|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Biokemijska trudnoća
3.7.2009 20:24:49   
ima nas još
evo meni se "dogodila" nakon prvog AIH..Testić bio pozitivan (ne jedan nego njih 5 ukupno)..14 dan od AIH-a išla vaditi betu kada ono samo 14.8..nakon 2 dana pala na 12.7..a ja se vatala za nit da će se poduplati...
Sada me zanima zašto se ovo događa?..Je li je neka cura imala biokemijsku?..Da budem iskrena do sada nisam ni znala što je to...i mogu reći da sam imala neku "intuiciju" da nešto nije kako treba čak prvi dan kada sam vidila plus na testu..onda posli 2 dana prestale boliti cice, prestao zatvor...vjerujte mi stvarno nešto čudno..sve simptome trudnoće sam imala i svi splasnuli u 2 dana..Sada me samo zanima ZAŠTOOOO?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 20:27:59   
Candy
Žao mi je draga user posted image ...Ne znam ništa o tome,pa ti ne mogu pomoći,ali sigurno će se javiti cure koje su prošle to, ne baš lijepo iskustvo...
Držim fige za dalje user posted image !


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 20:28:06   
natalijax
kao prvo zao mi je jos jedamput,ja ti nemogu nista reci o tom al ima netko drugi tko ce ti objasniti o tom tiki zna vjerovatno,ja ti samo zelim srecu i samo srecu drzi se dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 20:28:22   
dominik
Biokemijska trudnoća Biokemijska trudnoća je vrlo rani pobačaj za koji žena niti ne zna ako nije vrlo rano (prije mjesečnice ili oko datuma očekivane mjesečnice) napravila kućni test, koji se pokazao jedva vidljivo pozitivnim ili je napravila test krvi ß hCG, koji je pokazao vrlo niske vrijednosti koje se ne dupliraju pravilno (svaka 2-3 dana), a ultrazvučnim pregledom ne može se vidjeti gestacijska vrećica. Gotovo polovica svih prvih trudnoća završi ranim pobačajem kada je jajašce oplođeno, ali se ne implantira ili se implantira, ali ubrzo nakon toga propadne. Često, mjesečno krvarenje bude jačeg intenziteta s komadićima krvavog tkiva, te ponekad grčevima. Mnoga su nagađanja o uzroku ovih ranih pobačaja: kromosomski problemi u razvoju fetusa, abnormalni endometrij, abnormalnosti maternice ili pojedine infekcije, te problem antitijela i dr. Prolazite li kroz neki od postupaka izvantjelesne oplodnje – jedna studija u Americi pokazala je da 54,1% pacijentica koje su prethodno imale biokemijsku trudnoću zanesu prilikom slijedećeg IVF-a, suprotno od 46,5% pacijentica koje nisu nikako uspjele zanijeti.

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 22:17:22   
ima nas još
HVALA ovo me utješilo (ako me išta danas može "utješiti"), 2 dana sam "strogo mirovala" i duboko u sebi nadala se ČUDU (nada umire zadnja)...A i doktor rekao da je ovo "dobar znak"...Ali danas mi ništa nije dobro...i uvijek sam sumljala da je kod mene problem u antitijelima..(jer imam "čak" 3 autoimune bolesti:hashimoto, psorijazu i atritis)....a ako su antitijela u pitanju, onda se mogu SLIKATI..i ne želim niti čitati o tome, jer nema lijeka..ovo mi je samo povečalo sumnju...A što da vam kažem, danas nisam uračunljiva i plačem i smijem se i tješim....i svega mi je pun K.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 22:19:33   
dominik
psorijaza ti nemre utjecati jer ja ju imam a imam ih dvoje..za ove druge ne znam...gle mozda se krivo primilo i jeb...puno srece u drugom pokusaju

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 22:50:26   
barby
kod mene je bilo ovako,kasnila par dana,radila test pozitivan,ja van sebe,happy!!!!!!!!!! isl nakon par dana ginek,na utz potvrdi trudnocu od 5tj, meni sve super,odlicno se osjecala,osim sta sam slatko zeljela od kad sam oci otvorila ujutro,i sta su me sise boljele.i ja za tjedan dana opet na pregled,vidi mi gestacijsku vrecicu,isprinta mi slikicu,ja sva happy,ali kaze srce se ne cuje,mozda je jos prerano.i za par dana da opet dodjem i opet se srce ne cuje,salje me betu vadit meni beta visoka nekih3000skoro,kaze kao da trojke nosim ili da sam par mjeseci vec trudna,nakon par dana da opet ponovim betu,ono beta nesto malo niza,ali naravno ne smije padat nego rast i tu sad panika,radi mi opet utz,kaze nista plod je stao razvijat se,spontani vam dosao morate na kiretazu,ja pitam kako odjednom stao,kaze to se tako najcesce desi i ond se priroda pobrine da dodje do spontanog pobacaja.ja sutradan kod privatnog da budem sigurna mislim si mozda je pogrijesila,onaj osjecaj tuge,straha,placem(joj kad se sjetim)nedaj bog opet mi to prozivit,i dr vidi stavrno plod stao sa razvojem,treba na kiratazu,i naruci me sutra dan to obavit,i ja ujutro valjda od straha prokrvarim,iz mene komadi ko jetrica i dugacke niti,jos su mislili da je s tim otisao ploda,ali na utz vide da nije skroz i tako me kiretirali,...bilo je to pred tocno godinu i pol,i od tada nista,muku mucim.moja beba bi sad imala godinu dana da je bilo sve u reduuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 22:54:53   
Candy
Barby,stvarno je teško čitati takva iskustva,mogu samo zamisliti kako je tebi bilo user posted image ...
Nemoj klonuti duhom,budi jaka,od srca ti želim bebicu čim prije user posted image !


