|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimska djeca-2012/2013
10.3.2015 8:43:07   
BUMBI
Hej cure gdje ste????Opet već dugo nema nikogauser posted image
Volila bi da se i Lotte malo javi da vidim kako joj je s 4 frajera,a i Jullyuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Zimska djeca-2012/2013
25.3.2015 21:41:52   
evanoi
curke, evo i mene!
bubmi, čestitam, baš lijepo za treću bebicu. ma neka bude cura, dečko, samo nek je zdravo!!!
i mi bismo još jednu bebicu, ali imam ogroman TSH i dok se ne spusti nešto niže (počela sam s terapijom), ne mogu se previše nadati... valjda sve u svoje vrijeme...
kod nas je sve super, micek rastura, obožava slova i svaka registarska tablica na autu je njegova. tako da već zna skoro cijelu abecedu!!! pa je smješno jer on pokazuje svojem bratiću od 5 god koje je koje slovo!!! i boje zna - i to ga zanima. i obožava kad mu netko zamotava autiće u papir, a on odmotava i kao čudi se - što je to unutra. user posted image ide u jaslice, voli ih, mi smo zadovoljni, a i tete.
daze, vidim da je i tvoja mrva u fazi MOJE user posted image

gdje ste ostale cure?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.3.2015 9:18:37   
BUMBI
Hej evanoi...napokon da se netko javiouser posted image
Nadam se da cete sto prije moci nauser posted image
Vidim vi ste super,bas mi je dragouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Zimska djeca-2012/2013
19.4.2015 9:27:44   
daze
Cure,kako ste,kako djeca?
Bumbi uziva u iscekivanju jos jedne bebiceuser posted image a mogla bi i evanoi uskoro user posted image bravo za Nou,nevjerojatno da zna slovauser posted image moj necak ce sad u skolu,a zna prepoznat mozda 2-3 slova.fascinantno mi je to kad djecu nesto zanima,kako s lakocom usvoje,bez obzira na dob. M je u fazi malih igracaka, kao one iz kinder jaja i najdraze su joj zivotinje svake vrste, ima i malu farmicu pa sjedi i bas se dugo zaigra s njima. Kravu i macku ne ispusta iz ruku,cak u vrtic ih nosi i spava s njima.kaze teta da nije jos vidila da je neko tako uzivljen u neke igrackeuser posted image da ne govorim kad je kod moje tetke vidila da drzi macku u kuci,skakala je od srece,pratila macku u stopu, mazila je,govorila stalno daj maci mika i same (mlika i salame)user posted image meni doslo da joj kupim macica ili psica al mm nece ni da cuje.

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Zimska djeca-2012/2013
19.4.2015 21:18:20   
BUMBI
Hej daze napokon da se netko javiouser posted image user posted image
L isto voli jako zivotinje.Zna brojati do 10 i na hrv i na enguser posted image
Ostale cure javite se

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Zimska djeca-2012/2013
10.5.2015 9:08:11   
Lotte
Hej drage moje! Prvo da cestitam nasoj novoj trudnici! Bumbi bas si me ugodno iznenadila! Super za vase pametne glavice Evanoi, Daze i Bumbi. Kod mene je zivo(ali moram priznati lakse nego sa troje djece). Noa je prestao piskiti u pelene za mog boravka u rodilistuuser posted image i bio mi je super opcenito a mislila sam da ce biti tuzan. Ostavilu smo se i soka kojeg je trosio u litrama preko dana i noci, pa mu sada dajem samo nesquick 3 puta dnevno. Poceo je i spavati cijelu noc. Jedino mi je sitan 10,5 kg i 83 visina.
se
A sad ukratko o bebi Šimunu: porod najtezi do sada, bila sam posve otvorena, ali se nije spustao, tako da sam pola sata tiskala u prazno. Dobra je beba. Samo sisa, a dudu sam mu uspjela nametnuti prije par dana.
Ukrarko, lakse mi je. Veliki cuvaju male. A kako smo preselili u kucu imam posla u vrtu i vocnjaku, posadila i bascu. Ipak sve sstignem !!!


