
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".
Saznajte više.
|
Korisnici na ovoj temi: nitko
|
|
Korisnik | |
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 1:52:24
|
|
|
|
Candy
|
Lady,rasplakala si me !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 1:54:59
|
|
|
|
Lady3
|
ma i sama sam sebe..jooj ajde da nazdravimo curo i u krevetac
< Poruku je uredio Iva Piva -- 21.3.2009 7:58:19 >
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 1:59:01
|
|
|
|
Candy
|
Hvala ti draga,puno nam znači vaša podrška ! Kad nam je najteže,vi ste uvijek tu da nas oraspoložite i podržite i stvarno ste divne ! Nadam se da će ovaj naš kutak imati pozitivnog utjecaja za sve drage trudilice,da što prije postanu debele i okrugle !Vibramo za puno trudnica na našoj Raji ! U to ime,čin-čin !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 2:01:10
|
|
|
|
Lady3
|
za sve trudilice-čekalice..čin-čin Sada idem u krevet,baš mi se i ne spava ali moram barem pokušati..Draga želim ti laku i ugodnu noć..
_____________________________
Šta je sreća?Znati što se hoće i to strastveno željeti:)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 2:06:10
|
|
|
|
Candy
|
Lady,zaslužila si laku i mirnu noć ...Ipak si se žrtvovala da pričekaš otvorenje novog birca... Lijepo se naspavaj i odmori,tipkamo se sutra/danas...Laku noć ...
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 2:19:17
|
|
|
|
Candy
|
Evo i kavice za naše ranoranilice ... Dobro vam jutro !
_____________________________
Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje. (V.E.Frankl)
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 6:32:38
|
|
|
|
Puli
|
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 6:33:18
|
|
|
|
Puli
|
evo friške kavice-candynu sam ja popila
< Poruku je uredio Iva Piva -- 21.3.2009 16:08:57 >
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 6:34:36
|
|
|
|
Puli
|
i doručak vam je serviran
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 6:37:19
|
|
|
|
Puli
|
sinoć mi sve crklo i net i max tv pa sam s cvijetom u krpe rano otišla a mm do kasno radio moram curku pohvaliti jučer smo bili kod pedijatrice na pregledu i cijepljenju i bila je predobra nije ni jednu suzu pustila i dala je teti dr.da sve pogleda sad ima 78 cm i 9700 g dr.zadovoljna veli da je idealna
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 6:40:40
|
|
|
|
Puli
|
lady3 za novi birc posvećen trudočekalicama a za sve njih jedna da nam što prije budu
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 7:45:08
|
|
|
|
mlada mama
|
jutro svima bravo za novi birc
|
|
|
|
|
[Brisano sporočilo] 21.3.2009 8:01:23
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 8:47:26
|
|
|
|
mamavlatkica
|
Puli dušo pa tvoja malrena je skoro kao moj janćek visina 79 cm i težina 10.500 . možda bi trebao biti teži po njihovim parametrima ali kaj da mu radim kad mali baš i nevoli klopati a da ne kažem da je u pogonu od jutra do nevečer , kaka njegov krsni kum kaže " na mamicu "
_____________________________
Ljubav je mala riječ ; ljudi je čine velikom . LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku . Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 8:53:57
|
|
|
|
božica
|
lady3 prekrasno si otvorenje napravila CIAO CIAO vidim ima vas ima malo kradem vrijeme od doma uh uh obaveze zovuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vidim doručkovale ste i finu kavicu spile njam
_____________________________
idem micat rit...
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 8:54:41
|
|
|
|
mamavlatkica
|
moje dijete sjedi na tabureu i gleda teletabice , u zadnje vrijeme obožava gledati crtiće , posebno one di ima muzike , jel to ima veze sa time što sam ja cijelu trudnoću slušala glazbu a poneka di naslonila slušalice od mp3 - a na trbuh da i on sluša . jednom prilikom dok sam bila u bolnici na čuvanju trudnoće janov kum me zateko sa sliušalicama na trbuhu pogleda me , nasmije je i kaže " ma ti već njega ućiš na muziku , nemoj se onda poslje ćuditi kad bude htio samo slušati muziku , i eto moje maleno obožava glazbu .
_____________________________
Ljubav je mala riječ ; ljudi je čine velikom . LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku . Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 8:55:14
|
|
|
|
BUMBIKA
|
Jutro cure... Lady za novi birc,jalo si to lijepo napisala....
_____________________________
DINO 04.09. 2007
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 8:59:17
|
|
|
|
lee
|
lady bravo za novi birc! svaka čast! dolazi majstor...ali čudi se kako se to moglo dogoditi...i to baš na tom mjestu...a mm mu je rekao da se i ončudi jer je bio prije par dana kod nas...javim dalje..kad dođe...samo se nadam da če to rješiti jer ču poluditi....
_____________________________
Alex 2.5.2009 pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 9:01:38
|
|
|
|
božica
|
mamavlatkica vole oni glazbu zakaj ne i moja lavica sada gleda tabise
_____________________________
idem micat rit...
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 9:02:55
|
|
|
|
Puli
|
moja lavica već pogledala tabise i sad će u krpe
_____________________________
mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 9:03:42
|
|
|
|
božica
|
samo neka nam lavice dobe mesa i sve će biti super
_____________________________
idem micat rit...
|
|
|
|
|
RE: CB:Za sve trudilice-čekalice. 21.3.2009 9:13:29
|
|
|
|
BUMBIKA
|
Ja vas pozdravljam,idem se spremati za posao....Pa-pa....
_____________________________
DINO 04.09. 2007
|
|
|
|
Anketa
Žensko ime?AdminDolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?Greta (
74%)

Agata (
26%)
Broj svih glasova: 124Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!