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Biokemijska trudnoća
3.7.2009 23:33:03   
ima nas još
mogu misliti kako ti je bilo barby, ja sam se samo 3 dana radovala da sam trudna, a boli me kao da sam 3 mjeseca bila...baš boli, ne moram ti opisivati...i hvala ti draga,nepoznata ženo što znaš kako mi je sada..user posted image ..a MM se radovao samo tako, ne znam kome je bilo gore kada smo dobili nalaz bete...i znači da on može i da je problem u meni, da nije samnom već bi imao čopor djece..i žao mi ga je i ako ikada odustanem, odustati ću radi njega..neka nađe ženu koja će mu moći roditi, ja izgleda ne mogu...a volim ga toliko da mu želim dijete s drugom ženom..možda pišem gluposti, ali ja sam NEROTKINJA.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 0:04:42   
barby
grozno je to da,ko nije probao ne zna,a i zelim mu da nikad to ne iskusi...sjecam se tog dana ko danas,a i mislim da cu dok sam ziva.nazalostuser posted image
nemoj tako ima nas jos govorit,znam da ti je tesko ali doci ce i tvoj dan jednom. i ja ponekad tako znam reci,bit pesimista,ali nije dobro.meni muz zna tkako ko ti reci,najbolje da sa drugim ti imas bebu mozda bis odmah imal,da se ja povucem,vidis da je u meni problem.ja poludim na to,odmah se zakacimo.vidi koliko zarko zelim,da patim,da kad vidim negdje trudnicu poludim...

< Poruku je uredio barby -- 4.7.2009 0:06:20 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 0:21:00   
Viky
drage moje,ja sam istu stvar doživjela prije 6 godina...još danas se sjećam te boli i svih isplakanih suza.user posted image Ali,danas imam petogodišnju djevojčicu...user posted image
Znam točno kako vam je,osjećate se kao promašeni slučaj i za sve krivite sebe...
Ali cure,nemojte posustati...nade ima dok god je u vama želja i snaga za nove borbe.
Mislim na vas i zaista vam iskreno želim da vam uskoro zakmeči jedan bebač...user posted image


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 0:21:28   
ima nas još
kao što govri moj nick "IMA NAS JOŠ"..nismo same, eto vidiš, ima nas još koje se ovako osjećamo..a ne mogu zaspati, previše mi je šokova bilo u ovih 4 dana..i još kada znam da ću se tek za 2 tjedna "očistiti" (kada mi beta padne na 0)..još sam "TRUDNA"...koje li ironije, još je u meni,a moje tijelo ga odbacuje..

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 0:33:51   
ima nas još
a naša NADA naša Tikica je jednom napisla da bi volila da je bar bila biokemijska trudnoća..Viruj mi Tikice, bolje je i BETA 0 nego ovo "sranje"..kada skačeš do neba što vidiš plusić na testu, osjećaš se kao trudnica i na karaju NULA...samo produžuje "AGONIJU", trudna si, a nisi trudna....sve te boli, a na kraju rezultat =0!..i još se "čistiš" 2 tjedna od "lažne trudnoće"...

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 7:34:29   
koka
cure drage drži te se,niste same, uz vas smo i držimo velike fige za vas da iduči put bude sve ok.user posted image user posted image user posted image nedajte seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Biokemijska trudnoća
4.7.2009 22:15:38   
Kika83
IZVORNA PORUKA: ima nas još

HVALA ovo me utješilo (ako me išta danas može "utješiti"), 2 dana sam "strogo mirovala" i duboko u sebi nadala se ČUDU (nada umire zadnja)...A i doktor rekao da je ovo "dobar znak"...Ali danas mi ništa nije dobro...i uvijek sam sumljala da je kod mene problem u antitijelima..(jer imam "čak" 3 autoimune bolesti:hashimoto, psorijazu i atritis)....a ako su antitijela u pitanju, onda se mogu SLIKATI..i ne želim niti čitati o tome, jer nema lijeka..ovo mi je samo povečalo sumnju...A što da vam kažem, danas nisam uračunljiva i plačem i smijem se i tješim....i svega mi je pun K.


