|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 17:55:48   
bomboncic02
Drage moje forumašice...

Javljam vam se iz petrove, da, da, završila ja u petrovoj u ponedjeljak navečer na hitnoj zbog krvarenja..
Onog što sam se bojala to se i dogodilo..
Došla sam u petrovu, sva u strahu, primili me u rodilište, napravili pregled i ultrazvuk, dijagnoza-placenta previa(valjda marginalis), terapija u početku, inekcije za bebe za ojačanje pluća i infuzija i najbitnije mirovanje...
Dobila sam internet do sutra pa vam se javljam..
Trudna 29+5, u ponedjeljak punih 30 tjedana trudnoće.
Do daljnjega, a vjerojatno do kraja trudnoće privremeno boravište mi je petrova.
Lijepi pozdrav

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:00:14   
mariola
Ajme, jako mi je žao.Želim ti što brži oporavak i povratak kući. Čuvaj se i bebicu.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:07:08   
piggy
bonbončiču čuvaj se,znam da nije neka utjeha ali bolje da si pod njihovom kontrolom.
nadam se da će sve biti u redu sa tobom i bebicom,al moraš mirovati i biti pozitivna i jaka.
sretno mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:12:24   
anne
bombončić uz tebe smo.
Ako što trebaš samo javi.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:18:13   
honey
Izdrži i sve bude dobrouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:35:32   
bomboncic02
Hvala vam na svemu, nema mi izbora nego čuvat anđela i sebe.
Teško mi je bez sina i muža, plačem svakodnevno, bojim se ako ostanem tu do kraja da će me sin zaboravit user posted image .
Mislila sam i na vas, falio mi je jako ovaj forum i ova vaša utjeha i snaga koju dajete.
Hvala vam na svemu

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu honey)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 18:58:15   
anne
Neće te sin zaboraviti, ne brini. Snači će se oni bez tebe.
čuvaj se.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 19:48:03   
koka
joj draga baš mi je žao, al kao što kažu ako je tako možda je bolje da si pod njihovom kontrolom....znam da ti je teško za sina jer sam i ja morala biti par dana bez njega i bilo mi je jako teško, a neće te zaboravitbudi sigurna, čuvaj se i raduj se trenutku kad ćeš upoznati svoju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , imaš pp.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 19:59:04   
ivkica
Jako mi je žao što nisi mogla kod kuče dočekati normalan porod.. ali ne smiješ se sada sekirati i plakati.. Pokušaj gledati sve s pozitivne strane user posted image
Dobro je što se to nije ranije desilo.. ipak sada je user posted image  već dovoljno velika da može živjeti i vani.
Dobro je da si gdje jesi.. jer da ti se to desilo u nekom malom mjestu pitanje kakav bi ishod bio.. ipak su u petrovoj najbolji stručnjaci i ako dođe do ranijeg poroda beba ima najviše šanse dok ste tamo! user posted image
Zato ne brini nego se veseli svojem malom zlatu za koje sigurno ne bi htjela da osjeća svu tugu koju i ti osjećaš..
Šaljem ti pusu i veeeeliki zagrljaj! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 20:30:07   
tonkica
user posted image Baš mi je žao što moraš ostati u bolnici, al i cure su dobro rekle, bolje da si pod kontrolom i doktorima na oku, tak da znaš da će sve biti dobro. Sin te sigurno neće zaboraviti, nemoj ni slučajno razmišljati na taj način.
Misli na svoju malu mrvicu, i to pozitivno, i sve će biti OK. Drž se!


