|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 12:33:38   
Hladna
cure  imam problem- ispricavam se na detaljima ali moram: jucer tokom seksa kad je usao dublje  me jako zabolilo-to je samo jednom bilo i sve je bilo ok nakon toga do kraja seksa a poslje seksa cijeli me trbuh bolio jako kojih 10 minuta i smanjilo se skroz-skoro nestalo -jos malo osjecam napetost dolje-jel imala koja slicne probleme??
I jos jedna stvar-kod predigre moj dragi je napipao prstom na grlicu maternice 4 kvrzice,  problala sam i ja kasnije i stvarno su kvrzice- 2 velicine pristica a druge dvije malo vece ?????
Cikilus mi je neuredan skroz- nakon sto sam 7 godina pila antybaby pilule moj dragi i ja smo se odlucili na jos jednu user posted image , trudimo se 4 mjeseca, prvi ciklus mi je bio 29 dana, drugi 33, treci 39, a sad ovaj  je danas 54 dan ciklusa i jos user posted image nije dosla, prije 2 tjedna sam radila test i bio je negativan, ni ne znam kad je ovulacija bila i dal je, ne znam dal je sve povezano s bolom nakon seksa i s kvrzicama- jel koja imala slican problem?? Narucena sam u srijedu kod ginica ali svejedno da cujem sta vi kazete???user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 12:56:08   
Lol@
Uh Hladna.. msm da ce najbolje biti u srijedu kad odes kod ginica da vidis za te kvrzice... a i ovo ostalo sto te muci... mozda nema nikakve povezanosti,ali mozda ima... u biti najgore nagadjati dok ti dr ne vidi o cem se konkretno radi... kad si zadnji put radila papu?

user posted image

_____________________________

Žena sam!

Mogu sve! <3

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 12:56:37   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da je sve ok

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Lol@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:00:41   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: BUMBI

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da je sve ok


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:03:26   
Hladna
Zadnji put sam radila papa test 19.10 - znaci prije 3 mjeseca i sve je ok- imala sam samo gljivice koje sam rjesila jos prije 2 mjeseca

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:03:42   
*zmaja*
Hladna baš mi je žao što si sad napipala te kvržice, nažalsot nemam s njima iskustva ali ovako po tvom opisu zvuči kao da su to polipi...iako, najbolje je pričekat pregled pa ćeš sve znati....želim ti od sveg srca da se čim prije središ situaciju s kvržicamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:07:17   
Hladna
Sjecam se da sam prije 2 godine imala isto takvu jednu kvrzicu i doktor je rekao da nije to nista- mislim da je rekao da je nakupina krvi- kao kad se stipnes negdje pa se nakupi krv- mislim da je probusio samo- no nisam 100 posto sigurna

< Poruku je uredio Hladna -- 23.1.2012 13:09:30 >

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:49:41   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: BUMBI

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da je sve ok



_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 13:51:09   
Hladna
sad sam malo pogledala na netu kako to izgleda i da meni se cini po opisu da su te kvrzice polipi- a sad jel zna koja dal je moguce zatrudnjet kad zena ima polipe??? posto se moj dragi i ja trudimo napravit jednu user posted image jel to moguce uz polipe??

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kvržica na grliću maternice
23.1.2012 17:56:08   
mišica 666
ja bi zaustavila pravljenje beba dok ginekolog ne vidi o čemu je riječ. sretno user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 8:35:52   
chichina
moja frendica je imala nekakvu cistu na grliću maternice i zbog nje nije mogla zatrudnjeti. kad se to otkrilo, jednim laganim operativnim zahvatom joj je to odstranjeno i nije smjela još par mjeseci radit na bebi.

