|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slim`n fit air
13.3.2012 11:41:11   
Indy
jel netko to ima? kakva su iskustva? jel istina sto kazu u reklami?

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 11:47:50   
ruwenzor
Ak je to ono kaj mislim da jeuser posted image , ima mm-ov frend, svaki dan ide trčati/hodat s tim, ja sam ga zafrkavala da kaj će mu to za jogging al navodno mu super prati rad srca (ima problema s srcem) i navodi ga na promjenu tempa kad treba, on je jako zadovoljan, poboljšao kondiciju, prije se uspuhao kad je dulje hodao a sad pretrči par km dnevno. I smršavio je, naravno.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 11:48:38   
hehehe
ja ga imam i stvarno je super, jedino ak ćeš ga prat u vešmašini otpadat će ti ona silikonska trakica s nutarnje strane koja služi da ti steznik ne sklizne.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 11:57:16   
Indy

IZVORNA PORUKA: ruwenzor

Ak je to ono kaj mislim da jeuser posted image , ima mm-ov frend, svaki dan ide trčati/hodat s tim, ja sam ga zafrkavala da kaj će mu to za jogging al navodno mu super prati rad srca (ima problema s srcem) i navodi ga na promjenu tempa kad treba, on je jako zadovoljan, poboljšao kondiciju, prije se uspuhao kad je dulje hodao a sad pretrči par km dnevno. I smršavio je, naravno.

mislim da ti mislis na onaj pojas za mrsavljenje, ovo je samo steznik

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 11:59:25   
hehehe
mene je oduševio, nakon poroda mi je ostalo još dosta viška kg i sva ta koža kaj visi...
vjeruj mi - čini čuda!

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Brisano sporočilo]
13.3.2012 13:05:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu hehehe)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 14:29:28   
modesty blaise
žene, manite se gluposti s TV prodaje ....
ak oćeš dobro i kvalitetno raspitaj se za ovo ...
vredi pogledat

http://www.spanx.com/home/index.jsp

< Poruku je uredio modesty blaise -- 13.3.2012 14:33:14 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 18:16:50   
Indy
ja znam da se nemogu tako rjesiti stomaka, dolazi toplije vrijeme, a idem i u svatove uskoro, a ja izgledam kao trudnica. radim na tome da to rijesim, a to ce potrajati, ja se nadam da mi steznik nece za stalno trebatiuser posted image

< Poruku je uredio Indy -- 13.3.2012 18:19:17 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: slim`n fit air
13.3.2012 18:43:50   
ruwenzor
joj sad ne znam jel mi više neugodno il smiješno user posted image user posted image user posted image , to uopće nije to kaj sam mislila da je user posted image

mislila sam da mislite na onaj uređaj, ko sat izgleda, koji broji kilometražu, kalorije, rad srca i sl. dok osoba trči, nešt ko osobni trener u satu
stvarno nisam ja za te steznike i takve stvari, nejde mi to nikak user posted image
isprika usput za skretanje s teme

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: slim`n fit air
14.3.2012 12:21:43   
Indy
netrebas se ispricavati, cula sam za taj aparat, ni to nije lose, za tjelovjezbu. samo sam ja iz prve mislila da ti mislis na sliming belt koji je takodjer aktualan, kazu da se s njime mrsavi.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!