Žao mi je šta se to moralo desituser posted image user posted image user posted image Ali šta te neubije ojača te. Drži mi se, nemoj se predavati i ostani pozitinva jer beba če doć. Kako kod tebe, tako kod mene i sve ostale trudiliceuser posted image
Frendica mi ima hashimoto i ostala je nedavno trudna i sve je ok s bebom tako da to ti neutječe na začeće. Njima se iz prve odmah ulovilo, samo mora svaka dva mjeseca na kontrole.


(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 21:30:39   
ima nas još
danas prokrvarila (mada mengu mogu očekivati tek 2 tjedna nakon što BETA padne na 0)..znači bila je i maternična trudnoća, samo se plod nije razvijao...i kao što rekoh, što bi dala da imam 24-25 godina??!!
Ovako me vata panika, godine iduuuuu...nemam baš puno vremena, na žalost..

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 22:01:37   
barby
IZVORNA PORUKA: ima nas još

danas prokrvarila (mada mengu mogu očekivati tek 2 tjedna nakon što BETA padne na 0)..znači bila je i maternična trudnoća, samo se plod nije razvijao...i kao što rekoh, što bi dala da imam 24-25 godina??!!
Ovako me vata panika, godine iduuuuu...nemam baš puno vremena, na žalost..


potpuno ista stvar je kod mene i isto razmisljam,da imam 5,6 god manje nebi me toliko sve to brinulo,rekla bi imam vremena desit ce se,ali ovako kad vec toliko imam,godine idu a ja jos na istom mjestu. user posted image
ima nas jos a je ti plod otisao sa krvarenjem ili ? zao mi je....

< Poruku je uredio barby -- 6.7.2009 22:03:51 >


_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 22:07:56   
Candy
ima nas još,žao mi je draga user posted image ...
Vjerujem da ćemo sve mi biti okrugle i debele trudnice,samo moramo biti jake i ustrajne user posted image !
Od srca želim tebi i svim trudilicama da što prije drže u naručju svoje bebače user posted image


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 22:20:31   
ima nas još
je, otišao je, rekao doktor..ovo nije menga, samo je maternica izbacila sluznicu pripremljenu za trudnoću i plod skupa s njom...ipak se implatirao u maternicu, samo odmah nije bio kako treba pa se priroda pobrinula da ga odbacim...+35 godina imam, ma još sam ja mlada..user posted image

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 22:22:20   
ima nas još
user posted image koiko si ti stara barby?..da se utješim da nisam jedina trudilica "u godinama"..

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Biokemijska trudnoća
6.7.2009 22:36:52   
ima nas još
ma nisam stara, samo što sam se u jednom postupku udebljala bar 2 kg..i kada gledam one mlade cure u Vuk Vrhuvcu, pitam se zar se one ne debljaju od toga?user posted image ..bila sam najstarija i najdeblja u čekaonici..user posted image

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Biokemijska trudnoća
7.7.2009 12:10:20   
djetelina
Naravno da nisi stara!

Sad je bila biokemijska, ali to znači da se jajna stanica uspjela oplodit, implatirat... Sljedeći put će i ostat!

_____________________________

Tuga postoji samo da naučiš cijeniti sreću

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Biokemijska trudnoća
7.7.2009 12:20:35   
Kika83
IZVORNA PORUKA: djetelina

Naravno da nisi stara!

Sad je bila biokemijska, ali to znači da se jajna stanica uspjela oplodit, implatirat... Sljedeći put će i ostat!


Slažem se. Znači ima šanse i to puno znači

(Odgovor članu djetelina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Biokemijska trudnoća
7.7.2009 18:58:47   
barby

IZVORNA PORUKA: ima nas još

user posted image koiko si ti stara barby?..da se utješim da nisam jedina trudilica "u godinama"..


ja imam 31.
ajde ako se to trebalo vec desit ako je tako bilo sudjeno da ti je tako otisao plod krvarenjem da nisi kao i ja morala na kiretazu.frendica je bila zatrudnila isto kad i ja,mozda 10ak dana ranije i plod je ko tebi otisao,i isla na pregled ali nije trebala na kiretazu,sa krvarenjem je sve izaslo na svu srecu i dr joj rekao da nakon 1,2 mj moze ponovno planirat ali je ona nakon nepuna 4tj opet ostala trudna i taj put bilo sve ok,uredna trudnovca i evo malena sad ima 11mj vec.tako da ima nade mozda bas opet brzo ponovno zatrudnis.user posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu ima nas još)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Biokemijska trudnoća
24.9.2011 15:10:11   
nulazero
bok curke moze koji savijet... imam 22 godine... imala sam seksualni odnos u vrijeme plodnih dana te decko je svrsio u mene... doslo je vrijeme kad sam trebala mjesecnicu i nije mi stigla... napravila sam prvi test bio je pozitivan ali druga crta je bila blijeda.... taj isti dan popodne sam napravila i drugi test i opet ista prica..... bila sva sretna superrr bi cu mama .... evo proslo je od toga 4 dana i u noci sam pocela krvarit s jakim grcevima..... zaspala sam i ujutro na wc kad sam bila izasla mi je velika krvava sluzava nakupina....???? sto sad znam da moram doktoru .... idem odmah u ponedjeljak.... ali sto spontani ?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!