|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 20:17:24   
happy future mum
i ja sam dobila 14, al hvala Bogu kažu mi da više ne bih trebala dobivati na težini, ušla sam u 36.tjedan, iako ja ne dajem ruku u vatru, svakim danom sam sve gladnija, mislim da ću do kraja ožujka pojesti mužauser posted image al valjda će to sve otići s lijepim vremenom..

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 20:19:15   
adryosijek
kad trebas future mama roditi blizu smo sa terminom cini mi se meni 1 porod


< Poruku je uredio adryosijek -- 9.3.2010 20:33:27 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 20:25:12   
Domy

IZVORNA PORUKA: happy future mum

i ja sam dobila 14, al hvala Bogu kažu mi da više ne bih trebala dobivati na težini, ušla sam u 36.tjedan, iako ja ne dajem ruku u vatru, svakim danom sam sve gladnija, mislim da ću do kraja ožujka pojesti mužauser posted image al valjda će to sve otići s lijepim vremenom..

user posted image user posted image pa nemoj baš mužića

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dobivanje na težini
9.3.2010 21:21:59   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: Domy


IZVORNA PORUKA: happy future mum

i ja sam dobila 14, al hvala Bogu kažu mi da više ne bih trebala dobivati na težini, ušla sam u 36.tjedan, iako ja ne dajem ruku u vatru, svakim danom sam sve gladnija, mislim da ću do kraja ožujka pojesti mužauser posted image al valjda će to sve otići s lijepim vremenom..

user posted image user posted image pa nemoj baš mužićauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dobivanje na težini
10.3.2010 12:07:21   
happy future mum
tu smo negdje, 8.4 mi je termin, i meni je prva beba, i već mi je dojadilo, jedva čekam kada ću roditi, a što se tiče muža, nek mi samo kaže da sam debela, završiti će kao predjelo.user posted image

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dobivanje na težini
10.3.2010 12:10:42   
Domy

IZVORNA PORUKA: happy future mum

tu smo negdje, 8.4 mi je termin, i meni je prva beba, i već mi je dojadilo, jedva čekam kada ću roditi, a što se tiče muža, nek mi samo kaže da sam debela, završiti će kao predjelo.user posted image

user posted image user posted image bolje mu je da ništa ni ne govori...ja sam domija rodila 9.04..

(Odgovor članu happy future mum)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dobivanje na težini
10.3.2010 12:24:27   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dobivanje na težini
10.3.2010 12:31:51   
curice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
izgleda da mu je bolje da šuti
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dobivanje na težini
12.3.2010 17:29:14   
danery
ajme ja sam u 17.tj. i nisam dobila baš nešto na kilaži,ako sam 1 kg teža...jel to normalno,jedem po 4 do 5 srednjih obroka na dan + voće i mliječno između...?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dobivanje na težini
12.3.2010 17:30:40   
ZVRK
normalno ti je to.
pa nedobivaju sve user posted image puno kila.glavno da beba normalno napreduje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dobivanje na težini
12.3.2010 20:43:24   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: danery

ajme ja sam u 17.tj. i nisam dobila baš nešto na kilaži,ako sam 1 kg teža...jel to normalno,jedem po 4 do 5 srednjih obroka na dan + voće i mliječno između...?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o doći će te kile u zadnjem tromjeseću neboj se ja sam prva dva tromjeseća par kg dobila i onda zadnje hop a čini mi se da će iszto biti i ovaj put.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:19:27   
Pixie
Ja sam u 20. tjednu pa sam dobila samo 1kg, ali to je zato jer od 7. tjedna povraćam pa sam zapravo krenula za zaostatkom od -4kg. Trbuh mi se gotovo i ne vidi.
Ali apetit se malo pomalo vraća. user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:21:34   
ninolina
user posted image user posted image user posted image piksi i ja sam tako ali zato sada imam kila za popi...
usput dobrodošla namuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Pixie)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:26:49   
Nika 24052006
Ja sam sada 32+5 tj i dobila sam ukupno 5 kg...Jako zadovoljna,u prvoj trudnoći sam u tim tjednima već bila na +12...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:33:29   
Pixie
Hvala! user posted image
Meni je ovo prva trudnoća pa sam malo zabrinuta, jer sve trudnice oko mene napreduju s kilama a ja nikako. A i inače teško dobijam na težini. Nadam se da je s bebom sve ok, u srijedu idem na kontrolu pa ćemo vidjeti.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:35:57   
ninolina
ma ne brini ako se ti dobro osječaš sve 5... ja sam s curama u trudnoći gubila na kilaži tek oko 27 tj počela dobivati a s dečkima od početka bummmmuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Pixie)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 22:42:45   
Pixie
Poznanica koja čeka dečka, isto tako od početka bumm...user posted image  Meni bummm izgleda tek slijedi. user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dobivanje na težini
14.3.2010 23:39:05   
ninolina
Poznanica koja čeka dečka, isto tako od početka bumm...user posted image Meni bummm izgleda tek slijedi. user posted image

he he ajde nisam jedina a onda je kod tebe možda curica user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Pixie)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 9:09:45   
elle1
26-ti tjedan i 10 kg

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 9:14:56   
lidac0605
29.tjedan,+10 user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 10:55:02   
mišica 666
29. tjedan i +3kg

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 10:56:17   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image mišica tako sam i ja s curkama u trudnoćiuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 10:58:52   
mišica 666
mene i tako ima pa se ne brinem za bebu mogla sam ne dobit ništa beba bi imala od kud izvuć hrane user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 11:04:25   
lidac0605
Ja sam ovaj put za svaku pohvalu sa svojih 10 kg u +,budući da sam u prethodnim trudnoćama dobijala po 20,30 kguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dobivanje na težini
1.4.2010 12:20:37   
tinka25
Ja sam u 34.tjednu i do sada sam dobila 14 kila i doktor mi je rekao da sam previše dobila i da smanjim unos slatkog user posted image , joooj...... Al ne čini mi se da je to jako puno... user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!