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ivkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 21:45:23   
Ruža
Bombončić jako mi je žao... Izdrži zbog svoje bebice, maleni će svaki dan doći u posjetu. Proći će i to, neka te drži da doći ćei taj dan kad ćete opet svi biti sretni skupa!user posted image  Čuvaj se!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 21:47:10   
ZVRK
bonbončiču,držim ti fige da se sve brzo ''vrati u normalu''i da uživaš skuppa sa svojom obitelji

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 22:13:33   
bomboncic02
Hvala svima na svemu, trudit ću se što više mirovat i javljat ću vam stanje kad stignem.Naime, internet imam samo do sutra.
Ja vjerujem da će se moj anđel borit svim snagama, izborili smo prva tri mjeseca, tako ćemo i zadnja.
Idem sad odmarat.
Moram imat snage kad mi mišić dođe sutra u posjetu.
Laku noć svima i čim stignem ponovno se javim.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 22:15:30   
lelo
Drži se bombončić i što više miruj.
Ako bilo šta trebaš javi nam se i mi smo tu za tebe.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neočekivani ružni događaji
10.1.2009 22:39:09   
Kika83
žao mi je draga ali čuvaj se ti,biti če sve ok.mi smo uvijek uz tebeuser posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 8:32:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Kika83)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neočekivani ružni događaji
11.1.2009 8:35:12   
tikica_69
Misli na bebicu koja dolazi i na to da je tako sada najbolje i najsigurnije, a vrijeme ce brzo proci i biti cete svi skupa user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neočekivani ružni događaji
11.1.2009 8:53:06   
Florijan Jakov
draga, uz tebe smo...bolje da si i u bolnici pa da sve bude u redu. user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neočekivani ružni događaji
12.1.2009 14:35:31   
Hanna
Ja se slazem sa Florijan...bolje da si u bolnici.Ipak oni znaju najbolje.Cuvaj se i budi jaka!user posted image

_____________________________

Moj Dino... 12.05

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neočekivani ružni događaji
12.1.2009 14:45:05   
smucalica
I mi ti saljemo puno pozdrava...drzi se i nemoj se uzrujavatiuser posted image

(Odgovor članu Hanna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neočekivani ružni događaji
12.1.2009 14:52:10   
FIONA
slatkišu pazi se i nek te anđeli čuvaju kao i tvoje djetešce...sve bu ispalo kak treba na kraju a ti češ nam još puno pisati o svojim iskustvima...glavu gore i budu hrabra...

Pusa i drž mi se!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neočekivani ružni događaji
17.1.2009 15:21:48   
bomboncic02
Lijepi pozdrav iz petrove trudionice..
Još uvijek smo tu, stanje-bilo dobro do petka, jučer ujutro imala iscjedak-smeđkasti, ali je iscjedak i nema doma dok se stanje ne primiri.
Mislim da sam se uplašila mogućnosti da mogu ići doma, jer sam se tu naslušala svakakvih priča.
Počela sam snimat dnevno ctg, Luka je dobro, nadam se da ću sljedeći tjedan na uzv da vidim kako napreduje.
Trudim se ostat mirna, tome mi pomažu i normabeli koje od jučer moram piti, ali mi nedostaje moj sin, dnevno provodimo cca pola sata, kad zovem nemože se javit jer ima puno posla i baš se grozno osjećam zbog njega.
Hvala vam svima još jednom na podršci, puno mi to znači i jedva čekam dijelit s vama iskustva u većoj mjeri..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neočekivani ružni događaji
17.1.2009 15:36:47   
Dajana
Bombončiću, samo ti budi mirna, odmaraj se, sad ti je to jedini posao i misli samo na to.
Pokušaj se opustiti jer će sve proći i sve će biti ok.
Puno pozdrava i što manje priča slušaj sa strane.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neočekivani ružni događaji
17.1.2009 15:40:35   
ivanaa
draga ja sam tako lezala u vinogratskoj svaki sam dan plakala,ali sin me nije zaboravio a i proslo je.Proci ce i tebi.Dobro se odmori jer kad dodes doma neces vise moci.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neočekivani ružni događaji
17.1.2009 15:42:22   
mrkvač
Ma bit će sve u redu, samo treba imati vjere. Proći će brzo taj period. I ja sam imala tako neki smeđi iscjedak 1,5 mj prije poroda.
Nije bilo ništa strašno, uz mirovanje i tablete prošlo za par dana!
Drži se!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

najbolje od opreme
evanoi

Koja Vam je najbolja investicija od opreme za bebe?

hranilica (39%)

vrtić (7%)

ležaljka-njihaljka (20%)

putni krevetić (11%)

nosiljka (14%)

ostalo (9%)


Broj svih glasova: 44

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!