|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Još 42 dana do termina
21.7.2011 13:47:09   
mmicko
user posted image  Hy, curke!!!! Ja sam noćas napokon spavala!!!!user posted image  Nakon tri neprospavane noći ovo je predivan osjećaj!! Naravno od danas su mi curke doma, vratile su se sa praznika od dede i bake pa imam više posla, nema toliko odmora!!! Nadam se da ste mi vi dobro! Osim neispavanosti ovih dana nisu me mučili ni trudovi ni grčevi ni išta, pa mogu reći da sam super. U ponedjeljak kod doktora u trudničku ambulantu pa se javim!!!user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Još 42 dana do termina
21.7.2011 20:03:28   
Rebeka
Bravo mmicko, baš mi je drago zbog tebe. Jest da ima do ponedjeljka, ali pretpostavljam koliko iščekuješ pregled, baš kao i ja-meni je daaleeekooo=tek 04.08.user posted image

Danas sam cijeli dan odmarala, ali mi se cijelo vrijeme pomalo vrtilo u glavi. Sada sam totalna koma, ne mogu ustat, vrti mi se, malo mi je i mučno kao da ću povratiti. Mislim da mi je tlak jaako nizak i da je zbog toga sve ovo. Nisam mogla ni večeru dovršiti, ostala je na pola skuhana.

Uvijek mi bude ovako kada su promjene vremena, ali dugo me nije ovako jako uhvatilo pa sam malo zatečena i iznenađena. Čak se ni bebica ne smiruje, stalno šeta po stomaku, bez odmora...

Ne dao Bog da me uhvate trudovi, mislim da u ovakvom stanju ne bi imala snage tiskati...

Nadam se da ste mi vi dobro i da je sve u najboljem redu-da uspijevate spavati i odmoriti koliko je potrebno...


_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Još 42 dana do termina
21.7.2011 22:24:29   
Indy
malo je zahladilo i odmah lakše dišem, ali sad me nešto drugo muči. ovo crvenilo i svrbež po stomaku me užasno iritira. zašto bi ja malo uživala kad me nešto može zajuser posted image . jedva čekam sutra poslije podne da idem doktorici. vi mi lijepo uživajte i mazite svoje tibice, jer vrijeme brzo prođeuser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 10:05:08   
larousse
Dobro jutro...Evo i kod mene dan lijepo, svježe svanuo pa se sve podnosi s pol muke. Kod mene je situacija pod kontrolom, jučer smo bili na ctg-u, sve je ok, sad čekamo tjedan dana do sljedeće kontrole i ctg-a. A Indy draga, nadm se da je danas taj svrbež i osip nešto blaži, da te ne muči toliko. Još malo...Možeš ti to!!!user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 11:09:07   
Rebeka
Dobro jutro i od mene.
Noćas kada se moglo lijepo spavati jer je osvježilo, mene je uhvatila nenormalna žgaravica da sam čak i povraćala od nje. Peklo me užasno u plućima-katastrofa, cijelu noć sam hodala jer kad legnem, imam se udušiti. Užas jedan. Ništa mi nije pomoglo:ni mlijeko, ni bademi, ni mineralna, ni gastal-apsolutno ništa. I sada sam ko zombi, jedva držim glavu na ramenima. A jučer mi je s razlogom tlak bio nizak-uslijedila je drastična promjena vremena pa sam cijeli dan ležala jer nisam mogla mrdnuti od mantanja. Uglavnom, danas je bolje, nema nikakvih velikih promjena-i danas odmaram, a možda malo i zaspem.

Indy, javi nam danas što su ti rekli i spomeni joj to za osip. Moja prijateljica je imala osip i slučajno se počešala pred liječnikom. Pitao ju je što joj je i onda mu je slučajno spomenula osip i svrbež. Vadio joj je neke nalaze vezano za jetru i nisu bili ok pa je morala biti u bolnici na nekoj terapiji. Ne želim te plašiti ni u kom slučaju, možda je to tebi od vrućine i nije ništa, ali isto ti to spomeni.

Larousse, drago mi je da ti vrijeme odgovara i da je sve ok-tjedan brzo proleti, ako te u međuvremenu što ne iznenadiuser posted image
Čuvaj se i uživaj u danu...



