|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masna kosa i prhut
24.4.2012 16:11:36   
ucitelj
Kakvi ste sa kosom i ovom temom?

ja imam strasno puno prhuti, i jako masnu kosu koja mi uz sve opada nakon poproda(a u trudnoci nikad bolje nisam izgledala)
moram skoro svaki dan prati kosu ali perut i dalje ostaje i ispada nije vise sitna sad su komadine i koristila svasta nesto nis ne pomaze.
imate li ikakva iskustava ili kakav recept za kosu opcenito i najvise za ove problemcice? hvala :)

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 16:34:29   
pincirotvajler
zato nam i je tak jer stalno peremo,ja od srednje škole perem svaki drugi dan kosu i to s vručom vodom,tak mi paše,naravno da je tjeme sjeuser posted image
perut imam zimi

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 16:43:04   
ucitelj
ma nije ti to do tog dokazala sam si jer kad sam radila prala sam svako 2.dan a sad od kad sam kuci perem kad se bas ne mogu pogledat u ogledalo (a to je skoro godina) i nema nikakvih pomaka

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 18:00:11   
seraphyme
diko da ti nemaš možda seboreju, a ne prhut?

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 18:14:55   
mamacita
Kosa jeste najljepsa u trudnoci, i istina je da nadoknadjuje ispadanje poslije poroda. Ja sam prije nekoliko godina zaboravila sve sampone jer mi se pojavila prhut. Ja sam mijenjala sampone, ali niti jedna mi vrsta ne pase kao Original ili Mentol Head & Shoulders. Prhuti vise nemam. Kosu perem svako treci ili cetvrti dan i ne sa pre vrucom vodom jer to isusuje skalp.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 18:46:05   
cuba
Prhut nemam ali masni tip kose nažalost imam. Svako drugi-treći dan je obavezno moram oprati. Nema veze koji šampon koristim, uvijek je isto.
U trudnoći mi je bila najljepša, baš se sjajila, puuuno manje mastila ali je isto tako nakon prestanka dojenja počela opadati u toj mjeri da je više kose bilo oko mene nego na glaviuser posted image  Ošišala sam se na bob jer nema smisla imati kosu do pola leđa a dvi dlake na glavi. Sad se hvala Bogu oporavila.
Koliko znam za prhut je dobar šampon Head & Shoulders.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 19:13:01   
BUMBI
Ja na svu sreću nemam ni jedno ni drugo

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 21:35:55   
mala pcelica
ja imam i masnu i punu peruti sto krupne sto sitne,al ja mislim da mi je perut od vode,a ne od sampona user posted image mada sam jedno vrijeme koristila Mycoseb šampon i nije je bilo,a za masnocu nemam lijeka iako se farbam u plavo i dosta mi je isusena kosa pri vrhovima tjeme mi je uvijek masno i cakli se...takav problem imam i sa kozom lica,masna,a peruta se ...fuuuujjjjj....

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 22:09:57   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: mala pcelica
a za masnocu nemam lijeka iako se farbam u plavo i dosta mi je isusena kosa pri vrhovima tjeme mi je uvijek masno i cakli se...takav problem imam i sa kozom lica,masna,a peruta se ...fuuuujjjjj....


e mala pcelice opi u originaluuser posted image user posted image user posted image

a kako cu znat jel seoreja i svrbi za poludituser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 22:22:51   
seraphyme
seboreju ako ne utvrdi dr opće prakse odeš kod dermatologa.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Masna kosa i prhut
24.4.2012 22:58:07   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: ucitelj


IZVORNA PORUKA: mala pcelica
a za masnocu nemam lijeka iako se farbam u plavo i dosta mi je isusena kosa pri vrhovima tjeme mi je uvijek masno i cakli se...takav problem imam i sa kozom lica,masna,a peruta se ...fuuuujjjjj....


e mala pcelice opi u originaluuser posted image user posted image user posted image

a kako cu znat jel seoreja i svrbi za poludituser posted image

i mene svrbi ko ludo ... mozda imamo i buve user posted image user posted image

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Masna kosa i prhut
25.4.2012 18:12:11   
Zvonki
Ja sam baš neki dan pitala dermatologicu o tom problemu. Kosu perem svaki drugi dan, užas. Nažalost, lijeka nema, to je jednostavno takav organizam koji luči više masnoće. Jedino što malo može pripomoći su kontracepcijske pilule koje ne želim uzimati. I prati kosu sa medicinskim šamponima za masno, seboreično vlasište.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Masna kosa i prhut
26.4.2012 7:58:07   
ucitelj
o zvonki trosila sa te pilule i nista opet isto

mala pcelice nisu kod mene buve nego neke gmo buhetineuser posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Masna kosa i prhut
26.4.2012 9:18:28   
lilia
Nemam iskustva ali čini mi se da je bolj otići dermatologu nego pokušavat sa sto vrsta šampona.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Masna kosa i prhut
26.4.2012 12:46:07   
malica
Moj MM ima isti problem, šampon koji koristi je Node DS+ i jedini mu pomaže. Vlasište se peruta, masno je, zna biti upaljeno i užasno svrbiti. Obzirom da ima kratku kosu kad stavi šampon doslovno se može vidjeti kako crvenilo nestaje, a i prestaje ga svrbiti. Definitivno je smanjio ljuskanje. Moja kosa je isto masna kao i svaki dio lica, ali peruti nisam imala do pred malo. Sad povremeno kad baš poludi koristim njegov šampon kako bi malo oporavila vlasište. Nemoj zaboravit ono najbitnije, ako i uzmeš medicinski šampon onda on mora odstajat na vlasištu, barem 5 minuta jer ako ga odmah opereš učinka neće biti.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Masna kosa i prhut
26.4.2012 15:03:43   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: lilia