_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Zimska djeca-2012/2013
10.5.2015 21:13:30   
BUMBI
Hej Lotte!
Hvala na cestitkamauser posted image
Vidim vi se lijepi snalazite.Bravo za N sto je ostavio peleneuser posted image Mi uskoro krecemo s odvikavanje.
a vidim i soka ste se rjesili,mi jos nismo.Samo smo ga malo smanjili.
Uskoro ce decki dobiti sobu pa cemo vidjeti kako ce to biti.
Ajme sta ti je tako porod bio tezak,bas mi zao,al bitno da je sve ok

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Zimska djeca-2012/2013
12.5.2015 22:08:01   
evanoi
lotte, bit će šimun odlična beba, vidim ja. neka vam je sa srećom user posted image
bumbi, kad je tebi termin? znaš li već spol? šta kažu dečki, koga iščekuju?
daze, tvoja dakle uvrnuta za macama. user posted image kako si ti? radiš li još?
joooj, kako se vi snalazite s tim odvikavanjem od pelena? ja se pripremam za ljeto. jučer smo ga stavili bez pelena jer je bilo pretoplo lijepo. i onda samo odjednom: mama, tu pada kiša. user posted image gospon se popiškio user posted image nakon toga, nešto čuči i igra se s puževima (to su mu kao dazinoj mačkeuser posted image ) i digne se, a ono iza njega osta mala hrpica kakice. user posted image i sad si kontam kako će ga naučiti??? on kaže: mama ja sam jadio pipi nakon što to obavi. iskusne, neki savjet možda?

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.5.2015 8:11:19   
Lotte
Napisem hrpetinu posta jedva na ovaj glupi mob i onda mi izbriseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Zimska djeca-2012/2013
21.5.2015 22:30:34   
BUMBI
Evanoi 24.9 mi je termin i stize na sekauser posted image user posted image Svi smo presretni
Sto se tice odvikavanja i mi cekamo ljeto al mislim da ce nam tesko ici jer sad sam mu probala koji put gacice obuci i odmah ih skida i nece i trazi pelenu.
Upisali smo L u vrtictj.neznamo jos jel upisan a nadam se da ce biti.Rekli su nam da je velika guzva bas u tom vrtici i to tih malih,pa ce neke morati stavljati i u drugi vrtic a ja nebi...tako da sad cekamo rezultate.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Zimska djeca-2012/2013
11.6.2015 19:39:07   
daze
lotte cestitam na malom Simunuuser posted image
i tebi bumbi na curici,sigurno si presretna sta dobivas zensko pojacanjeuser posted image
nisam se bas javljala,malo sam bila u guzvi pa otvorim rr i procitam sta se pise al nikako da se i ja oglasimuser posted image evanoi zavrsila sam staz,polozila drzavni ispit i odmah dobila zamjenu u skoliuser posted image zamjena jucer bila gotova tako da sam sad opet nezaposlena,pa cemo vidit sta ce bit iduce skolske godine.
M ide u vrtic, s tim da smo jucer pocele s odvikavanjem od pelena pa je ovaj tjedan necu vodit. dovoljno je sto je meni zapisala cijelu kucu, ne treba jos i po vrticu obiljezavat teritorijuser posted image uglavnom,odlucila sam krenit s tim jer je vec jako toplo i doma sam tako da sad imam vremena. dakle, jucer je gospodica popiskila svaku prostoriju u kuci, s tim da je 2 puta obavila na tutu uz nas poticaj tako da smo bili zadovoljni. danas je isto bilo par "nezgoda" dok je nisam skinila skroz golu i valjda joj se jije svidjelo sta joj curi niz nogu pa je 2 puta sama otrcala do tute i piskilauser posted image sutra je novi dan pa cemo vidit kako cemo napredovat. e,da,nocnu joj pelenu nisam skidala jer mi se cini da bi se probudila u lokvici.prvo cu vidit da se rijesimo dnevne pa onda. imate li vi kakv8h savjeta?

