|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.7.2014 7:49:03   
Lotte
Bumbi user posted image za velikog i hrabrog dječaka! Meni je super to kad već imaš i dječaka i djevojčicu pa za treće ili neko naredno ne želiš znati spol. I ja bih napravila isto, ali nisam imala prilike user posted image . Držati ću se savijeta!

Nelly, naravno da vas vas nismo zaboravile. Baš mi je žao što ste imali takvih problema. Bude bolje!!!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zimska djeca-2012/2013
14.7.2014 9:46:12   
nelly68
Lotte čestitam na user posted image user posted image ...Bumbi na velikom dečku user posted image daze ako te šta tješi moj Noa ni jedno voće usta neće imamo toliko domaćeg finog al on neće jedino mu povrće ide sve kupus čak jede na salatu sam prstićima i to je jedino šta sirovo jede al šta ću ja nudim on neće i tako u krug možda popusti a on već redovno na vađenju krvi iz prstića ne plaće naviko se jadan user posted image samo na ono iz vene jer mu teško nađu....

_____________________________

Noa 28.02.2013.<3

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zimska djeca-2012/2013
16.7.2014 22:36:53   
sminkret
Bumbi, tvoj decko je bas visoki! Super da ste sve to obavili pa ste neko vrijeme mirni.
Nelly, pa bas mi je drago da si nam se javila! Zao mi je zbog bolnica i bolesti. Jel to njemu uvijek od upala grla. Bas mi je zao.
Lotte, kako inace tece trudnoca? Nadam se da sve po školski. I super je sto tvoj malac sam jede!
Daze, kao da citam o svojo O; i ona jela te kupovne kasice, imala tih staklenki punu kuću. E da te utjesim, mozda ce i tvoje drugo dijete biti kao P, pa ce jesti sve odreda user posted image
Mi smo dobro, puno smo vani, šizi ako ne idemo van. Vani je nekad dobrica, a nekad izaziva. Super mi je sto ponekad daje da ga vodim za ruku, ili kad ga primim za nju, ne trga se, nego dopusti da ga vodim (s O do druge godine nije bilo nikakve šanse da je držim za rukicu tak da mi je to sad tak slatko) Jako je poceo slagati megablokse! Bio je nesto slagao lego duplo, pa mu pokazali da ima punu kutiju megabloksa i sad se bas zaigra, sjedi i slaže stupićeuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.7.2014 8:15:46   
daze
nelly bas mi je drago da si se javilauser posted image a zasto je noa cesto po bolnici?
lotte navijamo za curicuuser posted image
bumbi luka je stvarno veliki decko vecuser posted image jesi ga mislila davat u jaslice?
M pocela bolje jest,neznam jel od onog sirupa sta pije za apetit ili bi pocela i sama od sebe.jos je to sve malo,al bolje nego nista.
jucer sam dozivila sok,udarila je zubima u ogradicu krevetica,jer je divljala po njemu.odjednom krv iz usta,jos ona razmazala po ciloj faci.noge su mi odsjekle od straha.krv joj lije iz usta a ja ne vidim odakle.na kraju skuzim da je valjda zubima usnu rasjekla od udarca.uzas...
i mi smo puno vani,ruku neda nikako,samo trci di je nju volja.nece vise ni u kolica,ako ie stavim dreka.na kraju dana sam umorna ko pas od cjelodnevnog trcanja za njomuser posted image kod kuce druga prica,lista slikovnice,slaze kocke,igra se lutkama...samo to sve kratko traje pa opet u akcijuuser posted image i dalje dosta prica,svaki dan nas iznenadi novim rijecima i lipo slozi po dvi rici.idem ca,nervozna je na kvadrat

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.7.2014 14:39:17   
evanoi
nelly, dobro nam se vratila! user posted image baš mi je žao zbog malog imenjaka. a zna li mu se dijagnoza? što kažu liječnici, zašto je svako toliko bubani?
ni moj neće dati rukicu, kao ni tvoja, daze. to je sekundica kad ga uspijemo uhvatiti, ali se on ubrzo sjeti i izvuče je... user posted image danas je radio kažin doma. sve igračke, fotljice, medeke, traktore, lopte, ma sve, iz svoje sobice je donosio u dnevni. to je bilo šarenog i nakrcanog, ajme, ajmeuser posted image i onda u tom kaosu, uzme si autić i da će se voziti na njemu. uuu,kad se počeo ljutiti jer nije mogao od zakrčenosti....user posted image
zubići mu izlaze ful tako da ovih dana slabije jede i spava...

