|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pubertet - početak
14.6.2013 12:28:00   
troubled
mame pubertetlija, kad ste primijetile da je počelo?

moja paula je negdje u 5. razredu krenula lagano....razmahalo se ove godine u 7.
od izgleda, ponašanja....
uvijek će biti moja mala curica, ali baš je nekako velika, odraslija, zrelija...osim kad je puknu normalne pubertetske mušice, tad je neizdržljiva user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pubertet - početak
18.6.2013 15:29:11   
Florijan Jakov
čini mi se da je FJ u nedjelju imao prvi "pubertetski ispad" - bas mu je bio neki lijevi dan, valjda se nije naspavao, ima je šou s igračkama ... - a dva dana prije toga mu je izbio neki prišt na nosu. Ugl, sav snužden je došao i izjavio "Znas, meni se ovdje vise ne živi, ja bi se odselio!" .. Odselio je do druge sobe, odspavao 2 sata i bio kao nov.
Pravi pubertet nas tek čeka, samo moram naci zivce do tada user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pubertet - početak
18.6.2013 15:48:52   
lidac0605
L je krenula u 4.razredu,kaj se tiče fizičkih promjena,sad smo u pravoj fazi adolescencije(15.god).Zacudio me B,koji je fizički krenuo isto u 4.razredu,jest da je on fest razvijen i to,al decko je,a kakti to kod njih ide kasnije...uli ocito vise nema pravila.
M nema nikakvih naznaka zasad(9 god),a L je jos daaaaleko od puberteta(fala Bogu)

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pubertet - početak
18.6.2013 20:21:46   
mamacita
Moj mali je pokazivao znakove u 12. godini, a sada sa 13 je uistinu zapocelo. Neka, i to je zivot! user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!