_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 14:02:11   
mmicko
Indy, pazi osip je važan! Stvarno može biti da ti bebica stišće jetru pa da dobro ne funkcionira! Javi se doktoru: Uf, ja sam umorna!! Danas smo obavili kupovinu za školu jer imam školarca, cipele, papuče!!! Još samo knjige, ali to sam naručila u paketu!!! PA sam sad umorna od hodanja!!! Bila danas po nalaze kod doktora, od briseva i urinokulture:  user posted image user posted image user posted image NAPOKON UREDNI!!! Sa tim nalazima u bolnicu u ponedjeljak!!! Sretno curke i odmarajte!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 14:21:23   
Rebeka
user posted image user posted image user posted image user posted image za nalaze. Danas si bila vrijedna, sada odmaraj-zaslužila siuser posted image
Ja sam napokon popila antibiotike koje sam pila zbog bakterije, ali nećemo ponavljati nalaz već se držimo dogovora: doći u bolnicu čim osjetim da je porod krenuo da se dobije zaštita za bebicu.
Maloprije sam montirala kolica, tj.pokušala, ali prevelika je to filozofija za mene pa sam odustala i ostavila to mužu da mi on večeras pokaže, prevruće mi je...user posted image user posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 16:13:57   
Indy
user posted image user posted image evo i meni laknulo, ja bila kod doktorice i zamislite, to su mi samo strije popucale, a i neka mala alergija jer na sve to su bili oni vrući dani i znojila sam se. pa mi je rekla da držim djeticu bez mesa i jaja ( neće mi škoditi, ionako sam natukla puno kila user posted image ) i preporučila mi da mažem sa bepanthen .


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 17:52:10   
Rebeka
Indy, baš mi je drago da si to riješila,tj.da znaš na čemu si.
Ja sam bila tri sata pod tušem-depilirala se, tj.pokušala. Totalna komedija. Da ste samo vidjeli koji pokušaji, koje dizanje noga i gibanje-preznojila sam se i došlo mi da odustanem, ali bila sam ustrajna i nakon sati borbe uspjela sam bez ijedne posjekotineuser posted image user posted image

Ma nije to toliko strašno, održavam ja to-već mi nezgodno od stomaka, a ovo malo ogledalce koje imam mi baš i ne pomaže-dok ja nanišanim-odeee.
Ali, bitno da sam uspjela. Htjela sam poći na depilaciju, ali iskreno-strah me, nisam nikada išla-žilet mi je najpraktičniji, a bojim se da ne pokupim kakvu bakteriju (iako je mala vjerojatnost za to), ali me malo i strah boli...
Uglavnom:misija uspješno izvršena za sada user posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Još 42 dana do termina
22.7.2011 18:50:01   
Indy
blago tebiuser posted image , ja nema šanse da se dolje depiliram, jedva dohvatim i noge. samo se nadam da će mm uspjeti doći kući prije poroda. onda će me on srediti.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Još 42 dana do termina
23.7.2011 15:40:10   
mmicko
Indyuser posted image user posted image user posted image  super da si to riješila!! Rebeka znam kako ti je, ali tješi se uskoro je gotovo i moći ćemo sve što i prije!! Ja sutra na kontrolu!!! Jedva čekam.
Imam žgaravicu već nekoliko dana, ne smijem staviti ništa u ustauser posted image ! Koma!!! Ali i to će proći zar ne? Uf ovo vrijeme i bliži termin poroda i mogu reći da sam optimističija, puno!! Nemam već par dana grčeve, ali me zato užasno boli stidna kost! Sva se rastežem!!! Uf!!!!!!! Pusa curke i čuvajte se!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Još 42 dana do termina
23.7.2011 15:40:10   
angysb
halo cure,da se i ja malo javim nisam dugo,bila sam u bolnici user posted image user posted image katastrofa,sad cekam termin pa da se rijesim dosadilo mi je vise nosat ovaj stomak,bar je ovih dana zahladilo pa je lakse za izdrzat

_____________________________

Mamina sreca (Josipa-25.08.2011.)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Još 42 dana do termina
23.7.2011 18:02:53   
Indy
i ja se jednako osjećam angysb, kud imam ogroman stomak tu još i te strije koje su popucale i iritiraju me. tako da postajem jako nestrpljiva, treba još 2tj izdržati (valjda neću duže)

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu angysb)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Još 42 dana do termina
24.7.2011 23:59:53   
mmicko
user posted image Ujutro u bolnicu!! Držite fige!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Još 42 dana do termina
25.7.2011 8:58:08   
Indy
user posted image javi kako je prošlo!