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zimska djeca-2012/2013
22.7.2014 9:04:55   
nelly68
hej cure vidim da su nam svi malci živahni user posted image i moj malac koji je stalno bolesan nema mira kad ga vodim na hitnu prvo me izrugaju da mu nije ništa jer se ponaša normalno izvade krv i mora ostat...Najžalosnije od svega je da oni ne znaju zašto se sve ponavlja i uvijek isto i oni smatraju da je to normalno da je osjetljiv meni to ne drži vodu nikako user posted image a i novost nam se da se selimo već u nedjelju idemo(trebali na jesen) idemo u Sesvete kod Noicinog tate nadam se da će u Zg.malo više pozornosti obratit na njega jer evo sad nema temperaturu a uhvatio neki virus sav po licu u krasticama smirilo se na par dana i opet buknilo al više ličilo na alergiju opet na hitnoj dobila bukvicu jučer na kontroli njegov pedijatar kaže da to izgleda i kao alergija i kao virus ima mast za oči mast za lice kapi za alergiju i antibiotik user posted image i okice mu natečene jutros jedno još gore ja baš više nezz šta ću s njim od muke a još na sve probava mu katastrofa....eto došla se samo žalit user posted image

_____________________________

Noa 28.02.2013.<3

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zimska djeca-2012/2013
23.7.2014 17:02:50   
evanoi
joj, nelly... a jeste li razmišljali možda o homeopatiji? kod nas ljudi znaju ići k pedijatrima-homeopatima!

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.8.2014 0:08:41   
Jully
Bok mame. Evo ja malo zaglavila sa papirima za firmu (za 10 dana bi trebala konačno sve predati za kredit), pa smo na moru bili, pa krečimo i nikako se javiti. Nelly baš mi je žao što imate takvih problema. Evo baš smo danas pričali kako imamo sreće sa Ivanom, najteža bolest mu je bila onaj trodnevni virus.
Ubole su ga jučer 2 ose u rukicu, čeprkao je nešto kod prozora od podruma i ja nisam na vrijeme skužila da je uhvatio osinjak. Dobro je i prošlo. user posted image
Mi smo krenuli sa odvikavanjem od pelena (stalno smo vani samo u potkošuljici i sandalicama) i danas je prvi puta piškio u nonu. Imamo nezgoda, ali jako se trudi. Danas je čak i plišanog mikija stavio na nonu i zvao me, kaže "miki piši, bavo miki". Počeo je spajati po dvije riječi, ali u zadnje vrijeme mu se dogodi da zamijeni dvije riječi.
Bili smo na cijepljenju ima 11,4 kg i 86 cm. Mi srećom nismo imali problema sa pišonjom, sredili smo to još sa 4 mjeseca.
Što se ponašanja i klopanja tiče sve je super kada smo sami, ali kada moji roditelji dođu postaje katastrofa, samo brlja sa jelom i viče i tuče i grize... Dok smo sami ima svoj red i jako je posljušan. I dalje razlikuje kupovno i domaće. Iz našeg vrta klopa sirovu mrkvicu, kupus, rajčice, paprike, krastavce, kupine, grožđe... Domaće kruške jede, a kupovne pljuje. Isto je i sa grožđem. Stvarno voli sve i voće i povrće i sir i meso i jaja i slatkiše. Otkrili smo neki dan da imamo još jagoda user posted image
Brine me što je u zadnjih mjesec dana počeo biti jako vezan za mene, a vrtić počinje za 2 tjedna i stalno bi da ga nosim a sada mi je već poprilično teško i nosati ga i voziti na biciklu i vući na traktoru. Ali barem mučnone više nemam user posted image
Naručila sam danas zanimljiv komplet knjigica, pa ako koga zanima, dosta je povoljan: http://www.izvorznanja.com/index.php?route=product/product&product_id=188

