|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobivanje na težini
7.8.2009 13:47:44   
osobno
pozz...evo u 16. tjednu oko 1,5 kg, jedva da se vidi...u prvoj sam već do sada bila 6+...sad se već kontroliram za svoje dobro..mada sam i nakon prve brzo došla na svojih 55 kg. ali nije bilo lako, zato bolje sad pazit nego kasnije žalit. čisto iz iskustva...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dobivanje na težini
7.8.2009 13:49:43   
buduća mamica
ja u 18. i još ništa od kilograma

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dobivanje na težini
7.8.2009 13:54:03   
Lola88
IZVORNA PORUKA: višnjica2009

pozz trudnice, ja sam u 19 tjednu i plus 4 kile ,inace ovo je druga trudnoća u prvoj dobila samo 9 sve otislo nakon poroda ,zato ne brinite se za kile ode to sve..


Ja sam od sutra u 33 tjednu i do sada 6,5kg+
Ne brinem, jedem, a kasnije-znam da će to brzo nestati

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dobivanje na težini
7.8.2009 14:14:09   
trudnica87
meni je sutra 28 tjedan i dosad sam dobila 3,5 kg,ali inace me ima tako da se nadam da se necu jako udebljati jel mi je tesko skiniti.a jedem kao i dosad.user posted image

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dobivanje na težini
7.8.2009 16:47:16   
kstanicic
Ja se bližim 30 tj, ali nisam se udebljala, dobila sam sve zajedno 3 kg... što nije uopće puno (sama voda i beba mi je do doprinjela).

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dobivanje na težini
21.8.2009 11:36:41   
komarac1
Pozdrav svima! Ja sam u prva tri mjeseca izgubila 4 kg uslijed mučnina, trudnoću sa započela s 58kg pa pala na 54kg i sada u 5. mjesecu imam opet 58kg. Nitko ne primjećije da sam trudnauser posted image ! Da li se minimalno trebam udebljat ovih 58 + 9kg ili 54 + 9kg? Nekako se te kile teško lijepe za mene, a i nemam nekog apetita!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dobivanje na težini
21.8.2009 11:38:17   
m600
38-i tjedan + 15kguser posted image user posted image user posted image user posted image
prava mala sarmauser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dobivanje na težini
21.8.2009 11:45:13   
rosi
Gledam sve ovo i samo se zbediram, ja sam u 29 tj na plus 12 kg.
Prošli put mi je dr već rekao da pripazim jer ako se ovak nastavi user posted image .
Ne jedem ništa više nego prije trudnoće, no mirovanje i dopuštene pola sata šetnje dnevno me dovelo do toga.
No šta se može, bitno mi je da mi je curka dobro i da napreduje.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:24:59   
osobno
IZVORNA PORUKA: rosi

Gledam sve ovo i samo se zbediram, ja sam u 29 tj na plus 12 kg.
Prošli put mi je dr već rekao da pripazim jer ako se ovak nastavi user posted image .
Ne jedem ništa više nego prije trudnoće, no mirovanje i dopuštene pola sata šetnje dnevno me dovelo do toga.
No šta se može, bitno mi je da mi je curka dobro i da napreduje.

nema beda, sve ode ća posli, vidit ćeš...


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu rosi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:32:44   
mali_macic
evo ja imam rodit za 3 dana i dobila sam 22kg ali u jednu ruku nemam griznju savjesti jer fakat sam zdravo jela i nisam jela vise nego prije. a mislim si, jedan dio ce svakako porodom otic a ostatak cu s vremenom skinut. vec sam jednom smrsavila 25kg pa cu i opet.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:35:47   
mariola
Ja sam u 34. tj. i dobila sam 15. I mene niti malo ne smetaju. Skoro pa da se i ne vide, skoro pa jesve u trbuhu. I znam da ću na proljeće opet biti fit i baš me briga za sve user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:35:58   
osobno
IZVORNA PORUKA: mali_macic

evo ja imam rodit za 3 dana i dobila sam 22kg ali u jednu ruku nemam griznju savjesti jer fakat sam zdravo jela i nisam jela vise nego prije. a mislim si, jedan dio ce svakako porodom otic a ostatak cu s vremenom skinut. vec sam jednom smrsavila 25kg pa cu i opet.

a ja izašla iz rodilišta sa samo -6 od 12...sad mi je smišno kad se sitin kako sam zamišljala da ću iz rodilišta izać sa svojih 56...user posted image ali nakon dva-tri miseca, već sam bila na svojoj težini, pa čak i ispod neko vrime...


