|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   bucko moj
27.5.2009 22:13:03   
bomboncic02
Cure vidim da pišete svoja iskustva sa mjesečnih pregleda, pa rekoh da se i ja javim.
Luka se rodio s 3.350 g, 51 cm,  izašli smo iz bolnice sa 3.150g,
sa mjesec dana je imao 5.830 g i 58 cm,
a danas na kontroli je imao 6.350 g i 63 cm.
Pedijatrica je prezadovoljna, glavicu super drži, žilav je jako, kobasice su na nogicama i rukicama, kukići ok..al je zato dreke bilo kod pikanja i danas kad se sjetio, tako je tužnu facu napravio da su i meni suze krenule..
Inače samo se dojimo, kad god zatraži tu je mama hranilica :-).
Kažite mi samo je li ovo nešto novo sa slanjem djece ortopedima na sistematski? ima tko iskustva?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:14:48   
tikica_69
Bravo za tvog bucka user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:16:16   
BUMBIKA
user posted image user posted image  za malog bucka!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:16:57   
Kika83
Bravo user posted image  user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:17:34   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image nabijas mi sol na rau sa kilamauser posted image ...nas nikamo nisu slali tako da nisam od pomoci, salju te a uvz kukova ili?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:19:33   
dikac
mora da su mu slatki naborići, super za maženje

sa ivanom sam išla kod ortopeda kad je imao 3 mjeseca na uzv kukova

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:22:09   
Zvonki
Sve šalju ortopedu na kontrolu kukova i ostalih mogućih deformiteta kod djece. Bravo za malenog bucka!user posted image  I za mamu hranilicu! user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:24:32   
inna
Bravo za lijepo napredovanje user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:25:56   
bomboncic02
uputnica je kod muža u autu, tako da nemam pojma što piše na njoj.
baš i ne kužim što nas šalje, ona sama kaže da su kukići odlični, čak i nemoram vježbat s njima, ali ja to u sklopu masaže ipak radim..
uglavnom rekla je da inače u skorije vrijeme svu djecu šalje na sistematski kod ortopeda..nebi se zabrinjavala, ali opet malo strah hvata..
ma dominik ne nabijam ti ja sol na ranu, pa svako dijete je posebno, pa tako i tvoja Dora, moj prvi sin nije tako napredovao kao Luka, inače sam Mateja isto dohranjivala..a Luku samo dojim.

Kobasice su preslatke, pogotovo kad ga masiram, baš je bucko..
kaži mi Dikac što su radili tvom bebaču?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:47:23   
novamama
bombončić, moj je imao toliko kila sa 6 mjeseci, i to jedvauser posted image

sve je to sada slatko, ali pazi da ti ne dobiva previše, ni to nije dobro...

ljubi ga u nogicuuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:54:35   
bomboncic02
za sada se ne brinem, jer sam čitala da dobivanje na kilaži pada sa starosti bebe...
već je malo izgubio na kilaži za razliku od prvog mjeseca..a i sad ga rjeđe dojim, jede po danu svaka 2-3 h a po noći prođe i 4-5 sati od podoja do podoja..
više bi se brinula da ga dohranjujem i da ima toliko kila, nego ovako, znam da dojenjem dobiva najbolje za sebe :-) pa nek dečko papa..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bucko moj
27.5.2009 22:56:21   
novamama
da, da bombi, neka on doji i dobiva koliko god, to mu ne šteti...nego poslije....no znaš ti, šta ti ja tu govorimuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bucko moj
27.5.2009 23:03:08   
malizia
još nisam čula da je ijedno dijete dobilo prvi mjesec 2 ipol kg. Moj je isto grande ima dva ipol mjeseca 6,900 kg 65 dug, u svakom pogledu je napredan, uh obožavam ga.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bucko moj
28.5.2009 15:00:59   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image  za malog bucka


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bucko moj
28.5.2009 15:02:56   
uspavana
tri put hura za malo bucka!!!

hura
hura
hura
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bucko moj
28.5.2009 15:08:46   
Dajana
Moram priznati da je moja pedijatrica jako protiv viška kila, ak se pređe ono što je po ljestvici, odmah na dijetu.
Ali klinci kad počnu puzati i hodati, smanje kilažu, no treba kontrolirati.
A pričala mi je frendica koja živi u jednom mjestu na moru da njihov pedijatar ukoliko uoči da dijete po ljestvici ima manjak ili višak kila, odmah obavještava o tome socijalnu radnicu i tada se ona miješa da vidi u čemu je stvar. Daj zamislite to, ja sam se zgranula.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bucko moj
28.5.2009 15:10:36   
miha
zbog toga soc. dolazi,a znam za slučaj zlostavljanja djeteta koji su ignorirali...užasno..

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bucko moj
28.5.2009 16:39:21   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Dajana

Moram priznati da je moja pedijatrica jako protiv viška kila, ak se pređe ono što je po ljestvici, odmah na dijetu.
Ali klinci kad počnu puzati i hodati, smanje kilažu, no treba kontrolirati.
A pričala mi je frendica koja živi u jednom mjestu na moru da njihov pedijatar ukoliko uoči da dijete po ljestvici ima manjak ili višak kila, odmah obavještava o tome socijalnu radnicu i tada se ona miješa da vidi u čemu je stvar. Daj zamislite to, ja sam se zgranula.

