|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vitaminski pripravci
25.1.2011 22:26:31   
crex
Ema ima malo više od 1g.
Pred 3 tjedna sam bile smo na kontroli i cijepljenju.
I kaže meni dr. da više ne trebam davati D-vitamin kapi. Ok, super, kažem ja.
Ali ako hoćete možete joj davati neki multivitaminski pripravak u kapima za djecu, kaže dr.
Ništa im nisam odgovorila, ali je meni to skroz bez veze.
Ako mi dijete lijepo i raznoliko jede, nije boležljiva, vesela je i vrlo aktivna, pa zašto onda da je kljukam vitaminima?
K tome, sve su mliječne kašice (Lino i slična ekipa) "vitaminizirane i mineralizirane" pa ako nešto fali u domaćoj hrani onda dobije iz njih dodatnu dozu.
Da li vi dajete svojoj djeci dodatne vitamine?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vitaminski pripravci
25.1.2011 22:30:03   
mala pcelica
cista glupost zdravom djetetu davati vitaminske pripravke,ja nebi davala...maji dajem samo kapi od propolisa jer je stalno bolesna i to je to,vitamine dobija iz svjezeg voca kojeg ocjedim u sok i bolje je to nego neka kemija...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vitaminski pripravci
25.1.2011 22:35:47   
natalijax
nisam davala,meni isto to malo bezveze,inače moj jede sve povrče dok voče baš i neče,jesam razmišljala mu davat zbog tog voča,al čim papa sve povrče ja zadovoljna

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vitaminski pripravci
25.1.2011 23:20:06   
lillyfee
ne bi ni ja, pogotovo kad ti dobro i raznoliko jede. slazem se sa curamauser posted image

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vitaminski pripravci
26.1.2011 7:58:39   
mišica 666
ja sam ramoni davala vitamine kad mi jedan period nije baš jela ili sad nakon što je bila bolesna i baš joj je imunitet opao. a luna jede sve živo i nema otrebe da joj išta dajem.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vitaminski pripravci
26.1.2011 9:01:55   
cuba
Ako je malecka velika, dobro napreduje, dobiva na težini i jede raznoliku hranu onda joj nebi trebala davati dodatne vitaminske pripravke. Nama je pedica prije 10ak dana na tom cijepljenju rekla da mu još do proljeća dajem D kapi.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vitaminski pripravci
26.1.2011 22:32:24   
crex
user posted image hvala curke na savjetima! user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vitaminski pripravci
2.2.2011 14:18:27   
mamicaa
Ja ne dajem kao što sam već napisala, dajem svako jutro djeci i nama žlicu meda sa lanovim sjemenkama + 8 kapi propolisa. To mi je kao preventiva, svi smo bili bolježljivi, dolazili nam ljudi iz herbalife pa iz revite, i još sličnih, sve smo probali ali nakraju ovo mi se pokazalo super povoljno i učinkovito....

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!