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Zimska djeca-2012/2013
11.6.2015 22:06:44   
BUMBI
Hej Daze napokon da se netko i ovdje javiuser posted image
Vidim sad si opet nezaposlena,alk imas posla.s Muser posted image
Mi jos nismo bas zapravo probali s odvikavanjem jer bas nije zainteresiran,al hocemo.Necu no ja odmah nocnu skidati jet puno pije,a tako sam i s D

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Zimska djeca-2012/2013
14.6.2015 13:32:52   
daze
da prijavim napredak po pitanju odvikavanja od pelena user posted image
evo,već 3. dan M sama dođe do tute kad joj se piški, sjedne i obavi posaouser posted image bez obzira u kojoj je prostoriji, kad joj dođe dotrči tako da nismo imali nezgoda šta se tiče toga. jutros smo je mm i ja vodili u dućan i na kavu, i rekla je da joj se piški pa je išla u wc i piškila na wc školjku user posted image
e sad, problem je šta neće da kaki u tutu, sjedne pa se digne i čučne pa obavi na podu. kupit ću joj nastavak za wc školjku pa ću vidit oće li tako htjet.

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Zimska djeca-2012/2013
23.6.2015 10:41:47   
daze
evo da se malo pohvalim,iako ocito nitko ne citauser posted image skinili smo pelenu skroz, dnevnu i nocnuuser posted image u biti,vec tamo negdje 4.dan odvikavanja je zaspala navecer u gacicama i nisam je htjela buditi i stavljat joj pelenu i ujutro bila suha.od onda joj uopce nisam stavljala pelenu,sama trazi po danu kad zeli, pocela je i kakiti na tutu tako da mogu reci da smo skroz skinuli peleneuser posted image bas sam happy user posted image
jos da mi se dude rijesit...a pokusat cu i to tokom ljeta,samo da pripremim zivceuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Zimska djeca-2012/2013
23.6.2015 13:29:49   
BUMBI
Ja citamuser posted image
Bravo za vasuser posted image user posted image Mi jos nismo,ali nadam se da hocemo tijekom ljeta

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Zimska djeca-2012/2013
23.6.2015 13:53:34   
sminkret
Ma i ja čitam, ali se ne javljam...
Prvo da Bumbi službeno čestitam na trudnoći i curici!user posted image user posted image Baš mi je drago za tebe i što se tako lijepo veselite novoj bebici. Kad ti je ono termin?
Daze, tebi čestitam na uspješnom skidanju pelene (ne tebi, nego curki user posted image ), točno se je tako moja O skinula, brzo, "bezbolno", bez zapišavanja okolo user posted image Moram vam priznati, ja sam od onih koja ludim od pomisli da mi dijete okolo zapišava. Jednostavno sam takva. Imam brdo prijateljica koje su flegmatično skinule dijetetu pekenu i preskidala x puta dnevno, ribale podove- ali ja sam takva. Nije da mi je stan sterilan, i da ne podnosim dječju pišalinu, nego sam takva. Pokušat ću s P ovih dana, ono razgovorom, pa ćemo vidjeti. Da me ne bi krivo shvatile, ne smeta me da djeteu pobjegne, ali ono da se samo skine pelena, pa će naučiti- takav tip nisam user posted image
Ja još muke mučim s faxom, pretvorili su u doktorat to, taj glupi papir, i baš se skrvavo naradim i učim za svaki predmet, pa je i to jedan od razloga što se ne javljam. Popodnevno P spavanje koristim za učenje, kao i navečer kad ode spavati.
on još uvijek malo priča, ali što se tiče motorike i spretnosti je vrh user posted image Veseo je i razigran, a u zadnje vrijeme se počeo čak malo i smirivati (inače je ful aktivan, pa ako negdje sjedi koju minutu to je smirivanje). Eto toliko...

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.6.2015 15:42:41   
Lotte
Pozdrav svim zimuljama! Drago mi je da je tema malo zivnula 😀. Bumbi, kazes da ti malac puno pije, pa me zanima kakvi su mu zubici. Nasi su kazastrofa
1 i 2 uopce vise nema, oa svi ostali osim ocnjaka su nagrizeni.

