|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 18:46:16   
svrcica
Ja sam neki dan gledala doktora Oz-a i između ostalog čovjek je za rješavanje peruti preporučio i sodu bikarbonu... i za sada funkcionira, a probala sam svakakve šampone do sada... user posted image user posted image ja presretna, samo se nadam da se neće vratiti.... a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 20:57:11   
emmy27
ja dok nisam bila trudna kosa mi se bas cesto mastila,sada sam primjetila da se sporije masti,i da mi dlacice sporije rastu u trudnoci,

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Masna kosa i prhut
4.5.2012 22:36:55   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: svrcica

Ja sam neki dan gledala doktora Oz-a i između ostalog čovjek je za rješavanje peruti preporučio i sodu bikarbonu... i za sada funkcionira, a probala sam svakakve šampone do sada... user posted image user posted image ja presretna, samo se nadam da se neće vratiti.... a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

kako peres sa sodom b.? namočis kosu pa utrljas sodu ili nekako drugacije ?

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 8:00:10   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: emmy27

ja dok nisam bila trudna kosa mi se bas cesto mastila,sada sam primjetila da se sporije masti,i da mi dlacice sporije rastu u trudnoci,

javi nam se kad rodis hiiihiiiih i meni je u trudnoci bila famozna a sad uzas

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu emmy27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 8:00:42   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: mala pcelica


IZVORNA PORUKA: svrcica

Ja sam neki dan gledala doktora Oz-a i između ostalog čovjek je za rješavanje peruti preporučio i sodu bikarbonu... i za sada funkcionira, a probala sam svakakve šampone do sada... user posted image user posted image ja presretna, samo se nadam da se neće vratiti.... a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

kako peres sa sodom b.? namočis kosu pa utrljas sodu ili nekako drugacije ?

DA I MENE ZANIMA

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 8:12:52   
danery
koliko sam našla,rastopi se žlica sode u vodi i u tome se opere kosa,a može se i utrljati na mokru kosu jer ima blaga abrazivna svojstva,pa uklanja perut sa tjemena dok se trlja....
druga opcija-pranje kose običnim octom,ili svježim limunovim sokom....natrlja se,odstoji neko vrijeme i ispere....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 8:39:52   
svrcica
Ma ja sam namočila kosu i utrljala sodu bikarbonu u kosu, pa poslije još oprala bebi šamponom... mislim da mi soda ne bi uklonila masnoću s glave user posted image .

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 8:41:09   
danery
ajd super ako je pomoglo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 11:09:00   
marinazg
neznam gdje je nestao moj post user posted image
osobno nikad nisam cula to za sodu ja sa sodom izbjeljujem zube
ucitelj odi ti kod dermatologa sa seborejom nek ti strucnjak to najbolje rijesi jer mozda je soda prejaka za tvoje vlasiste posto imas seborejicni dermatitis, a za masnu kosu ja da sam na tvom mjestu svejedno bi izbacila regenerator.
as iz rukava: za suhu kosu staviti maslinovog ulja (ne utljavati u tjeme) i nakon 2-3 sata isprati i oprati normalno kosu.

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 11:10:59   
marinazg

IZVORNA PORUKA: svrcica

a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

svrcica to nije istina. to ti je isto kao da kazes da imas prhut i da se tog nemozes rijesiti jer jednostavno imas takvo vlasiste. sve se da rijesiti user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 11:55:30   
svrcica

IZVORNA PORUKA: marinazg


IZVORNA PORUKA: svrcica

a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

svrcica to nije istina. to ti je isto kao da kazes da imas prhut i da se tog nemozes rijesiti jer jednostavno imas takvo vlasiste. sve se da rijesiti user posted image


Moguće, moguće...user posted image Uglavnom ja još nisam našla recept kako da se rješim masne kose. Ne pomaže niti rijeđe, niti češće pranje, niti šamponi... A jedna frizerka mi je rekla da je to takav tip kose... pa sam pomislila da žena zna o čemu priča user posted image .