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Još 42 dana do termina
25.7.2011 10:19:17   
larousse
Jutro kolegice user posted image !!!
Morat ćemo promijeniti naslov topica jer više nisu 42 dana do termina nego puuuuuno manje.user posted image user posted image user posted image
Dobro smo mi to izgurale. Evo još jedan vikend iza nas, ugodne temperature (zavidim svim onim majkama koje se sad maze u rodilištima i kojima nije vruće). Kod mene situacija nepromijenjena. Već me drugi tjedan za redom navečer boli donji dio trbuha, veliki pritisak, grčevi, svašta nešto izmiješano, ali kad se dobro namjestim i ispraznim mjehur user posted image user posted image user posted image bude bolje. Nadam se da ste mi vi sve žive i zdrave, da nema velikih tegoba i želim nam svima ugodan i uspješan tjedan.
mmicko, javi...user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Još 42 dana do termina
25.7.2011 11:48:26   
Indy
još malo pa ćemo promjeniti naslov teme u finalistice, naravno koja izdrži do kolovozauser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Još 42 dana do termina
25.7.2011 12:07:32   
mmicko
Obavila ja to jutros! Nalaz: CC  za prst do UU koje bi se dalo proći, glava na ulazu!!! Što god to značilo. Bila neka opičena doktoricaKontrola za tjedan dana ili po potrebi ranije!!! Znači sljedeći tjedan opet! Sretno curke!user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Još 42 dana do termina
25.7.2011 16:29:06   
Indy
user posted image   ja idem na raport u trudničku za 2 dana, zadnji put me nisu pregledavali. rekla je da će sada, da vide jel se otvaram i kad će me primiti u bolnicu, kao to će svakako prije termina.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 13:11:18   
larousse
Pozdrav curke!!! Čim se ne javljate, pretpostavljam da je situacija ista, tj., bez značajnijih promjena.user posted image Moj se mališa danas nešto strašno uzbudio, a ne znam zašto...user posted image Niti sam ja nervozna, niti sam se nešto umorila, naprotiv, ništa ne radim zadnjih dana što zahtjeva veći fizički napor, a on buba li ga buba. Ne znam jel to kakav znak...user posted image Uglavnom, preksutra kontrola, pa ćemo vidjet šta dr kaže.

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 16:44:34   
Indy
ja ću stvarno poluditi, meni izbila alergija. urtikarija,  samo po nogama, ali smeta ko vrag. najgore što neznam na šta, piše da hoće na hranu ili lijek. pošto lijekove nepijem, odlučila sam biti na strogoj dijeti bez mesa, jaja, čak i sokova, pa da vidim hoće li prestati u narednih par dana.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 17:20:10   
larousse
A jadna ti s tim osipima!!! Jesi pokušala s domaćom medicinom? Ja se mažem kantarionovim uljem (gospina trava, majčina dušica) i moram ti priznat da me spasilo. Dijagnosticiran mi je atopični dermatitis odavno, imam alergijske reakcije na znoj, ... čudo toga, a pomagali mi samo kortikostereoidi koje u trudnoći, naravno, ne smijem koristi. Ali od kad sam nabavila to ulje spasilo me, koža nikad mekša, strija nigdje, a svaki ožiljak od mog češanja je netragom nestao. Pokušaj...user posted image user posted image

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 17:31:25   
Indy
gdje se to može kupiti? znaš, očajna sam više, imam tu raznih masti i kremica od kojih nikakve koristi.kao što si napisala pravi lijek za to nesmijemo.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 17:39:16   
larousse
A ne znam di imaš, ja sam iz Dalmacije pa je to nama dostupno na svakom koraku. Možda nekakva biljna ljekarna... user posted image user posted image user posted image Stvarno ne znam. Ali ako ne znaš kako nabavit, ja ću ti rado poslat bočicu. Ionako imam višegodišnjih zaliha u sebe.user posted image Samo reci... Već sutra tišaljem preporučeno poštom!

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Još 42 dana do termina
26.7.2011 17:43:59   
larousse
Ispravak: kantarionovo ulje ili ulje Gospine trave. Ona majčina dušica je lapsus. Sorry!!!

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!