|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 9:50:58   
mirna
Sada u prvom tromjesečju nisam imala nikakve želje, sve mi se gadilo. U drugom  je totalno suprotna situacija: sve mi je fino, sve što skuham, sve što probam sve mi je prva liga. Jedem uglavnom zdravu hranu, puno domaćeg voća i povrća, jedini proroci su mi tamna čokolada i sladoled svaki dan. user posted image

U prvoj trudnoći bi jela samo meso, konkretnu tešku slanu hranu, sada mi je voće prva liga i neki dan sam si zaželjela šlag kojeg inače uopće ne volim jesti.


< Poruku je uredio mirna -- 1.7.2011 9:56:44 >

(Odgovor članu anastassia)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:00:51   
katy mama
lubenica najvise,mogla sam je stalno jesti ,ali i drugo voce,sem jabuka

sjecam se da sam svaki drugi dan isla do trznice po nove zalihe!uzimam jednom 3 dinje,a onaj prodavac gleda u mene,pa gleda u stomak-pa pita a kako cete vi to nosit user posted image  (mm je to vrijeme bio u Njemackoj)

sva sreca ispred mamine zgrade su prodavali lubenice,pa nisam bar i njih morala nosit

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:09:38   
Indy
jedva sam čekala da dođe proljetno vrijeme, obožavam sve vrste voća i povrča. posebno me privlače breskve i lubenica, nikad mi dosta

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:20:10   
mariola
Moja trenutno najveća trudnička želja je da se odem izpovraćat. user posted image user posted image Mučno mi je i to bi me spasilo.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:21:21   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: mariola

Moja trenutno najveća trudnička želja je da se odem izpovraćat. user posted image user posted image Mučno mi je i to bi me spasilo.


Ajme draga,imaš mučnine,baš mi je žao...nadam se da će te brzo proćiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:23:16   
mamino zlateko
ja sam u trudnoci bila luda za slanim,ali samo sunka,vratina i tak nesto,i jadro keksi i punoo punoooo rajčiceee...uh al sam se toga najela...morala sam obavezno svaki dan imat bar kilu rajcice.

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 10:28:50   
mariola
Bumbi to samo sinoć i danas.
U prvoj trudnoći su mi se želje svako malo mijenjale, deset dana bi me držala svaka.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trudničke želje
1.7.2011 22:42:08   
inesica
U pocetku mi se stalno pila limunada, i jeo limun, totalno nenormalno velika zelja za kiselim! Trajalo je cijeli drugi mjesec trudnoce...a onda je pocela glad rano ujutro...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trudničke želje
10.7.2011 10:55:03   
mmicko
Ja prvih dva mjeseca nisam imala nikakvih posebnih želja, nakon toga sam dva mjeseca samo jela mlijeko+kakao i kruh!! KAtastrofa, dobila sam 6 kg!! SAd mi se to uopće ne jede i paše mi voće! JEdno vrijeme sam se davila u trešnjama i višnjama, a sad bi tako grožđe, a baš ga nema, i šljive!!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trudničke želje
1.8.2011 23:57:52   
alexandra_zg
Trudna sam tek tri mjeseca al mogu reći da sam odmah od početka osjetila promjenu u prehrani.. Do trudnoće sam pila mnogo nescafea (ponekad do 6 šalica) i uživala u slatkišima.. Oduvijek sam se zdravo hranila al ovo dvoje su nekako bili moji poroci. Vrlo brzo nakon što sam ostala trudna počele su mučnine i strašno gađenje prema većini hrane.. Kava mi se vrlo brzo počela gaditi a želja za slatkišima mi se javi tek kad mi je dosadno ili nemam nekog zanimljivog voća u hladnjaku.. Najviše uživam u svježem siru, kruhu, PRŠUTU i krastavcima.. Čak sam počela jesti i vegetarijansku paštetu od šampinjona.. user posted image

< Poruku je uredio alexandra_zg -- 1.8.2011 23:59:27 >

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trudničke želje
24.8.2011 22:27:25   
medoKartonski
Ja sam u 22. tjednu trudnoće, i ne mogu reći da sam imala (barem ne dosada) neke posebne želje. Većina kolegica s kojima sam razgovarala, a već su rodile kaže da su imale jake želje za čokoladom i mliječnim proizvodima. Mlijeko sam tek neki dan uspjela popiti i to malu šolju, a čokoladu ... u 22 tjedna čak sam pojela jednu ili dvije kockice, dok sam se prije trudnoće doslovno gušila u njoj sad mi jednostavno više ne paše.user posted image

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trudničke želje
25.8.2011 12:58:03   
Marti83
vidiš zanimljivo je da sam se i ja prije trudnoće davila u kolačima i čokoladama i da nije moglo proći niti 2 dana ako nisam pojela nešto slatko.Sada je totalno suprotno.Paše mi slano,i davim se u voćuuser posted image

