|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   smrtni strah
22.8.2009 15:45:20   
ivanaa
Cure danas mi je Paolo magurao dudu u usta i poceo se s njom gusiti,jedva sam ju izbacila van...neznam dali bi uspjela da nisam med sestra...zamrla sam kad je sve bilo gotovo a mali je bio vec poplavio.Inace rijec je o NUK duudi primjerenoj njegovoj dobi.Mali se igro u vrtici i sam Bog je htio da sam vidla sto se desava,Pat je kod bake,aa mm je radio,mogla sam vjesat ves ili bit na wcu ili jednostavno ne vidjeti.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:48:07   
Lady3
ajme draga sva sam se naježila...user posted image user posted image user posted image Hvala dragome Bogu da si bila u blizini i vidjela..Ma imala si ti neki onaj osjećaj pa se srećom nisi maknula od njega..I moj mali ima te dude uf sad si me upalšila..user posted image Pusa draga ..mogu misliti kako ti je bilo..užas.. 

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:48:23   
tikica_69
Boze, pa kako user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:49:12   
Lady3
Kako si je uspjela izbaciti?

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:51:46   
Anoniman
Strašno! user posted image user posted image

Kako si ju uzvadila? Hajde nam malo opiši, ne daj Bože situacije!

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:52:17   
ama
a jooj mogu mislit kako ti je bilo i meni se prije par dana mali zatusio okrenula sam ga naopacke jedva je izbacio posle sam se tresla sva i plakala a bila sam bas izasla iz sobe kad ja se vracam on se davi a moj dragi spava nista.......poludila sam inace sklanjam sve pazim strogo posto je vec pokusavo da stavlj usta al eto desi se sta ce oni duse male neznaju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:55:06   
ivanaa
stavila sam ga medu rasirena koljena i nabijala u po ledima rukom..a kod vece dijece morate stisnuti rukama poprsje svom snagom to ste mozyda vidle na filnovima,al kod beba je to nesigurno i opasno pa se lupa rukom medu koljenima..o Boze valjda ste skuzile kaj od napisanog

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:55:43   
ama
a duda je stvarno velika moj se tusio sa komadom plastike vec je bio proguto i mislim gotovo udavi se kad povrati uh strasno dobro da moj dude nece uopste u usta gade mu se al se igra ima 2 nukove...........eh sta mi mame sve moramo proci.....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:57:24   
ivanaa
ocito nije dovoljno velika

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:58:52   
Anoniman
Skužila sam. Mislila sam da si možda probala iz usta izvaditi prstom ili nekako.
Hvala Bogu, mojima se to nikad nije dogodilo a dudu vole i natežu i navlače... uh! Malo me strah sada....

(Odgovor članu ama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: smrtni strah
22.8.2009 15:59:26   
mala pcelica
joj draga ivanaa znam kako ti je,i meni se maja neko veče skoro udavila ali od šlajma u nosu i grlu,sve joj se zaštopalo,ja ju taman uspavala i legla pored nje kad se ona počela tresti jer nije mogla doći do zraka,izbečila okice,pjena joj udarila na usta,ja počela vikati dotrčo muž i on ju uzeo a ona nikako da udahne sva pocrvenila,ja joj gurnila prst u grlo da povrati to ali nije mogla,sipala fiziološku i ništa,nazovem hitnu oni nece da šalju kola nego mi kaže da joj dam vode da popije,a ona ne voli vodu..tresli je lupali po leđima i jedva djete došlo sebi neznam ni kako...užas!!kad nisam umrla tu noć od straha...i sad sam stalno na oprezu...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: smrtni strah
22.8.2009 16:00:33   
ZVRK
glavno da je njemu sada dobro a ti se probaj malo primiriti i kupi veću dudu da TI budeš mirnija

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: smrtni strah
22.8.2009 16:04:16   
ivanaa
to sam prvo probala al sam ju samo gurala dublje nutrauser posted image
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Skužila sam. Mislila sam da si možda probala iz usta izvaditi prstom ili nekako.
Hvala Bogu, mojima se to nikad nije dogodilo a dudu vole i natežu i navlače... uh! Malo me strah sada....


