|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Astrologija i začeće
3.4.2009 12:44:15   
tikica_69
Da li vjerujete astrolozima?

Moja poznanica se bavi astrologijom.
Krajem prosle godine sam posala frendicu k njoj jer ju je zanimao horoskop za 2009. i usporedni horoskop sa svojim muzem.
Rekla joj je da ce u veljaci ili ozujku ostati trudna i da ce biti sve ok.
I ostala je nakon 1 IVF-a i jednog spontanog.

Meni je rekla da se do 2011. ne moram ni nadati ni truditi, a nije cak ni za onda sigurna da li ce sve biti ok.
To me sad totalno zbediralo user posted image user posted image user posted image




_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 13:13:58   
Zvonki
http://net.infozadar.net/valjanost-horoskopa.html

Djeluješ jako pametna žena, pa sama zaključi.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 13:17:54   
tikica_69
Koliko god bila pametna ili ne, kad imas ovakav problem, hvatas se za bilo kakvu slamku spasa user posted image
Ostaje mi jedino zivjeti dalje onako kako zivim i docekati tu 2011. s bebom ili bez nje.....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 13:49:34   
Candy
Tiki,ja se ne bih previše oslanjala na takve prognoze...I nemoj se bedirati zbog toga user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 13:52:17   
Kika83
ma daj molim te nemoj vjerovat takvim ljudima. ja nikome nevjerujem. odlučuje bog a ne astrologija

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 13:54:28   
lueman
od proricanja i horoskopa uvijek uzmeš ono kaj ti odgovara...ja samo lijepo čitam...a kaj sad to znači da do 2011. ne budete pokušavaliuser posted image ma daaaajuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:01:12   
tikica_69
Ma budem...imam jednogodisnji plan, no nije li upravo to zalosno user posted image
Zar ne bi trebala prirodno zaceti...nije li to prirodno? Dva puta sam rodila....gdje je sad zaboga problem??????
I da li ovo iz mog prvog posta zaista slucajnost???


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:06:23   
ivanaa
Nemogu to oni vremenski predvidjeti.Mene je mama vodila k nasoj poznatoj astrologinji,cak mi je i snimku ostavila..SVE je fulala-to ne vjerujem..opet sa tikica nerviras radi neceg imaginarnog u glavi..nemoj si to raditiuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:06:54   
Zvonki
Glupi astrolozi...Tko im daje za pravo rušiti nečije snove???user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:07:37   
MILLA
IZVORNA PORUKA: Kika83

ma daj molim te nemoj vjerovat takvim ljudima. ja nikome nevjerujem. odlučuje bog a ne astrologija
 
ma tako je!! amen!!
da sam ja slušala astrologa (tada jednog od najcjenjenijeg kod nas...) ne bi bila u braku sa mm,ne bi se vezala u idučih ne znam koliko.. joj,toliko toga. ma gluposti! imam život predivan,sa najboljim čovjekom kojeg mi je bog dao...ne bi više nikada tražila da mi se govori u život

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:08:51   
tikica_69
Ma gle....ja sam prkosna. Da je to i tocno tako kako "zvijezde govore", ja bi bez obzira na to isla na jos 10 postupaka prije jer sam inatljiva i tvdoglava i to poprilicno.
No, rastuze te takve stvari. Pogotovo kada ti netko to tako bescutno kaze, kao da mi je rekla, danas ces ostati bez kruha u pekari user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:09:18   
ivanaa
evo gle sad zamisli da sam ja najpoznatiji vidovnjak na svijetu i da ti govorim-zatrudnit ces u roku 3 mj prirodnim putem! eto vrijednos izjava ti je ista ko i sto ti je reko astrolog,vjeruj mi.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:11:21   
Kika83
zašto uopće odlaziš kod takvih ljudi koji te mogu samo bacit u bed i razmišljanje?


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:12:24   
ivanaa
zato kaj se nada da bu joj rekli nekaj pozitivnog pa ju zbediraju

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:14:03   
MILLA
IZVORNA PORUKA: tikica_69


Meni je rekla da se do 2011. ne moram ni nadati ni truditi, a nije cak ni za onda sigurna da li ce sve biti ok.
To me sad totalno zbediralo user posted image user posted image user posted image

odma odbaci sve što ti je rekla u život...ozbiljno. kako bilo tko može proricati tako nešto ružno? to se ne smije. odbaci to odma i prihvati da je to laž! ljudi nisu svijesni šta čine kada tako govore nekome... ja riknem!! navuku te na spiku jer ti pogode par stvari iz prošlosti i trenutno nešto...
a bog kaže da se nedamo zavarati jer i onaj sa kopitom pozna i našu prošlost i sadašnjost al kaže da je našu budučnost POZNAJE SAMO ON! ja u to vjerujem



_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:14:48   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Kika83

zašto uopće odlaziš kod takvih ljudi koji te mogu samo bacit u bed i razmišljanje?