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.8.2014 21:58:33   
daze
jully vjerujem da smo svi sad ljeti vise vani tako da se nemamo kad javit a i djecica su zivlja pa nemamo kad na komp.user posted image
bar je kod mene tako.stalno smo u pogonu tako da se ne stig em javit a i kad povirim vidim nema niko pa mi se neda tipkat.
jully vec odvikavanje?user posted image user posted image mi nismo ni blizu a iskreno nisam ni pokusala,kontam nije zurba a i sad ce u jaslice pa da je ne tlacim dodatno.
inace je turbo aktivna,ko da ima motor u guzi,nema mira nimalo.ja sam spala na 52kg ljudi mi se cudeuser posted image a sta cu kad pretrcim pola dana za njom.
inace je ok,spava dobro,jede malo manje dobro al kako je bilo prije sad i nije lose.
na selu smo vec 10dana,mm je na GO pa smo utekli od zege u splitu.mala gusta odusevljen domacim zivotinjama,kupa se u velikom bazenu i trci po livadama.ma milina...
prica sto na sat,neke recenice koje cesto ponavljamo polako spaja npr di je tata, daj pit,beba spava,pusti meuser posted image razumimo se sve i rijeci koje ne izgovara "cisto" ja znam sta joj znace tako da mi je sad puno lakse s njom...eto cure uzivajte u ljetu i javite se koji putuser posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.8.2014 22:13:24   
Jully
Evo mene sa pregleda. Htjeli su me strpati danas u bolnicu, ali dopustili su da ostanem doma do ponedjeljka. Noge mi užasno otiču pa moram na pretrage srca i ctg sto puta dnevno. Sa bebom je srećom sve ok. Tako mi je strašno ostaviti Ivana na 5 dana, totalno je vezan za mene i nitko drugi ne zna njegov ritam i navike, jer smo većinom sami.
Uglavnom za Božić nam stiže mala curica, bio je i tata danas s nama na ultrazvuku user posted image

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zimska djeca-2012/2013
14.8.2014 19:12:37   
evanoi
jully, predivno da dobivate bebicu, malu seku! user posted image mm i ja razmišljamo također da počnemo raditi na drugoj bebici! tako da se možda uskoro i odvažimo user posted image
daze, i ja ću s odvikavanjem sljedeće ljeto, neka micek ima 2 i pol godine. ne bi taj sada sjedio na tuti mirno... ma svuda ga ima, ko tvoje mrve... negdje sam i čitala da su djeca emocionalno najspremnija između 2. i 3. god. dobro, jully, tvoj će ubrzo dvije...
mi na moru svaki dan, maleni uživa. počeo odlično spavati noću, jedanput danju (12:30-15h), puno šeće, voli čitati knjigice, navlačiti našeg psića, tobogan obožava.
sad mu se pojavio neki osip na donjem dijelu leđa (tamo gdje završavaju pelene) pa se s tim malo mučimo, ali inače je super.
prošli tjedan bili na odmoru na lago di garda, bilo nam super, maleni preživio vožnju, mada je poslije ludio kad je išao u auto!
vidjeli smo se i sa sminkret i njenom slatkom femili, i klinci su bili svi važni! user posted image
uglavnom, ljeto protječe baš lijepo, a za 2 tj i on ide u vrtić, dobili ga!!!user posted image

