|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 10:46:50   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image ivana0710 - 04.03. user posted image - Stigao nam Jakov 05.03.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kate82 - 12.03. user posted image user posted image

user posted image Geminice - 04.04. user posted image user posted image
user posted image Fiona0802 - 06.04. user posted image - Stigao nam Domagoj 04.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Marina1980 - 10.04. user posted image - Stigla nam Mirka 03.04.
user posted image user posted image user posted image
user posted image bubi0506 - 04.05. user posted image
user posted image Mimo - 09.05.
user posted image Lagertha - 20.05. user posted image
user posted image anandi - 22.05. user posted image
user posted image Tonks - 26.05. user posted image
user posted image perlica55 - 30.05. user posted image
user posted image iva0067 - 06.06. user posted image
user posted image Vanja0606 - 06.06. user posted image
user posted image daxy - 18.06. user posted image user posted image


user posted image kiar - 13.07. user posted image
user posted image LourdessPadme - 27.07. user posted image
user posted image valerie - 15.08. user posted image
user posted image lotta2017 - 18.08.
user posted image andy1 - 20.08.
user posted image Momof5 - 29.08.



user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 12:19:53   
Ivana0710
Daxy nista se ne brini za curice, sad ce ti dobivat najvise na tezini. Ja mislim da je moj 3, 4 tj pred porod imao oko 2,500 a rodio se sa 3,500. A i te njihove procjene nisu bas tocne. Ni za posao se ne brini i ne opterecuj, polako i koliko stignes. Curice su uskoro tu user posted image

Pinky sto se tice mm otkad sam rodila njemu je strasna sezona u poslu i sa nama bude tek navecer poslije 7, a tad je vec polako kupanje na redu, hranjenje, spavanje i ostalo... Uvijek kad isplaniramo da ce ostati s njim bar malo, nesto iskrsne. Jedva da uspijem kosu oprat kad trebam, a dok se navecer tusiram on preplace. Prije se njemu i kod ostalih i znao smiriti na kratko, dok se ja tusiram mm ga je znao i uspavati, sad mu nikako nece da zaspi, samo kod mene. Danas smo se dog.da ce ostati mali s njim da odem na kavu, pa budemo vidjeli. Kupila sam i elasticnu maramu, probali izaci van, ali nema sanse, plakanje i plakanje... Zadnjih par dana sam skontala da nakon sto se probudi, jede, bude malo dobre volje i za pola sata krene plakanje a to znaci spavanjee. I onda ja s njim u sobu, na ruke i on spava. I to na rukama cijelk vrijeme jer ga taj stomak muci i stalno se grci i ako mi nije na rukama probudi se i place, ovako ga ja odma umirim i onda nastavi spavat.
A i moja mama je ovih dana na putu pa kad se vrati ostavljat cu ga malo kod nje.
A kad ga ostavim kod svekrve a ako joj on preplace, onda su ti to savjeti boli glava. Vise od pola moje nervoze je prisutno zbog tih savjeta user posted image Onda radije ja budem s njim nego da to slusam..

I imam aplikaciju na mob.sa tim zvukovima i taj fen nas spasava kod uspavljivanja. Radi mi cijeli vrijemd dok spava, nekad i nocu..

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 26.4.2017 12:23:31 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 13:25:46   
Mimo
Pozdrav drage user posted image

Evo i mene s pregleda. Malo sam zbunjena user posted image
Beba je hvala Bogu u redu i ima vec 4100g. Okrenuta je glavom al se jos nije spustila u zdjelicu user posted image a valjda do sada je vec trebala.
Sto se tice mene. Nisam otvorena jos user posted image ne znam sta da radim vise jer izgleda po ovom da ni meni ne gine carski kojeg se strasno bojim user posted image
Vidim da ste i vi u svojim brigama. Zelim da vam bude onako kako vi prizeljkujete user posted image

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 15:27:18   
PinkyFunkyBirdy
Ivana, moj se dosta grčio zbog plinova u crijevima, ali su mi ove vježbice pomogle (meni ih je pokazala patronažna): https://www.youtube.com/watch?v=ybsEHrJxTaA. Vjerojatno ih već radite, ali kad bude najgori dio mom je dosta pomoglo da se izprducka pa bi bilo lakše. user posted image
Drago mi je da imaš neki plan pa da se barem nakratko odmoriš. user posted image