Strašno??user posted image  Pa mene bi ti u zatvor strpali da  su vidjeli mog xxl_a.user posted image  Sa 2 mj imao je 6800user posted image .A pedić kaže da dijete na sisi ne može biti debelo i uvijek je bio prezadovoljan napretkom. I ja mu vjerujem jer nakon 7 mj. krenuo se istezati i sad više nije toliki bucko kao što je bio. A dijeta?? Ma to du gluposti, kako djetete na sisi staviti na dijetu? Da mu štopam na minute koliko će papati?
Bravo za tvog bucka Bombončić! Ništa ne brini, istopiti će on to!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: bucko moj
28.5.2009 16:46:45   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Dajana

Moram priznati da je moja pedijatrica jako protiv viška kila, ak se pređe ono što je po ljestvici, odmah na dijetu.
.

a koliko ima ona kila???i da li je na ''pravoj ljestvici''user posted image


ja sam protiv DIJETA za dijecu-pogotovo tako malu.

ista ljestvica vrijednosti napretka djeteta nije ista za svako dijete jer se natko rodi sa više/manje kilograma /centimetra te kakvi su roditelji građe........
ima puno toga šta bi trebalo gledati

moj je onda debeliuser posted image  jer za četvorogodišnjaka(puni ih za nepunih mjesec dana) da ima 20,5 kg nije baš ok ,ali ako je dug za šestogodišnjaka(116cm)onda je ok user posted image  ili.........


samo ti uživaj u svom bucku bonbončić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: bucko moj
28.5.2009 18:27:21   
inna
najbolje da naprave savršenog klinca, kloniraju ga i podjele okolo user posted image   Meni neki kažu da je Domi mršav, drugima je taman, a danas je moj stari izjavio da je mali bucko. Meni je savršen, a za druge me baš briga. glavno da je zdrav i da napreduje.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: bucko moj
28.5.2009 22:48:21   
bomboncic02
stvarno neznam što bih rekla...danas nakon početne euforije sam se počela bojat da nešto nije u redu.
sad kad čitam vaše poruke, mislim da se stvarno nemam što brinut..a što se tiče sisanja pa kako da ga maknem kad je gladan i gura rukice u usta, a nije da jede svaki sat vremena...
mislim da su gluposti oni koji kažu da tako mala beba mora na dijetu..moj bucko samo namiruje ono što u trudnoći nije dobio..jadniče, posteljica nije dobro radila pa se rodio s malom kilažom (meni je mala jer je prvi imao 4kg pri rođenju!) mislim da je normalno što je tako buknuo kad se rodio..a najbitnije je da je on sretan i zdrav..stvarno se neću zamarat sa glupostima a nikako ga neću stavljat na dijetu, po meni je jedan način zlostavljanja ako dijete držiš gladno, zar ne?!

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: bucko moj
28.5.2009 22:49:51   
bomboncic02

ista ljestvica vrijednosti napretka djeteta nije ista za svako dijete jer se natko rodi sa više/manje kilograma /centimetra te kakvi su roditelji građe........
ima puno toga šta bi trebalo gledati

 
 
slažem se u potpunosti zvrk....



_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: bucko moj
28.5.2009 22:50:59   
novamama

IZVORNA PORUKA: bombončić02

stvarno neznam što bih rekla...danas nakon početne euforije sam se počela bojat da nešto nije u redu.
sad kad čitam vaše poruke, mislim da se stvarno nemam što brinut..a što se tiče sisanja pa kako da ga maknem kad je gladan i gura rukice u usta, a nije da jede svaki sat vremena...
mislim da su gluposti oni koji kažu da tako mala beba mora na dijetu..moj bucko samo namiruje ono što u trudnoći nije dobio..jadniče, posteljica nije dobro radila pa se rodio s malom kilažom (meni je mala jer je prvi imao 4kg pri rođenju!) mislim da je normalno što je tako buknuo kad se rodio..a najbitnije je da je on sretan i zdrav..stvarno se neću zamarat sa glupostima a nikako ga neću stavljat na dijetu, po meni je jedan način zlostavljanja ako dijete držiš gladno, zar ne?!



ako ga samo dojiš ne brini!!!

ali zaista ne moraš brinuti ako samo dojiš, pa očito je da mu treba!!!

ružno je da se deblja od formule - to ne valja, ali ti samo dojiš, pa je sto sve 5!!!

neka njega, doći će on na svojeuser posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: bucko moj
28.5.2009 22:55:50   
bomboncic02
ma dojim, uživam u dojenju, presretna sam, ponosna što dojim..luda sam za dojenjem jer s prvim nisam uspjevala kao sad, pa sam sad jako sretna...neka on samo papa, pa i narastao je u 2 mjeseca 12 cm a nije samo dobio na kilaži...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: bucko moj
28.5.2009 22:58:17   
Wukovarka
Bez brige...nek je on zdrav i napredan user posted image

Svako djete je drukčije...tako je i od moje sestre mala prvi mjesec narasla 10cm i dobila 1.950g....kad je pocela puzati, sve se to lijepo rasporedilo, zato uzivaj i pusi nam bucu user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!