|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 12:45:58   
hipo
treća sreća, možda ovaj put post prođe

Lidac pa ta malena je preprepreslatka, taj osmjeh bi rastopio najveći led!!!!

snjeguljo, pred nekih mjesec dana sam imala baš često BH kontrakcije. Kako me tada i stidna kost jako mučila, odlučila sam jako smanjit sve aktivnosti i koliko stignem na kratko bar leć i odmorit se. Za BH sam radila sve što sam čitala npr. ispraznila mjehur, promjenila položaj/aktivnost, pila tekućine ili magnezij. Nije da su me nešto bolilie al su bile česte i dosadne i ljepše mi je bez toga pa sam pokušala eleminirat ih. Mogu ti reć da smanjenje aktivnosti najviše pomaže user posted image nisam ih sad već dugo imala.

Belina užasavam se od tog pišulincaaaaaa!!!!!! ajme užasa!!!!!

Mali me šamara i prevrće se. Imali smo neki dugački sastanak i dvoje ljudi oko mene mislim da je cijelo vrijeme gledalo u komešanje na trbuhu user posted image

Naoružala sam se uputnicama, drugi tjedan slijedi bockanje za štitnjaču, kks i senzibilizaciju. Trebala sam kks jutros al me s -7 bilo frka hodat po ledu. Drugi tjedan bi trebalo bit bolje.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 12:49:36   
hipo
user posted image

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Hipo 01.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 12:51:12   
hipo
Onu curu sam makla jer se više nikad nije javila. Di nam je pinky, ja bi da se malo javi. Nadam se da su joj dečki dobro, u našem vrtiću je strašno koliko je djece bolesno.
Kad uđeš u vrtić je tišina ko preko ljeta. Hipica je kroz jutro spojena s jednom grupom, a popodne im dodaju i drugu. Srećom njezine tete su tu i pola njene grupe.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.1.2019 14:49:13   
PinkyFunkyBirdy
Draga hipo, bacim pogled i to je to.
Da, na žalost stalno mi je netko bolestan i ovaj mjesec sam radila svega 4 dana.
Još dok su bili blagdani mi je D bio na antibiotiku zbog kašlja i puno sluzi u grlu, pa radila 02.01. da bi mi navečer M plakao da ga boli uho, pa onda tjedan i pol doma s njima dok je M popio svoj antibiotik. Taman dok se M oporavio, D je počeo kuriti pa smo bili doma još jedan tjedan samo D i ja dok je nadošao uz inhalacije i što sve ne. Ovaj tjedan napokon oni zdravi, ja na poslu i sve lijepo krenulo da bi u srijedu navečer D počeo povraćati pa sam opet doma s njim. user posted image A bolje da ne spominjem da u dijelu vrtića gdje je M svaki dan netko dobi tempicu pa samo čekam kad će mi M opet krenuti s temperaturom. user posted image
Na poslu sam mijenjala službeni laptop pa nisam baš stigla na RR.
Koliko sam sad uspjela preletjeti (jer mi D ne silazi s ruku) vidim da ste dobro i vi i vaše bebice (s nekim "slatkim mukama", ali to sve ide u rok službe user posted image ) i neka se samo tako nastavi i dalje! user posted image Termini su vam stvarno blizu - baš je to proletjelo! user posted image
Ljubite svoje klince (Lidac, tvoja slatkica je preslatka) i mazite buše pa se javim više kad se smiri situacija kod mene. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.1.2019 7:39:43   
Snjeguljica_83
Sanjala sam da sam rodila se za jednu minutu😂😂😂. Iako su mi je dali u naručje, nisam je stavila na prsa, ali smo kasnije imali uspješno dojenje.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.1.2019 7:33:35   
hipo
Joj pinky, bojala sam se da te nema radi bolestina. Sad mi se cini da je najgore. Jedva cekam da prodje veljaca, cini mi se da je lakse kad prodje  drugi mjesec.
Snjeguljice, nije losa minutaza 😂



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.1.2019 8:34:23   
Snjeguljica_83
Evo ga. Šmrcava djeca, ali nije strašno, a počela biti šmrcava i ja. Nije strašno. Nek samo na tome ostane.
Pinky, 😘

