|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.2.2019 18:02:36   
belina
Curke bravo za dobre nalaze!!
Hipo drobic je preslaadaak, stvarno ide naprijed u spic nista sastrane!!
Lidach tvoja Beata je bas bas smisnica! Vesela! Dobro ti to sve pohvatas. Ja sam 4.od 5. djece, znam koliko su moji vremena, truda, ljubavi, zivaca i novaca ulozili u nas. Nek vam sve bude s blagoslovom!
Snjeguljice boli li te jos?
Pitanjce: nisam svoju curku jos cijepila s ovom cjepivom za ospice sa 13 mjeseci. Kasnim mjesec dana, prvo je imala onaj AD pa malo prehladjena pa sad me strah zbog ove gripe. Sta vi mislite? Vodit na cijepljenje ili pricekati dok ova gripa ne smiri malo?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.2.2019 18:03:18   
belina
Ne vidim Katy? Bice “uziva” sa svekicima...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.2.2019 7:40:54   
Snjeguljica_83
JutroJučer sam napisala post pa mi ga RR izbrisao...😤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.2.2019 7:42:30   
Snjeguljica_83
Hipo, trbuh je baš 😍
Cure, ne boli me više. Sad je sve ok. 😉 Pregled je u srijedu.
Belina, ja bih pričekala, da sam na tvom mjestu. Već kad kasnite....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.2.2019 7:43:44   
Snjeguljica_83
Slikat ću trbuh, danas sam 31 tt.❤



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.2.2019 17:27:50   
hipo
sjeguljice drago mi je da si boljeRr je nesto bezobrazna, i meni cesto obrise postove
Belina, ne znam, sto ti kaze pedijatar? Mi smo bili odgodili (jer je imala upalu uha) za poslije ljeta prema savjetu pedijatrice, al je odmah u jaslicama pobrala virozu pa smo je ostavili doma dva tjedna da skroz ozdravi. Tako da je dobila pikicu negdje dva mjeseca prije drugog rodjendana. Nama traze kopije knjižice cijepljenja u vrticu. Al je i pedijatrica htjela to obavit prije druge godine. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.2.2019 21:34:15   
belina
Hipo nisam je jos ni pitala sve se bojim da mi kaze da je dovedem 😂 ma nije da kasnimo ne znam koliko, tek mjesec dana. I u nas za vrtic traze potvrdu pedijatra da je dijete uredno cijepljeno. To je uredu.
Snjeguljice aj fala bogu da te ne boli!!!
Cure je li ijedna od vas imala tetu cuvalicu? Ja nikog ne mogu nac dosla sam samo do jedne cure koja trazi 50 kn sat!!!??? Pa ne mogu placat nju 300 kn ako ja zaradjujem 200😦 iako ne podcjenjujem niti najmanje ozbiljnost njenog posla! Ali svakako je previse! Kakve su cijene kod vas

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 8:03:38   
hipo
Ajme trazi stvarno puno!Nisam imala cuvalicu, al  bi mi dobro doso neko sa dkad s ebebac rodi jee ne vjerujem da ce hipac odradit za hipicu sve sto treba. Njoj je ic na engleski najvece veselje,  anjemu je to tlaka. On nas odveze i od eu kafic, a treba bit s njom na satu. Njoj vam to toliko znaci, da vam ne mogu opisat. Park nakon vrtica. Ili je odvest i pokupit. Kad hipic bude veci ic cemo slupa po nju al ne mogu nakon carksog s novorodjencem hopsat po vrticu. Jedna mi se nudila za 30 kn, al mi tad nije trebalo. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 8:39:42   
Snjeguljica_83
Jučer mi je mala bila mirnija no inače, dosta mirnija... Evo, jutros je već bolje. Mrzim kad se dogodi takav dan, sva se prepadnem. 😑



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 8:40:49   
Lagertha
Hej cure, da se malo javim 🙂 Čitam vas, al nemam bas prevec toga za pisat. Vjerojatno sam i ja na kraju trudna, test je bil pozitivan. Sad cekam prvi pregled. Gin me stavil prilicno kasno, tek u deset_om tjednu. 😩 Nikako to docekat, uopce ne znam kaj se dole dogadja ali se nadam da je sve ok jer nema bolova ni krvi. Ovaj put imam mucnine i averzije prema hrani. Najvise prema mesu, a kavu i cokoladu ovaj put mogu iako ne previse. Bijela kava mi odgovara. Apetit mi je manji nego prije trudnoce 😂 i nemam potrebu toliko grickati izmedju obroka. Morala sam prestati dojit maloga jer me dole boljelo za vrijeme dojenja. Ok je proslo, a i tako smo presli carobnu granicu od 18 mj do kad sam rekla da cu ga dojit. Eto na kraju nikaj od 2.2.2020. 😂

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 8:41:28   
Snjeguljica_83
Belina, skupa je ta čuvalica! 😲Ne znam cijene ovih naših, stvarno ne znam... 
Hipo, žalosno je što je tvom mužu tlaka činiti ono što vaše, više stavljam naglasak na njegovo, dijete voli i želi, što ga veseli. 😥

