|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 75 [76] 77   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 12:19:28   
sax52341
Bok cure!
1.zanima me di ste isle kod psihologa radi potvrde?
2. di ste isle na testiranje za HIV, sifilis i hepatitise?
Dobila sam popis svega sto mi treba od papira prije potpomognute i jedino mi to jos treba....

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 13:41:29   
*zmaja*
draga sax52341, što se tiče psihološkog i pravnog savjetovanja ja sam se naručila u obiteljski centar. ne znam da li si iz Zg? uglavnom, ako jesi, obiteljski centar ti organizira psihološko i pravno savjetovanje besplatno ali se moraš naručit. ja sam se konkretno zvala prošli tjedan da se naručim i prvi slobodan termin za pravno je bio 24. a za psihološko 26.01. tako da moraš računati s tim. doduše ja radim AIH privatno, ako ti radiš u bolnici možda već bolnica ima organizirano.
što se tiče vađenja krvi za HIV i hepatitise, to možeš napravit u Petrovoj 3 (ako si u Zg). spomenula si sifilis???mene to nitko nije tražio. ali trebaš i krvnu grupu, to pretpostavljam već imaš.

eto.....želim ti svu sreću i neka uspije od prve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 14:45:18   
sax52341
Hvala ti zmaja!
Iz Zagreba sam i idem privatno. Na koji broj si zvala za se narucit kod psihologa i pravnika?
Da li se treba i u Petrovoj 3 narucit ili samo dodjes?

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 14:58:46   
sax52341
meni pise da mi treba: Biljezi na Hepatitis A, B i C;HIV,WAR (Sifilis)

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 16:22:42   
reba
hej sax,
mi smo ti išli u petrovu 3 vaditi krv za hiv i hepatitis, nismo se naručili ali smo došli tamo rano ujutro oko 7 i bili smo dosta bzo gotovi, nije bila tako velika gužva (obavezno morate imati uputnice)
pravno savjetovanje smo radili na sv duhu (tamo smo odradili i aih) nazoveš (br 3712-367 gđa Svečnjak) samo dan ranije da dolaziš
psihološko savjetovanje u psih. bolnici Jankomir (br tel 343-0001), njima fxiraš uputnicu i oni te nazovu da ti obavijeste kad si naručena, a to bude za cca tjedan dan
eto, nadam se da sam pomogla
sretno user posted image

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: idem na IVF+ET
18.1.2012 17:46:37   
sax52341
Hvala ti Reba puno!!!!
A koliko se cekaju rezultati u Petrovoj 3?

(Odgovor članu reba)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 8:58:18   
*zmaja*
draga sax52341, ja sam ti zvala obiteljski centar na broj 4577 194 ali zovi iza 13h jer prije nema žene koja naručuje (barem je nije bilo kad sam ja zvala, možda je bila iznimka) evo i link od centra http://www.ocgz.hr/, i ja idem privatno na AIH zato mi je preporučen obiteljski centar ali ako ćeš dugo čekati probaj ovako kako ti je Reba rekla..
što se tiče vađenja krvi, mm i ja smo baš jutros bili u Petrovoj, nalazi su ti gotovi za tjedan dana, mužu i tebi uputnicu daje dr. opće prakse.

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 10:06:07   
reba
tako smo i mi čekali nalaze , tjedan dana
i bili su negativni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , još je naše podigla svekrva koja se sirota sva tresla kad ih je otvarala, presmiješnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 13:24:51   
sax52341
Hvala vam cure! Super ste, sta bi ja bez vas!
Nazvala obiteljski centar i narucila nas za 07.02. Kako to uopce izgleda? O cemu se razgovara?
Oprostite na tolikim pitanjima ali nova sam u ovom i sve mi je to nepoznato....
Jos malo pa pokusavamo vec dvije godine nakon moje vanmatericne i stvarno mi je vec dosta cekanja...
Reba zelim ti svu srecu ovog svijeta i da nam uskoro javis da si ponosna user posted image

(Odgovor članu reba)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 13:25:42   
*zmaja*
ma smiješno je s tim pretragama, sjedimo mm i ja jutros u čekaoni i kažem ja njemu: protiv hepatitisa B sam cijepljena, hepatitis C nemam jer su mi jetrene probe ok, jeb..te kaj ak imam sidu user posted image user posted image user posted image  a moj mužić će na to pa valjda nemaš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu reba)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 13:28:44   
*zmaja*
super što si se naručila user posted image user posted image user posted image ....
kako ja nisam bila na razgovoru nemam pojma kak to izgleda ali rekoše mi da je to jedan kratak, ugodan (ne)formalni razgovor... javim ti idući tjedan.user posted image
razumijem frustraciju čekanja, mi čekamo već 2,5 godine i sad kad idem u postupak sam konačno nakon 2,5 godine potpuno mirna psihički..user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu sax52341)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: idem na IVF+ET
19.1.2012 16:06:53   
123beba
cure super ste! user posted image
svašta ću ja od vas saznati... ja se nadam sve obaviti na vv pa ću kad tamo vidim što i kako navaliti sa pitanjima! user posted image
do tada, navijam za vas! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Reba, nadam se da se kod tebe tulum događa i da će biti debeli user posted image !

