|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
3.2.2011 15:36:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Alternativni lijekovi?
3.2.2011 16:31:06   
cuba
IZVORNA PORUKA: cvrčak


Ja ne bih
Meni je to neozbiljno, nedovoljno provjereno i ne bi se nikada upustila u takav rizik.

Ovo potpisujem.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Alternativni lijekovi?
4.2.2011 8:53:12   
Bebys
pa da biljke i hrana valja nebi trebali lijekovi...user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Alternativni lijekovi?
4.2.2011 9:06:52   
mirna
zavisi koliko ozbiljna je bolest i od koga dobijem lijek, da je nešto ozbiljno ne bi se sigurno igrala na svoju ruku.

osobno imam pozitivna iskustva s homeopatskim lijekovima... ako konvencionalna medicina suradjuje s alternativnom kao sto je to primjer u njemackoj gdje je  skoro svaki lijecnik upoznat i s aletrnativnom medicinom (npr. homeopatija...) onda se takvo sto ne može dogoditi jer liječnik sam procijeni koji lijek je odgovarajući.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Alternativni lijekovi?
4.2.2011 10:29:35   
Ninaa
Primjer moje susjede od 75 godina koja izgleda ko da ima 50, cure ima manje bora od mene, fletnija je i pokrentija nego ja sa 27, u životu nije popila nijednu tabletu jel sve bolesti izliječi čajevima, sokovima, medom, lukom, rakijom itrulim jabukama i inim stvarima koje sama napravi. Ne prodaje isključivo ih koristi na sebi. Kaj se djece tiče neznam ni sama, da je neka ozbiljna bolest u pitanju vjerojatno ne bi, a kaj se tiče K. zatvora i nekakanja po 7 dana mislim da ću je odvesti homeopatici pa ću vidjeti. Cvjećarka mi je tak izlječila teški oblik asme kod homeopata. Javim se kak počnemo primjenjivati lijek i jel daje kakve rezulatate. Ostalo ništa ne daje, trebali bi na pretrage u bolnicu ali sumnjam da će i one nešto otkriti osim da curka neće kakati dok sama ne odluči.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!