|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Astrologija i začeće
20.4.2009 16:49:53   
anastasija0702
recite mi je li koja od vas ima iskustva s onima sa ezotv?? Ja nazvala danas i rekla mi je da ću bebu imati trek za 2 3 god i možda i tad uz pomoć lječnika. Nije valjda to istina?? Trenutno  obavljam prve preglede ja i muž. Prošli mj nisam imala ovulac a jajnici ok, sad u petak idem na uzv da vidi  ima li sada. sad mi je žao što sam i pitala, ne znam je li gore histerizirati ili se tješiti bit će drugi put? što da sad 3 god ni ne pokušavam??

(Odgovor članu Sol_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Astrologija i začeće
20.4.2009 16:56:20   
anastasija0702
ja se tješim da dosad nisam ni išla dr a sad sam već pošla a ni godina nije otkako sam u braku što ta žena nije ni spomenula već da ću morati tražiti pomoć dr jer da problem postoji. Kako stvari stoje, vjerojatno je kod mene problem taj s tim da nemam progesterona ili da je nizak te da nemam ovulacije. Ja ipak pozitivno gledam na to jer sad sam odlučila još se više truditi sve pretrgage napraviti i viditi pomažu li dr a ako ne onda alternativa ili što god. Nisam skeptična. Možda i nije točno to što kaže ta i možda bude prije a li jedno je pogodila a to je da moram dr.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Astrologija i začeće
20.4.2009 20:41:23   
tikica_69
Ti kao i ja, pomices zvijezde user posted image
E ja cu ih pomaknuti u svoju korist user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Astrologija i začeće
20.4.2009 21:09:44   
ima nas još
meni je jedan poznati vidovnjak prije 10 god. rekao da se manje sekiram jer da bi mogla oboliti na štitnjaču..i da imam jaku ili "čvrstu" maternicu i da bi mogla 3 dice roditi..eto, ono prvo se ostvarilo, a djece još uvijek nemam, ali me tješi da kad mi je pogodio to u vezi štitnjače, da će se i ovo drugo otvaritiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Astrologija i začeće
20.4.2009 21:58:41   
Miau
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Evo, da se malo i nasmijemo

http://www.youtube.com/watch?v=yH9lFdZfGh0&feature=related




user posted image user posted image user posted image Ovaj je najjaci!!! Imate li vi "overenu knjizicu"? user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

broj djece
evanoi

koliko djece imate?

u iščekivanju sam prvoga (6%)

jedno (56%)

dvoje (23%)

troje (10%)

četvero (0%)

petero (6%)


Broj svih glasova: 52

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!