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:40:43   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam u 34. tj. i dobila sam 15. I mene niti malo ne smetaju. Skoro pa da se i ne vide, skoro pa jesve u trbuhu. I znam da ću na proljeće opet biti fit i baš me briga za sve user posted image



EEEE ovo je stav drage mojetako treba...
mariolauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:42:24   
komarac1
IZVORNA PORUKA: komarac1

Pozdrav svima! Ja sam u prva tri mjeseca izgubila 4 kg uslijed mučnina, trudnoću sa započela s 58kg pa pala na 54kg i sada u 5. mjesecu imam opet 58kg. Nitko ne primjećije da sam trudnauser posted image ! Da li se minimalno trebam udebljat ovih 58 + 9kg ili 54 + 9kg? Nekako se te kile teško lijepe za mene, a i nemam nekog apetita!user posted image



Hmmm! Evo mjesec dana kasnije 4kg više! Očito sam sve nadoknadila! Nevjerovatno kako je sve finouser posted image user posted image user posted image user posted image ! Nikad ne bi rekla da ću jednom u životu morat pripazit koliko jedem! A SVE JE FINO!!!user posted image

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:42:42   
mali_macic
ja bi bila super zadovoljna ako porodom izgubim samo 6kg. ali kako sam rekla koliko kod s vremenom cu sav visak izgubit.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 14:47:47   
mlada mama
cure,ja sam u trudnoci dobila 8kg rodila malog od 4,200 dosla kuci mrsavija nego prije trudnoce i onda u 3 mj.dok sam dojila sam dobila9kg,ali i to je otislouser posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 15:18:10   
mlada mama
sada vidim da sam prosle godine u ovo vrijeme imala 63kg i bila sam si super mrsava,a sada imam 54user posted image sve samo odlazi

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dobivanje na težini
21.9.2009 15:24:12   
sanjalica
ubijate me u pojam ... ja sam danas 24 tjedna i +11 kg.... a osim nešto malo konkretnog živim na svježoj mrkvici.... čini mi se da mi osim kilograma već i prednji zubi rastu k'o u zeca user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dobivanje na težini
22.9.2009 9:11:07   
Lola88
U 39 tjednu 9,5kg+! Ne brinem. Kako su ti kilogrami došli, tako će i u slijedećih nekoliko mjeseci otiči.
Klilogrami su mi sad potpuno nebitna stavka.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dobivanje na težini
22.9.2009 9:16:40   
mlada mama
ja mislim da sada kada ostanem trudna da cu vas sve nadmasiti i da cu biti ogromnaaaauser posted image user posted image user posted image ,jer se vise ne mogu kontrolirati kad mi je dosta kada stanem jestiuser posted image

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 14:26:17   
adryosijek
sta da ja radim tek sam 26 tjedana a udebljala sam se podosta 16 kila sad idem laksu hranu kuhanu uglavnom i umjesto cokolade i kolaca jedem narandze ,banane i kiwi .bas mi kaze sestra da je to previse da moram manje i et bas sam danas odlucila da smanjim unos a i zdravije da se hranim. ima mene inace sam krupna po prirodi a bogami i beba je za 26 tjedana blizu kile .neka vec cemo skinut kad user posted image jasmina dodje na svijet . 23.04.2010

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu višnjica2009)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 14:31:22   
Nika 24052006
Adryosijek,ti si malčice više trudna od mene,moj je termin 05.05.,ja sam se do sada udebljala 2 kg,a isto sam po prirodi jače građe.Nemoj da te to sekira,ako je trudnoća uredna,briga te za kile,poslije ćeš se s njima boritiuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 14:54:45   
happy future mum
draga Adry, ja sam u 28.om tjednu i udebljala sam se 11 kg, i da znaš baš me briga, šta ću kada postajem agresivna ako ne pojedem barem malo čokolade, a još sada kolači, mmmmmmmmmmm, znam da me razumiješ. user posted image Stoga, ne brini za kilograme, naravno pazi da beba ima dovoljno vitamina i da se dobro osjećaš. meni sve ode u sise i stomak, a baš me briga, muž se ne buni, kaže voli kad sam mu ovako mekana user posted image user posted image stoga, brigu na veselje, mazi trbuh i  papaj, skinuti ćeš poslije poroda, uostalom nisi stroj, žena si, trebaš dobiti kile u trudnoći, a ne nedajBože držati dijetu. kao što vidim i tvoj je malo bucmast bebač, pa treba to istisnuti iz sebe, hellou. kao što moj muž kaže, riješiti ćemo višak kila s puno sexa user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

11.4. 2010, voli mama svoga malenog anđela najviše
24.6.2011., dolazi nam braco

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 14:59:32   
dominik
IZVORNA PORUKA: adryosijek

sta da ja radim tek sam 26 tjedana a udebljala sam se podosta 16 kila sad idem laksu hranu kuhanu uglavnom i umjesto cokolade i kolaca jedem narandze ,banane i kiwi .bas mi kaze sestra da je to previse da moram manje i et bas sam danas odlucila da smanjim unos a i zdravije da se hranim. ima mene inace sam krupna po prirodi a bogami i beba je za 26 tjedana blizu kile .neka vec cemo skinut kad user posted image jasmina dodje na svijet . 23.04.2010


ja sam u prvoj dobila cca 12 a u drugoj cirka 25user posted image mislim...i nakon obje sam sve skinula kaj je ostalo tak da...sam ti papaj i mazi trbuh, ali pazi sa vocem jer se i od njega dosta deblja

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dobivanje na težini
14.1.2010 16:04:07   
mišica 666
ja sam trudna 18 tj. i dosad nisam dobila ništa ali malo sam jača pa se ne brinem za bebu ima ona od kud crpiti hranu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!