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zimska djeca-2012/2013
15.8.2014 14:23:41   
nelly68
super da ste upali u vrtić Evanoi user posted image razmišljala sam o hemeopatiji al evo od prošle nedjelje opet pod temperaturom na hitnu opet i prvi put su nam ponudili dolaske na terapije ne ostanak u bolnici išli sve do jučer 2 puta na dan i sad opet na zinnatu i zanimljivo ne kašlje ne kiše grlo mirno uši isto a visoka temperatura i visok CRP više nezz tko je tu lud da je to normalno ovo mu je 8 antibiotik user posted image ...i ako imate problema vi ili djeca sa željezom svekar mi nabavio recept i počela mu davat i kako je bolesan vadio krv svaka 2 dana prvi dan 109(tad sam mu prvi put dala) za dva dana 114 pa za još 2 dana 120 nikad bolje...user posted image

_____________________________

Noa 28.02.2013.<3

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zimska djeca-2012/2013
16.8.2014 15:55:29   
evanoi
nelly, baš mi je žao za malenog. ali super da mu se Fe sredilo! user posted image šta znači ta zinnata i CRP?
nama sinoć izbila gornja trojka. bilo je drekeee.... prvo ga mazali dentinoxom, nije pomoglo, plakao je jaaaaakouser posted image . na kraju mu dali lupocet pa se uspio smiriti i zaspati. bubica mala. i onda je prespavao cijelu noć u krevetiću i ujutro prvi put se ustao i vikao: "mama, mama"! inače nas probudi njegovo kmečkanje ili plač!!! user posted image

(Odgovor članu nelly68)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zimska djeca-2012/2013
17.8.2014 22:40:02   
sminkret
Jully, nadam se da ces biti u bolnici samo nekoliko dana i da se vracas doma svom mezimcu user posted image
Nelly, bas mi je zao sto se toliko mucite po hitnama i doktorima. Mozda je sad nesto osjetljiviji a kasnije bude bas zdravo dijete! Zelim vam brzi oporavak!
Moj P ima 2.dan temperaturu, sve si mislim da je od zubica, jer mu izlaze 3 trojkice van. Shvatila sam kako sam sretna i da mi djeca nisu bila bolesna pola godine, nadam se i da ovo nece potrajati.
E da, mi bili na moru, vidjeli se s Evanoi i Noicom, i mogu vam reci da je on bas dobar decko. Mali istrazivac, moj P je nekako divljiji, i da, u zadnje vrijeme bi se samo svađao. Poceo nas tuči na moru ali to sam mu polako izbila iz glave. Ali toliko se zna naljutiti da je u neku ruku smješan.
Mi isto mislimo odvikavat sljedece godine. Nekako mi je 2 i pol godine najbolje vrijeme. Nekako onda vise razumiju i spremniji su za to. S O je bar bilo tako, pokusala sam u 2 navrata, i kad sam vidla da me ne dozivljava, vratila sam je u pelenu. Jednom smo onda bile dobro popričale, i odvikla se u 2 dana. Bila je stara ravno 2i pol godine.
Evanoi, bas dobro da razmisljate o drugoj bebici user posted image mozda se sljedece godine vidimo u četvero odnosno u osmero user posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zimska djeca-2012/2013
18.8.2014 22:39:47   
evanoi
hehe, sminkret, bilo bi dobro u osmero user posted image
uglavnom, vidim da ti P ima temp., i moj noica je jučer imao čak 38, a danas mu se spustila, imao 37.4. i ja kontam da je možda od zubića, trojke mu izllaze isto, a i osuo se po obraščićima... mada sam i ja sinoć imala temp., a danas me sinusi pucaju...
ma šta kažeš da je P divlji? presladak je i veseo dečkić. tvoj je otkrio udaranje, a moj me već nekoliko dana gricka. i stalno mu govorim: ne gristi mamu, a on se smije, i ajmo opet. onako polako započne i onda gric. ma joooj, nadam se da neće postati grizator!!!user posted image
iznenađenje mi je što se posljednjih dana, kad se pokaka, počinje vući za hlačice i dođe k meni. user posted image makar onda - da ga pustim - ne smeta ga dalje. ali kao da mi da do znanja da ga presvučem. user posted image ipak ću za odvikavanje čekat sljedeće ljeto...
nelly, kako maliimenjak, je li bolje?
daze, uživate još na selu? kad mrva počinje ići u vrtić?
sminkret, kad vam počinje fešta u vž?
bumbi, sax, lotte, di ste?

