Izlasci (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Pubertet



Poruka


troubled -> Izlasci (14.6.2013 12:31:09)

kad je vrijeme za pustiti ih van?

moja sedmašica ima želja, ali ima i mene [sm=smiley36.gif]

tijekom školske godine ode vani s prijateljicama u prosjeku 2 puta tjedno....to "vani" znači u šetnju, na sladoled ili sok, na školsko igralište družiti se s ekipom iz škole...
obično je pustim do 21h...mislim da joj je to sad sasvim dovoljno, ali uvijek se žali da prva mora kući...
ove godine je prvi put u prijateljice slavila Novu godinu...a za večeras imaju planirani tulum kod prijateljice...




evanoi -> RE: Izlasci (14.6.2013 14:19:13)

nikuda ne treba žuriti... bit će za sve vremena. aliopet malo u skladu s ostalima da se ne osjeća baš jadno. neki balans treba naći. na kraju krajeva, ako se baš prebrzo počne, dosadit će im u 18. a baš tada bi trebalo biti ono pravo, ne? [sm=smiley1.gif]




dami -> RE: Izlasci (5.7.2013 21:48:40)

Mislim da je puno jednostavnije sa dečkima nego sa curama. Ali mislim da ste ok postupili .




MaTana -> RE: Izlasci (5.7.2013 22:44:06)

Mislim da je to sasvim ok, i moji prvi izlasci u osnovnoj su bili tako do 21 - 21:30, obicno bi to bio đir kroz uvalu Lapad i sladoled, ponekad u ljetno kino ili na Slavicu ili u Lapad pogledat film i tada bi vecinom bio neko odrasli sa nama jer ljetna kina pocinju tek u 21, pa bi bilo kasno da se vracamo sami doma.
Uvijek sam snjuhala da prva idem doma, ali danas mi je ipak drago... Isto sam se naizlazila.
Cinjenica je da je meni kao prvoj bilo teze nego mladjoj braci jer sam ja probijala led, a dok su oni poceli izlazit roditelji su vec bili naviknuti na dolaske u cik zore[sm=jezicek.gif]




Stranica: [1]