|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prestanak mučnina u 9. tjednu!
26.2.2013 20:40:31   
inesica
Pitanje za mame koje su se mucile s mucninom u ranoj trudnoci. Kad su vam prestale i mislite li da je prestanak mucnina u 9. tj. znak da nesto nije u redu?
U prvoj trudnoci nisam imala mucnine. Sada sam ih imala po cijeli dan, ali su prestale odjednom u 9. tjednu. Prije toga sam na UZV vidjela srce, i sve je bilo OK. Nazvala sam ginicku, i ona kaze da ako nemam druge simptome (grceve, krvarenje) da joj ovo samo po sebi ne predstavlja neki los znak, i ako se bojim da dodjem za svaki slucaj na pregled. Jer nekome mucine traju skoro cijelu trudnocu, neko nema uopce, a nekom kratko kao meni...Kontrola je tek za 2 tjedna inace.
Molim vasa iskustva, u vrijeme ovih preghlada i viroza izbjegavam cekaonice ako ikako mogu, bas zbog bebice...Hvala!


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu!
26.2.2013 20:55:13   
Renata RR
Potpisujem tvoju gin.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu!
27.2.2013 2:35:28   
mišica 666
ja sam u obje trudnoće imala mučnine i prestale su ne znam točno u kojem tjednu ali samo je prestalo. doduše još su mi se gadile neke pojedine namirnice ali nije mi bar bilo mučno od svega user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu!
28.2.2013 10:22:12   
emaemily
Ja sam u 15. tjednu sad, prestale su oko 12. tjedna..isto tako naglo..odjednom ujutro vise nije bilo muke i mene malo to zabrinuo jer je ginicka rekla da dok imas mucnice dobro je al nije ako naglo prestanu..nisam se opterecivala jer nisam imala krvarenja ni grceva pa nemoj ni ti.. nekome mucnice traju cijelu trudnocu nekome par tjedana..sve ovisi od zene do zene... Sretno user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!