|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 18:09:27   
Indy
ja bi ti bila zahvalna kad bi mogla poslati. jer to pronaći u ovom gradu je pravo otkriće. poslati ću ti adresu na pp, a ti mi reci kako ti se mogu odužiti?

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 21:17:32   
larousse
Indy imaš pp.

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 8:30:28   
Puli
indy kantarionovo ulje možeš naći i u ljekarni
ono je uistinu čudesno ,probaj,škoditi ti ne može

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 10:05:24   
Rebeka
Bok cure!!!
Evo napokon i mene-bila sam na odmoru kod moje sveki par dana jer je mm bio na poslovnom putu. Nije mi se dalo ostajati sama jer bi mi bilo predosadno pa sam pošla malo do njih i bilo mi je predivno. Kod mene je sve isto manje više. Još čekam kontrolu, a beba me stalno buba-rebra su mi ispremiještanauser posted image . Bilo je kiše ovih dana pa mi je vrijeme godilo.
Pritisak je još uvijek prisutan, užasno me bole prepone danima-kao da sam jahala bez prestankauser posted image , a prsti na rukama i nogama mi otiču, iako ne previše, ali jesu. Uglavnom, čini mi se da neću lako-da će ovo još potrajati...
Kako ste mi vi?
Ima li kakvih promjena?

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 12:08:54   
mmicko
Indy, kad ideš u bolnicu na kontrolu. Tako je moja prijeateljica imala osip po nogama i sve zbog jetre. Dva tjedna je primala ljekove u bolnici prije poroda. Da se opet javiš doktorici? To može biti opasno po tebe!
Ja sam noćas spavala ko mala beba, odgovara mi ovo zahlađenje i mogu reći da sam konstantno umorna i da mi se spava,bebač se tu i tamo javi i on spava. Ovaj tjedan ću se naspavati što se nisam za cijelu trudnoću. Sad čekam ponedjeljak! Najrađe bi da me porode, a opet hvata me jeza od poroda!!! Samo da sve dobro prođe!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 13:30:49   
Indy
ja sam danas bila na kontroli u TA, bez promjene (nema trudova, niti otvaranja), u sljedeću srijedu će me primiti u bolnicu radi nadzora i poroda. ja sam već spremna, tako da sad samo čekam i mazim se s mojim velikim dečkomuser posted image


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 21:03:58   
mmicko
user posted image user posted image user posted image Yuppi!! Baš se veselim Indy, da bar ja znam dan D!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Još 42 dana do termina
27.7.2011 21:41:29   
Indy
jooj, strah me samo da će me dugo držati u bolnici dok ne odluče kako će me poroditi. još ako budu čekali termin i odluče carski, mogu biti i 2tj u bolnici. to mi se nesviđa, ako me uzmu u srijedu, ja bi da to završi već do kraja tjednauser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Još 42 dana do termina
28.7.2011 12:23:14   
mmicko
Joj ne mogu dočekati ponedjeljak, a onda će me opet poslati doma i tako u nedogled! Indy potpuno te shvaćam!!!! Toliko se veselim svakom pregledu, a onda me samo pošalju kući i kažu ajmo još tjedan dana!!!user posted image user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Još 42 dana do termina
28.7.2011 13:37:55   
larousse
Evo i mene s kontrole. Bebač ima 3300 grama, sve ok, a mama nije otvorena ništa, ni omekšana ni ništa. Ko kamen!!! Doktorova preporuka: Bacite se u akciju!user posted image user posted image user posted image A meni muka od mene same još on nekakvu akciju spominje. Uffff....user posted image
Al bitno da je malac ok. Kontrola i ctg tek za dva tjedna.