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.1.2019 13:26:20   
hipo
Ajoj, snjeguljo, drzim fige da brzo prodje.
Hipica jucer i danas ima laganu temperaturu, bez drugih simptoma. Doma je, cekam hoce li se sto pokazat. U vrticu svi slinavi i kaslju, fale tete, spojene grupe. Kad je pitam sto je boli legne na od i nabraja sve po redu, pa joj ne mogu vjerovat. Bilo je lakse kad je imala godinu i pol. Boli uhić bi rekla ili pokazala. Sad se legne, kaze teeeesko sam bolesna, ne mogu nista, moras me ljecit. Hoces kod doktorice. Da. Zasto. Da vidim drugu djecu 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.1.2019 16:46:19   
hipo
Eno sam nakon 17 poizva dobila sest3ru, hemoglobin 121.Sutra idem vadit hormone stitnjace. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.1.2019 8:56:58   
Snjeguljica_83
Hipo, i ti si na granici sa hemoglobinom. Ali to je ok. Hipica je zakon!!😂😍Nek je ne muči ništa strašno.😘
Meni noć katastrofa. Uvod u ono što me čeka. Bila sam budna od 2:45 do 4:30, što zbog sebe u glupih nisam, što zbog N i njegove tute i vode.🙀 što zbog bebe koja je ludovala 15 minuta, štucala i divljala.💞 Zaboravila sam kako je to biti toliko dugo budan. Gadno.👾👽 





_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.1.2019 8:59:36   
Snjeguljica_83
*zbog svog glupog nosa
Sutra idem po nalaz krvi, doznake i kod svojih na posao vidjeti novo lice. Nije moja zamjena, već nova cura na neodređeno. Svježa krv...👅Koliko mi se da ići tamo, toliko mi se ne da....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.1.2019 9:44:29   
hipo
Snjeguljice, idem danas po nalaz da ga mogu skenirat i poslat ginekologu. Imam jos od prosle trudnoće Heferola pa ako treba da uzmem. Koje olaksanje je bilo kad sam skuzila da jos vrijedi la ne moram zivkat za recept 😂Zao mi je zbog teske noci. Ja se jezim od tog nespavanja opet. Sinoc me hipica pitala moze li ona spavat sama u sobi 😂😂😂samo ti daj 😂😂😂😂
Jutros hipica spavala sat duze pa nisam stigla vadit krv za stitnjacu, pa sam isla odradit testove senzibilizacije, oni primaju do 11h.
Hipica jucer trcala ko munjena po stanu, da je ozdravila, temperature nema, isla je u vrtic. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.1.2019 10:09:46   
Snjeguljica_83
Hej za Hipicu!
Ne znam što je... Legnem na lijevi bok, osjećam dosta oštru bol s desne strane, kao oko desnog jajnika.Legnem na leđa, isto. 😕 Idem ustati.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.1.2019 10:13:34   
hipo
snjeguljice, je li još boli? kako si?

poslala ginekologu KKS, kaže nalaz odličan, ne moram uzimat Fe
nisam na kraju stigla bocnut se za štitnjaču, mala me ujutro sabotira, muž nikako da se digne....
sutra hipica ide kod zubara pa opet ništa,valjda budem u petak - al dobro, bude mi se ruka oporavila od mesarenja, ovi što su mi vadili krv u pon i uto nisu baš vješti u tome

sve se mislim, ja se osjećam bolje nego pred mjesec ili dva, osim umora, nema bolova
a sve radi pojasa od Lidač i masaže user posted image user posted image user posted image
jedino sam umorna i imam tu drobinu od koje ne mogu više sve napravit user posted image

Katy jesi ozdravila? jesu ti došli gnjavatori?

lidač, kako ti i tvoja dječica?