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zimska djeca-2012/2013
19.8.2014 12:30:39   
daze
DDuser posted image
nismo vise na selu,evo nas na plazi.M spava a ja odmaram mozakuser posted image
u vrtic krece 1.9. i bas me zanima kako ce prihvatit.djecu obozava al odrasle bas i neuser posted image ne smije joj se niko nepoznat obratit,odma vice NEE! tako da ce tete nadrapat dok se ne navikne na njih.sve u svemu ja sam optimisticna,bolje da je u vrticu medu djecom nego sama domauser posted image


_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zimska djeca-2012/2013
20.8.2014 13:28:59   
Jully
Evo mene još u bolnici. Smrdali su mi se hormoni štitnjače, pre niski su, pa moram još ostati na pretragama i crp mi je povišeni a nemam nikakvu upalu user posted image Hrana je katastrofa i količinski i sastavom, stalno neka riža i tjestenina a ja sam u fazi kada bi mogla živjeti na mesu. Fale mi jako i jogurt i sir i salata i voće i mlijeko. Danas su bili moji starci i doveli mi Ivana u parkić pred bolnicom. Bilo je kratko, samo da ga izljubim i zagrlim. Sada mi fali još više user posted image
Moja Ema se stalno mrda, vidjela sam ju na 4 D ultrazvuku i prekrasna je. Sama sam u sobi pa heklam od dosade. Dobila je kapicu i cipelice. Sada krećem na dekicu.
Mi isto krećemo ponovno u vrtić za 10 dana. Nekako mi je to proletlo user posted image

Nelly probaj malome dati tinkturu od ehinaceje ili čaj ili med. Kažu da čuda radi za imunitet. Ja sam mislila ove godine raditi med sa ehinaceom, ali godina je takva da meda nema skoro ništa user posted image . Ako slučajno smiksamo javim ti.

_____________________________

Ivano - 30.11.2012.
Ema - 13.12.2014.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.8.2014 7:34:36   
evanoi
hej, cure, kako ste? dječica?
nas zvali iz jaslica, u pon u 10 je prvi dan privikavanja. rkli da ćemo ostati pola sata, sat, ovisi kako mu bude išlo. nadam se najboljemu. user posted image daze, kako vi s jaslicama, kad krećete? privikavanje? s obzirom da je naš štrumfić dosta komunikativan, tj. društven, mislim da tu neće biti problema. ali znam da će biti puno plakanja jer se zadnjih dana ne odvaja od mene!
mi jučer bili na plaži, maleni je guštao u plićaku s kamenčićima i govorio da su to jaja. user posted image
sad moramo u nabavku cipelica i papučica za vrtić. kako vi to radite? izmjerite doma nožicu ili ga vodite sa sobom?

(Odgovor članu Jully)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.8.2014 10:55:26   
sax52341
Bok!
Mi dobili jaslice pa odustali od njih; muzevi su odlucili placat za tetu cuvalicu pa ostajemo kod nje jos godinu dana.
Sto se cipelica / papucica tice ja ga vodim sa sobom jer nije samo duljina stopala bitna jer su neke cipelice za uzu nogicu neke za siru a ovisi ti i visina rista... a i neki su modeli veci neki manji. Mi smo za ovu zimu uzeli visoke cipelice/patikice i papucice uzelli Frodove i patikice Geox sve na snizenju tako da me sve izaslo oko 500 kn. Robice imamo na srecu pa mi je to nadam se jedini trosak za jesen/zimu.
Moj se jos uvijek budi po noci kako vasi?