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: smrtni strah
22.8.2009 16:14:32   
FIONA
ajme naježila sam se...sad si me samo bacila u razmišljanje jel ova moja ima hrpu stvari te veličine oko sebe koje gura u usta!!!...idem joj zapljenim odmah...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: smrtni strah
22.8.2009 16:28:40   
Zvonki
Joj, ivanaa, hvala Bogu da si bila sabrana i da se sve dobro završilo.user posted image Takve stvari su nažalost dio roditeljstva. Ja sam svoje djete spasila isto od gušenja sa komadićem slanine. Mm se ukipio i gleda a inače sam ja trtaroš a on onaj glavni. Kad sam vidjela da se guši lupila sam je po leđima par puta ali nije uspjelo pa sam je uzela i nakosila glavom prema dolje i lupila je po leđima. Odmah joj je izletio komad iz grla. Najvažnije je naučiti kako pomoći djetetu u nevolji i ostati hladne glave. Pusa malom anđelu.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: smrtni strah
22.8.2009 17:08:23   
natalijax
isuse boze ja bi umrla od straha

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: smrtni strah
22.8.2009 17:14:05   
Monica
Jao strašnouser posted image
ali da najvažnije je ostati hladne glave,što je jako teško.bravo za tebe
a nadam se da se neće ponoviti


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: smrtni strah
22.8.2009 17:34:11   
lavica81
ajoj strašno!!!!ja bi umrla od straha! glavno da je sve dobro prošlo

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: smrtni strah
22.8.2009 20:46:29   
MaTana
ja ne koristim nukove dude, ali sestrin mali koristi i ja bas neki dan na omotu citam da nema veze ako je gurne cijelu u usta, kao ima one rupe pa moze dijete disatiuser posted image user posted image user posted image
i dok sam citala bilo mi je sumnjivo


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: smrtni strah
22.8.2009 20:49:01   
MaTana
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

joj draga ivanaa znam kako ti je,i meni se maja neko veče skoro udavila ali od šlajma u nosu i grlu,sve joj se zaštopalo,ja ju taman uspavala i legla pored nje kad se ona počela tresti jer nije mogla doći do zraka,izbečila okice,pjena joj udarila na usta,ja počela vikati dotrčo muž i on ju uzeo a ona nikako da udahne sva pocrvenila,ja joj gurnila prst u grlo da povrati to ali nije mogla,sipala fiziološku i ništa,nazovem hitnu oni nece da šalju kola nego mi kaže da joj dam vode da popije,a ona ne voli vodu..tresli je lupali po leđima i jedva djete došlo sebi neznam ni kako...užas!!kad nisam umrla tu noć od straha...i sad sam stalno na oprezu...

znam kako ti je to se meni dogodilo isto kad mi je bubica bila malo prehladjena imala je oko 2 mj. podrignula je i malo mlijeka joj je izaslo na nos i zastopalo se, isto nije mogla prodisati. tih par sekundi su mi skratili zivot bar dvije godine

e i da... ja sam prislonila usta na njezin nosić i povukla sto je bilo zastopano... to je jedino sto mi je u tom trenu palo na pamet



< Poruku je uredio MaTana -- 22.8.2009 20:50:48 >


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: smrtni strah
22.8.2009 21:27:21   
ninishka
kak sam ovo procitala,morala sam odmah ici pogledati svog malisana....stvarno neznam kaj bi napravila da se nadem u takvoj situaciji...hvala bogu sto si bila u blizini i sto je sve dobro zavrsilo...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: smrtni strah
22.8.2009 21:55:12   
mala pcelica
zato joj svaki dan kapam fiziološku nebrojeno puta i pumpicom cistim najmanje 2 puta,mislim da bi mi dobro dosao onaj elektricni aspirator u slučaju da se ne daj bože ovo ponoviuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: smrtni strah
22.8.2009 23:27:20   
BUMBIKA
Joj,strašno.Bitno da si ti njemu ispjela izvaditi i na svu sreću to na vrijeme vidjeti....user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: smrtni strah
23.8.2009 0:03:53   
Ruža
Užasno! U šoku sam i ne mogu vjerovati, pa na njihovim dudama piše da nema mogućnosti gušenja?user posted image
Strašno, ne mogu si zamisliti u kakvom si šoku poslje bila. Tuži ih!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: smrtni strah
23.8.2009 8:45:15   
dominik
meni je dora dva puta zgurala nuk-ovu dudu tako da joj je zapela...stavila ju je s boka kao...onaj dio kaj je udubljen dosao je na gornju celjust a onaj izbocei na donju i nije ju mogla gurnut van...jada se sva prepala a ja sam takvom brzinom to iscupala pa sam si pomislila mogla sam ju ja vise ozlijediti nego...ali sada za stavit dudu pa se ne plasim...mozda je vise pocrvenio jer ga je tjeralo a povracanje nego kaj nije mogao disati...ali naravo i to je stravicno za dozivjeti...brrrrr

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!