_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.1.2019 19:55:40   
Snjeguljica_83
Hipo, nije se ponovilo. Jučer sam cijeli dan osjećala trbuh kao jednu fuuugu, veliku BH kontrakciju!?😒😲 I to me brinulo. Sjednem, kao neki gumb da sam pritisnula pa se trbuh stvrdnw. Nikako da popusti. Ne znam!!😫 Tek po noći popustilo. Danas ok. Bila sam po doznake i nalaze pa pitala sestru o tome. Pričala je s mojom dr koja je rekla da, ako se pojavi ta oštra bol, da dođem kod njih na pregled, a ako nije njihova smjena, da odem u rodilište, oni su tamo od 0-24.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.1.2019 19:58:01   
Snjeguljica_83
TSH 1. 😉Hemoglobin 118, donja granica 119. Čak dvije jedinice više od zadnji put.😂 Ma dobro je.😂
Ej ne paše mi sjedenje. Kao da se trbuh stišće prilikom sjedenja. Najbolje mi je dok hodam ili stojim, ali onda mi vagina nabubri 😂 i onda osjećam druge probleme.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.1.2019 20:00:27   
Snjeguljica_83
Odlučila sam si spremiti torbu za rodilište i robicu za bebu ranije nego sam planirala. Zabrinuta sam da neću dočekati termin ovaj put, a kamo li prenijeti.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
30.1.2019 20:01:39   
Snjeguljica_83
Muž želi da kupimo nova kolica. Sve su mislim dopustiti taj odušak.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.1.2019 6:51:38   
hipo
Snjeguljice tsh je super!Zao mi je zbog svih bolova, nadam se da ce curica izdrzat do termina. Super za kolica! 
Ja isla rano spavat, jer sam bila ko mokra krpa. Prvo me muz probudio tj probuido je malu ka dje kasno dosao pa su mi dosli u sobu da vid ekkao spavam. 😳, pa je mala kasljala, onda malac nije dao da se namjestim, prevrtala sam se cijelu noc hipica je stalno nesto vikala.... Jedva sam docekala budilicu da se dignem i skuham kavu. Mislim da je neki skok u rastu kod hipića, cini mi se da cu se raspuknut i energija mi ke nikakva. Tako mi bude svaki put prije nego skemba iskoci. Ne znam di ce on, moze samo prema naprijed. Vec se zavuko ispod rebara i tamo prebire i radi premještaj. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.1.2019 9:24:42   
lidac0605
Hej curke!Eto i mene user posted image
Moji imali neku želučanu virozu i rigali redom jedan za drugim-Lukas,Mauro,Marcel,pa se nisam ni javljala,otvarala karantene po kući,trčala okolo sa dezinficijensom i brisala sve kaj se da,nikom dala do Beate i taaako,veselo.Uglavnom,zaobišlo ju je.Valjda.Marcel je još do ponedjeljka bio bolestan.
Hipo,drago mi je da ti pojas pomaže user posted image user posted image .Dajte lijepite te buške tu malo češće da pratimo i mi napredak user posted image .A sad budeš već u fazama da ne buš mogla spavat,to tak ide user posted image .
Snjeguljo,sam si ti spremi sve,nikad ne znaš,ipak je treće.Ja sam treće rodila sa 36+3,a bila je normalna trudnoća,nit ležanja nit nekih komplikacija.Došla na redovni pregled 8 prstiju otvorena user posted image ,ono boluckalo je mene al ništa redovno ni pojačavajuće da bi ukazivalo na trudove.Odma me sprašili u rodilište.Gore došla u 9:30,bez pripreme u box,u 9:50 sam rodila user posted image (3550 gr,50 cm).Sve je bilo ok,imao je dulje žuticu i bio pospan,doma smo išli normalno 3.dan.
Moja Beata je za krepat user posted image ,ona hvataaa,samo ide s rukama ko da kliješta ima.I kad nemre do nečeg tolko se napinje i dosiže,baš je smiješna.Sad su najveća preokupacija tatine i braćine naočale.Tak je brza i tak ih ščepa u sekundi,čim ju prime u ruke,nevjerojatno user posted image Jučer se silom gurala k Mauru dok se on igra sa svojim smećarskim kamionom.I onda proba s rukama po kamionu pa skuži da ne može niš jer je kamion veliki,pa vidim gleda Maura ispod oka(a držim ju pored njega onak) i evo ti je ščepa ga za uho i nos i oće ga u usta navuć naravno user posted image .Živi smijeh user posted image .Krenule smo opet sa dohranom i sad fino papa,sve pojede po 180 ml kašice.

< Poruku je uredio lidac0605 -- 31.1.2019 9:26:43 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.1.2019 14:06:34   
hipo
Ajme lidac zao mi ke radi glupe viroze.Beata zvuci ko odlucna zenska 💕user posted image Evo mene i mojih zavojitih linija 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.1.2019 15:06:40   
lidac0605
Hipo, koja lijepa bušaaaaa 😍😍😍😍😍

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.2.2019 9:37:10   
hipo
Hvala lidac!!!

Ja se napokon domogla Vinogradske i vadila hormone za štitnjaču. Ruka mi je plava od vađenja ovaj tjedan. Hipica opet u fazi noćnih mora, a hipić tulumari cijelu noć i ne da mi spavat. I onda ujutro diži se, vodi malu u vrtić, muž se digne dva sata kasnije i kuka kako se nije naspavao bašuser posted image user posted image user posted image
Navodno će sad imat 3 tjedna više lufta na poslu tj. ne bude ostajao do kasno i nosio doma posao. Ima da zabavlja hipicu jer ću ga u top stavit.

snjeguljice kako si, kako boljke?

katy, jeste ozdravili?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.2.2019 14:14:18   
hipo
Tsh 1,1, dosli nalazi i za antieritrocitna t. sve jenok 🎉🎊

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.2.2019 16:11:04   
lidac0605
Sve fini nalazi 👍👍👍👍. A di nam je Snjegulja 😳

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!