|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravilno dobivanje na težini
1.4.2009 17:06:41   
ivkica
Do 36-tog tjedna sam bila prava štreberica user posted image sve po školski user posted image a sada sam ipak otišla na 15+
..još malo user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pravilno dobivanje na težini
3.4.2009 10:34:25   
zlato_tatino
ma jos malo Ivkica ...ne mozes pokupiti nesto puno u tako kratkom razdoblju do poroda...drzim ti figeuser posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pravilno dobivanje na težini
3.4.2009 12:37:20   
ivkica
Ma to se i ja nadam .. a nekako i nemogu jesti više kao prije, smanjen mi je kapacitet user posted image

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pravilno dobivanje na težini
3.4.2009 12:47:31   
ELISABETH
Uf... nadam se da ću i ja uskoro doći do smanjenog kapaciteta jer sam trenutno jama bez dna user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pravilno dobivanje na težini
3.4.2009 12:59:27   
ivkica
Oo.. hoćeš, samo i tu postoji rješenje user posted image  , brzo sam ga otkrila user posted image
..manje porcije, manja prigrizanja kroz cijeli dan raspoređeno.. user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pravilno dobivanje na težini
3.4.2009 13:04:03   
ELISABETH
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super ideja!!!!!!!!!

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pravilno dobivanje na težini
4.4.2009 21:07:29   
mama_80
Ja imam malo viska naime u 26 tj a brojim +13 kg user posted image a fino mi je papati...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pravilno dobivanje na težini
5.4.2009 14:12:12   
zlato_tatino
Eh da i meni uvijek padaju neke lude ideje na pemat ,sto bih mogla jesti,a i manje se krecem jer ne radim ...mada pokusavam nadoknaditi kretanje s nekim svarima,ali i ne mozes,,,

(Odgovor članu mama_80)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

troje djece?
malizia

Ukoliko bi imali troje djece, kojem omjeru bi se nadali?

tri curice (9%)

tri dečka (1%)

jedna curica i dva dečka (36%)

jedan dječak i dvije curice (53%)


Broj svih glasova: 273

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!