|
Korisnici na ovoj temi: nitko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:06:47
|
|
|
|
Lady3
|
cure ja šizim,piše mi opet...
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:12:59
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
IZVORNA PORUKA: Candy IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov candy, imaš piće na moj račun za ovu sliku Kad častiš ? opet me vučeš za moj dugački jezik
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:13:09
|
|
|
|
dami
|
i ovaj kafić pred zatvaranje a ja jedva 2,3 × navratila. Sta ima.
_____________________________
Mirko 06.12.1992 Darija 20.02.2008
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:13:56
|
|
|
|
anne
|
Pozdrav cure! Bravo FJ!!! Gdje nam je "Posljednji pozdrav Silvija"? Tražim pa ne nalazim.
_____________________________
PETRA 19.05.2006. SAMUEL 19.08. 2008. 1 anđeo REBEKA 20.07.2012.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:14:49
|
|
|
|
Candy
|
Bok Dami,nek si ti nama došla !Kako si,kako na poslu,dječica? Cure,birtija je pri kraju,nazive na sunce ....
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:16:29
|
|
|
|
novamama
|
kakvo zatvaranje, nema toga evo vam curke nešto
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:16:53
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
naziv "proljeće je, a u meni nemir"
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:17:10
|
|
|
|
dami
|
sve super, sve ok. čekamo sunce pa da sikinemo te debele jakne. Ima šta kod tebe a da nisam u toku.
_____________________________
Mirko 06.12.1992 Darija 20.02.2008
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:17:23
|
|
|
|
ejmama
|
Večer, evo i mene. Danas je cijeli dan veselo, Lady i ja sam se danas dobro nasmijala.
_____________________________
H 07 E 09
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:18:01
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov naziv "proljeće je, a u meni nemir"
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:19:25
|
|
|
|
Zvonki
|
Cure, nisam u toku. Gdje nam je tikica?
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:20:16
|
|
|
|
Candy
|
Bok ejmama ...Kako si? Dami,nema ništa novoga kod mene,nisi ništa propustila ...Dobro sam,kad je sunčeko odmah sam bolje ...
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:21:21
|
|
|
|
ejmama
|
Danas sam posebno dobro, kako si ti? Tikicu je nešto bolilo grlo pa je rekla da ide odmarati.
_____________________________
H 07 E 09
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:21:42
|
|
|
|
zg_cinik
|
komadi... noć vam laka... idem prilegnuti... vama želim ugodne snove... s malim... il velkima...
_____________________________
zg_ magda & zg_ franko...(nije mit )
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:21:46
|
|
|
|
Candy
|
IZVORNA PORUKA: Zvonki Cure, nisam u toku. Gdje nam je tikica? Doma je mislim,odmara...Nešto joj nije bilo dobro pa se išla leći...Bila je danas na folikulimetriji i u petak već ide na punkciju ...Ma bit' će to super !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:22:37
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
LN, Veliki ciniče
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:22:55
|
|
|
|
Candy
|
Cinik,pozdravi dragu i ugodna vam noć !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:23:10
|
|
|
|
Lady3
|
sve je ok..hvala cure može Proljeće je a u meni nemir..FJ.
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:23:26
|
|
|
|
dami
|
Onda ok. Ponekad mi se čini da sam totalno van svega pa mi se neda niti uključivati u rasprave da ne ispadnem kreten. .Jednostavno ne hvatam sve konce.
_____________________________
Mirko 06.12.1992 Darija 20.02.2008
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:24:35
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: Candy Doma je mislim,odmara...Nešto joj nije bilo dobro pa se išla leći...Bila je danas na folikulimetriji i u petak već ide na punkciju ...Ma bit' će to super ! tikiceee!!! šaljemo ti pozitivnu energiju!!!!!!!!!!!!
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:24:39
|
|
|
|
ejmama
|
Samo ti dođi Dami, I meni se sviđa ime Birca
_____________________________
H 07 E 09
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:24:54
|
|
|
|
Thea
|
Lady trgni si jednu,duboko udahni i izbriši njene poruke i ignoriraj....
_____________________________
T & R - 28.09.1996. Klaudia - 14.01.1997. Antonio - 11.09.2000. Valentino - 04.02.2009.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:25:53
|
|
|
|
Candy
|
Dami,samo se ti pridruži,kad god došla ...
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:26:31
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: zg_cinik komadi... noć vam laka... idem prilegnuti... vama želim ugodne snove... s malim... il velkima... laku noć, dobro si se držao
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:27:23
|
|
|
|
dami
|
IZVORNA PORUKA: ejmama Samo ti dođi Dami, I meni se sviđa ime Birca i ti si tu, od svih riječanki ti si ja mislim najvjernija ovdje, i njanja. Ja dođem leteći i tako stalno . Baš mi svi pomalo fale.
_____________________________
Mirko 06.12.1992 Darija 20.02.2008
|
|
|
|
Anketa
Žensko ime?AdminDolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?Greta (
74%)

Agata (
26%)
Broj svih glasova: 124Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!