Prestanak mučnina u 9. tjednu! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


inesica -> Prestanak mučnina u 9. tjednu! (26.2.2013 20:40:31)

Pitanje za mame koje su se mucile s mucninom u ranoj trudnoci. Kad su vam prestale i mislite li da je prestanak mucnina u 9. tj. znak da nesto nije u redu?
U prvoj trudnoci nisam imala mucnine. Sada sam ih imala po cijeli dan, ali su prestale odjednom u 9. tjednu. Prije toga sam na UZV vidjela srce, i sve je bilo OK. Nazvala sam ginicku, i ona kaze da ako nemam druge simptome (grceve, krvarenje) da joj ovo samo po sebi ne predstavlja neki los znak, i ako se bojim da dodjem za svaki slucaj na pregled. Jer nekome mucine traju skoro cijelu trudnocu, neko nema uopce, a nekom kratko kao meni...Kontrola je tek za 2 tjedna inace.
Molim vasa iskustva, u vrijeme ovih preghlada i viroza izbjegavam cekaonice ako ikako mogu, bas zbog bebice...Hvala!




Renata RR -> RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu! (26.2.2013 20:55:13)

Potpisujem tvoju gin.




mišica 666 -> RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu! (27.2.2013 2:35:28)

ja sam u obje trudnoće imala mučnine i prestale su ne znam točno u kojem tjednu ali samo je prestalo. doduše još su mi se gadile neke pojedine namirnice ali nije mi bar bilo mučno od svega [sm=smiley1.gif]




emaemily -> RE: Prestanak mučnina u 9. tjednu! (28.2.2013 10:22:12)

Ja sam u 15. tjednu sad, prestale su oko 12. tjedna..isto tako naglo..odjednom ujutro vise nije bilo muke i mene malo to zabrinuo jer je ginicka rekla da dok imas mucnice dobro je al nije ako naglo prestanu..nisam se opterecivala jer nisam imala krvarenja ni grceva pa nemoj ni ti.. nekome mucnice traju cijelu trudnocu nekome par tjedana..sve ovisi od zene do zene... Sretno [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]