Nemam iskustva ali čini mi se da je bolj otići dermatologu nego pokušavat sa sto vrsta šampona.



kako se ovo odvija mislim da cu ipak lilu poslusat

zanima me jel iko od vas bio u ljekarni na pregledu vlasista i sta mislite ima li to ikakve koristiuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Masna kosa i prhut
27.4.2012 8:25:07   
elven
Ja na žalost imam tu "dobitnu kombinaciju" na glavi, ali nije tako strašno. Koristim Vichy Dercos šampon za prhut i vlasište koje svrbi, njim perem i nemam problema uopće. Čim počnem kemijati sa drugim,(jer mi nije lako dati za šampon 80-ak kuna) ili ne ponesem svoj šampon kod frizera užas bude...

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Masna kosa i prhut
27.4.2012 17:05:33   
ilovefake
Već 20g imam isti problem (a tada sam imala 14 user posted image ). privatni dermatolog mi je preporučio šampone i losione za vlasište kojih tad nije bilo tu. sad ih se može i kd nas kupit. Ducray, Neutrogena T-gel, neke sam i zaboravila. koristila Oronazol (al mi to liječnica opće prakse rekla da s vremenom koža postane "imuna" na njega)... od većine šampona za kosu-protiv peruti, bude još gore, skroz se upali. dok nisam otkrila ko i Elven, Vichyjev Dercos, ima i za suho i za masno vlasište, a oba protiv peruti. nakon nestanka seboreje, pere se jednom tjedno s tim, a ostala pranja sa šamopnom koji odgovara. kaj se tiče tih "testiranja" vlasišta, i na tome sam bila, al svi oni žele "uvalit" svoje proizvode po velikim cijenama user posted image ja se riješila seboreje, već dugo se nije vratila (što ne znači da i neće), al evo perem već dvije godine Dove-om protiv peruti, i ni jednom se vlasište nije zacrvenilo.
i što je najvažnije, ne donosi zaključke na osnovi ovih odgovora, otiđi kod dr opće medicine ili neka te pošalje kod dermatologa da vidi da li je seboreja u pitanju. Sretno

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Masna kosa i prhut
3.5.2012 18:17:13   
marinazg
drage moje ja sam zavrsila frizersku i moram vam reci da svakoj osobi (kosi) pase drugi sampon. jednostavno morate probat dok ne nadete koji vama tj vasoj kosi odgovara, isto tako za masnu kosu nemojte stavljati regenerator na vlasiste nego samo na vrhove i dobro ali jako dobro isperite kosu u mlakoj,što hladnijoj vodi ali ne sad turbo hladnoj da se ne prehladite user posted image meni osobno najvise odgovara H&S koji je protiv prhuti i protiv odpadanja i pucanja (to je ovaj novi)

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ilovefake)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Masna kosa i prhut
3.5.2012 18:23:37   
ucitelj
marianazg ima li sanse da procjenis moj tip jer stvarno sam probala od naaaaaaaaaajskuplji do naaaaaaaj jeftiniji i nis sad se samo pogorsava

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Masna kosa i prhut
3.5.2012 19:17:22   
marinazg
mogu probat user posted image
reci mi dal imas obojanu kosu, kratku-dugu i dal ti se masti gore na tjemenu ili cijela kosa?

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Masna kosa i prhut
3.5.2012 23:14:16   
ucitelj
eee ovako kosa dira ramena sisana stepenasto(kazu za volumen ja ga jos nisam nasla) bojala sam se ali od lani preklani 11.mj nisam se nijednom farbala kao cekam da narasete moja ima jos pedalj obojane kose
pa masti se kosa sama a tjeme nije bas suho koliko je stalno prhuutavo i stavljam neki elsev regenerator (crna boca neki novi) i samo na vrhove
ja kod sebe osobno ne vidim smisao regeneratora
kosa je tanka i inace od prije sad jos tanja i ko spageti je nakon dan i to nepuna 24 sata za cas se zamrsi
eto aj sad tiuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 12:15:49   
marinazg
ajde probaj prvo izbacit regenerator pa ako u roku tjedan dana se poboljsa onda je u tome bio problem a ako ostane isto onda budemo vidli koji sampon koristis.izbaci regenerator i nakon tjedan dana mi javi kaj se dogada. ja osobno imam kovrcavu i na vrhovima suhu kosu pa ga ne koristim nego samo stavim ulje na vrhove jer se peglam.

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 12:29:16   
ucitelj
bila jutros na onom besplatnom pregledu u ljekarni (imam frendicu koja je drzi tako da nisu i uvaljivali nis od proizvoda) i rece mi da imama seborejicni dermatitis i po licu se pocelo spustat
e sad i ja sam sumnjala jer se stavra u usima i na obrvama prhut tako da sta saduser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 17:57:40   
marinazg
seborejicni dermatits je ljustenje koze draga ali ti imas problema i sa masnom kosom a to nema veze sa seborejicnim dermatitisom. za to odi kod dermatologa on ce ti dat kremu i sampon ali svejedno izbaci regenerator da barem maknes to kaj se kosa masti user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!