|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudničke želje
25.3.2010 10:22:49   
sig
Ma nisam niti u prvoj a niti sada nemam neke extra želje - mučnina je prejaka da bih imala neke posebne želje... A što se tične bolničke hrane - neću komentirati, ali meni je moj dragi i moja mama nosili obroke u bolnicu... Ma su pravi - 3-4 puta na dan bi mi donosili hranu.
user posted image


_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trudničke želje
25.3.2010 10:46:16   
danery
trenutno povrće-paradajzići,paprike,krastavci :)

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trudničke želje
10.5.2010 16:37:55   
zelenaiva
cure moje,

ogladnila sam čitajući vas!!user posted image

U prvoj trudnoći mi se jelo slano, sir, mlječni proizvodi. Zimi sam tamanila na kile naranči. Ali tamo pred kraj sam bila luda za kinder buenom. TO MI JE BIO POROK.

Dakle-kiselo i slano je prevladavalo, rodio se sin.

Sada mi se isto jede mliječno.
A vidjet ćemo..user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trudničke želje
10.5.2010 16:41:32   
ninolina
zelenaiva dobrodošla...i čestitamuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zelenaiva)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trudničke želje
10.5.2010 16:42:18   
ZVRK
trebutno jedem dosta često tost sa sirom+parizerom+zelenom salatom te majonezooooooom
nije mi to želja ali je česti obrok

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu zelenaiva)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trudničke želje
10.5.2010 18:31:34   
lidac0605
ja u nijednoj trudnoći nisam imala nekih želja...al mi je sve bilo nekak finije user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 13:07:32   
bubaMaja
ja sam do sad imala samo jednu želju, jednom - parizer. vidjela neko dijete kako jede i došlo mi da mu otmem user posted image . odmah dragi donio (sav sretan da sam htjela nešto), najela se i to je bilo to. inače mrzim parizer i nikad ga ne jedem. drugi dan on jeo onon malo što je ostalo, meni se povraćalo, odmah je morao prat ruke i zube i zalit mlijekom da mi ne diže želudac )))
svašta...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 13:08:46   
ninolina
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

ja sam do sad imala samo jednu želju, jednom - parizer. vidjela neko dijete kako jede i došlo mi da mu otmem user posted image . odmah dragi donio (sav sretan da sam htjela nešto), najela se i to je bilo to. inače mrzim parizer i nikad ga ne jedem. drugi dan on jeo onon malo što je ostalo, meni se povraćalo, odmah je morao prat ruke i zube i zalit mlijekom da mi ne diže želudac )))
svašta...

user posted image user posted image user posted image user posted image ah trudne žene...i ja tako često..nešto mi se jede a drugi dan grrrrrrrrrrr


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 13:11:23   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: bubaMaja

ja sam do sad imala samo jednu želju, jednom - parizer. vidjela neko dijete kako jede i došlo mi da mu otmem user posted image .


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 13:13:47   
nemammaste
Ja skoro svaki dan moram pojesti barem jedan sladoled i luuuuda sam ako ga nema.Ledo ove sezone najbolje na meni zarađuje user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 14:25:26   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ja skoro svaki dan moram pojesti barem jedan sladoled i luuuuda sam ako ga nema.Ledo ove sezone najbolje na meni zarađuje user posted image


ja i nakon poroda-.-user posted image
kak se zove ta želja?vaša je trudnička a moja rodiljna?user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 14:29:17   
Bablica
Nisam imala neku želju da moram nešto pojest baš sad, ali mi se na početku jela sve samo zdrava hrana ne! Pizze, hamburgeri, pomfri i tome slično user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 15:51:36   
uspavana

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ja skoro svaki dan moram pojesti barem jedan sladoled i luuuuda sam ako ga nema.Ledo ove sezone najbolje na meni zarađuje user posted image


nisam još "probala" trudničke želje...
ali što se tiče sladoleda... nemammaste, imaš u Lidlu, njihove marke sladoleda...korneta, onih ko king sladača, i kao snjeguljica...
pakiranja, ali ti ispadne puno jeftinije nego da kupuješ ledo..
a i okus mi je mrak!!
mi od kad sam prvi put probala obavezno imamo nešto od toga u škrinji, jer obožavam sladač!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 15:58:22   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: uspavana


IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ja skoro svaki dan moram pojesti barem jedan sladoled i luuuuda sam ako ga nema.Ledo ove sezone najbolje na meni zarađuje user posted image


nisam još "probala" trudničke želje...
ali što se tiče sladoleda... nemammaste, imaš u Lidlu, njihove marke sladoleda...korneta, onih ko king sladača, i kao snjeguljica...
pakiranja, ali ti ispadne puno jeftinije nego da kupuješ ledo..
a i okus mi je mrak!!
mi od kad sam prvi put probala obavezno imamo nešto od toga u škrinji, jer obožavam sladač!!