_____________________________

M 29.12.2012

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zimska djeca-2012/2013
28.8.2014 5:37:31   
sminkret
Moj P ima godinu i pol a vec ga zna dobro prati terrible two! Imali i muke sa zubicima, 3 dana imao tempwraturu, pa onda cetri dana takvog cendranja da samo bila premorena, u subotu izbile dvije trojke i vratilo se moje dijete! Opet je nasmijan i onako "normalno" zlocest user posted image sad jos nocu ponekad zavristi ali i ta zadnja trojkica samo sti nije probila. Dakle, fale samo petice, i rekoh da njih zelim tek s dvije godine- treba mi pauzauser posted image
Poceo vristit, i kad je dobre volje i kad nije po njegovom, da poludis! Puno je na Španciru a ove godine ima puno skakaonica, kreativnih igralista pa ga pere adrenalin i onda bas vristi iz guštauser posted image valjda ce i ta faza proci.
Jully kako si ti? Jel su se hormoni stitnjace normalizirali? Kako Ivano podnosi odvojenost?
Mi uvijek kupujemo cipele skupa, zapravo sve, kad smo vecinom sami pa smo skupa user posted image
Evanoi i Daze zelim vasim malcima dobro privikavanje, u sto ne sumnjam, vise vam zelim da budete zdravi!

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.9.2014 12:33:52   
daze
pozdrav curke,evo da se malo javim s novostima.
M je u ponedjeljak krenila u jaslice tako da nam je danas bio treći dan.prvi dan super,nove igračke,puno djece i ja u prostoriji tako da smo bile oko sat vremena.sve je obišla,igrala se malo sama,malo s djecom.s dječacima je ušla u malu "radionicu" i uzela čekić i skupa s njima tukla po nekoj dasci.user posted image drugi dan isto sve ok,čak sam ja izašla na 15 min ispred vrtića i nije suze pustila.još sam je prije izlaska pitala hoće ili kući,kaže ona NEEE.ja joj pokušala objasnit da ja idem a da će ona ostat,al mislim da me nije baš skontalauser posted image uglavnom tih 15ak min nije plakala,ja kad sam ušla ona se igrala s djecom.međutim,danas smo već imali show.odma s vrata mi teta kaže ajde vi njoj kažite da idete i otiđite popit kavu,nek ostane sama.ja joj tako opet objašnjavala da mama sad ide i da će ona ostat,al opet me nije doživila,otišla među igračke.i tako ja došla nakon pola sata,a moja M stoji na vratima i urla li ga urla.valjda se igrala nekih 20min i onda je jedan dječak počeo plakati i zvati mamu i kaže teta da mu se onda ona pridružilauser posted image kad me ugledala samo je pružila ruke i viče pa-pauser posted image
tako da me sve strah kako će biti sutra,jer je sad valjda skužila da ću ja nju tu i ostaviti tako da je uopće pitanje hoće li htjeti ući unutra.a ništa,mora otplakat svoje,naviknut će se već valjda.
kako ste vi?evanoi kako je prošlo?
jully kako si?sminkret?sax kako mi je mali prijatelj Marin?user posted image

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zimska djeca-2012/2013
3.9.2014 15:24:01   
evanoi
grrr, napišem cijeli tekst, a... znate već... user posted image
uglavnom, mi u jaslicama: samo prvi dan sat vremena s nama, to je prošlo super, naravno. jučer sat vremena sam, plakao skoro pa non stop, našla sam ga u krilu tete, grcao suzice user posted image i jedva me od svega toga registrirao. danas od 8 do podne. kad smo ulazili u zgradu, već sam iz njegove prostorije čula plakanje dječice. teta nas upozorila da će vjerojatno svi plakati danas i ništa jesti. user posted image tako nekako je i bilo. kad sam došla po njega, stoji pored prozora i vrišti. čim me ugledao na mene se baci i ručicom pokazuje van. user posted image u autu zaspao ko cok. rekla teta da je malo plakao, malo ne, da se ulovio za nju ko pauk i nije ju htio pustiti. i nešto malo da je i jeo.
sutra i preksutra smo isto tako od 8 do 12 (da se uhvati i doručak i ručak). očekujem plač, ali naaadaaam se da će se postupno smanjivati!!! user posted image
uglavnom, on je živahan, upravo je sad sam otvorio frižider (koji se dosta teško otvara) izvadio si jogurt, zatvorio friž, uzeo si žličicu iz ladice i došao k nama da mu otvorimo jog. user posted image
kako su vaša djeca? daze, tvoja mrva, jaslice, je li bolje?

