|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
23.1.2017 22:29:20   
Hajdi
Zvjezdice hvala ti user posted image . Drago mi je da ste ti i tm odlučili ići na postupak, želim vam da od prve upali user posted image user posted image

(Odgovor članu zvjezdic@)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 7:26:52   
tintin
Hajdi draga naravno da ćeš slušati dr, samo ti odmaraj, i cuvaj svoje bebice, mi navijamo za veliku betu user posted image
Zvjezdice sretno u postupku, neka bude uspješno i da nam i ti javiš lipu betu.
Mene tek jutros počeo boliti desni jajnik na kojem je vodeći folikul, vjerojatno puca, danas popodne ćemo viditi na ultrazvuku, baš me zanima jeli pukao, nisam nikad išla gledati to, i sad sam rekla dr da bi baš volila znati.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 9:15:41   
Hajdi
Jutro user posted image

Baš se veselim kavici koja slijedi user posted image

Tintin vjerujem da je folikul pukao, javi nakon uzv-a user posted image

Anandi jel mali još luduje noću, a preko dana spava user posted image ?

Još danas ležim, malo čitam (nešto što sam nažalost zanemarila), malo tv i prođe dan. Bitno da se sjetim uzeti svu terapiju.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 9:27:53   
Leilani
Jutro! user posted image


hajdi a kaj pa malo se odmaras, nije ni to lose s vremena na vrijeme user posted image

belina mislim bas na tempirane odnose, kod soc.gin.ali ja nekak mislim da to kod moje ne bu islo. Jer kad sam prvi put dosla s tim problemom da ne mogu zatrudniti odmah mi je dala uputnicu za bolnicu, ono, nije ni predlozila da jedan mj.napravimo FM. Pa sam mislila da to oni uopce ne rade, ali budem pitala pa mozda iduci mjesec.

pinky nek mališa brzo ozdravi, a bas mi je zao kaj stalno nesto...miš mali.

tintin joooj, drzim fige da uspije uz taj ciljani. Svakako nam se javi.
Ja bas jucer na tren osjetila jajnik, trakica pocinje biti sve tamnija i tamnija, pa nastavljamo.

zvjezdice sretno kao prvo s nalazima, a onda i u mpo vodama i da vam odmah uspije user posted image

Puse svima.... Perlica, Anandi, mali andeo, snjeguljica, hipica...sorry ak nekog nisam napisala.



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 10:35:36   
Hajdi
Leilani pitaj tvoju soc. gin za tempirane odnose, valjda će pristati barem 2-3 ciklusa da pokušate.

Na temi ivf sam napisala moje iskustvo ako nekome bude trebalo user posted image . Prije toga navijam za prirodne trudnoće za sve vas user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 11:40:43   
perlica55
Jutro trudilice, evo user posted image user posted image user posted image
Tintin, samo nek pika user posted image user posted image vi nastavite s akcijom user posted image
Zvjesdica, sretno s postupkom, nek vam nalazi budu dobri,
da ne gubite vrijeme user posted image
Hajdi, hajde još danas ljenčari, pa sutra ipak malo prošetaj, zbog
bolje cirkulacije koja je jako bitna za implantaciju user posted image
Leilani, i vi naredne dane pokrijte pozitivnu trakicu ... user posted image user posted image
Tvoja gin je u pravu, poslala vas je na pravo mjesto, jer vi ipak imate dijagnozu.
Pinky draga kak je M? Ide li na bolje?

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 12:10:33   
Hajdi
Perlice od sutra sam na poslu, a mogu i u malu šetnjicu poslije posla da potaknem cirkulaciju. Uživaj u lupkanju svoje curice user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 20:42:45   
tintin
Tužna sam vam, od sve pozitive izgleda da mi sve pada u vodu, danas sam tek osjetila ovulaciju, nista od akcije, mm u velikoj glavobolji, sva pozitiva prelazi u negativu, mislim da se nemam cemu nadati s obzirom da bas na danasnji dan on nemoze, znam da ga boli, i da moram razumit, ali tako sam bila vesela i imala ogromnu nadu, a sad sve pada u vodu, jos sam se nakljukala s pustim tabletama i jos ih i dalje moram piti, bas sam vam tuzna, morala sam se pojadati user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 21:24:44   
perlica55
Tintin draga, hajmo pozitivno, ovulacija je proces koji traje,
fino sutra zaskoči TM za dobro jutro.. Nemoj biti tužna, ak ste imali
akciju jučer (ili dan ranije) spermiji čekaju tvoju js, al sutra ponoviti gradivo.
Ja navijam od srca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 21:34:47   
tintin
Perlice draga hvala ti sta si se tako brzo javila, nemozemo ujutro kad radimo, jedino da navijem sat u 5, sinoc smo imali, ja se nadam da je ostao koji da nisu svi iscurili, malo si me utjesila user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 21:52:22   
Hajdi
Tintin draga, nemoj biti tužna, i ja tako mislim, ako ste jučer bili u akciji ponovite sutra, makar popodne/navečer.
Napravit ćete najbolje što možete i nadati se uspjehu user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
24.1.2017 22:05:17   
tintin
Hajdi draga hvala ti na utjesi, bas ste prave virtualne prije user posted image user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 6:37:31   
belina
Tintin draga nemoj bit tužna ništa nije gotovo. Uostalom i TM zna da piješ te puste lijekove i da mora to obavit. Pa možda ipak uspijete jutros ako ne može i popodne js živi neoplođena 24 sata. Je li cure? nisra negativa samo pozitiva! Dobro jutro cure, samo hrabro u ovu predivnu srijedu!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 8:39:11   
Hajdi
Jutro user posted image