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trudničke želje
25.8.2011 13:00:20   
mamice
IZVORNA PORUKA: Marti83

vidiš zanimljivo je da sam se i ja prije trudnoće davila u kolačima i čokoladama i da nije moglo proći niti 2 dana ako nisam pojela nešto slatko.Sada je totalno suprotno.Paše mi slano,i davim se u voćuuser posted image

hahaaha tak je i kod mene


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trudničke želje
25.8.2011 15:28:53   
medoKartonski
Babe su mi govorile baš zbog toga što sam prije jela čokoladu i slatko, a u trudnoći NE da će biti muško, ali čini se da su se zeznile :)

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trudničke želje
25.8.2011 15:42:49   
sina
sve mi paše,non stop sam gladna. ne znam kaj će to biti do kraja ako ovako nastavim

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trudničke želje
4.10.2012 21:34:27   
vale17
joj, i ja sam stalno gladna... sad sam u 11. tjednu T. ali ne brine mene hrana... ja imam stalno zelju za Coca colom user posted image , i onda si znam gutnut kroz dan par gutljaja, kad me muči želudac i bas mi pašeeee... ali natjeram se da ju mjenjam sa radenskom jer mi pase gazirano... hmmmm

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trudničke želje
17.11.2012 22:19:02   
maminangel
Aaaa,trudničke želje,kopam po forumima i naiđem na ovaj,a tako mi se jede sladoled sad i ovaj tren,najfiniji na svijetu sa prefinim preljevom od čokse,iz jedne slastičarnice u Zaprešiću,mmmmm,user posted image user posted image ,a skoro pola 11 a ja u Zagrebu,morati ću se strpiti da me dragi odvede,njam,njam,što bi sad tri kugle smazala....user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trudničke želje
22.2.2013 20:09:45   
cuba

IZVORNA PORUKA: cuba

Ja sam u trudnoći bila ovisnica o ledu, da o leduuser posted image user posted image
Na kile bi ga dnevno doslovno pojela, stalno bi šetala sa čašom punom ledauser posted image user posted image user posted image
Zbilja ne znam šta je tako zarazno u njemu ali od trudnoće ga nisam prestala jesti, pa i usred zime ga grizemuser posted image


I tako, druga trudnoća a trudnička želja ostala istauser posted image
Ponovno se aktivirala želja za ledom. Prošli tjedan sam kupila 3 nove posudice za led koliko ga dnevno pojedemuser posted image Stalno se vrtim oko zamrzivačauser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trudničke želje
22.2.2013 20:13:34   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: cuba


IZVORNA PORUKA: cuba

Ja sam u trudnoći bila ovisnica o ledu, da o leduuser posted image user posted image
Na kile bi ga dnevno doslovno pojela, stalno bi šetala sa čašom punom ledauser posted image user posted image user posted image
Zbilja ne znam šta je tako zarazno u njemu ali od trudnoće ga nisam prestala jesti, pa i usred zime ga grizemuser posted image


I tako, druga trudnoća a trudnička želja ostala istauser posted image
Ponovno se aktivirala želja za ledom. Prošli tjedan sam kupila 3 nove posudice za led koliko ga dnevno pojedemuser posted image Stalno se vrtim oko zamrzivačauser posted image

Ajme draga pa ti si ludauser posted image



_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trudničke želje
22.2.2013 20:24:50   
cuba
Još sam našla jednu posudicu koja ima gumeno dno pa samo pritisneš i kockica leda fino izletiuser posted image Joj, magistrirat ću na leduuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trudničke želje
22.2.2013 20:27:50   
Renata RR
Dođi kod mene pa ćeš moći ledene svijeće cuclati - zajedno s mojim klincima...user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trudničke želje
22.2.2013 20:44:05   
sarah_zg
Cuba, pa di bas led!? Ja nemam nekih posebnih želja osim sto kad vidim coca colu iskapim dvije čaše, al mislim da je to zbog kofeina koji mi fali. Bila sam strastveni pusac i kavopija, a sad pijem jednu kavu dnevno pa valjda nedostatak kofeina

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trudničke želje
4.3.2013 15:55:33   
Grga_cvarak
user posted image ja sam prvo mislila da pričaš o ledovom sladoledu i odmah mi zazubice rasle.... ja bi samo čokolino i kiselo.... dođe mi da se rasplačem kad nemam čokolino.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trudničke želje
11.3.2013 12:56:27   
Piturica
ja nemam nikakvih posebnih zelja. jedino me dva puta ulovila zelja za cevapima onim finim, masnim... ali to bi me ulovilo i da nisam trudna user posted image user posted image


_____________________________

¯`v´¯)
`·.¸.·´ ♥
¸♥ .·´¸.·´¨) ¸.·♥ ´¨)
(¸.·´ (♥ ¸.·´ ♥♥ Loveeeeeee ♥

(Odgovor članu Grga_cvarak)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trudničke želje
11.3.2013 21:03:48   
marina289
prsut... user posted image u ono vrijeme kad mi se od svega dizao zeludac... to je bilo jedino kaj mi je bilo fino :)
sad mi je fino sve!

(Odgovor članu Piturica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!