Mimo, zašto sad briga i panika? Znaš da mjere znaju odskakati i po pol kg, a i ja sam rodila gromadu od 4430 g i nitko nije spomenuo CR. Što se tiče spuštanja u zdjelicu i otvaranja - to ti se može sve jako brzo odviti tako da možeš već sutra roditi. user posted image Ja sam bila u čet na pregledu i otvorena za 1,5 prst (što sam bila već tjednima) bez ikakvih trudova i ičega, u noći oko 2h osjetila trudove i već u 12:15 rodila. Samo smireno draga i bit će sve ok! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 19:40:32   
Mimo
Draga Pinky zato sto ti Mimo ne zna kako to ide..sama sebi odredila prirodno i spremila se a sad cu morati mjenjat plocu ako bude ono cega se najvise bojim a to je da mi je uska zdjelica pa da glavica ne moze uci.
Slusam samo da je svima ili beba sisla u zdjelicu ili su otvorene. Kod mene nema nista od toga cak ni nekih bolova osim tupih u ledjima.
Znam da nebi trebala paniciti jos al eto shvatite to da sam se samo malo pojadala user posted image kod tebe je bas iznenada super sve ispalo,ma to i je najbolje user posted image
Kakvo je stanje kod tebe?? Gdje su nam nestale ostale cure?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 20:42:14   
LourdessPadme
Ej curke,nisam vam javila dojmove s pregleda.
Bebac je super imamo 1.035kg,mjere su za 27tt. Samo sta se opet spustija,guzom sjedi na izlazu. Ja sam zatvorena al doktorica hoce da lezim cim vise.

daxy nista se ne sekiraj,sad ce se curke ubuciti

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Proljetne bebe 2017.
26.4.2017 20:57:15   
Tonks
Curke živa sam!!user posted image Danas sam skoro cijeli dan prespavala, odnosno kolko je to moguće uz moju svekrvu koja svako malo uletava i pita jel trebam kaj. Znam da nema loše namjere, al ženo draga pusti me na miru.
Nego cure, zakaj vas je tak strah tog carskog? Naravno da bi mi sve htjele prirodno rodit, ali za dobrobit naših bebača pristajem na sve, pa makar mi ga na nos izvukli vanuser posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Proljetne bebe 2017.
28.4.2017 20:11:21   
Lagertha
Pozdrav cure, evo da i ja javim novosti. Bila sam jučer prvi put u bolnici u TA na pregledu. Bilo je ok... previše sam se brinula kako će to proći.
Drugi mi je pregled već za tjedan dana (tad ću biti 37. tjedan). Nisu mi radili ultrazvuk, samo CTG, bris na streptokok i vaginalni pregled.
Sve je ok, zatvorena sam i mislim da porod nije baš blizu jer nemam ni pripremne trudove niti ništa.

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.4.2017 7:16:00   
Mimo
Jutro curke,

Lourdess user posted image user posted image bravo za pregled. Imas jos fore. Beba se stigne okrenuti. Samo ti miruj. Bit ce to u redu.

Tonks nije sad da se bojim,nego se nisam spremala za CR. Volila bi naravno prirodno al ako budem morala,necu se bunit. Pored toga i ne otvaram se nit imam bilo kakve trudove makar i lazne user posted image

Lagertha dobrodosla u klub. Isto stanje je i sa mnom. Isla sam tjedno kod svoje dokt na ctg i ostalo. Pomaka otvaranja i spustanja nisam imala. Zadnji pregled mi je dala uputnicu za bolnicu u slucaju da me zaboli jer ona ide na odmor. user posted image prepustena sam sama sebi i evo dva dana sam udarila generalku u stanu jer po kisi ne mogu set_ati. user posted image

Ostale curke pa zaista,ni na mapi vas user posted image pisite,ne zamjerite ni vi meni ako sta falila jer pisem s mob.

< Poruku je uredio Mimo -- 29.4.2017 7:23:12 >

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.4.2017 10:37:19   
anandi
Helloo bebele kako ste mi?
Nema me na rr ali ne zamjerte, mislim ja na vas cesto ali ja sam const omamljena apaurinima. Bas mi je tesko da sjedim za racunarom, sva se raspadam ali jos malo.
Hvala Bogu dogurala sam do 9 iako 4 dr nisu vjerovali. Danas smo 36+5 i za dva dana cu upoznat svoju dugoocekivanu ljubav. Da, u utorak 2 maja imam dogovoren carski ako nas ne iznenadi prije. Sve je spremno, ja se sad samo pripremam psihicki na to sto me ceka. Ja ne mogu da vjerujem da cu vec iduce sedmice imat mali smotuljak u narucju.
Javit cu vam kad izadem iz bolnice, kako je proslo.