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 11:33:10   
Hladna
Hvala vam cure ,najbolje ste user posted image
Sutra u jutro idem u pola 9 k ginekologu jer sam se ionako narucila jos prije tjeda zbog dugog ciklusa koji jos uvjek traje -danas 55 dan pa cu vidjet sto ce mi reci i za te kvrzice- nadam se da ce me smirit user posted image

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 12:05:04   
*zmaja*
Hladna, glavu gore (znam da je lako reći)...znam da se sigurno brineš ali vidjet ćeš već sutra što je...ma siguran sam da će sve biti ok, vibriram u to ime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i molim te javi čim dođeš od ginekologa.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 13:47:34   
BUMBI
Sretno sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 13:56:16   
mariola
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Sretno sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 14:04:42   
Riza
Draga...sretno sutra!!! Javii kako je prošlo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 14:16:48   
Hladna
Hvala cure, iskreno koliko sam nestrpljiva toliko se i bojim sto će mi ginić reći...user posted image
Sve bi mi bebu najednom i onda kad dode nesto sto nam sve baci u vodu samo nas baci u depresiju, nadam se da ce sve biti u redu,
Cure puno vam hvala sto ste tu i sto ste uz mene, volim vas punooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kvržica na grliću maternice
24.1.2012 15:39:11   
reba
sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 9:24:17   
PinkyFunkyBirdy
Draga, sretno!  user posted image user posted image user posted image
Javi kako je prošlo. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu reba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 11:22:04   
Hladna

Evo cure ja sam stigla od ginica. prvo sam slusala predavanja od svog ginica dal mi je dragi ginekolog sto je napipao kvrzicu i zast zelim djete a nisam udana tj rastala sam se i vec jedno imam, bas sam se osjecala glupo
pregledao me i rekao da mi dragi ne moze bit ginekolog jer to nisu nikakve kvrzice, joj bas me pardon na izrazu ali razjebao
bila sam i na vaginalnom ultrazvuku posto mi je danas 56 dan ciklusa i jos user posted image nije dosla i vidla sam da je nesto mjerio i na kraju mi je rekao da je sve u redu i neka idem izvadit krv pa drugi dan k njemu natrag .tako da ne znam nista.
vani sam pitala sestru od mog ginica za sto mi je dao vadit krv i kaze za betu i pitala sam nju jel vidi ona jel sve u redu pa mi je rekla da je neko zadebljanje od 8mm pa me zato poslao vadit betu jer se jos ne vidi tocno dal je trudnoca. Cure jel imala koja tak zadebljanje od 8mm???? Ja sam sad radila test i negativan je

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 11:34:44   
*zmaja*
joj Hladna jako mi je drago da nisu kvržice, ali u isto vrijeme mi nije jasno kako se on s tobom može tako razgovarat????? što on misli tko je on da dovodi u pitanje to kad i s kim ćeš ti imati dijete??? user posted image user posted image user posted image

uglavnom user posted image user posted image user posted image user posted image što si to obavila. kad ideš vadit betu? želim da je veeeeelika i nadam se da je test bio lažno negativan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 11:52:32   
Hladna
zmaja ma vec sam obavila vadenje bete i u 2 sata ce mi nalaz biti gotov, ali ne nadam se vec naprotiv bojim se sto bi to moglo biti jer prijateljica koja je trudna sad 2 mjeseca kad joj je kasnila 5 dana napravila test koji je bio pozitivan i odma drugi dan otisla ginekologu koji je vidio zadebljanje 2mm tako da je nemoguce da sam trudna i da je vec 8mm zadebljanje a test negativan.

Cure pomognite koja se razumije- 2 sata su mi tako daleko

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 12:04:13   
Indy
bolje da si trudna nego bolesna, test moze biti lazno negativan. zelim ti sretnouser posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 12:06:59   
Hladna
 Indy ma ja i zelim da sam trudna, radili smo na tome par mjeseci i bila bi najsretnija da se bebica primila samo strah me posto je test negativan da nije sto u redu.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 15:00:11   
Hladna
Pise na nalazu 1.20 pretpostavljam da nista od trudnoceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!