|
Korisnici na ovoj temi: nitko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:41:08
|
|
|
|
Zvonki
|
Evo ti ovo Flo. Limun ti je tu a ima i vode unutra, sigurnna sam!!!
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:43:56
|
|
|
|
Candy
|
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov Candy, znaš li ti koji je danas dan po srednjerajinom vremenu A cijeli dan gruntam kaj je danas ! I kaj bumo sad ?
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:44:06
|
|
|
|
Lady3
|
može meni čaj s medom..kašljem ko luda...
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:44:37
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
IZVORNA PORUKA: Zvonki IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov vodica je zakon, ak može s limunom Vodica??? Kaj ti je Flo? Si se razbolila? Flo je na akupunkturi, u 2,5 mjeseca -13,5 kila i zato je vodica zakon
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:45:36
|
|
|
|
Candy
|
IZVORNA PORUKA: Lady3 može meni čaj s medom..kašljem ko luda... Je,sad bi čaj ...A do sad ti je bila dobra ponuda alkohola ?
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:45:45
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
Evo ti ovo Flo. Limun ti je tu a ima i vode unutra, sigurnna sam!!!user posted image user posted image a ovi krastavci su valjda za oči
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:46:38
|
|
|
|
Zvonki
|
Joj, da...sorry! Evo za tebe! I bravo za - kg.
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:47:08
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
IZVORNA PORUKA: Candy IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov Candy, znaš li ti koji je danas dan po srednjerajinom vremenu A cijeli dan gruntam kaj je danas ! I kaj bumo sad ? mrknula sam pizzu za večeru, za sutra pripremila fini desert jer mi dolazi društvance, ali sve bi to rado zamjenila za tanjur finih, slasnih, čokoladom prelivenih......
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:48:48
|
|
|
|
novamama
|
FJ svaka čast
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:49:17
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
hvala, drage
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:49:36
|
|
|
|
Candy
|
Palačinkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:51:34
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov mrknula sam pizzu za večeru kako to misliš pizzu za večeru si mrkla ..grrrrrr....šta se to smije
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:51:40
|
|
|
|
Candy
|
Sorry,nisu prelivene čokoladom ...
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:52:22
|
|
|
|
Lady3
|
a moj čaj...nitko ništa...
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:53:29
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
IZVORNA PORUKA: Lady3 a moj čaj...nitko ništa... a ne kukaj odmah, viš da život ovisi o palačinkama izvoli
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:54:14
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: Lady3 a moj čaj...nitko ništa... joooj, soriiiiiii
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:54:17
|
|
|
|
Candy
|
Evo čajeka za Lady...
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:54:18
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
IZVORNA PORUKA: novamama IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov mrknula sam pizzu za večeru kako to misliš pizzu za večeru si mrkla ..grrrrrr....šta se to smije plan prehrane je baziran na 7 dana, s tim da je večera 7. dan "po želji" - što god i koliko god želiš
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:55:21
|
|
|
|
Florijan Jakov
|
candy, imaš piće na moj račun za ovu sliku Lady, valjda je dosta čaja za danas
_____________________________
FJ JE FRAJER
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:56:20
|
|
|
|
Candy
|
Lady,buš mogla sav taj čaj ? Floki,su dobre ?
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:57:16
|
|
|
|
Candy
|
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov candy, imaš piće na moj račun za ovu sliku Kad častiš ?
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:57:55
|
|
|
|
novamama
|
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov IZVORNA PORUKA: novamama IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov mrknula sam pizzu za večeru kako to misliš pizzu za večeru si mrkla ..grrrrrr....šta se to smije plan prehrane je baziran na 7 dana, s tim da je večera 7. dan "po želji" - što god i koliko god želiš dobro, dobro...samo obraćam pozornost
_____________________________
Ča je život vengo fantažija....
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 21:58:50
|
|
|
|
Zvonki
|
RR mi šteka!!!!
< Poruku je uredio Zvonki -- 25.3.2009 22:05:10 >
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:02:56
|
|
|
|
Candy
|
Zvonki,si ok ?
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 25.3.2009 22:06:09
|
|
|
|
Zvonki
|
IZVORNA PORUKA: Candy Zvonki,si ok ? Neki kažu da jesam(ja ipak mislim da pretjeruju
_____________________________
.-..-. `·.·´ ?/ /? / \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!
|
|
|
|
Anketa
Žensko ime?AdminDolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?Greta (
74%)

Agata (
26%)
Broj svih glasova: 124Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!