user posted image  user posted image  user posted image  Joj šuti, inače ne idem u Lidl ali smo jedan dan slučajno završili tamo i čujem ja da me zovu iz škrinje neki Choco crispy....user posted image  Joooooj muke,odmah sam kupila cijelu kutiju.Super je i stvarno su jeftini,mislim da dođe nekih 4-5 kn jedan.Odmah sam računala koliko bi uštedili da sam jela njih cijelu trudnoću...user posted image  Ali ledo je meni ipak naj

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 16:15:04   
cuba
Ja sam u trudnoći bila ovisnica o ledu, da o leduuser posted image user posted image
Na kile bi ga dnevno doslovno pojela, stalno bi šetala sa čašom punom ledauser posted image user posted image user posted image
Zbilja ne znam šta je tako zarazno u njemu ali od trudnoće ga nisam prestala jesti, pa i usred zime ga grizemuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 16:15:47   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image  kak tvoje grlo?

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 16:20:37   
tinad
Ja sam inače luda za slatkim ali prva 3-4 mjeseca trudnoće tamanila sam slano i to najviše pršut,šunku i rebra i komad pizze iz jednog fast fooda. Sada kad mi nešto padne na pamet napravim,zadnje je bilo ovaj vikend kad sam vidjela marelice u frižideru i u nedjelju ujutro sam pravila knedle (više od 2 godine ih nisam okusila niti mi pale na pamet),pojela 4-5 komada i bila mirna.user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudničke želje
20.7.2010 21:34:55   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: uspavana


ali što se tiče sladoleda... nemammaste, imaš u Lidlu, njihove marke sladoleda...korneta, onih ko king sladača, i kao snjeguljica...
pakiranja, ali ti ispadne puno jeftinije nego da kupuješ ledo..
a i okus mi je mrak!!
mi od kad sam prvi put probala obavezno imamo nešto od toga u škrinji, jer obožavam sladač!!


u getrou ima isto tak u kutijama kingovi, neznam koliko al sam računala da oko 10kn bi ispao jedan..a ovak je 13, tak da opet isplativo

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudničke želje
1.10.2010 22:35:47   
Freya
Svako malo nešto drugo. Nisam baš mislila d aće ovako hvatati želja z anekom određenom hranom. Hranu koju sam prije voljela ne mogu smisliti, a jede mi se sve što ne valja. Danima maštam o bureku od sira pa sma ga danas večerala.
Jako mi se jede sir u bilo kojem obliku, pudinzi i sladoled.
Od povrća mi se diže želudac. Do kraja trudnoće ću bit ko bačva.user posted image

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudničke želje
13.1.2011 17:40:11   
tinnn
Ja sam trudna 20 tjedana i tamanim sve...
Do sada sam ludila za mandarinama i kiselim kupusom, a sada- suho meso.
Mogla bih ga jesti stalno... i čokoladu...
Zanima me što ću još željeti...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trudničke želje
13.1.2011 18:10:50   
modesty blaise
ne znam kak mi se to uspjelo dogodit (fala bogu) al mene u trudnoći totalno pucalo na zdravu hranu...
ma nemreš bilivit!
user posted image

od slatkiša mi odma bilo zlo

(Odgovor članu tinnn)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trudničke želje
13.1.2011 18:12:12   
Tanjica Tanja
kisele zelene jabuke, orasi i lino ladauser posted image . Ovo potonje me košta kila

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trudničke želje
13.1.2011 20:08:49   
magdalenaa
ja nemam nikakvih želja,baš sam čudna hihihihiii,,,,,,,,,,,

_____________________________

dogodila se ljubav za koju nikad nistae čuli.............

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trudničke želje
27.1.2011 17:41:31   
Indy
rajčica. i to ona domaća kuhana od moje mame! mjac, pijem iz boce. i puno slatkog, što ne bi smjelauser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu magdalenaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trudničke želje
30.6.2011 19:21:16   
anastassia

IZVORNA PORUKA: nemammaste

Ja skoro svaki dan moram pojesti barem jedan sladoled i luuuuda sam ako ga nema.Ledo ove sezone najbolje na meni zarađuje user posted image



POTPISUJEM!
Ja svaki dan jedem sladoled, ali ne neki čokoladni (quatro, grandisimo) sa puno kreme, ti su mi odvratni. jedem LEDINI: punč, vanilija i šumsko voće u kojem se davim. to mi pomaže i za žgaravicu. ne pojedem ga puno, ali mi je gušt po malo jesti poslije jela. to jedino. Čokoladu, rijetko, prije doduše više, ali sad mi se diže želudac od nje.

U prošloj trudnoći sam imala veliku želju za narančama, jer je bila zima i nije bilo nikakvog drugog voća, a sad u ovoj drugoj trudnoći, sladoled i jabuke. to je to. user posted image

_____________________________

Gabrijel 01.01.2010. g. <mamin anđel 1>
Mihael 09.08.2011. <mamin anđel 2>

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!