|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seminari- udruga igra
2.2.2011 13:39:28   
mamicaa
evo na mail mi je stiglo ovo što kopiram i prilažem, inaće sam jednom kontaktirala s udrugom u vezi jednoga besplatnoga seminara, e pa od onda stalno dobivam mailove takvih sadržaja, jedino što se sada sve plača, ono što me zanima dali vi sudjelujete u takvim seminarima,? Dali ih smatrate korisnima? Dali vam se čine skupi?

Ja ih smatram korisnima, i doista se da puno naučiti ali mislim da su za naš standard preskupi da bi ih se prosječna obitelj mogla priuštiti.....


Dragi kolege i prijatelji,

ovim putem pozivam Vas na edukaciju "Kreativne tehnike u radu sa djecom i mladima" koja će se održati u Udruzi "Igra" 5. veljače. Molim Vas također da ovaj poziv proslijedite svima za koje mislite da bi ih ova tema mogla zanimati jer je edukacija otvorena za sve koji su zainteresirani.

Cilj:
...• pregled kreativnih tehnika koje se mogu koristiti u radu s djecom i mladima
• upoznavanje s osnovama kreativnih tehnika
• upoznavanje sa načinom primjene kreativnih tehnika


Minimalan i Maksimalan broj učesnika: 12

Opis/poziv potencijalnim sudionicima:

Edukacija će vam omogućiti upoznavanje osnova kreativnih tehnika, te načinom njihove
primjene u radu sa djecom i mladima.

Cijena edukacije: 300 kn
1. kategorija: za članove – sve su edukacije besplatne;
2. kategorija: izvoditelji aktivnosti (volonteri, individualni i grupni voditelji, supervizori, edukatori..) - 50% popusta;
3. kategorija: osobe koje su prije bile izvoditelji aktivnosti ali trenutno ne sudjeluju u radu Udruge - 20% popust;
4. kategorija: osobe koje nisu nikada bile uključene u rad udruge „Igra“ - nemaju popust.




Trener/treneri: Prof. soc. pedagog Marko Štengl


Prijavnicu, kao i odgovore na pitanja možete zatražiti na e-mail adresi:

edukacije@udrugaigra.hr
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!