Kako ste mi vi, kako gurate? Drzim fige da vam sve ide po ps-u. Ljubim vas sve a sad mi apaurin poceo djelovat pa odoh u horizontalu.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Proljetne bebe 2017.
29.4.2017 15:48:24   
Ivana0710
Anandi sretno i javi nam seee user posted image user posted image

Sta je sa ostalim trudnicama i mamama, slabo se javljaju.
I kate i geminice nam se nikako nisu javile, a tako me zanima kakl su se one snasle u ulogama mamica. I Marina i Fiona istoo user posted image

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 29.4.2017 15:49:34 >

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 9:50:29   
Fiona0802
Hej drage moje! Dugo je bila pauza, bliže se konačno prvi slijedeći datumi! user posted image user posted image
Nikako da uhvatim vremena, vrijeme leti uz bebicu...
Obećala sam vam detalje o porodu, pa evo ukratko...
Kako sam ležala u bolnici, na popodnevnom ctg-u su krenuli pravilni trudovi na svakih 10tak minuta. Za ujutro su mi planirali inducirani porod, valjda zbog mojih godina i termina...ali smo ih preduhitrili user posted image
Spakirali su me u rađaonu i krenuli s laganim dripom, trudovi su bili sve češći i jači, ali od daljnjeg otvaranja ništa...
Probušili su vodenjak, ali i dalje ništa, pa su se nakon nekih 4 sata odlučili na carski rez user posted image
Izabrala sam carski sa spinalnom, da odmah mogu vidjeti svog mišića user posted image
U 22.30 su ga izvukli, odmah se proderao i apgar je bio 10 hvala Boguuser posted image
Kratko sam ga vidjela, pa su njega odnijeli ispregledati, a meni su trebali još sve vratiti na svoje mjesto. Mogu vam reći da je taj drugi dio od kada se maleni rodio pa do završetka operacije bio dosta mučan...anestezija je malo popustila pa je bilo i bolno pred kraj, povraćala sam na stolu par puta, ali hvala Bogu već smo prije ponoći bili zajedno u sobi user posted image
Prva dva dana sam bila na infuziji i tramalu, pa sisanje nije išlo nikako...nije mogao povući. E onda je preko noći nadošlo mlijeko i došlo do upale, babice su mi razbijale kvrge, bolilo je ko 100 vragova, ali je na kraju uspjelo. Onda maleni nije htio na sisu, vrištao je ko lud kad bi mu pokušala uvaliti sisu u usta, pa sam izdajala i pio je preko šprice...
Nakon nekih tjedan dana obloga, izdajanja i plakanja, uspjeli smo user posted image
Počeo je sisati, ali kak smo bili smotani, nastale su rane na bradavicama, pa sam prije podoja pila lupocet da manje boliuser posted image
U četvrtak ćemo imati mjesec dana i maleni voli sisati user posted image
Ako mislim da mu je malo, dam mu još nadohrane nakon sisanja i super napredujemo; narasli smo skoro 700 g i 5 cm od izlaska iz bolnice.
Sad su nas malo počeli patiti grčevi od d3 kapi, ali borimo se i s termoforčićem i čajem od komorača i kapima protiv grčeva. Osim toga super sam beba, lijepo papam, kakam i spavam!

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 11:48:34   
Ivana0710
O Fiona dobro ste se namucili onda..
Koje d3 kapi koristite? Inace bebe od plivinih d3 znaju dobiti grceve. I ti i ostale buduce mame trazite od doktorice da vam prepise oleovit d3, od njih nece imati grceve, naravno ako je problem zbog kapi... Neke doktorice nece da prepisu te, onda mozete i sami kupiti, mislim da su oko 100kn..

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 18:50:59   
Lagertha
Mimo mislim da pred kraj trudnoće sve trudnice moraju ići na preglede u odabranu bolnicu.
Meni su rekli da je uobičajeno od 36. tjedna ići na preglede u bolnicu svaki tjedan, a pred sam kraj
i svakih nekoliko dana. I moj je ginekolog otišao na odmor, ali zašto ne bi? I on je čovjek i zaslužuje godišnji odmor,
da sam 20 tjedan rekao bi mi samo da dođem za 5 tjedana, a ne 4... a ovako nema smisla da
me naručio za 36. tjedan kad i tako tada moram na pregled u odabrano rodilište.

Nemam ni ja trudove nikakve... ništa, baš ništa, a eto u najgorem slučaju ćemo dočekati termin ili malo prenijeti što i nije tako strašno. ;-)

Anandi sretno sutra!!!


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 19:22:27   
Fiona0802
Draga Anandi, mislit ću na vas dvoje i veselim se sretnim vjestima! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 20:22:48   
perlica55
Hej curke user posted image
Daxy draga budu blizanke dobile na kilaži pred kraj, ne brinini nego
vjeruj svom dr.
Fiona, super da ste uspjeli s dojenjem user posted image user posted image
I da user posted image napreduje..
Moje cicke nisu porasle niti malo, zbilja ne znam hoću li moći dojiti,
budem pokušala pa ak ide super, ak ne niš...
Anandi draga sretno sutra, javi nam se kad budeš mogla makar kratko..
Mi i dalje odmaramo i nadamo se barem još 10ak dana izgurati u jednom komadu user posted image
Pusa svima, mazite buše...