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Još 42 dana do termina
28.7.2011 15:59:47   
Rebeka
Larousse, blago ti se-tebi je preporučena akcija, a meni zabranjena, a tako bi se radouser posted image user posted image user posted image A što ćeš-baci se na posao...
Ja idem svaki dan u šetnje pa se nadam da će bar to pomoći, vidjet ćemo na kontroli. Iskreno, malo me boli stomak, pomislim da bi mogla uskoro, ali onda se sve smiri i vrati u normalu. A danima se već osjećam napuhano, kao da trebam dobiti stvari...
Još tjedan dana do kontrole-joooj tko će izdržati?
Iskreno, pomalo me strah obveza koje stižu, ali nadam se da će to doći sve samo od sebe...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Još 42 dana do termina
28.7.2011 19:58:39   
Indy
očekuju te samo slatke mukeuser posted image . ja jedva čekam da napokon bebica bude s nama, a i zbog tog da mi se tijelo vrati u normalu.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Još 42 dana do termina
29.7.2011 10:02:57   
larousse
Dobro jutro... Je li i kod vas ovako kišno? Mi danas brojimo točno dva tjedna do termina. I jedva čekamo juhuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image . Počela sam ga noću sanjati, di smo bili, šta smo radili, kako smo provodili dane, pa kad se probudim, pravo budem iznenađena što je trbuh još tu!!!user posted image user posted image user posted image
Indy, kakvo je stanje sa osipom i svrbežom, jel šta bolje??
Držite mi se curke i uživajte u ovim temperaturama.user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Još 42 dana do termina
29.7.2011 10:56:20   
Indy
ja brojim dane do sutrauser posted image mm mi se vraća iz inozemstva. da još malo uživamo zajedno nas tri, do srijede kad idem u bolnicu. ulje mi puno pomaže, stalno se mazuckam, ublažava svrbež, a i strije na stomaku više ne izgledaju tako strašno. ovdje kod nas je ovako kišovito vrijeme već 10ak dana, a danas izgleda kao da je 10mj. moglo bi nam se sad malo ljeto vratitiuser posted image


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Još 42 dana do termina
29.7.2011 11:07:19   
Rebeka
Jutro drage moje!
Tako mi odgovara ovo vrijeme, cijela sam sretna i poletna. Sinoć smo mm i ja skupa sastavljali krevetić-uživali smo totalno...
Jedva čekamo naše malo zlato. Preko noći se teško namjestim, osjećam jak pritisak i bolove ispod stomaka, ali valjda su to pripreme. Dosta često mokrim, a postoji mogućnost da sam se možda i prehladila jer su mi neki dan bile dugo mokre noge, a bilo je hladno i uvečer su mi otvoreni prozori jer trebam zraka. MM se pokriva dekom, a meni vruće, iako su noći svježe. Valjda nije prehlada već samo beba daje signale da će uskoro doć...
Još 15 dana do terminauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Još 42 dana do termina
29.7.2011 11:52:48   
mmicko
user posted image Curke kako vrijeme leti, ne?! Još malko. Ja stalno vičem još malo, a curke sam obje prenijela 10 dana i sad mi je dok rekla da bi se mogla načekati!!! Ajme!! Tako mi odgovara ovo zahlađenje, baš uživam!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Još 42 dana do termina
29.7.2011 17:30:13   
Rebeka
Uživaj mmicko, uživam i ja iako je kod nas ponovno ugrijalo. Ali nadam se da ću uskoro prestat razmišljati o tome jer će me zaokupiti moja mala bebica. Cijeli dan nisam ništa radila:malo sam peglala, skuhala večeru (leću sa povrćem), očistila kupatilo i gledala tv skoro cijeli dan...
Odmaram i čekam...čekam...čekam...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Još 42 dana do termina
30.7.2011 23:31:08   
mmicko
Šoping ujutro, ročkas popodne!! Tulumarimo i beba i ja!! Uf, da znate da sam se izmorila. Spava mi se,umorna, a ne mogu zaspati! I da muči me žgaravica ovih dana, jako!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Još 42 dana do termina
31.7.2011 10:02:52   
Indy
dobro jutro! kako ste mi danas? evo stigao zadnji dan u 7mj. moj lavic je ipak odlucio pricekati kolovoz, moj mm jucer stigao kuci! bilo je neizvjesno hoce li doci prije poroda ili poslije, ali laknulo mi je. patrik ce sad ostati s njim kod kuce, to mi je draze, a i da mi je on tu kad budem isla roditi. sinoc sam probdjela cijelu noc, sto se blizi srijeda sve me vise hvata nervoza.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Još 42 dana do termina
31.7.2011 18:58:34   
larousse
A mi danas dobili kolica pa smo u sastavljanju i proučavanju.user posted image Ja sam na prošloj kontroli izgubila nadu da će moj mališa brzo, čim je doktor rekao da bi moglo to još potrajati. A pošto su temperature podnošljive, nije me ni briga. Teško mi je jedino što mi noge otiču strašno. I to samo stopala. I ništa ne pomaže...osim poroda, naravno...hehehe..Držite mi se curke, gotov je još jedan tjedan. Od sutra smo FINALISTICE!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Još 42 dana do termina
31.7.2011 21:52:31   
mmicko
Sutra ujutro kontrola u TA!!!! Uf, panika!!! A i jedva čekam. Temperature su super pa se dobro osjećam, vidim i da vi ostale lakše podnosite ove zadnje dane nego vrućine u 7mj!!! Pišem sutra kad se vratim kući!!! Lijepo spavajte!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Još 42 dana do termina
1.8.2011 10:17:12   
Rebeka
Hello cure: evo mene sa nekim malim vijestima od ovoga vikenda. Preksinoć nisam nikako spavala jer su me prepone užasno boljele kao i leđa. Od muke mi je došlo plakati. Leđa na jednu stranu, noge na drugu-kao da mi je cijelo tijelo bilo razdvojeno. Mislim se ja:majko mila, ako mi je ovo ovako, kako će tek porod izgledatiuser posted image user posted image
Nakon opsežne masaže, napokon uspijem zaspati i jučer osjećam malo bolove, ali mogu se normalno kretati-ok se osjećam i cijeli dan prespavam sa mmuser posted image user posted image
Pošla sam OPET u wc i vidjela malo krvi na papiru dok sam se brisala-točnije krvavu sluz, ali ne puno, samo malo. Nisam zvala doktora, čekam da vidim hoće li se ponoviti ili ne. Budući da se ne ponavlja, mozak me počeo zbunjivati govoreći mi da sam možda sve to umislila?user posted image
Tako danas ne osjećam ništa osim tihmanjih bolova u preponama, ali nastojim biti spremna za svaki slučaj.
Tko zna, možda moja mala srećica i urani koji dan?
Jedva čekam kontrolu u četvrtak...
A ove temperature obožavam-tako mi gode, tako se dobro osjećam...
A vi?Kako ste? Ima li što novo kod vas?

