malo i otišli.poslije mi kaže seka da su ljuti jer im nisam dala da vide malenoga i što ih nisam ugostila kako spada...luda sam bila od umora..user posted image user posted image user posted image  a ja sam ima poručila da su me mogli nazvati prije nego što su došli jer su dobro znali da mi taj dan dolazi gospodja i da nisam spavala par noči za redom.....i da se nemaju razloga ljutiti....uh i još su ljuti na mene zbog toga...da ne vjeruješ...user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: "Ringerajina tužionica"
24.8.2009 14:30:58   
lema
A ja sam prekjuće poludila ali doslvno samo da nisam zadavila svekrvu. U lovila sam se ćistit generalno kuču i tak sam sve razvalila po kući zova ona na mob. dali bi ošišala najmlađeg brata od mog muža ja odgovorim može ali navećer sad ćistim i oko 7 ću ga ošišati , nije prošlo 1 sat evo ti malog kad ćeš me ošišati??? Ja ga gledam i kažem rekla sam ti mami u 7, ne mogu prije. Odu moja djaca do nje jer živimo preko puta i vraćaju se plaćići!!! Ja ono upitnik. Navećer je u gradu bila fešta grada Pule i ona im danima govori kako njih dvije idu sa njom da bi im gospođa rekla da nejdu sa njom ona ide sama jer ja njoj nemogu napravit ni najmanju uslugu !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja njoj stalno radim usluge 50 kn 100kn............... da ne prićam o raćunima i svemu ostalom i ona se ide na dijeci iskaljavat a ljepo sam rekla poslje. Ona poomete ujutro ako skuha nešto ok i to je sve a ja od jutra do sutra ćistaim i ona meni određuje kada ću ja šta... I nije ih uzela možete zamislit... E ljepo samuser posted image user posted image user posted image rekla nebi ga ošišala nema toga.č.........

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 12:59:58   
Zvonki
Mm se ni ove godine nije sjetio naše godišnjice braka. Neka...Nisam mu ni spomenula...jučer je bila...Briga me...Preboljet ću ja to. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 13:05:12   
natalijax
ajoj nemoj bit tuznauser posted image user posted image user posted image doci ce i njegov neki dan,pa ti zaboravi na to

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 590
   [Obrisani korisnik]
27.8.2009 13:06:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 591
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 13:07:47   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: mariola

user posted image user posted image user posted image  sve je mogućeuser posted image


kad su ti svatovi mozda idem i ja??user posted image 5.9

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 13:09:00   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: natalijax

ajoj nemoj bit tuznauser posted image user posted image user posted image doci ce i njegov neki dan,pa ti zaboravi na to


da ovo bi bilo najpametnije i naucilo bi ga pameti,samo sto mi zene nemamo srca to uciniti,a do  tada se i "ohladimo"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 13:10:47   
FIONA
lema pa kaj nisi rekla niš toj glupači...ne da bi otišla istog trena tamo nego bi inzistirala da se ispriča klincima i objasni zašto ne želi voditi...a nakon toga bi joj očitala bukvicu za sva vremena...fuuuj, kako mi se gade takvi ljudi a imma ih i ja...

Zvonkić...zakaj mu nisi rekla???...ja ne pamtim imena...ubi me, prijeti da češ mi oteti djete ali ja bum opet skiksala jel se nemrem sjetiti...broj telefona pamtim ko dan ali ime ne....tak ti moja mamane pamti datume...jučer kod sebe u labosu pita da kad je moja zver rođena da ne otkuca krivo u kompjuter...nije se mogla sjetiti...aloooo...baka joj je...

muško, ne pamti datume...nije da je bilo namjerno!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: "Ringerajina tužionica"
27.8.2009 13:15:12   
anaxx
IZVORNA PORUKA: FIONA

lema pa kaj nisi rekla niš toj glupači...ne da bi otišla istog trena tamo nego bi inzistirala da se ispriča klincima i objasni zašto ne želi voditi...a nakon toga bi joj očitala bukvicu za sva vremena...fuuuj, kako mi se gade takvi ljudi a imma ih i ja...

Zvonkić...zakaj mu nisi rekla???...ja ne pamtim imena...ubi me, prijeti da češ mi oteti djete ali ja bum opet skiksala jel se nemrem sjetiti...broj telefona pamtim ko dan ali ime ne....tak ti moja mamane pamti datume...jučer kod sebe u labosu pita da kad je moja zver rođena da ne otkuca krivo u kompjuter...nije se mogla sjetiti...aloooo...baka joj je...

muško, ne pamti datume...nije da je bilo namjerno!user posted image



fiona slažem se sa svime šta si rekla!!!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.9.2009 18:31:30   
Marta j
Tuzna sam jako nema volje za nista.

A malom mi je danas takav dan da je samo plakao digao se u 9 i vise nije spavao sada tek zaspao danas je uzasan nece jesti,piti spavati nista nezeli.

Muz na poslu nema nikog za pomoc a ja pri kraju zivaca.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.9.2009 18:42:06   
jadran
znam kak ti je.. žao mi je...
ja sam uglavnom sama s malenom mm radi na terenu i nisam još našla recept da se opustim.. ja uglavnom prošetam kad mi je tak nervozna.. nekad upali nekad ne..

imaš user posted image od mene ak pomaže

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.9.2009 18:44:37   
Marta j
Hvala ti bili smo i u setnji nista nepomaze.
Pa to prepisujem vremenu jer je kod nas uzasno tesko vrijeme oblacno je a nije pala kisa pa je neka sparina.
Pa si mislim da mu je to,jer nece cak ni kasicu da pojede sto nije nikada odbijao.

Evo vec se budio a tek je zaspao sada guce u kreveticu.user posted image


< Poruku je uredio Marta j -- 4.9.2009 18:45:15 >


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.9.2009 18:46:43   
jadran
poznato mi.. moja je jučer bila takva.. danas je malo bolje ali isto nije htjela kašicu papat samo sisu..
ko će ga znati.. i njima se valjda poremeti sve kad se mijenja vrijeme ko i nama..
sutra će biti bolje.... tak se ja tješim..

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: "Ringerajina tužionica"
4.9.2009 18:47:40   
jadran
ostavi ga da guguće dok hoće odmori malo ..
javit će se kad mu dojadi..

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!