Tako je belina js živi 12-24h. Tintin nema brige, pogotovo jer ste i dan ranije user posted image
Ja na poslu.. ne znam jel mi bolje tu ili doma, bilo bi bilo tu da je malo bolja okolina, ali bit će dobro user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 9:34:57   
tintin
Belina, Hajdi je vidila sam da zivi js 12 sati ali kako imam malu moci cemo tek navecer kad zaspe, proci ce od zadnjeg puta 48 sati, ma luda sam, nadam se da je imalo utjecaja sta smo vecer prije, hvala vam cure.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 11:09:08   
enaaa
Evo i novog/starog kolačića...
Nekad davno sam se ovdje javljala, i evo me opetuser posted image
Pratim vas redovno, tako da sam u toku šta se kod koga dešava...
Prvo ću da vas sve redom pozdravim, neke me znaju i sa RR.ba...
mali andjeo prvo ću tebi da čestitam na user posted image i poželim školsku T
Ponosnim user posted image da poželim puno sreće i da im user posted image dobro napreduju, da svaka kontrola bude za 10...
Čekalicama što prije da ugledajuuser posted image
Sada da krenem od sebeuser posted image
Ja sam lagano krenula u postupak od 2DC
Jutros bila kontrola i terapija nastavljena, naredna kontrola je u subotu...
Dr. će u subotu znati da li će biti punkcija u pon. ili u utorak
Terapija mi je od 2dc bila Gonal 225IU u 20h i Femara u 8h i u 20h
Od danas Cetrotide i nastavljam sa Gonalom do subote...
Malo mi je frka jer Cetrotide dajem u 14h a ja sam tada na poslu, al valjda ću se nekako snaći...
Do sada sam imala osobu koja mi je davala Gonal, nešto nisam smjela da sama sebi dajem, da šta ne zeznem....
Jutros sam čula dr. kada je diktirao sestrici: endo čini mi se 6,5, i lijevo sam čula kada je rekao 11, 13, 12, a desno 9 i 14
Pitao me kako podnosim terapiju, ja sam samo rekla da osjetim jajnike, kao neko grčenje( ne znam kako da objasnim) al ih osjetim...
Nadam se da će ići sve po planu, osjećaja nikakvog nemam...
Niti se nadam uspjehu, niti neupjehuuser posted image
Vjerovatno zbog posla i ne stignem da razmišljam....
Eto, toliko od mene za sada...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 12:36:12   
anandi
Evo i mene s user posted image

enaaaa druze stari, evo da ti i ovdje pozelim srecan pocetak i jos sretniji kraj user posted image user posted image

Hajdi draga, malac je pravi lopov. Izgleda ne zna sta je dan a sta noc user posted image Samo neka on meni raste pa neka i zahebaje, a ja cu nekako vec funkcionisat user posted image

Curke navijam za sve da se pozitivno iznenade user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 13:15:22   
hipo
samo ću vas kratko škicnut i poželit Hajdi uu postupku puno sreće! nek ti ovo čekanje do bete / testa brzo prođe i nek bude super rezultat!!!!

moja druga menga još nije došla, al grozne akne jesu, fuuuuj
imala sam tako lijepi ten dok se ta gadost nije odlučila vratit u moj život opet



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 14:20:57   
Hajdi
Tintin računajmo da je dan prije bio dovoljan i još plus večeras, bit će to dobro skroz user posted image

Enaaa dobrodošla, želim ti puno uspjeha u postupku i da ne bude traumatično user posted image .
Ja sam jednom pokušala na poslu se bockati, nije mi bilo lako, ali to su bile tri bočice praha koje je trebalo pomiješati s vodom. Ako ti je inijekcija spremna vjerujem da ćeš ti to bez problema napraviti.
Kod mene je faza čekanja bete.. dobro se osjećam user posted image