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.6.2015 22:55:57   
BUMBI
Sminkret hvala...termin mi je 24.9
Lotte jako lose zubice L ima,al mislim da to nije od bocice jer mi je i D jako puno pio i nisu mu bili losi zubici.Jos je on jadnicak vec 2 puta pao na zubice i baa te gornje nabio loji su mu i ovako losi.
mi smo u radovima,pravit cemo njima sobu i bas me zanima.kako ce to izgledati po noci bas zbog tog njegovog cestog pijenja.Iako sam za to najvise.i ja kriva jer cim se on pocne vrtiti ja mu bocicu dam

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Zimska djeca-2012/2013
27.6.2015 8:20:51   
Lotte
Ja sam prije 2 mj posve ukinula bocicu jer mi se budio po noci i morala mu se ustajati i praviti drugu, prekipjelo mi se buditi obojici i samo sam jedan dan odlucila da je dosta. Izbacila potpuno sok i nudila mu vodu u bocici koju naravno nije hrio piti. Smio je popiti po 2 dcl nesquicka iz bocice ujutro, u podne i navecer. A kada se budio po noci i trazio muz bi dreknuo na njega i da vidis kako zasuti i nastavi spavati. Sada kada je prestao opsesivno traziti bocicu sa sokom, sada mu i malo napravim nekoliko puta dnevno jer ipak mora nesto piti. Inace peremo zube elmex pastom koju mi je preporucila pedica i kao da je propadanje zaustavljeno.

I cestitam na curici, znam da si presretna, znam kako bih ja bila.

Evanoi kako napredujete sa odvikavanjem od pelena?

Daze, bravo za M i piskenje!



_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Zimska djeca-2012/2013
27.6.2015 9:21:54   
BUMBI
Super sto ste tako uspjeli.Trebala bi i ja ,al sve me strah poceti,a moram probati dok je jos s nama u sobi.Ovako mu samo dodam iz kreveta a nemogu zamisliti da se moram u drugu sobu setati nekoliko puta s stomakomuser posted image
On ne pije nesquik,samo sok.Po dana onako pije,ni puno ni malo,puno mi po noci pije.
a s Elmex pastom mi peremo od pocetka,nama nema spasa,baa su mu losi zubici.Bili ikod zubara kad je prvi put bio pao

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Zimska djeca-2012/2013
27.6.2015 9:39:14   
danery
bumbi,samo da te pozdravim,jučer sam šetala s kolegicom pa smo prošli kraj vaše kuće,pa smo te spominjale user posted image ako ti se štucalo,možda je od nas user posted image
vidim da ćete i vi raditi sobu za dečke,sretno sa majstorisanjem,i mi smo upravo završili sa majsorima,napravili sobu za curu,totalno drukčije sve izgleda i funkcionira user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Zimska djeca-2012/2013
2.7.2015 12:05:20   
BUMBI
Danery sad tek vidim poruku.Sad se vise ne sjecam jel mi se stucalouser posted image
Super sto ste i vi curi napravili sobuuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.7.2015 21:37:32   
daze
cure,jedno pitanje, spavaju li vasi klinci jos uvijek popodne?
M u zadnjih mjesec dana bojkotira, recimo da svaki drugi dan preskoci popodnevno spavanje i izdrzi punim tempom od 8 ujutro do 9 naveceruser posted image
cijelo jutro na plazi,dosle doma oko 13h, rucale i idem je stavit lec a ona ni cut. jos ova vrucina, meni dode da legnem i odmorim al uzalud.onda je popodne izvela u dvoriste i 2 sata je trcala skakala, vozila biku, ko na baterije. ja ne znam odakle joj snaga vise, mene je satralauser posted image
jos jedna stvar, u zadnje vrime razmisljam da je prebacim u njenu sobu s obzirom da je jos u nasem krevetu i postaje neizdrzivo radi vrucine,al sve mi se cini da ce to bit tesko izvedivo.kad i kako ste vi iskusne mamice prebacile djecu u njihovu sobu?

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.7.2015 21:40:09   
daze
sminkret, svaka cast sta ucis i polazes ispite uz djecicuuser posted image user posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Zimska djeca-2012/2013
8.7.2015 7:51:31   
Lotte
Daze, mi jos uvijek spavamo popodne, a sa 3 g sam ih pocela prebacivati u njihovu sobu. I redovito su mi se u noci vracali u moj krevet. Sminkret i ja ti se divim!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!