|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izlasci
14.6.2013 12:31:09   
troubled
kad je vrijeme za pustiti ih van?

moja sedmašica ima želja, ali ima i mene user posted image

tijekom školske godine ode vani s prijateljicama u prosjeku 2 puta tjedno....to "vani" znači u šetnju, na sladoled ili sok, na školsko igralište družiti se s ekipom iz škole...
obično je pustim do 21h...mislim da joj je to sad sasvim dovoljno, ali uvijek se žali da prva mora kući...
ove godine je prvi put u prijateljice slavila Novu godinu...a za večeras imaju planirani tulum kod prijateljice...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izlasci
14.6.2013 14:19:13   
evanoi
nikuda ne treba žuriti... bit će za sve vremena. aliopet malo u skladu s ostalima da se ne osjeća baš jadno. neki balans treba naći. na kraju krajeva, ako se baš prebrzo počne, dosadit će im u 18. a baš tada bi trebalo biti ono pravo, ne? user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izlasci
5.7.2013 21:48:40   
dami
Mislim da je puno jednostavnije sa dečkima nego sa curama. Ali mislim da ste ok postupili .

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izlasci
5.7.2013 22:44:06   
MaTana
Mislim da je to sasvim ok, i moji prvi izlasci u osnovnoj su bili tako do 21 - 21:30, obicno bi to bio đir kroz uvalu Lapad i sladoled, ponekad u ljetno kino ili na Slavicu ili u Lapad pogledat film i tada bi vecinom bio neko odrasli sa nama jer ljetna kina pocinju tek u 21, pa bi bilo kasno da se vracamo sami doma.
Uvijek sam snjuhala da prva idem doma, ali danas mi je ipak drago... Isto sam se naizlazila.
Cinjenica je da je meni kao prvoj bilo teze nego mladjoj braci jer sam ja probijala led, a dok su oni poceli izlazit roditelji su vec bili naviknuti na dolaske u cik zoreuser posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Koje je ljepše?
hehehe

:)

Luka (56%)

Marko (21%)

Josip (23%)


Broj svih glasova: 70

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!