Hipo nabolje da se vratiš trudilicama pa će i ten biti ljepši čim opet zatrudniš
Hvala ti puno na lijepim željama user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 25.1.2017 14:21:53 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 17:12:48   
PinkyFunkyBirdy
Tintin milena, pa plivači žive do 72 sata tako da je sigurno neki bio na vratima da dočeka tvoju js. Bez brige. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajdi, super da se dobro osjećaš. user posted image Čuvaj mrvice! user posted image

Hipo, slažem se da trebaš opet u trudničke vode pa neće biti problema s tenom. user posted image

Enaaa dobrodošla i želim ti puno sreće u postupku te kako bi odmah bila ponosna trudnica user posted image ! user posted image user posted image user posted image

Draga Perlice, da, M je bolje no moram mu kapati i mazati oči svakih 6 sati pa ne možemo na posao i u vrtić. Samo je trenutno u nekoj fazi kad zove 'mama' 100 puta u minuti. To ja jako slatko jedno vrijeme, ali ne mogu ništa napraviti pokraj njega pa čak ne mogu ni do wc-a. user posted image

Leilani, probaj inzistirati da ti tvoja ginićka napravi F-metriju. Sretno! user posted image

Kod mene još ništa zanimljivo - provodim dane s M, gledam crtiće user posted image , pravim ručak/večeru, pokušavam napraviti nešto po stanu. Imam neku tupu laganu glavobolju i osjećam početak neke prehlade. Nadam se da se neće jedno i drugo rasplamsati. user posted image
Idem složiti novu listu ako mi M dozvoli.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 18:42:19   
tintin
Enaa dobrodošla i od srca ti zelim uspješno, navijamo.
Pinky, Perlice, Hajdi, Belina, Leilani i sve druge cure da ne nabrajam puno hvala user posted image
Pinky nadam se da ce m brzo ozdravit, da ce mu oko biti bolje, veliki zagrljaj i tebi i njemu

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 19:10:59   
papučica
Pozdrav trudilice,

iz ovog hladnog kraja. Bilo je minusa i do 25 C, uuu bilo je sve smrzlo ali evo već popušta pomalo.
Moja mala curica se bori i ja snjom sa ospicama i one se polako suše . Danas joj je jedanaesti dan i već polako opadaju. Danas je prvi puta izašla malo u šetnju.
Neka malo na zrak dijete mi požutilo ko limun , a poludila da ne pričam , inače je prava skitnica.

Hajdi sad se lagano sve odvija unutar tebe, male mrvice se gnijezde, blizanke user posted image

Tintin neka jedan spermić usreći tebe za čitav život, on je ostao unutar i čeka na pozitivan testić

Belina drag
a, kako si, evo još malo i nastava počinje.

Enaaa dobro došla i sretno

Anandi zemljakinjo napreduješ, mašala, neka.U rodnom kraju zimaaaa kao i kod vas. Svaki treći dan sam kod vas pa mi je isto ili tamo ili ovamo

Hipo pridruži nam se biće poblji ten user posted image


Pinky i moja je curica imala taj dosadni konjuktivitis ali izborimo se nekako ,nije lako ali izgura se

Leilani sretno na F-metriji


Kod mene još malo i zvršila se vještica i tako da se i nisam nadala nečemu. Lutrija je da ja zatrudnim ali moja je želja jača pa sam si dala još ovu godinu i nema više. Tačna mi je u dan što mi je drago ali...slabo skroz efekat.Nisam bila aktivna sa aspirinom 100 ali sad ću se uozbiljiti.Gin je rekao svaki dan po jednu ali ja posustanem kako valjda razmišljam o svemu.Uspavala sam se pa je vrijeme da se probudim i dam se malo u akcijeuser posted image
Ponekad sam sretna i kažem "ma idem dalje" a ponekad kažem" joj baš mi frka" i eto tako sama sa sobom pričam. Onda iznad svega moja želja najveća od svega i kaže mi ma uspjet ćeš , znam ja to user posted image

< Poruku je uredio papučica -- 25.1.2017 19:16:07 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 19:26:59   
tintin
Papucice user posted image reci mi jeli taj aspirin pijes sumeci, jeli cili ciklus, ili od odredjenog dana, i meni ga je sad dala

< Poruku je uredio tintin -- 25.1.2017 19:27:36 >

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
25.1.2017 19:33:40   
papučica
Draga tintin, ja pijem aspirin 100 ne šumeći nego u tabletama i odmah poslije ciklusa. Imam slabu prokrvljenost maternice i gin mi rekao poslije spontanog da pijem .Pošto sam ja bila pala u neko negativno raspoloženje nisam ništa htjela piti i htjela sam odustati od svega. Međutim, želim i piću evo sad čim stane gadura.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Odbrojavanje - siječanj 2017.
26.1.2017 7:31:54   
tintin
Papučice hvala na odgovoru, želim ti svu srecu user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!