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 9:05:31   
lidac0605
Snjeguljo,ajde bitno da si dobro,ja se već prepala kaj se ne javljaš user posted image .Ajde,di je ta škembuljica ?
Belina,odgodi cijepljenje ako možeš.Makar eto i mi smo naručeni za 26.2. na pregled i cijepljenje sa 6 mjeseci.Za čuvalice opće ne znam kolke su inače cijene.
A moja Hipo user posted image ,nije ni tebi lako sa tim Hipcem user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 9:06:44   
lidac0605
Lagertha,čestitke na plusiću user posted image user posted image user posted image ,neka bude školska trudnoća i nek sve brzo prođe!Kad bi ti bio to termin?8,9 mjesec?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 9:13:29   
Lagertha
Tnx 😘 Bio bi 9.9.2019. 😂😂😂 Nije 2.2.2020. al je isto ok hehe No ja bi radije da rodim krajem kolovoza jer bi onda beba dobila jaslice bez problema iduce godine. No glavno da je zdravo, eto samo to. Ovo sve ostalo su bezvezne tehnikalije i uopce nije vazno.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 9:27:58   
lidac0605
Meni je bio termin 11.9.2018. sa mojom Beatom,a rodila se 24.8.,doduše na"silu" zbog lošeg ctga..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 9:34:26   
Lagertha
Glavno da je sve na kraju bilo ok. Curica je pravi bonbončić. Zaboravila sam i pohvaliti bušu od Hipo! Baš je prava!Nemrem vjerovat da me mozda sve ceka jos jednom i da cu cijelo ljeto biti mozda divovska po najvecoj vrucini 😂Na kraju se desila trudnoca u prosincu, mali se zbudil pa smo se na brzaka i ful kasna ovulacija. Nisam se uopce nadala.


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 11:29:29   
Snjeguljica_83
Očito sam nešto propustila.... 😂
Lagertha, čestitam!!!🙆🙆🙆
Ipak se zalomilo, ha? 😹



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 11:31:24   
Snjeguljica_83
Trbuh će za neko vrijeme. Moram doći k sebi, sređivala sam dječju robu. Ajme meni!!! 😱 Da mi je soba ekstra i ormara tri, četiri ekstra...😭

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 12:07:30   
Snjeguljica_83


user posted image
Inače, u petak sam imala mučninu cijeli dan, uffff. U subotu manje, jučer isto malo. Danas sam super.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 12:21:28   
belina
Lagherta pa cestitam!! Da da ipak se zalomilo! Sta muz kaze???? Zelim ti dosadnu trudnocu od srca!!
Snjeguljo i u tebe lijepa skemba! Ti i hipo dajete na istinitosti onim bapskim pricama da je kod deckica trbuh spicas_t u djevojcica obal?
Hipo pa da dobro je kad imas nekog da uleti. Mije prijateljice u zagrebu su bez problema nasle divne tete cuvalice, a u nas bi svatko htio iz svega izvuc najvise moguce, i iskoristit situaciju. Kako u apartmanima tako i u cuvanju djece.🤬Btw razumin hipca taj engleski di moras stat s njima mi je tlaka ajme😂😂😂😂😂
Lidach pa da mislim da bi bilo najbolje odgoditi bar jos mjesec dana. Ili koji tjedan dok ne prode ovaj val gripe.


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 12:38:45   
hipo
Snjeguljice lijepa busica ❤️
Lagertha, bas mi je drago, cestitam! Ajme i ja bi poludila cekat do 10.tjedna.
Belina, meni je gust s njom ic. Dosta se nasmijem, klinci budu prekomicni. Njoj to ide super pa mi je srce ko kuca, malo plesemo, pjevamo, igramo se i ucimo, a ne moram ja osmisljat program. Bas nam bude zabavno. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 13:42:02   
Snjeguljica_83
Belina, ovo mi je treći trbuh i uvijek je isti.😂 Obao, kako ti kažeš. Ja velim plosnat.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 13:44:06   
Snjeguljica_83
Lagertha, i ja sam išla na prvi pregled u 10. tjednu, kad sam bila prvi put trudna. I kad sam bila kod one ginekologice koju sam u međuvremenu promijenila.😁A što ćeš... Neka bude sve ok, školski i dosadno.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 14:59:45   
Lagertha
Hvala cure, a ja sam jako zadovoljna sa svojim ginom. Valjda bu sve ok. Muz je svakaj rekel u afektu, ne zelim ni pricat. Na kraju je zakljucio da mu je drago sto ce malecki imati brata ili seku. 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.2.2019 16:24:36   
lidac0605
Snjeguljooo, bome se i tvoj skembic raspojasao 😍😍😍. Ma nije opce plosnat, bas je lijepi okruglasti 💗. To je jedino kaj mi fali iz trudnoca. Trbuh i ritanje 💗



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!