Ne odlazim...to mi je poznanica i MM joj je masu puta napravio neke sitne uslugice u zivotu npr; oko kompa i tako.
Samovoljno nam je radila usporedne horoskope i horoskop za 2009. pa kako zna da se borimo za bebu, isla je gledati i malo dalje i tako me danas nazvala u stvari da mi se zahvali sto sam joj dovela jednu curu kao musteriju i usput mi rekla da nam je isla i to gledati.
Nije imala lose namjere, ustvari se htjela nekako oduziti.....
Ma ne osudjujem ja nju, ona od toga prakticki zivi, samo me malo streslo....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:26:34   
CICKA
Ako živi od toga ne znači da proriče budučnost. Mani se tih budalaština...
Ja sam jednom iz zezancije bila kod jedne pa mi je rekla da ime mog tadašnjeg dugogodišnjeg dečka nije i ime mog budućeg suprugauser posted image . Nisam htjela joj vjerovati, ali sam stalno o tome razmišljala, pogotovo kad bi se posvađali....na kraju on i ja smo prekinuli iz stotih razloga, a ja sam se udala za predivnog čovjeka koji se zove isto kao i bivšiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:38:05   
Zvonki
Evo, da se malo i nasmijemo

http://www.youtube.com/watch?v=yH9lFdZfGh0&feature=related



_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu CICKA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:40:10   
ivanaa
meni je rekla da cu se udali za puno starijeg muskarcuser posted image mm je mladi 8 godina od mene

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:41:12   
tikica_69
Da....ali ova je do sada zaista puno "pogodila" user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:42:09   
ivanaa
kokica ja sam isla kod najpoznatije u Hrv
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da....ali ova je do sada zaista puno "pogodila" user posted image


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 14:45:50   
Zvonki
Mojoj mami je neka jako poznata rekla da ću se udati u inozemstvo. A ja u Zagrebu. (Hm. Kad promislim malo bolje, odandje odakle ja dolazim Zagreb i zgleda kao inozemstvo user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Astrologija i začeće
3.4.2009 20:57:14   
zaba
neću reći da vjerujem,ne,ali...postoji čovjek koji nije nikakvo razvikano ime,čovjek očito ima dara,ne znam kako bih to nazvala.U 15god kontaktirala sam s njim 3 puta.Jednom telefonski,ostalo u živo.Nije to priča o bogatom mužu i bla bla,čovjek je opisao mog 1.muža,gdje radi,gdje ja radim,što sam studirala,zašto sam prekinula s baletom,bolest i smrt mog oca,rođenje mog djeteta i ima još toga.Zadnje je rekao opet udaja i dijete s čovjekom čije ime počinje na "r".Meni se sve dogodilo točno kako je ispričao.Jedino čekam još jedno dijete.E pa sad ne znam.Ako će to biti jedino kaj je fulao,za sve ostalo mu svaka čast.Al iskreno,mene je toga strah,ne želim više ništa znati-kaj je suđeno da se dogodi,bude. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Astrologija i začeće
4.4.2009 10:56:09   
Ruža
Ne vjerujem i ne želim vjerovati u to!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Astrologija i začeće
6.4.2009 22:33:00   
Sol_
Nažalost, ima puno šarlatana. U svemu, pa tako i u ezoteriji. Pa pogledajte samo TV - sve vrvi od kojekakvih emisija u kojima neke žene proriču sudbinu. Moja mama je bila kod Vere Čudine, prije 15-ak godina, za koju ste vjerojatno sve čule. I rekla joj je da ću se udati mlada i roditi sina. Ja imam 32 godine, nisam udata i nemam dijete! No prije 5 ili 6 godina sam na TV-u, u isto nekog glupoj emisiji vidjela jednu ženu, koja se doduše bavi Tarotom, i iste sekunde sam osjetila da ju moram nazvati. Kad sam došla kod nje, rekla mi je neke stvari koje tada nisam htjela čuti, ali bile su istina. Rekla mi je točan mjesec kada ću upoznati svog životnog partnera, i još mnogo stvari koje su se obistinile. Tako sam se i ja zainteresirala za Tarot. Nažalost, o astrologiji ne znam puno, ali što se Tarota tiče - on ti ne može uvijek reći što će biti. Zašto? Vrlo jednostavno. U kartama možda i piše da se nešto treba desiti, npr. da ćeš upoznati čovjeka svoga života. Ali ti imaš slobodnu volju i odlučiš ne izlaziti nigdje iz kuće i naravno, nećeš ga upoznati. Ili ćeš izaći iz kuće opterećena nekom propalom vezom koje se ne možeš osloboditi, ili ne želiš. I tog čovjeka nećeš niti primijetiti. Tu se radi samo o energijama koje ti dolaze ususret. Nešto je sudbina i to ne možeš izbjeći. Ali većina toga je tvoja slobodna volja! Za astrologiju nisam sigurna, ali što se Tarota tiče, on ti daje krajnji vremenski rok. Znači ako ti kaže da će se nešto desiti do 2012., to znači da se može desiti i sutra. Ta je godina samo krajnji rok ostvarenja, najduže vrijeme da se stvari poslože onako kako se trebaju posložiti. Postoje povoljni i manje povoljni trenuci. No to ne znači ako se nešto desi u manje povoljnom trenutku da će ispasti loše, već samo da se treba više potruditi oko pozitivnog ishoda. Postoje grozne, teške stvari u životu kada nam se čini da smo potonuli na samo dno crne rupe. I sama proživljavam nešto slično u ovom času. Nekad se nešto teško desi da bismo poslije znali cijeniti ono dobro što slijedi. Što bi to trebalo značiti da se ne trudiš? Da jednostavno sjediš u kući i obučeš pojas nevinosti jer tako i tako ništa od svega? Glupost! Uživaj, vodi ljubav sa svojim dragim što više, pa ako iz toga dođe i dijete ljubavi - divno! A ako moraš malo pričekati dijete - barem ste puno vodili ljubav, a i to je divno, zar ne?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!