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: idem na IVF+ET
20.1.2012 9:30:22   
reba
joj da baaaaar, ali moram ostati prizmena jer ako ne uspije bit ću previše razočarana tako da moram stalno neku vagu održavat user posted image user posted image user posted image

sax psiho. razgovor ti je skroz ok, uglavnom o promjenama u ponašanju nakon uzimanja svih hormona, to ide muževe da moraju imati razumjevanja, pa oko toga što te svi okolo postavljaju pitanje a šta vi čekate koje vi stvarno više ne želite slušat..... uspjeh ili neuspjeh postupka.... trajalo je možda 15min
a pravni....oni ti pak objašnjavaju pravnu stranu, ukoliko dođe do zamjene uzorka, ili odustajanje, koliko to košta bolnicu bla bla bla... isto ti traje nekih 15-ak min.
ma ništa strašno, ali moraš to obavit......
svašta moramo raditi i pretrpit za male user posted image



(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: idem na IVF+ET
25.1.2012 16:47:31   
slonica1
bok cure!!!!!!!!!!!!!!!
evo ja sam se odlučila prijaviti tu jer čitam po forumima sve na ovu temu jer sam u istom problemu kao i vi.....
ovo mi je prvi put da sam odlučila nešto učiniti na tom planuuser posted image ukratko imam policistične jajnike i ne baratam stručnim izrazima kao vi ali tako je kako je.....malo sam podeblja pa me doktor stavio na redukcijsku dijetu koja mi baš i ne leži ali mora se,i dao mi je da napravim,prepisujem, 3.dc FSH LH prolaktin,antitjela na štitnjaču,OGT test,i javio mi da mi papa test nije ok da imam cin1,ma još dodatne briseve i HPV.od svega OGT je u redu 5,8 i kasnije 5,7mmol/L a brisevi su ok osim streptococcus agalactiae i HPV koji se neradi u mojoj bolnici pa neznam kako tu stojim.ovo ostalo čekam.....
eto malo sam vas umorila svojim dijagnozama a moje pitanje je ako je ko imao ovo što i ja da mi kaže šta me sljeduje i općenito šta da oćekivam kod procedura MPO.....hvala.....user posted image

(Odgovor članu reba)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: idem na IVF+ET
25.1.2012 23:32:55   
123beba
Slonica, dobro došla!!!!!!!!!! Ja ti nažalost ne mogu baš pomoći sa tvojim pitanjima, no nadam se da će ti cure već napisati nešto konkretno!

Želim ti svu sreću sa svim pretragama, nalazima, doktorima i sa trudnoćom, da dođe čim prije i bude školska! user posted image

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: idem na IVF+ET
26.1.2012 11:37:54   
*zmaja*
draga slonica1 dobro nam došla user posted image user posted image user posted image
dakle ovako, u MPO proceduru nećeš moći sve dok ti papa nalaz i brisevi ne budu ok. CIN I nije ništa dramatično ali nije ni za zanemarit. ja sam vukla CIN I dvije godine, moj ginekolog (državni) mi je rekao da je to sve normalno i da se nemam šta brinut, što je naravno potpuno krivo jer nije normalno i imala sam se šta brinut. moj CIN I je "skočio" na CIN III (a to je zapravo karcinom koji nije prešao bazalnu membranu, drugim riječima, ako ga makneš potpuno si zdrav). otišla sam dr. Harni koja je privatnica, napravila mi je LETZ biopsiju (jednom vrstom omčice mi je maknula 10mm zahvaćenog tkiva s vrata maternice) i od tada (već tri godine) imam školski nalaz papa testa. ja sam uvijek imala sve briseve uredne, osim HPV-a. bris na HPV mi je bio pozitivan, ali zadnje tri godine (od LETZ-a) je i on negativan na sve tipove HPV virusa.

HPV je najčešći uzrok CIN-ova. da li su ti na papa testu promjene povezane s HPV-om?
CIN I ne skače na CIN III preko noći ali to ne znači da se sad možeš opustit. ono što moraš znati je da ako imaš HPV vjerojatno ga ima i tvoj partner (pogotovo ako uvijek ne koristite prezervativ)...
nadam se da te nisam prestrašila, kao što rekoh situacija nije dramatična ali nije ni za zanemarit, napravi bris na HPV i onda kreni u rješavanje situacije s CIN-om i brisevima, kad to riješiš čekaju te MPO vode.

nadam se da sam ti malo pomogla, glavu gore, nije ništa strašno i korak po korak sređuj stvari...samo nikako nemoj dozvolit da se ništa ne poduzme vezano za taj CIN, ako treba traži drugo mišljenje.

sve u svemu ja ti od sveg srca želim da je HPV bris negativan i da se CIN situacija sredi čim prije pa da nam možeš u trudilice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ako još bilo što trebaš samo pitaj, netko će ti ovdje sigurno moći pomoći user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: idem na IVF+ET
26.1.2012 14:53:34   
slonica1

IZVORNA PORUKA: 123beba

Slonica, dobro došla!!!!!!!!!! Ja ti nažalost ne mogu baš pomoći sa tvojim pitanjima, no nadam se da će ti cure već napisati nešto konkretno!

