|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bucko moj
28.5.2009 23:00:28   
Wukovarka
A što se tiče kukova, odi na ultrazvuk za svaki slučaj

Mojoj Luci je bilo sve ok, ja sam isla kad je imala 1.5 mjesec i dobro da sam otišla, jer joj lijevi kukić nije išao u pravom smjeru i za 5 tjedana smo to riješili user posted image

Vjerujem da je sve ok...ali odi jer će te doktorica tražiti alaze kad ti je već dala uputnicu

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bucko moj
28.5.2009 23:02:46   
bomboncic02
Naručeni smo na Šalati 16.6. pa bumo vidli šta će reći za kukiće...svakako da ćemo kontrolirat sve..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bucko moj
29.5.2009 11:21:48   
koka
Bombončić bok i velika pusa Luki user posted image user posted image , i ne brini za kilažu dok je bebač na sisi, uživaj u tome..moj Rokić je bio isto takav buca a sad ima 20 kila i pitam se di je moj mali buco...a nije nikad na miru, tako da znam da se je nemoguće da sad bude buco. pusa draga.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: bucko moj
30.5.2009 15:43:55   
bomboncic02
Hvala Koka, primirila sam se što se tiče kila, ma svakim danom sve manje papa, sad me hvata panika da ne ostanem bez mlijeka, pa se natačem vodom i čekam da zatraži..neznam da se krenem izdajat jel bi mi to bilo pametno, ako manje papa?

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bucko moj
28.7.2009 18:56:35   
bomboncic02
Danas bili na drugom cijepljenju, moj bucko je 7.750 g i 67 cm...
Dr je prezadovoljna napretkom, oduševljena osmjehom i aktivnostima koje izvodi-dečko se htio sam izvagat, gurao je rukicu na vagu.
Ugl sve ok user posted image user posted image user posted image user posted image  i jako je zadovoljna našim dojenjem.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bucko moj
28.7.2009 19:03:13   
trudnica87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
28.7.2009 20:33:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: bucko moj
28.7.2009 21:09:09   
bomboncic02
Ma kako god ja sam presretna!! Čak nije ni zaplakao kad ga je piknula sestra, sad spava dubokim snom ljubav moja mala..
Jedina nuspojava nakon današnjeg cijepljenja je ta da bi stalno papao, tj mazio se..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: bucko moj
29.7.2009 21:54:32   
inna
bravo za velikog frajera user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: bucko moj
29.9.2009 10:02:29   
bomboncic02
Eto došla već kontrola sa naših 6 mjeseci..
Moja bubica ima 8.700 kg i 70 cm, dobio je dvije pikice u natkoljenicu i jako se ljutio na dr, počeo je vikat na nju, a na sestru je samo plakao.
Hvala Bogu sve je ok, moramo piti željezo jer je malo anemičan, krvna slika je na granici, pa smo sad u fazi prilagodbe na željezo.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisani korisnik]
29.9.2009 10:56:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!