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Proljetne bebe 2017.
1.5.2017 21:02:52   
Fiona0802
Ivana dobili smo odmah oleovit kapi baš iz razloga jer su puno blaže za probavu, ali kad dajem dvije kapi, ipak je zlo. Jednu kap dobro podnosi...
Perlice izdržat ćete još malo i brzo će user posted image ! Što se tiče sisa, moje nisu ništa u trudnoći narasle...isto sam mislila da ne bude ništa od dojenja, tak da ti to ništa ne znači. Jedino, moram vam prenijeti savjet što sam poslušala, već pred kraj trudnoće je dobro "pripremiti" bradavice. Ja sam ih nakon tuširanja grubim ručnikom malo trljalja i mazala sa lanolinskom kremom...ipak ih čekaju mala gladna usta koja u početku ne znaju kak bi ih primila i lako ih ozlijede.
Daxy moj dječak je bio najmanji od beba koje su bile u tom trenu u rodilištu, ali je bio odmah čista petica, tak da ne sekiraj se zbog kilaže, bitno da se njima svi organi razviju...jaki su oni, pravi mali borci.

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 8:52:32   
Mimo
Anandi sretno danas!!

Lagertha kod mene nije tako nazalost. Idem kod svoje doktorice dok me ona sama ne posalje ili dok me ne zaboli. Volila bi i ja otici na odjel upoznat doktora koji ce me porodit ali nikako da zaboli pa da nadjem razlog da odem user posted image
Pravo smo zabetonirane. user posted image

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 11:44:41   
LourdessPadme
anandi draga sretno danas,mislimo na tebe user posted image



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mimo)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 12:13:19   
Tonks
Mimo pa di je to da te tvoja dr ne šalje u bolnicu na preglede? Evo ja idem u četvrtak na prvu kontrolu u bolnicu, taman 37 tjedan. Očito svaki doktor ima svoju praksu.
Perlice izgleda da su moje narasle i za tebe i za mene user posted image mama mi kupila grudnjak za dojenje broj veći od broja koji nosim, da bi ga sad probala i da mi je taman. Tak da imam, kak moja kuma veli, cicu ubojicu user posted image a to opet ne znači da ću imat mlijeka.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 16:07:36   
Ivana0710
Anandi sretno i cekamo vijesti user posted image user posted image
Tonks i perlice velicina vasih grudi uopce nije mjerilo da li ce te imati mlijeka. Odgovor je, da, imat ce te ga! Samo bebice pogotovo odmah poslije poroda sto cesce na dojku i vidjet ce te kako ce ga navuci! Meni je odma drugi dan u bolnici nadoslo mlijeko ali je zato bebac prvi i drugi dan znao po sat i po, dva sisati. Mlijeka se stvara onoliko koliko je bebi potrebno, a ponuda ce se uravnoteziti sa potraznjom. Znaci ako dojite na zahtjev i bebu cesce stavljate dojiti to ce mlijeka biti vise. Ako imate volju dojiti, nemojte pokleknit pod okolinom. Ako imate fb uclanite se u grupu rodinih savjetnica za dojenje. Da njih nije bilo, pod svojom ne informiranoscu davno bi pokleknila pred adaptiranim, a toliko mi je drago sto nisam jer mi je ovo predivan osjecaj. I sami znate da sam muku mucila sa dojenjem, ali eo, nakon 2 mj, malac zna kad mu je dosta i da sam izbaci sisu i napokon bude zadovoljan nakon obroka. Iako je i dalje zivcana i placljiva beba user posted image

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 16:35:49   
kiar
Anandi sretno !

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 20:46:22   
nymeria
Ivana draga bas mi je drago da se sredilo sa dojenjem... vjeruj mi bit ce lakse svakim danom...
Meni je tak moj smjesan ja izvadim sisu a on u ushit sav..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 21:30:42   
Ivana0710
Nymeria daa, i on vec kao da zna. Prije dojenja idu kapi za grceve i cim mu dam kapi on se odma okrece na stranu i namjesta za dojenjeuser posted image Al eto, prodje jedan problem, dodje drugi. Jednostavno sam se pomirila da imam zivcanu bebu, i da nije sve onako kako sam zamisljala i to je to. Probat uzivat u svakom trenutku, jer nilad.mi vise nece biti tako mali i onda bude lakse kad se pomirim s tim user posted image

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Proljetne bebe 2017.
2.5.2017 22:38:29   
nymeria
Oh da ivana... i tako ce nam stalno biti... imala sam i ja par slomova kad mi cijeli dan nije spavao a ja cim bi se makla on u plac.. i onda mi jos dodje muz sa pametnim prodikama da kaj ne uzivam.. ma reko bi te vidla kako uzivas da nemres ni pojest ni na wc otic.. al sad je super vec..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!