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Zimska djeca-2012/2013
13.9.2014 21:53:56   
sminkret
Da se javim malo. Kak ste mamice i dječica? Evanoi i Daze kako su mali jasličari? Sigurna sam da je drugi tjedan prošao bolje! Ma svi se oni prilagode, samo treba pregrmit to razdoblje. I naravno samo da vas zaobilaze boleštine!
Meni te jeseni nikako ne pašu, baš imam bronhitis. O je alergična na ambroziju pa joj se uhvatila bakterija na "slabašan" nos. Pedica kaže da bi P trebao imati jos imuniteta od mene, pa je on hvala Bogu dobro.
Kako su naše trudnice? Lotte? Jully se nista ne javlja, nadam se da više nije u bolnici i da uživa sa svojim starijim user posted image
Ništa posebno kod nas. Mali je poceo pričati prve slogove od riječi pa sad recimo pričauser posted image Skroz je smješan i zabavan. Sve razumije i spretan je. Po noći lijepo spava, samo me živcira što nikako da ga naučim da zaspi sam. Tj.naučio bi da ustrajem, ali ovako plače pa idemo linijom manjeg otpora. Još papa AD ali mislimo sljedeci tjedan krenuti s kravljim. I stalno žica hranu, najede se ono do kraja, i već traži hranu u kuhinjiuser posted image

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Zimska djeca-2012/2013
15.9.2014 21:44:27   
evanoi
evo i nas. ja radim već na veliko, štrumfić se polako prilagođava u jaslicama. sad plače samo kad ga predamteti u ruke. dok stignem do kraja hodnika, već ga više ne čujem. počeo i spavati (samo se probudi ako drugi malci plaču, nema dubok san user posted image ).
daze,kako tvoja?
počeo je ful brbljati, ali još bih mogla nabrojati riječi koje govori. nije da si je proširio lepezu riječi. user posted image na talijanski kaže samo aka - aqua, ostalih pet riječi u križ na HJ. user posted image ovih dana je skužio za sebe govoriti noja. pa kad ga pitam tko voli mamu, on kaže: nojaaaaa! user posted image
sminkret,kako ti se P onda uspava? ležiš pokraj njega? ja ga još držim u naručju. a u jaslicama bez problema zaspe sam!!!

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Zimska djeca-2012/2013
26.9.2014 11:03:59   
sminkret
pozdrav mamice i dječica! sve se nekako slabo javljamo.
Bili na sistematskom i pikici, sa točno 19 mjeseci ima 11900g i 84 cm. Sve ok.
prošli tjedan smo bili na 5 dana u Italiji, i primjetili smo veeeeliku razliku u odnosu na svibanj tj. kad je bio mlađi 4 mjeseca. stvarno se već da s njim dogovoriti, ne zuji bezglavouser posted image , prije 4 mjeseca uopće nismo mogli biti s njim u apartmanu jer je bio nemoguć, sad kad bi se vratili u apartman, išao je u svoj kutak s igračkama, i igrao se. mogli smo i sjesti user posted image Nekako nam doma vrijeme ide, pa tako ne primjećujemo koliko djeca postanu zrelija, a ovo nam je baš pomoglo da napravimo usporedbu i baš smo se razveselili.
Evanoi, Daze kako jaslice? Jully, kako bebica? Lotte tvoja? Nelly, jel tvoj N bolje? Sax, znači vama odgovara teta čuvalica? Bumbi, tebe ništa nema!
Eto, otprilike sam vas pobrojala, pa da se malo javite?

_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!