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Još 42 dana do termina
1.8.2011 11:55:56   
larousse
Blago ti se Rebeka!!!user posted image user posted image Čini mi se da je to kod tebe možda započelo... Mojoj kumi je pukao taj sluzavi čep i unutar dva dana je rodila. Ako nam se ne budeš javljala znači da si na putu...jeheeeee....
Ja sam isto sinoć loše spavala, al više se nešto ne obazirem na to. Sve mi to izgleda kao dobra priprema za majčinstvo.user posted image
Rebeka draga, drži se, nadam se da je torba spremna. Ja idem malo ribat pod, ne bi li ubrzala kakav procesuser posted image user posted image user posted image
Mmicko javi nam se...user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Još 42 dana do termina
1.8.2011 12:00:59   
Rebeka
Larousse, evo danas nemam nikakvih simptoma-i ja bih voljela da se nešto počne događati...
Sada samo čekam-sve je naravno već dugo spremno... A nadam se da ću vam se uspjet javiti prije nego krenem. Rekla sam mužu da mi je to želja...
Nemoj preforsirati, odmori malo-ja pospremam kuću ko luda u slučaju da pođerm da mi ostane čistauser posted image user posted image
Da, mmicko, očekujemo te sa vijestima...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Još 42 dana do termina
1.8.2011 23:44:19   
mmicko
MM zaokupirao komp pa nisam mogla do njega!!! Bila u TA i vratila se doma sa jednakim rezultatima, kontrola za tjedan dana!!! Umorna sam, a ne mogu spavati. Popodne sam malo legla, ali nikako da čvrsto zaspim!! Trebala bi se pošteno umoriti!!! Rebeka bliži se kraj!!!user posted image Yuppi!!! Kod mene nikakvih simptoma, odmaram i vrijeme mi pogoduje. Danas sam i malko šetala, nije mi škodilo, ali brzo se umorim!!!! Inače tlak mi je dobar, čak je i za težinu rekla doktorica da je ok (dobila sam 14kg), prohodna sam do UU koje drži! I dalje!!! To je valjda ok kad je rekla da se vidimo za tjedan dana!!! Sretno curke i laku noć!!user posted image user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!