Želim ti svu sreću sa svim pretragama, nalazima, doktorima i sa trudnoćom, da dođe čim prije i bude školska! user posted image





hvala ti na dobrodošliciuser posted image a pomaže svaka ljepa riječ pa ti hvala i na tome....user posted image

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: idem na IVF+ET
26.1.2012 15:03:49   
slonica1
hvala zmaja na dobrodošlici i savjetima....no kao što rekoh možda ne u potpunosti jasno.....briseve sam radila i imam bakteriju streptococus analactiae....ostali su ok.....osim HPV za koji neznam jer se ne mogu testirati u svojoj bolnici jednostavno to ne rade pa moram u zagreb kod svog doktora privatno di idem da to napravim.....neznam za hormone još nisam dobila nalaze a antitjela na štitnjaču isto nisam napravila jer isto tako nemaju neke materijale u bolnici da bi mi to napravili pa ja uvijek 1 korak naprijed a 2 nazad...15 godina hodam po ginekolozima jer imam oduvjek problema sa mjesečnicom i uvijek je bilo sve ok(što se tiće pape,bakterija itd...)a sad kad sam konačno ozbiljno krenula poduzeti korake da postanem mama....ostanem trudna stalno nešto naopako....nisam ni krenula a već se bojim svega..zato svaka ćast cure divne ste......user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: idem na IVF+ET
26.1.2012 16:01:49   
*zmaja*
slonice1 ma znam da je jako frustrirajuće ali drž' se nije ništa nepopravljivo, baš naprotiv!
to što imaš bakterijicu, za to ćete ti i dragi dobit antibiotik i sve će se sredit....ne brini.
HPV bris ćeš napravit i sve će bit ok, vidjet ćeš...na kraju krajeva, sva i da bude pozitivan nalaz i to se sredi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemoj klonut duhom, sve bu dobro i začas ćeš nam se pridružit u odbrojavanju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: idem na IVF+ET
26.1.2012 16:22:36   
slonica1
hvala zmaja.......user posted image ............znam sve...........samo ponekad ti pofali koja lijepa od ljudi tj. žena koje su prošle ili prolaze kroz ono šta tebe čeka........user posted image ............hvala...i sritnouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: idem na IVF+ET
27.1.2012 18:20:03   
slonica1
ode nikad nikog na ovom forumu ili sam ja u krivo vrijeme...............

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: idem na IVF+ET
27.1.2012 18:37:36   
123beba
pokušaj na temi odbrojavanje siječanj apleirati cure da ti pogledaju ovu temu... inače, i ja sam prije na nekim temama isto čekala da se ljudi jave pa ništa... :(
sretno

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: idem na IVF+ET
27.1.2012 19:08:06   
123beba
hej sjetih se ja da imam pitanje za sebe... user posted image  user posted image  user posted image

kada mi m ode k urologu na završni pregled sa svim nalazima jel onda urolog daje nekakve uputnice za dalje ili moram opet k giniću ili k dr. opće prakse????

ubija me to neznanje i razmišljanje o papirologiji uz sve ovo što je puno bitnije...

_____________________________

Defeat is not the worse of failures. Not to have tried is the true failure!

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: idem na IVF+ET
27.1.2012 21:55:40   
slonica1
hvala ti na informacijama 123beba......na tvoje pitanje ja ti nažalost neznam odgovor ja sam na ovom području totalni laikuser posted image ....a kao što vidiš ovdje se jako malo dolazi a još manje prića...bar ne u zadnje vrimeuser posted image
nadam se da će neko viditi tvoje pitanje i pomoći ti..pozzzz.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu 123beba)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: idem na IVF+ET
29.1.2012 17:10:54   
heda
beba, urolog ne daje nikakve uputnice.
Sve uputnice daje: tebi tvoj ginekolog, tm njegov liječnik obiteljske medicine.
Uputnice se daju po preporuci spec. za MPO (najčešće) i to je najvažnije. Tvoj ginekolog ponekad ne zna što ti sve treba za postupak i koje pretrage moraš napraviti. Tako da ti se može desiti da pola godine radiš pretrage i skupljaš nalaze i na kraju ti nešto nedostaje.

Znači: prvo nek ti tvoj ginekolog da uputnicu za konzultaciju kod spec za MPO. Taj će ti onda reći što moraš napraviti (i ti i tm) i na kraju te sve gotove naleze nosiš opet spec za MPO (za tu zadnju ideš samo ti s uputnicom i nosiš i svoje naleze i nalaze tm)
Nadam se da sam ti malo bolje objasnila.
No, ukoliko urolog tm traži dodatne pretrage, prije spec MPO tm ide svojem liječniku OM da mu da uputnice za te dodatne pretrage.

(Odgovor članu slonica1)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 75 [76] 77   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 75 [76] 77   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!