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Masna kosa i prhut
5.5.2012 13:02:30   
ucitelj
uzela sam tej neki sampon za seborejicno vlasiste da probam a sto se tice masne kose meni je limun znao puno pomc al opet kratko
da ova sto je gledala vlasiste rekla je isto da se maknem od reeneratora da pokusam sa nekim tretmanom ali on skup nenormalno pa sam uzela samo sampon dok dojdem na red kod dermatologa
a moja svrcice cini mi se da smo mi masnokosi tip treba pocet takve sampone proizvodituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Masna kosa i prhut
6.5.2012 14:18:11   
marinazg

IZVORNA PORUKA: svrcica


IZVORNA PORUKA: marinazg


IZVORNA PORUKA: svrcica

a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

svrcica to nije istina. to ti je isto kao da kazes da imas prhut i da se tog nemozes rijesiti jer jednostavno imas takvo vlasiste. sve se da rijesiti user posted image


Moguće, moguće...user posted image Uglavnom ja još nisam našla recept kako da se rješim masne kose. Ne pomaže niti rijeđe, niti češće pranje, niti šamponi... A jedna frizerka mi je rekla da je to takav tip kose... pa sam pomislila da žena zna o čemu priča user posted image .


oprosti ali onda je to neka stvarno dobra frizerka. Umjesto da ti pomogne ona je digla ruke. hmmm tako je najlakse rijesit problem

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Masna kosa i prhut
6.5.2012 14:24:51   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: marinazg


IZVORNA PORUKA: svrcica


IZVORNA PORUKA: marinazg


IZVORNA PORUKA: svrcica

a masne se kose ne mogu nikako rješiti, jednostavno je takva. user posted image

svrcica to nije istina. to ti je isto kao da kazes da imas prhut i da se tog nemozes rijesiti jer jednostavno imas takvo vlasiste. sve se da rijesiti user posted image


Moguće, moguće...user posted image Uglavnom ja još nisam našla recept kako da se rješim masne kose. Ne pomaže niti rijeđe, niti češće pranje, niti šamponi... A jedna frizerka mi je rekla da je to takav tip kose... pa sam pomislila da žena zna o čemu priča user posted image .


oprosti ali onda je to neka stvarno dobra frizerka. Umjesto da ti pomogne ona je digla ruke. hmmm tako je najlakse rijesit problem


ih oda kod mene nijedna nijes trucna vi ste prva koja je uopce ponudila pomoc iako se neznamo
jos mi peru kosu sa onim jeftinim samponom a uspu u bocu od neke ko fol marke ma uzas su ove neke frizerke (jedna me je svaki mjesec blajhala da mi je kosa pocela opadat ja htjela imat boju ko merlinka pa ona doslovice za 1 tretman prominila mi boji uzas)

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Masna kosa i prhut
7.5.2012 10:59:13   
marinazg
da naravno to je normalno da to rade. to se radi u 90% frizerskih salona. kupe jeftine farbe, sampone a uvaljuju kao da su najskuplji, a i neznas s cim ti peru i kaj sve stavljaju vama iza glave. a da ne pricam o dezinfekciji cetka i cesljeva. neki saloni su stvarno strasni.
ucitelj ja ako mogu rado cu pomoci svakome

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Masna kosa i prhut
7.5.2012 12:17:45   
ucitelj
hvala ti puno marina a imas li ideju kojji sampon koristit za masnu i tanku kosu (izuzmi seboreju)

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Masna kosa i prhut
7.5.2012 21:27:51   
marinazg
ucitelj nemoj se zahvaljivat, nema na cemu user posted image
neznam jel imas djete, ako imas probaj sa djecjim samponom. moja sestricna je probala i drzi joj 5 dana bez da joj se zamasti. gle ja koristim od H&S http://www.headandshoulders.com.hr/hr-HR/collection/ostecenu-kosu.jspx
po mom misljenju trebala bi prvo kod dermatologa da to rijesis i onda tek ici dalje. tebi bi trebao neki jako blagi sampon posto imas seboreju tak da probaj sa djecjim. djecji je blag pa ti mozda i ovo rijesi a sad pitanje je u kojem je stadiju seboreja velim najbolje bi bilo otic prvo kod dermatologa user posted image

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Masna kosa i prhut
8.5.2012 14:03:04   
ucitelj
ej draga marina i mam bebaca i tih sampona pun kufer joj meni super mirisu a ja ih izbjegavam ludaca nezz koji je stadije ovih dana cu otic kod dermatologa (treba se cekat) pa cu znat jeli to uopce to sad sam uzela neku pjenu za ciscenje lica od rougha ili tako nesto nisam jos je koristila pokusat cu i baby samp samo da spadne bar nesto pusafalabok <3

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Masna kosa i prhut
8.5.2012 21:16:13   
marinazg
draga nemoj mi se zahvaljivat pls user posted image
ajd javi kaj je bilo kod dermatologa bas me zanima kaj bu ti rekla

_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Masna kosa i prhut
14.5.2012 13:39:31   
ucitelj
bila kod dermatoliga ipak je seboreja i to jako uznapredovali stadij
dao mi neli tonik svaku vecer ga nanositi(prave ga u ljekarni) i sampon re nesto klasicni koji se inace koriste kaze bez stresa i ljute hrane hahahahahah dobra mu ova

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu marinazg)
Neposredna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!