|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 15:52:16   
mišica 666
nažalos bata ispod 5 se ne smatra trudnoćom. tvoj ginekolog mi se čini ko notorna budaletina pa ako ikako možeš promjeni ga . 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 15:52:50   
*zmaja*
joj Hladna, jako mi je žao user posted image user posted image user posted image ...
nažalost sad iz ove kože nikuda, glavu gore, mi smo uz tebe...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
što se ginekologa tiče, on ti je dužan reći što je izmjerio i što sad dalje, inzistiraj na tome i nemoj se dat' vozat...to što je on doktor ne znači da je sveta krava (samo se tak' češlja user posted image )....uostalom možeš ga i promijenit, što možda ne bi bilo loše s obzirom da je takav debos.
oprosti ako sam te uzrujala sa svim gore napisanim, ali smatram da stvarno imaš pravo na informaciju i na izbor. želim ti od sveg srca da čim prije središ situaciju s ciklusima i naravno da čim prije postaneš ponosna trudnica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i noga u guzicu je korak naprijed!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kvržica na grliću maternice
25.1.2012 16:11:07   
PinkyFunkyBirdy
Hladna, žao mi je što nije bebica na putu. user posted image
Nemoj se zbog toga žalostiti, bit će ubrzo. user posted image
Što se tiče 8 mm mislim da je to debljina endometrija. On se obično zadeblja pred user posted image .
Ne znam koje su inače vrijednosti, ali znam da za 'primanje bebice' treba biti debljina od barem 7 mm.
Ne mogu vjerovati da ti je ginić toliko bezobrazan. Inzistiraj da saznaš sve što te zanima jer ipak se radi o tvom zdravlju (ili posjeti privatnika).
Nadam se da će sve biti uredu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu *zmaja*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kvržica na grliću maternice
26.1.2012 0:52:48   
Hladna
Cure moje drage hvala vam puno na ljepim rjecima, sutra idem natrag ginicu da mu nalaz pokazem i da porazgovaram s njim a ak nece ici ispuhat cu se dernjavom na njega i pokuput stari pa lagano kuci .
Hvala vam, ne znam sto bih da vas nemauser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kvržica na grliću maternice
26.1.2012 8:21:49   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kvržica na grliću maternice
26.1.2012 9:33:16   
mariola
Hladna, drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kvržica na grliću maternice
26.1.2012 13:56:55   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!