|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 18:00:05   
Zvonki
Mrzim kad netko sve umotava u ružičasti papir i svima prikazuje kako mu ide u životu a kad zagrebeš malo ispod površine, trulež i smrad da ti se želudac okrene. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 18:11:06   
natalijax
da i takvi negledaju svoje smece ispred vrata nego tude

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 18:12:24   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: natalijax

da i takvi negledaju svoje smece ispred vrata nego tude


Tako nekako Nato user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 18:15:13   
natalijax
tko te nasekiro

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 20:44:31   
Zvonki
Imam jednu osobu za koju sam smatrala da mi je jako bliska. Uvijek sam joj bila zavidna (ne ružno) na njenom životu, obitelji koja je voli i podržava u svemu. I uvijek je imala potrebu govoriti mi samo lijepe stvari koje su joj se dešavale u životu. A onda jedan dan - pljus. Otkrile se neke ružne ružne stvari iz njezinog života. Ostala sam paf. I dan danas samo prikazuje ono lijepo o onome što baš nije ne govori. Mora da na taj način prikriva svoju prošlost i uvjerava sebe i druge kako je sve u redu. user posted image Bojim se samo do kada to može tako? Može li netko tako cijeli život ili na kraju ipak "pukne"?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 20:46:28   
tikica_69
Ma negdje mora puknuti....ili ce je drugi dokrajciti ili taj los zivot pregaziti

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 20:47:43   
natalijax
svi smo manje vise takvi,uvijek svatko ima nesto grozno od prije,al i meni smetaju ljudi koji su s jedne strane grozni,a s druge strane fini

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 20:51:35   
Anoniman
Draga, žao mi je što ti se to dogodilo. Ali svi su ljudi samo ljudi i svatko od nas je doživio/proživio/napravio svojom ili ne svojom krivnjom nešto loše. Ne znam o kojim je razmjerima riječ... ali mi nismo tu da sudimo...
ako možeš, pomozi joj/njemu, ako ne možeš pomoći, moli. Bog sve može i ono što ti ne možeš.
Smiri se. Djeca te trebaju mirnu... šaljem ti huuuug!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 483
   RE: "Ringerajina tužionica"
14.8.2009 22:25:46   
mama mery
jao meni odakle da krenem od financija koje su se na srecu popravile ili od lude familije od mm-a
luda baba ko noc treba je staviti u ludaru al ozbiljno za svoju vlastitiu unuku govori da se kurva s jedijm obiteljskum prijateljom koji je dosao iz njemacke da prespava kod njih sto radi svake godine i otejerala cojvjeka iz dvorista koje nije njeno ma luda baba skroz a sve mi to skupa prolazimo jer ona to radi mojoj zaoviuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 484
   [Obrisani korisnik]
15.8.2009 9:57:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mama mery)
  Neposredna veza do poruke: 485
   RE: "Ringerajina tužionica"
15.8.2009 10:07:02   
tikica_69
Ovo je situacija za koju MM govori da nikad ne bi doslo do toga ako cemo imati dijete, no svi oni kasnije popuste carima svoje princeze, htjeli to ili ne i svjesno ili podsvjesno likuju kad smo mi babaroge, jer oni su ipak njihovi princevi 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 486
   [Obrisani korisnik]
15.8.2009 10:31:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 487
   RE: "Ringerajina tužionica"
15.8.2009 14:29:00   
mama mery
opte isto ali sad ja zajebala stvar odbrusila ludaj babi danas kad je napala anitu i sad ja kriva jer baba prerdbacuje aniti to zbog mene a mm se naljutio na mene jar sam mu stvorila jos vise problema user posted image i sad u sobi sjedi i duri se
moze se ljutit na mene i pizdit po kuci a oni kad naprave sranje ide tamo i smiruje ihuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 20:53:56   
bomboncic02
Jučer bili kod svekrve i da skratim, danas je trebala doći u Zg, fino smo ju zvali da dođe gore k nama...muž ju zvao dok je bila u busu da ju ponovno pozove gore i da dođe na ručak i osvježit se, da ja spremam ručak i bla bla...
Došla je gore, bila svega 4 min-doslovno, popila čašu soka-čak, ručak naravno nije probala a ja nakuhala da imam za 3 dana što jesti i otišla (ja sam Luku hranila u spavaćoj pa ju nisam niti vidjela).
Zašto se ljutim, zato što ju je fino muž zvao na ručak još dok je bila u busu, a ona gospođa kupila sebi nešto sa sirom i pojela a moj ručak nek stoji i još je to rekla mužu, sva sreća da ju nisam čula jer bi bilo svašta.
čak sad razmišljam da ju nazovem i da kažem sve u lice!!!!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 20:56:27   
Thea
žao  mi je što si se toliko mučila,ali ako je takva bolje da nije bila na ručku jer tko zna šta bi onda izvela....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 20:58:25   
bomboncic02
E a vidi zločestoće..unaprijed je znala da ručak spremam a ona sebi kupi pecivo sa sirom i pojede to na putu do stana!!
kako nebi popizd..ila i ljutila se i kako da se normalno ponašam prema njoj!?!?!?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 21:00:32   
Thea
znam kako ti je ali zamisli da  je bila na ručku i da ga je popljuvala.onda bi ti tek digla živac.....ubuduće kad dođe nemoj  ništa posebno spremati i to ponudi ako hoće....Zaštoda se mučiš zbog nje...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 21:03:39   
Lady3
pa pusti kokoš ,ja drugi put ne bih ništa,nek jede šta želi i kad želi.LIjpo se ti smiri ..
Ko je šljivi..


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 21:49:41   
bomboncic02
A trudim se zbog muža, uvijek i iznova..samo neznam dokle, znam dok god smo u njenom stanu..
Žao mi je i Mateja, pitao je muža zašto baka mora odmah ići?!
Nije moja sramota, hvala Bogu.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 494
   [Obrisani korisnik]
17.8.2009 21:53:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 495
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 21:55:24   
natalijax
aaaaaaaaa teraj te to u klinac,pa ja nebi vise kuhala

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 22:00:45   
bomboncic02
Budem ja to već nabila na nos..ako ne ja, onda će muž, voli ju podje.....b...avati stalno..
Ali neću više o tome razmišljat, boli me ona stvar..djeca mi spavaju, idem peglat i tu i tamo skočim po zrnce utjehe vama predivnim ženama, trudnicama i majkama..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 497
   [Obrisani korisnik]
17.8.2009 22:06:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 498
   RE: "Ringerajina tužionica"
17.8.2009 22:06:54   
mlada mama
Briga te bar sutra ne moraš kuhatiuser posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: "Ringerajina tužionica"
18.8.2009 19:20:15   
buduća mamica
živcira me mm, ne da se odlijepiti od pokera na netu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!